Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 20, 2012 7:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
-Talán baj?-haraptam bele ismét ajkaimba. Ahogy ellenkezett úgy hajoltam egyre közelebb hozzá. -Ugyan már...Legalább magadnak ne hazudj Ben.-súgtam ajkaira és mellkasán végigsimítva léptem hátra tőle pár lépést.
-De te tudod...Sajnálni fogod, hogy elutasítottál. -húztam félre a szám egy kis színlelt bánattal az arcomon, miközben a kanapéra ültem és a hajamba túrtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 20, 2012 7:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- És még a száját is harapdossa... - forgattam újra a szemeimet széles vigyor kíséretében, mert ezt egyszerűen már nem lehetett reakció nélkül hagyni. Főleg a duzzadt ajkait látva... mentsen meg isten a kísértéstől!
- Khm... - szólaltam meg, mintha nem érteném, miről beszél. - Nem lehet... - próbálkoztam tiltakozni, és lenéztem a mellkasomat cirógataó ujjaira. - Nem... nem... nem lehet... - szorult belém még egy cseppnyi ellenkezés.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 20, 2012 7:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
-Nem? -vigyorodtam el majd még egy pár lépést tettem meg felé, hogy már egy leheletnyi távolság se legyen köztünk. -Hmm..-haraptam az ajkaimba egy halványabb ravasz mosollyal az arcomon.
-Szerintem ugyanarra gondolunk..-mondtam kéjesen és kezeim már a mellkasán játszadoztak.. Nem nagyon érdekelt, hogy van nője, engem valahogy hidegen hagytak az ilyen drámák, bár nem sok megbánás szorult belém az már biztos.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 20, 2012 1:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Tovább? Kislány, velem nem jó packázni - sóhajtottam hatalmasat, és továbbra is vigyorogtam, mikor belépett, de a kövbetkező szavai kissé hátrébb vetettek. Jajaj... ettől féltem.
- És mire gondoltál? - köszörültem meg a torkomat, és végigmértem szép alakját. Szőke nők... jellemző, levesznek a lábamról. És vámpír is... a fene se érti, hogy most már miért vonzanak engem annyira ezek a nők. Nyilván van valami különlegesebb oka is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 19, 2012 9:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
-Hát akkor tovább forgatom ha ez jár érte.-pimaszkodtam továbbra is és amint behívott besétáltam a lakásba. Amikor rácsapott a fenekemre csak elvigyorodtam. Könnyebb dolgom lesz mint hittem.
-Már meg volt a vacsorám. Most inkább valami más esne jól.-néztem rá egy bájos mosollyal és közelebb lépkedtem hozzá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 19, 2012 8:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Ne forgasd a szemedet. Elfenekellek érte - kacsintottam rá. Igen, általában nem esett jól, ha egy nő a közelemben forgatta a szemeit.
- Akkor fáradj beljebb, kislánykám - csaptam a fenekére játékosabban, de tudtam, sejtettem, hogy nem azért van itt, hogy sakkozzunk. Te jó ég... félek most attól, hogy... jaj, a grillben is tartottam, hogy elcsábít. Vajon...
- Kérsz valamit? - böktem a hűtő felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 19, 2012 8:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
-Na végre.-forgattam meg a szemeimet és közelebb lépdeltem hozzá, majd végig mértem. -Veled meg mi történt? Eléggé lestrapáltnak tűnsz.-jegyeztem meg egy halványabb vigyorral az arcomon. -Hogy hiányoztál volna? -vontam fel a szemöldökömet pimaszul mosolyogva.-Meglehet.-mosolyogtam továbbra is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 19, 2012 8:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
(Utcák)

Nem mondom, kicsit szarul érintett az, hogy az a csini kis vámpírvadász csak úgy elszaladt, de tudok tenni ellene bármit? Nem, nem igazán. Inkább hazajöttem, mert hogy én lassan falvédőre kerülök, az már egyszer biztos!
- Nocsak, a Grilles lányka... - vigyorogtam rá, amint megláttam az ajtót támasztva. - Csak nem hiányopztam?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 19, 2012 4:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
(Park)

Jól emlékeztem az idevezető útra. Elképesztő, hogy ennyi év után is idetaláltam. Bár ez annak is köszönhető, hogy semmit nem változott ez a város.
Felrohantam a lépcsőn és szorgosan kerestem a lakást amiben lakik. Nem is kellett hozzá olyan sok, hogy megtaláljam.
Megálltam az ajtó előtt és határozottan bekopogtam.. Vártam egy ideig de nem nyitott ajtót. Lehet nem is volt otthon. De végül is időm mint a tenger, tudok várni. Előttem egy egész örökkévalóság.
Nekidőltem az egyik falnak és vártam, hogy befusson.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 06, 2012 6:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Aha... - bólogattam, és csak nyeltem egyet. Oké, gondoltam, hogy a napos dolog nálam nem működik, mert jószerével már a lakásban is szétéghettem volna, elvégre igencsak besüt ide a nap, meg a sugarai.
- Jól van, jól van... ha a nagy hibrid mondja, biztos így van - húztam magamra a kabátomat is, és megfogva a kulcsaimat, kisétáltam, várva, hogy ő is kövessen. Mit is mondott? Utcák...

(MF utcái)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 05, 2012 11:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Jaj Benjámin - sóhajtottam fel, és úgy kezdtem magyarázni, mint türelmes tanár a szellemi fogyatékos tanulónak.
- Félig vámpír vagy, ergo működnek benned a vámpírok képességei. Gondolok itt konkrétan az igézésre - jegyeztem meg látva a bamba ábrázatát. - És csak bízz rám mindent, de mindent. Ja, még mielőtt rákérdeznél, nem vámpír vagy, hanem hibrid, így nem kell napvédő gyűrű sem - mutattam a saját, szintén csupasz kezemet. - Na, mehetünk már? Nem jó éhesen sokat várakozni egy vámpírnak. Ezt majd te magad is megtapasztalod, és megtanulod.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 05, 2012 8:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Most ugráljalak körül? Azt megteszik helyettem a kis barátnőid - kacsintottam rá, miközben elkezdtem gombolni befelé az ingemet, és eléggé felvontam a szemöldökömet, mikor az utolsó pár néhány mondatát meghallottam.
- Ezt most komolyan gondolod? Jézusom, egy utcára... máris... kezdésnek? - lepődtem meg egyre inkább. Nyilván csak álmodom. És mindjárt felébredek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 05, 2012 9:07 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Semmi hello Klaus, örülök hogy élek, és boldog vagyok, hogy látlak? - kérdeztem bánatos arccal. - Ez szomorú. Azt hittem, túláradó boldogsággal fogsz köszönteni. De hát istenem, így várjon valaki hálát a jótettért cserébe - sóhajtottam színpadiasan, majd körbenéztem a kis lakáson.
- Ó, nem, nem - ráztam a fejem, mikor az erdőt szóba hozta. - Már nem vagy vérfarkas, hogy folyton a fák között kószálj. Meg kell tanulnod, hogy vámpírként néha akár a legforgalmasabb helyeken is megtaláld a zsákmányt. Nem, ma a város utcáira megyünk. Ne aggódj, menni fog! - nevettem fel, látva az elképedt ábrázatát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 05, 2012 6:31 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Kopogtatásra figyeltem fel. Remek. Valaki már reggel kezdi. Ilyenkor... hát mondhatni, még nem ébredt fel a türelmes énem, de amint kitárult az ajtó, és megláttam Klaus széles vigyorát, valami ahhoz hasonlóval én is megpróbálkoztam, de valószínűleg csak szétcsúszott a képem egy fintorba. Még fel kell ébrednem.
- Szóval ezért jöttél máris... - vontam le a következtetést fáradt fejjel, és a hajamba túrtam. - Az erdőbe akarsz menni? - kérdeztem, bár nyilván nem a főtéren fog vérengzést rendezni. Még ha jó kis látvány lenne.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 04, 2012 11:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
(Ősök villája)

Nem kellett sokáig keresgélnem, megérzem a fajtám szagát. Némi igézés a recepción, hogy simán feljöhessek, és szimat után menve máris megtaláltam Ben szobáját.
- Szobapincér! - kiáltottam, mikor bekopogtam az ajtón, és mikor kinyitotta, szélesen a képéve vigyorogtam.
- Remélem nem vagyok a kora reggeli ébresztőd. De úgy gondoltam, mi a fenének várnánk estig? Marha éhes lehetsz kölyök - csaptam a vállára, és besétáltam a szobájába.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 04, 2012 8:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
(Grill)

Igazából... hát mondhatni, hogy eléggé kimerített ez az egész nap. Valahogy soha nem volt kedvemre az, hogy nemet mondjak egy olyan nőnek, mint Sophie ott a Grillben. De ez van... a vérfarkas mivoltomat féligmeddig elveszítettem, de a póráz persze maradt...
Csak megfürdöttem, és bevetettem magamat az ágyba, hogy aludjak egy pár órácskát... ha már Klaus azt mondta, hogy ne én menjek, hanem ő jön majd...

***

Mire ébredezni kezdtem, valami furcsát éreztem. Méghozzá a gyomromból. Éhes lennék? De... egyedül nem indulhatok neki...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 04, 2012 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Ben lakása
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Vissza az elejére Go down
 

Benjamin lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Benjamin ---
» Eva lakása
» Benjamin Lockwood
» Benjamin Lockwood «
» Benjamin Hale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •