Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 28, 2013 11:47 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Már megint kezdi, nem bír ki úgy egy órát, hogy ne kezdjen el piszkálni. Persze szavaiban azért éreztem a feszültséget, amire egy gúnyos mosoly jelent meg az arcomon. Féltékeny és ez szinte egyértelmű volt. Még nem válaszoltam neki, magamra húztam a nadrágomat, és a felsőmet, és úgy fordultam felé ismét. - Stefan-tól mindenképp féltened kell... Elijah-tól, talán... - Vontam meg a vállamat újra elé állva. Hogy direkt csinálom-e? Igen direkt, csak hogy feltudjam húzni egy kicsit. Ő is ezt teszi velem, én miért ne tehetném?
- Ha annyira tudsz rólam mindent, akkor azt is tudhatnád, hogy nem csak egy férfitól kéne féltened engem. Stefan, Elijah, Damon, Klaus, és még kitudja hány férfi akihez közöm volt, vagy van.. - Mosolyodtam el a végén halványan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 28, 2013 11:02 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Döbbenetet véltem felfedezni hangjában, és feszültséget. Ezt midnig is ki tudtam váltani belőle, nem is vitás. És büszke is voltam rá. Mert miért is? Ja igen... mert szerettem hergelni és piszkálni. Ez világ életemben így volt.
- Vagy lehet, hogy nem Stefantól kellene téged féltenem? Hanem mondjuk... Elijah-tól? - kérdeztem felvont szemöldökkel, kissé ingerülten, ahogy szembefordultam vele.
- Mindent tudok rólad, Katerina. Tudom, hogy mi történt közted és Klaus között. Közted és Elijah között. Mindent tudok. - vontam egyet a vállaimon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 27, 2013 12:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Legalább ez az egy dolog nem változott bennem... - Mosolyodtam el halványan. Egy ideig még nem engedett, de annyira nem is bántam ezt, igencsak lassan hagyott engem ott a kanapén, de még egyszer végigmérte testemet, és csak utána nyúlt a nadrágja után, hogy felvegye.
Következő kijelentése hallatán lemerevedtem, de ő ezt nem láthatta mert miközben szóba hozta Stefant hátat fordított nekem. Pillanatnyi ledöbbenésem után felálltam és magamra kaptam fehérneműimet. Most komolyan szóba hozza ezek után Stefant. - Eldurran az agyad... akkor ez azt jelenti félnem kéne? Már egyszer úgyis fojtogattál, a következő úgyis az lesz, hogy kitöröd a nyakam, most éppen azért mert összefekszek Stefan-al! - Mondtam miután felöltöztem, de nem tudtam a szemeibe nézni, mert háttal volt nekem. A hangomból viszont mégis kitudta venni a feszültséget.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 27, 2013 11:35 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Nem tudok betelni veled. Olyan tökéletes vagy még mindig. - suttogtam fülébe, majd lassan, nagyon lassan eresztettem csak el, és tápászkodtam fel, hogy még végigmérjem tökéletes testét, és belebújjak nadrágomba, hogy ne félpucéran flangáljak előtte.
- Remélem, nem bánod meg. Ha holnap ismét Stefan alatt kötsz ki, félő hogy eldurran az agyam. - jegyeztem meg csendben, és hátat fordítottam neki. Nyújtóztam egyet, mintha csak egy jót aludtam volna, de a hatás ugyanaz: majd' kicsattanok az élettől. Ami viszont nem hagyott nyugodni, hogy igen.. félek, ismét az ifjabbik Salvatore fogja őt érdekelni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 24, 2013 4:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Percekig nem tudtam magamhoz térni, de ez nem is zavart különösebben. Victor rám borult, és Ő is próbált megnyugodni, habár ez még neki se ment annyira. Fülemhez hajolva nyögte halkan ki nevemet, mire halványan elmosolyodtam, és tarkójára csúsztatva kezemet, húztam oda magamhoz, hogy ajkait az enyéimen érezhessem, és röviden megcsókoljam.
A fejem lassan kezdett kitisztulni, habár még levegő után kapkodtam néha.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 24, 2013 3:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
És robbant.. és tudtam, hogy ez fog átrántani engem is arra a másik oldalra.. szemeim szinte összeragadtak és élvezettel adtam át magamat ennek a ráztató érzésnek, mely egyszerre ragadott el minket, és jólesően nyögtem fel, miközben hullámzott mellkasom, és ráborulva próbáltam megnyugodni.
- Katerina... - nyögtem fülébe lehelethalkan, még mindig a két világ között tepeledve le.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 20, 2013 1:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Már a végére elég nehezen ment a gondolkodás, de már nem is akartam jártatni feleslegesen a fejemet. Felnyögött, és már tapadt is az ajkaimra, én pedig csókolni kezdtem egy kis hevességgel benne, de mégse siettem el.
Csak akkor váltam el az ajkaitól amikor gyorsított mozgásán, és végigsimított combomon, mert egy halkabb nyögés hagyta el az ajkaimat. Már éreztem, hogy nemsokára itt van a vég, így nem is nagyon fogtam magam vissza. Testemen végigfutott a mámor, és ebben a pillanatban minden kis porcikám megfeszült, és hangosan felnyögtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 19, 2013 8:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
A gondolatok már mind-mind elmosódtak fejemben. Nem is azokon volt most a hangsúly, hanem azon, hogy... jó vele lenni. Jó azt tenni, amit majdnem ötszáz éve tettünk meg utoljára, mikor a lányunk megfogant. Mert akkor lett végleg az enyém.. talán örökre. És nem eresztem olyan könnyen, mint ahogy Ő azt akarja.
Felnyögve tapadtam ajkaira, már verejtékező arcát simogatva, és elmosolyodtam, már amennyire ebben az állapotomban képes voltam.
Másik kezem végigsimított combján, gyorsítva mozgásomon, és összeszorított szemekkel nyögtem egyet. Én már nagyon közelálltam a kéjhez.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 17, 2013 3:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
A fülembe suttogta nevemet rekedtem, és már mozdult is. Jólesően felnyögtem ennek hatására. Katerina... sose fog másképp nevezni, neki mindig is az fogok maradni. Amúgy nem szeretem, ha így neveznek, de Victor-tól ez már nem tud zavarni.
Ha nem is olyan rég megkérdezték volna tőlem, hogy fogok-e itt kikötni Victor-al, akkor el se tudtam volna képzelni, hogy ez megfog történni. De végül is nem bánom, mert akartam Őt talán annyira, mint még soha.
Gyorsabb mozgásra váltott közben, és éreztem ahogy arcát a vállamra hajtja, én pedig hajába túrtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 16, 2013 8:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Nem gondoltam, hogy eljön ez a pillanat. Mert.. mert már évszázadok óta erre a pillanatra várok. Teste melegére, csak arra, hogy érezzem testét.. testét, ami nem lehet másé, csak az enyém. Csodálatos.. forró.. tüzes.. Ő maga.
- Katerina.. - súgtam a fülébe rekedten, és mozdultam. Újra és újra. Ez a nő a lányom anyja. A szerelmem, akit még mindig odaadással szerettem, de semmi esetben nem mondtam volna ki neki most.
Gyorsítottam hát, és.. vállára hajtottam arcomat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 3:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Kitudja hány perc telt el azzal, hogy kényeztetett, de én minden egyes másodpercet kiélveztem. Utána felkúszott vissza hozzám, és megszabadította magát az utolsó ruhadaraboktól is, mire én kinyitottam szemeimet és szemeibe néztem lassan várva a következő lépését..
- Igen... - Mondtam ki egyszerűen levegő után kapkodva, és éreztem ahogy keze végigsimít párszor az arcomon. A lábaim közé feküdt, és már belém is hatolt aminek hatására kiszaladt belőlem egy kisebb sóhaj, de már tapadt is az ajkaimra. Hevesen viszonoztam csókját, és kezem tarkójára csúsztattam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 12, 2013 3:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Teljesen belevesztem teste forróságába, és mit sem törődtem azzal, hogy még sosem csináltam ezt Vele. Viszont már jó pár évszázada vagyok itt, és ez nem jelenti azt, hogy mással se csináltam, épp ellenkezőleg.
Percek.. ennyi idő telt el, míg kényeztettem őt, majd felkúsztam hozzá, minden ruhadarabtól megszabadítva magamat is, de csekély volt már a számuk.
- Vágysz már rám? - kérdeztem az arcát simogatva, majd lábai közé feküdve hatoltam bele testébe, közben ajkaira tapadva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 06, 2013 8:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Nem, egyáltalán nem gondoltam volna, hogy itt fogok vele kikötni. Már csak azért is mert nem olyan rég még Stefan társaságát élveztem, erre most Victor-al vagyok. Még csak nem is voltak ilyen szándékaim vele.. Inkább minél messzebb akartam tudni magamtól. A mostani véleményem persze ezzel teljesen ellentétes. Most olyan közel akartam magamhoz érezni, amennyire lehet.
Ajkai egyre lejjebb vándoroltak, miközben lehúzta rólam a nadrágot az utolsó ruhadarabommal együtt, amik a földön végezték. Egy pillanatra ránéztem ahogy megemeltem fejemet, de ahogy ajkai még lejjebb mentek, visszaejtettem fejemet a párnára és kényeztetése hatására halkan felnyögtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 05, 2013 7:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Mikor a városba jöttem, nem gondoltam hogy kiköthetünk egy ilyen helyzetben. Már akkor is tagadhatatlanul szerettem Katherine-t, de abban a hitben éltem, hogy neki megint ott van vagy Elijah, vagy éppenséggel vagy Stefan, vagy Damon. Az ifjabbik Salvatore-ban nem is tévedtem olyan sokat, hisz nemrég egy ágyban itták a pezsgőt. Vagy mást csináltak..
Fehérneműjét nadrágjával együtt távolítottam el, majd mikor a végső ponthoz értem, nyelvemmel kezdtem őt kényeztetni hasa alatt, míg ujjaim mellein kalandoztak végig. Annak idején ez nem volt bevett szokás.. de mennyire hogy nem!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 03, 2013 5:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Tudom... - Nyögtem csak ki halkan elvigyorodva. Ajkait végighúzta nyakamon, majd csókjai áttértek melleimre, habár még nem vette le rólam melltartómat, de így is sikerült kicsalnia belőlem egy halkabb sóhajt.
Elég gyorsan szabadítottam meg az ingétől, és utána újra rám került a sor. Arcán egy széles vigyorral kettőnk közé nyúlt, és amint megtalálta szűk farmerem gombjait, már meg is szabadított tőlük, így már csak a fehérneműim maradtak rajtam.
Elvigyorodtam ahogy beletúrt a hajamba, és vártam a következő lépését amire végül be is következett, és végigcsókolta hasamat.
Ez csak még inkább fokozta vágyamat, szívem szinte zakatolt, légzésem már minden volt, csak nem rendszeres. Akartam őt minden egyes porcikámmal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 02, 2013 10:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Imádom.. a.. hevességedet.. - húztam végig ajkaimat nyakán, majd egy halk nyeléssel temettem bele arcomat a melleibe, hogy ott csókoljam végig, de melltartóját még midnig nem vettem le.
Ő közben megszabadított az ingemtől, elég gyors tempóban, és vigyorogva nyúltam be kettőnk közé, hogy az ő feszülő nadrágját is eltávolítsam, mert ideje lenne már.. még jobban akarom őt érezni.
Újra hajába túrtam, ragadozó módjára csókoltam végig hasát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 02, 2013 12:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Nem engedett, erősen tartott karjaival magához, míg egyik keze beletúrt a hajamba. De nem is bántam... olyan közel akarom érezni magamhoz amennyire csak lehet, mert kitudja lehet nem lesz erre lehetőség később. Főleg, hogy holnap vagy én, vagy Ő elfog menni innen a maga útjára.
Ujjai megtalálták a felsőm szélét, és alávándorolt keze, úgy kezdte levenni rólam a felsőt. A ruhadarab a földön végezte, és ajkai újra rátaláltak az enyéimre, és ellépett velem a faltól, de nem sokkal később a kanapén végeztük. Eldőltem a kanapén, de egyúttal húztam is magammal Victort, mert nem akartam elengedni. Ajkaink hevesen csókoltál a másikét, míg az én kezem amint megtalálta inge gombjait, elkezdtem kigombolni azt, és amint a végére értem, lehúztam róla, és lehajítottam valahova a földre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 01, 2013 9:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Beletúrtam a hajába, s erősen tartottam magamnál. Teste minden porcikáját éreztem magamon, és úgy éreztem hogy itt és most van lehetőség arra, hogy az enyém legyen. Holnap már talán nem tehetem meg ugyanezt. Holnap már talán.. nem leszek itt hogy megtegyem. Lehet hogy visszamenne majd Stefanhoz, és azt nem kockáztatom meg. Élek most a lehetőségekkel.
Ujjaim felsője alá vándoroltak, ott kezdtem el fejtegetni róla a ruhadarabot, s végül egy darab melltartó maradt csak rajta. Játszadoztam a csipkeszegéllyel, száját még mindig hevesen csókoltam, majd elléptem a faltól, és a kanapéra borultam vele.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 31, 2013 10:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- A lányunk... - Mondtam egészen halkan, ahogy felemlítette, hogy gyereket szültem neki. Pontosabban Katie-t. A lányomat... a lányunkat. Szinte rögtön eszembe jutott minden, arról az időszakról. A legtöbb részét nem bántam meg, mert végül is részben teljesült az a dolog amit szerettem volna, és az az volt, hogy annak a férfinek szültem gyereket akit szerettem. De ettől eltekintve nem sok minden alakult jól, de ez már a múlt, és nem lehet rajta változtatni. Viszont a lányunk él, és ha csak nem egy véletlen folytán találkozok vele, akkor nem hiszem, hogy magamtól megkeresném, hogy elé álljak. Nem is tudom mit tennék, meggondolatlanul cselekednék ez biztos szinte!
Megleptem azzal, hogy én is kimondtam, de bevallom, hogy magamat is megleptem ezzel. Nem gondolkoztam most sem, de talán nem is volt most baj. Nem volt tőlem megszokott, hogy csak úgy kimondjam az érzéseimet ilyen hirtelen, minden előjel nélkül. Nem vártam meg a reakcióját, inkább betapasztottam ajkaimat az enyéimmel, hátha ezzel megtudom akadályozni minden fajta rosszalló megjegyzését.
Nem kaptam visszautasítást, sőt hajam után kapott, és nem is engedtem el ajkait közelebb húzódtam hozzá. Szenvedéllyel viszonozta a csókomat, és már el is kezdett hátrálni míg falat nem ért. Ebben a pillanatban elvált ajkaimtól, és már át is vándorolt a nyakamra. Halkan felsóhajtottam, és egyik kezem beletúrt hajába. Akartam őt ebben a percben mindennél jobban... szívem szinte kiugrik a helyéről a szavai miatt, és a csókjai miatt. Nem pont erre számítottam, de nem lényeg.. meg tudott lepni, de én is megtudtam lepni Őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 31, 2013 8:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Szerinted eddig miről beszéltem neked? Persze, hogy szeretlek, Katherine! Gyereket szültél nekem... volt egy lányod tőlem.. van egy lányod. - helyesbítettem, hiszen Katie még mindig életben van. Ez az egyetlen szerencse. De még sosem találkoztam vele szemtől szemben. Amit egyelőre még nem bántam. Ez a rengeteg évtizet sem készített fel engem erre.
Ezt már hatalmas meglepetés követte. Kimondta Ő is. Erre már végképp nem számítottam. Leginkább.. mert.. nemrég még Stefannal volt. Azt hittem ,hogy.. nem is tudom hogy mit hittem.
Megcsókolt, és úgy kaptam a haja után, mintha valami megváltást kaptam volna. Szenvedéllyel telítetten csókoltam őt vissza, míg a falig nem hátráltam és mikor odaértünk, elváltak ajkaink egymástól, lesiklottam a nyakára.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 29, 2013 11:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Szavait meglepve hallgattam, habár ez nem látszódott annyira az arcomon. Bántom azzal, ha Stefan-al vagyok… gondoltam én, hogy valami féltékenységet érez, de nem gondoltam, hogy ezzel bántani is tudom. Teljesen az ellenkezőjét mondta annak, mint amit eddig tett. Úgy tett mintha nem érdekelte volna, hogy Stefan-al vagyok, sőt minden egyes bántó szavamat fapofával tűrte, és most kiderül, hogy igen is bántotta ezek. Számomra ez olyan lehetetlennek tűnt, de az még inkább, amit utoljára mondott. Bár kicsit sem szépen, de elmondta, hogy mindennek ellenére szeret. – Szeretsz? – Kérdeztem alig halhatóan mit sem törődve a többivel, mint például, hogy azt mondta, hogy egy átkozott ribanc vagyok, de nem is érdekelt… azt mondta, hogy szeret! Nem hittem volna, hogy ezt fogja nekem mondani ezek után, és mégis! Sőt azt se gondoltam volna, hogy valaha fogok még ilyet hallani tőle. De amint kimondta, valami leírhatatlan érzés volt. Csak jó volt, és kész!

- Én is szeretlek… - Mondtam egy kicsit bátortalanul. Engem aztán nem érdekelt, hogy mit fog szólni hozzá, de muszáj volt megtennem. Vágytam arra, hogy megcsókolhassam, és nem is gondolkoztam, pedig megfordulhatott volna a fejembe, hogy csak a visszautasítást fogok kapni. Nem volt köztünk sok távolság, így nem is kellett sok, és már az ajkai az enyémen voltak, és megcsókoltam. Csak imádkozni tudtam, hogy ne toljon el magától, és hagyjon itt a fenébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 29, 2013 8:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Már mosolygott. Hát én nem tudok ezen a nőn kiigazodni. Lehetetlen feladat. Talán képes lenne kirobbantani egy világháborút is a puszta személyiségével. Őrjítő, vagy sem.. ez akkor is így van.
- Milyen vagy velem, Kath? Nézz tükörbe, kérlek, és megkapod rá a választ! Azt mondod, ne bántsalak, mert egyedül én vagyok képes rá.. te szerinted nem bántasz azzal, hogy Stefannal hetyegsz? Azt hiszed, hogy... nekem annyira egyszerű téged bántani? NEM tudlak gyűlölni, te átkozott ribanc, mert az összes emlékeddel, az összes rohadt múltbéli eseménnyel együtt is szeretlek! - kiabáltam már ingerülten. Nem tudtam szépen beszélni az érzéseimről.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 28, 2013 6:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Jobb az ha nem értesz, én értem és ez a lényeg! - Nyeltem egy nagyot, és szám sarkán megjelent egy kisebb mosoly. Jobb az ha nem tudja mit érzek, vagy azt, hogy egyáltalán érzek még iránta valamit.. szerelmet... igen, azt. Máskülönben miért lenne rám ilyen hatással? A szavai, a tettei, egyszóval minden! De neki erről nem kell tudnia, tudja csak azt, hogy már nem szeretem. - Pedig egyszerű a dolog! - Tettem még hozzá az előzőkhöz, és vettem egy mély levegőt. Csak ki kellett volna mondanom, hogy mit érzek, és amiért a tettei ilyen hatással van rám. De nem ment, így inkább csak azt értem el nála, hogy ne értsen meg.
- Miért milyen vagyok veled? Mit szeretnél, milyen legyek veled? - Kérdeztem vissza összevonva szemöldökömet, mint aki nem érti a kérdést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 28, 2013 6:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Olyan összekuszált volt a helyzet. szinte érthetetlen, hogy így akkor mi is van közöttünk? Mert ez már nem lehet szerelem... ő nem érezheti irántam azt a szerelmet, hiszen az előbb ezt mondta! Nem szeret engem. Őszinte volt. S ha hazudott is, számomra az jelenti az igazat, amit az előbb mondott. Nincs mit tenni, ebbe kell beletörődni és elfogadni.
- Katherine, én nem tudlak megérteni téged. - mondtam csupán ennyit, ami bő válasz volt mindenre. Ő vajon értette? Mert az előbbi után nem értettem, miért én vagyok az, aki ezt képes kiváltani belőlem.
- Miért nem Salvatore-ral vagy ilyen, ha? - kérdeztem enyhe gúnnyal, és már szinte felrobbantam a gondolattól, hogy ők ketten..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 27, 2013 11:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Mikor a mondandója végére ért volna, már nyitottam is számat, hogy megcáfoljam a szavait, és a szemébe mondjam, hogy nem egy pitiáner senki a számomra, de ne jött ki hang a torkomon. Egyszerűen nem voltam képes rá, mert az érzéseimről volt szó. Mert csak azokkal tudtam volna megmagyarázni, hogy még most sem egy senki számomra. Csak álltam ott földbegyökerezett lábakkal, de aztán megindult felém és vészesen közel megállt előttem, míg én a mozdulatait figyeltem félve. Kezeit a vállamra húzta. Érintése hatására kissé összerezzentem, de ez volt az egyetlen mozdulat amit megtettem.
Kérdésére ledöbbentett, és eleinte csak egy-két szót tudtam mondani. - Ne kérlek... - Mondtam fájdalommal telve, mert ez volt az egyetlen kérdés, amit nem akartam, hogy feltegyen. - Engem mindenki gyűlöl, miért lennél kivétel? Inkább most gyűlölj meg, mint mondjuk később... mert ha most nem, akkor reményeket fogok táplálni az iránt, hogy majd később nem fogjuk ezt csinálni a másikkal. És ha akkor gyűlölsz meg, akkor én abba beleroppanok.. te vagy az egyetlen aki képes velem ezt megtenni, és ezt utálom. - Mondtam el elszorult torokkal a végére, mert újra a sírás fojtogatott, de aztán valahogy sikerült visszafognom, és csak az arcomon csorogtak végig a könnycseppek. Nem akartam, hogy ezt tudja, de választ akart a kérdésére, én pedig őszinte voltam vele, de lehet hogy végül épp ezért fog megutálni. Azt vártam mikor hullanak le kezei vállamról, és fordít hátat nekem a szavaim miatt. Ezt vártam, még akkor is ha nem ezt akartam.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Nappali***
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» ..Nappali..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Katherine búvóhelye-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •