Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 27, 2012 5:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Végighúztam nyelvemet a nyakán, és kedvesen haraptam belé, de nem úgy, hogy a vérét vegyem, csak hogy érezze azt a tüzet, amit sikerült bennem gyújtania...
- Te bestia... - lihegtem, ahogy mozogni kezdett a csípőmön lassan, húzva ezzel az idegeimet... de én se akartam, hogy gyorsan vége legyen.
Hátára tapadtak kezeim, végighúztam rajta körmeimet, hogy felborzoljam vele idegrendszerét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 27, 2012 10:23 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Amint magára rántott és megéreztem magamban egy jóleső nyögés hagyta el a számat. Mivel én voltam felül én diktálhattam a tempót ami tetszett. Minél több időt akartam eltölteni így ezért először lassan kezdtem mozogni rajta közben kidolgozott felsőtestét simogattam ajkaira tapadva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 26, 2012 8:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Már én is téged... addig csináld, míg meg nem gondolom magamat - lihegtem nagyon hevesen a fülébe, és rárántottam a férfiasságomra, hogy egy mozdulattal tűnjek el benne így, és felnyögtem a forró érzéstől... isteni volt... és msot még az a gondolat sem izgatott, hogy hűtlen lettem... holnap új nap... akkor majd megéri fájni miatta a fejemnek...
Nagyot nyeltem, és a csípőjére tapadtak kezeim...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 26, 2012 2:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Amikor rám szólt, hogy hagyjam abba eleget tettem a kérésének és ahogy felült és az ölébe húzott körbefontam kezeimet a nyakán és hevesen megcsókoltam.- Akarlak.-súgtam bele a csókba várva, hogy erre mit reagál. Közben egy halvány ravasz mosoly ült ki ajkaimra és homlokomat az övének támasztottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 26, 2012 2:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Még vigyorogni sem voltam már képes, pedig szívem szerint azt csináltam volna... méghozzá ezer faktoros vigyorral...
- Állj... hagyd abba... nem fogom sokáig bírni... - lihegtem, és felültem, hogy nagyot nyelve felhúzzam őt az ölembe, és hagyjam, hogy ő szabályozza meg, mikor és mennyire akar a testébe engedni... legyen most ő az irányító.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 25, 2012 7:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Jóleső nyögései hallatán csak egy önelégült mosoly kúszott ajkaimra és komolyabb munkába kezdtem odalenn a számmal. Milyen jó, hogy még mindig hatásosan tudok elcsábítani másokat.. És ő valahogy különlegesnek tűnt, már csak azért is mert tiltott gyümölcsnek számított...De a tiltott gyümölcs a legédesebb.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 25, 2012 5:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Komoly feladatra vállalkoztál... ezt jobb, ha tudod... - lihegtem már most, és nagy sóhajtással adtam át magamat annak, amit tett velem... és még milyen jól csinálta... szinte azonnal úgy éreztem, hogy felrobbanok tőle...!
- Te jó ég... - nyögtem fel hangosan, és hátrahajtottam a fejemet, kezemmel a hajába túrva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 8:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Végre rám került a sor és egy perverz mosoly ült ki az ajkaimra amikor mellém feküdt az ágyon. -Elfeledtetem veled azt a másik nőt egy időre ezt garantálom.-mosolyogtam továbbra is és egy vad csókot nyomtam ajkaira, majd lejjebb csúsztam, hogy először nyelvemmel kezdjem kényeztetni férfiasságát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 8:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Mikor teste megfeszült így, először az futott végig az agyamon, hogy Kate-el mindig más... persze nem azt modnom, hogy ezzel a nővel nem volt jó... de más szerelmesen szeretkezni, és más vadul szexelni... de tény, hogy mindkettőt imádom!
- Most... te tedd velem... - vigyorogtam, és hanyatt dőltem mellette... egy kis előjáték. Én szereterm.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Nem válaszoltam arra amit mondott csak élveztem amit csinált..Hátratúrtam a hajamat és úgy sóhajtottam egyet vigyorogva. Lehet, hogyha ezt megtudja a nője nem bocsát meg neki.. De könyörgöm ez engem hol érdekel? Ennek csak örülni tudok. A legszebb öröm a káröröm...És ez milyen igaz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 8:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
A teste aprót feszült, én viszont nem akartam még abbahagyni... először így akartam neki megadni azt, amit... hát valljuk be, mostanság csak egyetlen nőnek adtam... nem is értem... miért nem megy nekem a hűség? Nyilván... így van belém programozva...
- Élvezd... így is.. először... - hajoltam oda a nyelvemmel is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 8:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-A magad nevében beszélj mert én nem bánom meg az biztos. -mondtam egy halványabb de annál inkább magabiztos mosollyal. Amikor mutatóujjával a testembe hatolt halkan felnyögtem és elmosolyodtam. Élveztem a pillanatot és azt, hogy elértem a célomat. Alig vártam már, hogy én jöhessek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 8:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Alig voltam képes elengedni az édes ízét, amivel fogadott engem és legszívesebben ott feküdtem volna egész nap és egész éjszaka, hogy el sem kell őt engednem...
- Ezt még... mindketten meg fogjuk bánni... - lihegtem, egy pillanatra elszakadva tőle, a szemeibe nézve. - De... érdemes lesz bánkódni miatta... - csúszott testébe a mutatóujjam is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 23, 2012 9:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Az érzés kölcsönös..-mosolyodtam el halványan és amint lekerült rólam is a fehérnemű, szinte azonnal éreztem ahogy nyelvével kényeztetni kezd. Elégedett sóhajokat csalt ki belőlem ami nem is csoda hisz nagyon jól csinálta. Ha majd rám kerül a sor törlesztek neki én is az már biztos. Nem is értem, hogy ragadhatott le egy nőnél..Viszont a barátnőjét azt megértem, én is elfogadnék egy ilyen pasit. Bár kitudja lehet, hogy ha ezt megtudja az a nő akkor talán eljön az én időm.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 23, 2012 9:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Ne siess... érezni akarlak jó sokáig, ha már ilyesmire vettél rá... - csókoltam végig ütőerét, és kedvem támadt megharapni, de végül halasztottam ezt...
Lejjebb vándoroltam, hasán körözött a nyelvem tüzesen, és felhevülten, közben egy mozdulattal széttéptem csipke bugyiját, és nyelvem betalált lábai közé, hogy szorgos kényeztetésbe kezdjek teste legnedvesebb pontján.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 23, 2012 8:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Sejtettem.-mosolyodtam el és az ajkaimba haraptam. Amint a hálóba értünk az ágyra fektetett. -Amint már mondtam....Nekem MEGÉRI.-hangsúlyoztam ki az utolsó szót. A következő pillanatban már a melltartótól is megszabadított. Nem húztam tovább az időt és egy könnyed mozdulattal szakítottam le róla az alsóját. -Erre nem lesz szükség.-mondtam egy halkabb nevetéssel és eldobtam jó messzire.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 23, 2012 8:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Nem kell kétszer kérned. - lihegtem a nyakába és elindultam vele a hálóba, hogy odaérvén az ágyra fektessem, és már oda is feküdtem fölé. - Kellesz nekem... amiért ki fogom tekerni a nyakadat... és meg foglak harapdálni mindenhol, amiért hűtlenné teszel... - vigyorogtam és teléptem róla a melltartóját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 23, 2012 8:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Hát..általában azok a legrosszabbak akikről nem is gondolnánk.-rebegtettem meg a szempilláimat ártatlanul persze utána elmosolyodva. -Hmm..-gondolkoztam el továbbra is elégedett mosollyal az arcomon-Legyen a háló.-húztam végig a kezem az álla vonalán.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 23, 2012 8:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Egy ilyen szép... és szűzies arcú kislány mégis... hogyan lehet ilyen rosszaság? - nyögtem folyamatosan, és belesóhajtottam a szájába, engedelmesen hagyva, hogy letolja rólam a nadrágot, és továbbra sem maradtak abba jóleső sóhajtozásaim. Imádtam, amit művelt velem. Mintha a hetedik mennyországban lennénk...
- Hol akarod...? - fogtam kezeimbe arcát, és fél szemmel a háló felé sandítottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 23, 2012 7:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Nem tudsz benne megakadályozni..-súgtam ajkaira kéjesen, majd ismét visszatalált hozzá a szám. Pár másodperc múlva lekerült rólam a felső, így én sem tétováztam. Kezeimmel nem mozdultam onnan lentről csak most az övéhez csúsztattam a kezemet, hogy kicsatoljam azt. Egy pillanatra elszakadtam ajkaitól, hogy lehúzhassam róla a nadrágot amit másodpercek alatt meg is oldottam. Apró csókokkal haladtam felfelé kidolgozott testén addig míg ismét ajkaihoz nem értem. Kezeim következő állomása már a pólója volt amit egy mozdulattal távolítottam el róla.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 23, 2012 7:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Felnyögtem. - Ne... ne... ne csináld ezt velem, te nőszemély... - lihegtem a fülébe majd' megfulladva, és szinte könyörögtem, hogy valaki tüntesse el a szemeim elől, mert én itt és most megdugom úgy, hogy egyikünk se felejti el.
Egy mozdulattal tüntettem el róla a felsőjét, simogattam selymes bőrét, és csüggtem az ajkán, mint aki soha nem ízlelt még ilyen édes finomságot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 23, 2012 5:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Viszonozta a csókomat ami hatalmas nagy önbizalmat adott. Szinte rögtön a falnak döntött és az ölébe emelt. Hát úgy néz ki, hogy ismét megkaptam amit akartam. Ezt szeretem.. -Lehet, hogy megbánom de akkor is megéri.-mosolyodtam el ravaszan és ismét ajkaira tapadtam. Közben kezeimmel egyre lejjebb haladtam egészen a mellkasától a férfiasságáig amit nadrágon keresztül a kezeimmel kezdtem el kényeztetni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 23, 2012 9:28 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Te álnok nőszemély. - leheltem a szemeibe meredve, és óriásit kellett nyelnem ismét, hogy... a fene, már mindegy, hogy miért nyeltem nagyot, mert ott is állt előttem.. tekintete elszánt volt, tehát semmi esélyem, hogy elszaladjak. Ó, Kate... ne haragudj rám...
Hevesen viszonoztam a csókját, kezemmel vadul végigsimítva hátán, és feszes fenekén, majd egy mozdulattal a falnak döntöttem őt, hogy máris az ölembe emeljem, és hiába volt rajta a nadrág, szorosan odaálltam hozzá, hogy érezhesse, mennyire kicsinált már teljesen... eléggé érződött már, hogy "ébredezem"...
- Te bestia... ezt még megbánod - lihegtem a nyakába szenvedélyesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 23, 2012 8:02 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Miért ne? Azt ne mond, hogy nem esik jól. Te is nagyon jól tudod, hogy nem fogod kibírni. Legalábbis én teszek róla.-mosolyodtam el ravaszul, majd vámpírsebességgel odasuhantam elé. -Szóval nem fogod kibírni?-fontam össze a karjaimat a nyaka körül és közelebb hajoltam hozzá, majd vadul megcsókoltam miközben ajkait harapdáltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 22, 2012 8:05 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Kezdett teljesen megőrjíteni. Odaképzeltem magam elé Kate-et, a gyönyörű mosolyát, és próbáltam, szenttül próbáltam dédelgetni a képet, amiben ő bennem élt, de... nehezen ment, nagyon nehezen és féltem, hogy elveszítem a kontrolt... hát még mikor közelebb hajolt, és mellkasomat érintette. Azt hittem, meg fogok bolondulni abba, amit csinált.
- Khm... ne csináld ezt velem... - lihegtem már, és néztem a kanapén ülő alakját. - Nem fogok bírni magammal, ha még egyszer... a közelembe jössz...
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Vissza az elejére Go down
 

Benjamin lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Benjamin ---
» Eva lakása
» Benjamin Lockwood
» Benjamin Lockwood «
» Benjamin Hale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •