Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 31, 2012 12:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Még nem rég változtam vámpírrá. Vagyis hibriddé. - sóhajtottam. - Igazából... mindig is érdekes volt belegondolni, hogy milyen lehet az, aki mindkettő faj tulajdonságait magával hordja. Vámpír is és vérfarkas is. De... igazából nem olyan rossz - mosolyogtam, végül vontam egyet a vállamon.
- Hát... öhm... - motyogtam, és ránéztem a palacsintára. - Nem szoktam sütni meg főzni. Egyedül a palacsintát tudom elkészíteni - mosolyogtam és elé toltam az első elkészültet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 30, 2012 7:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Nyugalom csak vicceltem! Örülök, hogy te nem vagy ilyen. -mosolyodtam el és egy puszit nyomtam az arcára.
-Hát akkor most itt a második alkalom. -mosolyogtam továbbra is főleg akkor amikor egy csókot lehelt a nyakamra.
-Nem is gondoltam volna rólad, hogy ilyen otthonosan mozogsz a konyhában. -pillantottam az éppen sülő palacsintára, majd ismét őt kezdtem el nézni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 30, 2012 2:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Nyuszikák? Még mit nem! - néztem rá úgy, mintha én lennék hülye, vagy ő, hogy kinéz belőlem ilyet. Még hogy nyuszikat... ennyi erővel még bambit is, nem?
- Nem, azt inkább kihagyom. Egyszer ittam embervért. Azóta... nagyon vágyom az ízére - leheltem egy csókot a nyakára, majd az első palacsintát kezdtem sütni mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 29, 2012 5:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Én meg a tiédet..Mármint a fél fajtádat..-kuncogtam és egy apró csókot nyomtam az ajkaira miközben ő a palacsintatésztát kevergette.
-Ezer örömmel. Úgyis éhes vagyok, gondolom nem kell taglalnom, hogy mire. -mosolyodtam el.-De ugye nem nyuszikákra akarsz vadászni? Mert az nagyon nem az én stílusom. -néztem rá kérdően, de még mindig egy halványabb mosollyal az arcomon.
-Gondolom ittál már emberi vért..Ha egyszer rákapsz az izére sosem tudod elengedni. -haraptam ajkaimba és egy pillanatra átfutott a számban az a mennyei íz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 29, 2012 2:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Elviekben ez normális vámpír viselkedés. Jobb ha tudod, hogy gyűlölöm a fajtádat. Vagyis... igazából már az én fajtám is... félig - sóhajtottam, ahogy felrémlett előttem, hogy hibrid vagyok.
Elkezdtem a palacsintatésztát keverni, majd Sophie felé néztem. - Öhm... mit szólsz, ha ezután a palacsinta után elmegyünk... egy közös vadászatra? - vigyorogtam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 28, 2012 4:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Kíváncsivá tettél. -haraptam ajkaimba és magamra kaptam az inget amit a kezembe adott. Lehet hülyén hangzik, de még tényleg nem ettem ilyet...Végül is épp itt az ideje kipróbálni.
Követtem a konyha felé és kíváncsian vártam már milyen íze van ennek az édességnek.
-Hát...-túrtam bele a hajamba zavaromban- ...valamennyire tudok sütni és főzni, de inkább mások végezték ezt helyettem. -mosolyodtam el halványan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 28, 2012 2:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Akkor gyere. - fogtam meg a kezét, majd felé nyújtottam az egyik ingemet. - Velem megkóstolhatod. Hidd el, nagyon fog ízleni - húztam ki a konyhába vigyorogva, és behajoltam a hűtőbe.
- Ha még nem ettél, gondolom nem is vagy túl nagy szakács. - sóhajtottam, de nem szemrehányóan. Ki vagyok én ,hogy bármit a másik szemére olvassak?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 27, 2012 1:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Biztos vagyok benne, hogy igazam van..Hidd el ez így van. -mondtam szinte már egészen halkan. Az egyik kezemet a mellkasára húzta aminek hatására elmosolyodtam és ujjaimmal kezdtem el cirógatni.
-Nem még nem ettem. -néztem szemeibe, majd közelebb bújtam hozzá, hogy fejemet a mellkasához tehessem, továbbra sem hagyva abba a kezemmel való simogatását.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 27, 2012 1:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Talán igazad van. De szeretném én tudni, hogy... mi ez az egész a fejemben. - húztam a kezét a mellkasomra, és nagyot szippantottam a finom illatából. A szava megnyugtatott, miszerint nem akar távozni, de... zavarban kezdtem érezni magamat.
- Ettél már igazi amerikai palacsintát? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 26, 2012 8:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Ha más nőket is a magadénak akarsz akkor nem szereted őt igazán. Ha annyira szeretnéd nem tennéd ezt..-magyaráztam el röviden és tömören, és ez valóban így is volt..Ha valakit igazán szeret az ember nem csalja meg fűvel-fával.
-Én sem szeretném lezárni. -mosolyodtam el halványan, szemeibe nézve
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 26, 2012 4:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Istenem, ha tudnád, mennyire szeretnék rájönni, hogy mit is akarok... ha Kate-el vagyok, úgy érzem, senki más nem kell. De ha nincs mellettem, amellet hogy nagyon szeretem, muszáj újabb és újabb nőket is megkapnom. Ez lesz a végzetem, én már érzem... - mosolyodtam el nagyon halványan. - Ami biztos, hogy én... nem akarom ezeket az alkalmakat ennyivel lezárni... veled... - néztem végül a szemeibe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 25, 2012 3:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Kérdésére komolyan elgondolkodtam, mert a válasz még nem akart megfogalmazódni bennem, pedig tudtam mit akarok, már az elejétől kezdve tudtam.
-Nem.....nem tudom..-mondtam kissé bizonytalanul. Sosem ragadtam le egy pasi mellett egy napnál vagy egy hétnél tovább, de végül is nem lehetek olyan mint egy agyonhasznált ruhadarab akit már mindenki elhordott, de ugyanakkor nem is akartam tönkretenni az ő kapcsolatát, bár mondjuk ezzel már elkéstem. Végül is mit bánom én?.....
-Attól függ, hogy te mit szeretnél..-böktem ki aztán, majd kérdően néztem rá és egy halványabb mosoly jelent meg az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 25, 2012 1:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Megleptek a szavai. Hogy miért? Mert biztosra vettem, hogy mielőtt én beléptem az életébe, egy talpraesett nő volt. Aki nem ragadt le valaki mellett húsz percnél tovább.
- És... mit szeretnél? - kérdeztem végül nyíltan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 24, 2012 7:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Egy pillanatra lehunytam a szemeimet, hogy halljam szívverését.. -Én meg nem akarok elmenni.-sóhajtottam, majd kinyitottam szép lassan a szemeimet. Magához ölelt és egy csókot nyomott a kézfejemre, amin én csak elmosolyodtam. Mások zavarba hozásában profi volt az már biztos.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 24, 2012 4:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Nem mondom, eléggé zavarban éreztem most magamat. Kellene csinálnom valamit talán? Én.. tetszett nekem ez a nőszemély. De még mennyire.. és az ágyban is leteszteltem. Kiváló! Nincs is ennél jobb szó!
- Hjaj, de nem akarlak most.. elengedni.. - öleltem magamhoz a kezét, hogy egy csókot nyomjak a kézfejére.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 23, 2012 2:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Ő is elnyúlt mellettem az ágyon és mosolyogva nézett. -Köszönöm..-nyögtem ki csak ennyit és talán kicsit el is pirultam ami tőlem szokatlan. Megsimított majd egy csókot nyomott az ajkaimra amit készséggel viszonoztam is neki. Nem akartam, hogy vége legyen, és azt sem, hogy visszamenjen a nőjéhez..Talán hülyeség volt még egyenlőre ezen törnöm magam, mivel még itt volt velem, de akkor is...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 22, 2012 11:08 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Kifeküdtem mellette, mikor feljutott a csúcsra és mosolyogva néztem az arcába. - Tudod... gyönyörű vagy, mikor a mámor úszik az arcodon... - simogattam meg, újra felé hajolva, hogy megcsókoljam azt a szép száját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 21, 2012 12:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Lassan ujjaival is kényeztetni kezdett és fokozatosan diktált egyre gyorsabb tempót. Éreztem ahogy az izmaim kezdenek elernyedni és nem kellett sok, hogy el is érjen így is az a mámoros, gyönyör teli érzés. Teljesen kinyúltam az ágyon és csak a plafont bámultam, kellett pár perc, hogy összeszedjem magam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 21, 2012 11:23 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Azért csinálom, hogy ne bírd sokáig... - vigyorodtam el halkan mormolva, közben egy pillanatra sem engedve el teste forróságát, és az ujjamat is testébe csúsztattam, hogy most így érje el először a mámor... utána pedig még midnig elölről tudjuk kezdeni.
Nem szólaltam meg, csak gyorsabb tempót diktáltam, hogy ne maradhasson a földön...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 20, 2012 4:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Nagyon jól csinálta ezt meg kell hagyni, de éreztem, hogy így nem fogom sokáig bírni. Jóleső sóhajok tömkelege hagyta el a számat és a takaróba markoltam.
-Ha így folytatod nem fogom sokáig bírni. -mondtam már-már levegőért kapkodva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 20, 2012 11:45 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Élveztem a hangokat, amelyeket kiadott, és elvigyorodtam, bele a tevékenységembe. Tudtam én, hogy mit kell tennem... de még mennyire, hogy tudtam!
- Élvezd, kis bestia... most élvezd így... - emeltem fel a fejemet egy pillanatra és aztán rögtön visszabuktam, hogy ezúttal így hozzam el neki a kéjt. Hogy miből vettem a bátorságot? Hát a hülye fejemből!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 19, 2012 4:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Végül is ez igaz.-vigyorodtam el és másodperceken belül már éreztem is ahogy nyelvével kényeztetni kezd odalenn, kezeivel pedig kellemesen simogat. Munkája jóleső sóhajokat csalt ki belőlem és egy elégedett mosolyt.
-Isteni vagy.-jegyeztem meg még mindig egy széles mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 19, 2012 5:58 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Ma este... mindent meg akarok tenni, amit csak tehetek... - lihegtem. - Nem megcsalás ez, dehogy... a szenvedélyeink kiélése... - kúsztam lejjebb én magam is, hogy nyelvemmel érzékeny pontjára találjak és szorgosan kényeztetni kezdjem gyors nyelvcsapásokkal...
Közben kezeim idomait simogatták jólesően, és semmi nem vett volna rá arra, hogy ezt most abbahagyjam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 17, 2012 7:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Magadnak köszönd, hogy rábeszéltél a maradásra. -haraptam bele ajkaimba. Újra fölém kerekedett, de még nem csinált semmit, csak várt, hogy mire azt nem tudom, csak annyit tudtam, hogy jelen pillanatban mindennél jobban kívántam őt.
-Végül is egyszer élünk. Minek pazarolni az időt, ha jobb dolgokkal is kitölthetjük? -vigyorodtam el. Kezeivel egyre lejjebb haladt, majd a testem legérzékenyebb pontját kezdte jólesően kényeztetni.
-Már kétszeresen is megcsalod a barátnődet.- mondtam viccelődve és ajkaira tapadtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 17, 2012 3:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Most köszönetet mondok valakinek, amiért nem öltöztél vissza... - mosolyogtam rá jókedvűen, és fölé kerekedtem újra, hogy lábai közé fészkeljem magamat, de még nem hatoltam belé, hanem csendben vártam. Vártam.. mire? A jó ég, ha tudja!
- Imádom, mikor egy nő... ilyen gyorsan készenáll... - csúszott a kezem akét lába közé, hogy érzékeny pntját kezdjem simogatni.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Vissza az elejére Go down
 

Benjamin lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Benjamin ---
» Eva lakása
» Benjamin Lockwood
» Benjamin Lockwood «
» Benjamin Hale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •