Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 15, 2012 2:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
- Nem vagyok szomorú, szállj le rólam! - Löktem el magamtól rosszkedvűen. Nem értem miért kell rögtön azt hinni, hogy szomorú vagyok, miközben most már csak fáradt vagyok és semmi kedvem sincsen jó pofizni Stefan-al.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 15, 2012 11:34 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
-Hogy mit? Természetesen elkezdjük a tervünknek a megvalósítását.-mondtam egy gonosz mosollyal az arcomon, és mellé suhantam.-Naa, ne legyél ilyen, szomorú.-mondtam mosolyogva, és megpusziltam ajkait.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 7:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Bál

A bálról hazaérve Stefan-al, ledobtam kis táskámat az asztalra, és leültem a kanapéra egy sóhajjal. -Na és most mit csinálunk?- Kérdeztem Stefan-ra pillantva, és ledobtam lábamról magassarkúimat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 05, 2012 3:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Ahogy felment öltözködni, gyorsan elmentem, és kaptam valamit magamra, majd mikor már visszajöttem, fel volt öltözve.-Hmm, milyen csodásan néz ki Miss Katherine.-mosolyodtam el, és kezemet nyújtottam felé.-Ugye indulhatunk, hölgyem.-mutattam a másik kezemmel az utat./folyt bál, kezdj te:D/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 05, 2012 2:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
- Rendben elmegyek! - Mondtam halványan elmosolyodva viszonozva csókját és elindultam fel a szobámba.

//Folyt. Kath szobája//
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 05, 2012 1:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
-Természetesen elkísérlek...-mosolyogtam-Öltöny? Túl kényelmetlen...de felveszek valamit.-nevettem,-Menj öltözz addig fel.-csókoltam meg.

Nappali         - Page 7 Stefan-Salvatore-s2041(az öltöny Very Happy)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 05, 2012 1:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
- Már azt hittem, hogy sosem jut eszedbe a bál ötlete! - Nevettem fel halkan, feláll.va a kanapéról. - Szóval akkor elkísérsz? Csak mert egy kicsit késésben vagyunk! - Álltam elé. - Habár a ruhám már megvan a többi az pedig gyorsan megvan! Neked hol marad az öltönyöd? - Vontam fel szemöldökömet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 05, 2012 1:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
-Hát akkor most kár.....na de majd legközelebb Miss Katherine.-mosolyogtam rá, és nyakába csókoltam, majd fel álltam, és töltöttem egy pohár Whiskey-t...-Úgy hiszem, hogy a bál....Elkezdődött...-mondtam egy gonosz vigyorral..-Nem most kellene megcsinálni a tervet, de szívesen elkísérem önt, miss Katherine.-mosolyogtam rá, és egy puszit nyomtam ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 30, 2012 11:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Ahogy véget ért csókunk már húzott is vissza magához, és egy újabb csókban forrtunk össze de nem hagytam neki következő lépését, hanem megállítottam kezét, és elhúzódtam tőle, felülve. - A-a Mr. Salvatore! Nem fog olyan gyorsan megkapni.. - Húztam huncut mosolyra ajkaimat, és mutatóujjam lassan végighúztam mellkasán. - Csak szövetségesek mi? - Kérdeztem közelebb hajolva ajkaihoz, de nem csókoltam meg. Nem tettem meg, habár szinte már égetett a vágy, hogy tegyem meg, de rögtön elhessegettem ezeket a gondolataimat, és újra Stefan szemeibe néztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 25, 2012 8:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
-Nem baj az, én minden percét élvezni fogom.-mosolyogtam-Persze hogy nincsen.-nevettem, és tovább csókoltam..Ahogy a csókunk véget ért, rögtön visszahúztam magamhoz. Majd levettem a felsőjét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 25, 2012 11:35 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
- Talán már túl sok időt is fogunk együtt tölteni most egy ideig. - Suttogtam ajkaira, és pár tincset a hajamból fülem mögé tűrtem, hogy ne zavarjon. - Vannak nekem egyáltalán olyan ötleteim amik ne tetszenének? - Kérdeztem halkan elvigyorodva, és újra megcsókoltam, csak most hosszabban egy kicsit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 25, 2012 9:43 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
-Akkor jövök sűrűbben.-mosolyogtam-Úgy is már sok időt kell együtt töltenünk.-nevettem,-Tetszenek az ötleteid.-suttogtam, és én is megcsókoltam, majd a hasát kezdtem el simogatni
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 23, 2012 9:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
- Akkor sűrűbben átjöhetnél, és akkor már whiskyt sem kell venni. - Mosolyodtam el huncutan, és vettem egy mély levegőt. - Én egy szóval se mondtam, hogy nem bírnánk egymás mellett. - Magyaráztam. Én mindig is szerettem mikor úgymond "együtt" voltunk. Ez sem lesz hosszú távú, csak talán addig tart, míg véghez nem visszük a tervünket. - Van egy pár ötletem! - Döntöttem a hátára a kanapén, miközben megcsókoltam, és egyúttal rá is másztam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 23, 2012 9:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
-Persze hogy jó....Sőt, nem is kell Whiskey.-nevettem...-Na, megmondtam én hogy nem vagyunk olyan rossz páros.-öleltem magamhoz.-Szóval, mit szeretnél, csinálni?-kérdeztem mosolyogva
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 21, 2012 10:35 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
- Ohh whisky helyett jó a csókom is? - Kérdeztem elmosolyodva, és viszonoztam csókját közelebb húzódva hozzá. Jó pár percig nem is szakadtam el ajkaitól. - Nem is vagyunk rossz páros. - Jegyeztem meg halkan egy sóhajjal mikor aztán vége lett a csóknak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 21, 2012 10:28 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
-Csak ennyi maradt?-kérdezem nevetve, és megittam, majd eldobtam a poharat.-Hát akkor mással , ontom a szomjamat.-húztam magamhoz, és megcsókoltam
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 21, 2012 10:19 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
- Egészségünkre! - Vettem ki vigyorogva kezéből a poharat, de azért hagytam neki az alján egy keveset.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 21, 2012 10:12 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
-Direkt úgy intézem, hogy senki se gyanakodjon ránk.-mosolyogtam gonoszan.-Na akkor ezt megbeszéltük.-huppantam le mellé.-Akkor igyunk a szenvedésükre.-mutattam a poharat.-Egészségünkre.-nevettem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 21, 2012 10:05 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
- Kicsit sem lesz furcsa, hogy együtt vagyunk és ráadásul még segíteni is akarok... - Nevettem fel halkan, és oldalra billentettem fejemet. - A páros része? Nincs ellenemre végül is. - Mosolyogtam megvonva vállamat. - Nem is tudom! Nekem az épp elég, hogy szenvedni látom őket! - Mondtam, és elsétálva a kanapéhoz, leültem rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 21, 2012 9:56 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
-Dehogy is....Nem lennél dadus.-nevettem-Te velem lennél..Egy pár! Hogy még véletlenül se sejtsenek semmit.-mosolyogtam el gonoszul.-Na meg persze, ez a terv nekem is tetszik, főleg a páros része.-kacsintottam rá.-De nem tudom mit kérjek...Te mit kérnél?-fontam karba a kezemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 18, 2012 6:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Rábólintott, hogy kér whiskyt, én pedig a kezébe nyomtam azt a pohárt amit eddig tartottam a kezembe. Leült a kanapéra, miközben elmondta a tervet. - Miért, és én akkor mi leszek? A gyerekfelvigyázó, míg te "segítesz"? - Vontam fel szemöldökömet, és elkezdtem járkálni a szobában elgondolkozva. Mondjuk nem volt rossz ötlet, sőt kifejezetten tetszett. - Már ha nekem van szerepem ebben a tervben. - Tettem még hozzá. - Pedig sok mindent kérhetnél. Tudod, hogy mindent megadnának a kicsi lányukért. - Mosolyogtam ahogy odajött hozzám egészen közel. - Nekem tetszik! - Mondtam el véleményemet, és míg közel voltak ajkaink, röviden megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 18, 2012 5:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
-Igen, kérnék Whiskyet.-mosolyogtam, és kényelmesen elhelyezkedtem.-Szóval, majd az lenne a tervecském, hogy Damon, és Elena kislányát elrabolnánk. Természetesen hagynák egy levelet, egy kis üzenettel, de nem írnám le hogy mi voltunk. Én pedig , "segítenék" Damonénke, hogy meglegyen Delena. Közben pedig, élvezettel figyelném a szenvedésüket az arcán.-mosolyogtam gonoszan.-Csak azt nem gondoltam, ki hogy mit kérjek cserébe.-sóhajtottam, egyet, és fel álltam majd odamentem hozzá. Szóval mit szólsz?-leheltem ajkaira
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 18, 2012 12:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
//Park//

Ahogy a házamhoz értünk, bevezettem Őt a nappaliba. - Na hadd halljam azt a nagy tervet! - Mondtam mikor beljebb lépett. Kezembe vettem egy poharat, és töltöttem bele egy kis whiskyt. Belekortyoltam, utána pedig Stefan felé nyújtottam. - Kérsz? - Kérdeztem közelebb lépve hozzá még egy kicsit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 17, 2012 4:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
.....
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 Similar topics

-
» Nappali***
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» ..Nappali..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Katherine búvóhelye-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •