Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 12:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
- Nem zavarsz, örülnék ha bejönnél - feleltem, s az ajtót kinyitva léptem be, majd vártam hogy Noah is kövessen. Közben megérkezett az előszobába a szomszédom is, és mosolyogva közölte hogy Lucy már alszik, és nagyon jó kislány volt mindvégig.
- Köszönöm a segítséget. Jó éjszakát - köszöntem el Tőle kedvesen, majd mikor Noah-tól el elköszönt, és kilépett a házból, becsuktam mögötte az ajtót, és visszafordultam Noah-hoz. - Öhm... ha megkérlek, megvársz a nappaliban? Leveszem ezt a ruhát, még mielőtt leönteném kávéval, vagy ilyesmi. Sietek, ígérem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 11:43 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
- Örömmel elfogadnám a kávét. Még nem vagyok túl fáradt, meg egyébként is... a Kávé legalább segít ébren tartani hazafelé úton - magyaráztam. - Persze, csak ha tényleg nem zavarok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 10, 2012 12:21 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
(Ősök villája)

Mikor hazaértünk, és Noah az ajtóhoz kísért, füleltem befelé kicsit, észrevétlenül. Lucy szuszogása az emeletről jött, a szomszédom pedig a nappaliban volt és szólt a tévé. Így fordult pillantásom Noah-ra, a küszöbön állva.
- Ha nem vagy még nagyon fáradt, esetleg bejöhetnél egy... teára, kávéra, vagy ilyesmi... - javasoltam, hisz olyan jó kis este volt ez, miért ne ihatnánk meg még együtt valamit?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 1:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
- Ennek örülök. Sajnálatos módon nem tudok hintót vezetni. Nincs rá jogosítványom - nevettem, majd gázt adtam, és elindultam.
/Ősök villája/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 05, 2012 11:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
- Nem szoktam hozzá a bókokhoz - feleltem kissé megrázva a fejem, s pár hajfürtöm előrehullván táncolt a mozgástól az arcom körül.
Boldogan fogadtam el a karját, s belé karolva követtem az autóhoz.
- Szerintem az autó is tökéletes - mosolyogtam, miközben odaértünk, és beszálltunk. - Kényelmesebb is és melegebb is mint egy hintó - kuncogtam, amikor Noah is beült a vezető felőli ülésbe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 05, 2012 11:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
- Ne süsd le a szemed. Én csak az igazat mondom - mosolyodtam el, majd a karomat nyújtottam neki. - Sajnos hintóm nincs, de tudok ajánlani egy nem is olyan régi autót, ami képes elfuvarozni a bálra - mondtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 05, 2012 9:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
- Köszönöm - sütöttem le kicsit pironkodva a szemem amikor megdicsért. Jó, jó, tudom hogy nem kéne zavarba jönnöm, de hát nem voltam hozzászokva hogy dicsérjenek. Bár tagadhatatlanul jólesett.
- Igen, indulhatunk, kész vagyok - bólogattam, s még sietve visszaléptem a szekrényhez a vállkendőmért és a táskámért. A felvigyázó hölgy idehozta Lucy-t hogy elköszönhessek, én pedig mosolyogva öleltem Őt meg, majd adtam puszit az arcára. - Jó legyél, Kicsim, szép álmokat neked - búcsúztam Tőle, majd mikor visszamentek a nappaliba, én követtem Noah-t a szabadba. - Na most már tényleg kész vagyok - mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 05, 2012 8:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Szinte azonnal ő nyitott ajtót, egy dícséretettel köszöntve engem.
- Te pedig csodaszép vagy - mosolyodtam el. Komolyan így gondoltam. Persze délután is gyönyörű volt, most viszont komolyan elgondolkodtam azon, hogy veszek egy napszemüveget, nehogy elvakítson a ragyogása. - Látom készen állsz. Indulhatunk?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 05, 2012 8:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Felkaptam a fejem amikor megszólalt a csengő, és már léptem is az ajtóhoz, hogy kinyitva azt, szembetaláljam magam egy nagyon elegáns doktorral.
- Helló - köszöntem mosolyogva, amikor találkozott a tekintetünk. - Ejha, milyen elegáns - néztem végig rajta elismerően, és be kellett vallanom magamnak, igazán tetszett a látvány.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 05, 2012 8:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
/Noah háza/
Viszonylag hamar odaértem, még útbaigazítást sem kellett kérnem. Még szerencse, hogy jártam már itt, mert legalább nem tévedhettem el. Könnyed léptekkel odasétáltam a ház elé, és csengettem. Most legalább örülök, hogy nem betegség, hanem bál miatt kellett jönnöm. Az mindig mókásabb.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 11:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
(Hálószoba)

Leérve bekukkantottam a nappaliba de Lucy a tévében szaladgáló rajzolt nyuszikat nézte, és ingatta a fejét az aláfestésül szóló dalra. Én az ajtóhoz érve már nyitottam is ki, és beengedtem a szomszédot.
- Jó estét, köszönöm hogy átjött. Lucy a nappaliban van – mosolyogtam Rá, miközben Ő megdicsért mennyire csinos vagyok. – Köszönöm, nagyon kedves. Öhm… a hűtőben bőven van ennivaló, kérem Ön is érezze otthon magát. Lucy elvileg hamarosan éhes lesz, nemrég sütiztünk, szóval hamarosan aktuális lesz az evés neki, de addig semmi gondja Rá, most még a nápolyi és a gyümölcslé elég neki.
A hölgy bólogatva mosolygott Rám, és megnyugtatott hogy ne aggódjak, Lucy most is a legjobb kezekben lesz.
- Igen, tudom, még egyszer nagyon köszönöm hogy átjött – mosolyogtam Rá hálásan, s mikor Lucy kíváncsi gagyogással fordult felénk a járókában, Ő rögtön ment is, hogy szórakoztassa a kislányomat, míg én az ajtóban állva néztem Őket, várva a ma esti "lovagomat."
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 11:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
(Édes Álom Cukrászda)

Hazaértünk, és mivel már időszűkében álltam, Lucy-t egy kis nápolyival és a cumisüvegével leültettem a tévé elé a járókába, ott biztosan ellesz egy kicsit. Én pedig felszaladtam az emeletre. Menet közben előszedtem a mobilom a zsebemből, és felhívtam a szomszéd nénit újra, hogy nem-e tenné meg nekem hogy újra vigyáz Lucy-ra. Magammal vinni nem akartam, kicsi még, és ha már van kire bízni, a szomszédban meg bíztam, és Lucy-val úgyis jól kijöttek. Szerencsére felvette, és azt mondta szívesen átjön.

(folyt. köv. Fürdő)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 11:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
(Ház és előszoba)
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Vissza az elejére Go down
 

Ház és előszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» A ház és előszoba
» Előszoba
» Ház és előszoba
» Bejárat és előszoba
» Nappali & Előszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Johnson lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •