Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Morning Star Pub

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 05, 2013 6:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Többször is végigfutott rajta tekintetem, nem tudtam ellentmondani szemeiimnek. Talán ilyen, amikor a sas lesi prédáját. Nagy szemekkel bámultam rá, már a nyakát fixírozva, hol lenne a legjobb pontja, ahol megharaphatom, de végül ezt feladtam és felsóhajtottam. Pompás.. a mai vacsi megvan! Csak előtte.. a békés cseverészés nem fog mennij, ezt máris leszűröm szavaiból, de erre csak vállat vontam.
- Persze, segíthetsz. Feküdj ide elém a pultra, és lejts egy vad vonaglós táncot, az emelné az estém fényét. - dőltem hátra, belenyúlva a zsebembe, mintha tényleg komolyan gondolnám mindezt. Igen, szerettem én a nőket, igaz mostanság csak Elenára fordítottam fiugyelmet. De ideje változtatni ezen.
- Vagy nem itt dolgozó pincérlányka vagy? - vigyorodtam el, ravasz fénnyel tekintetemben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 05, 2013 10:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Hitetlenkedve nézek rá mondata hallatán. Mikor azt gondoltam, hátha találok itt magamnak egy kis társaságot..hát mit mondjak. Nem éppen efféle társaságra gondoltam. Talán kicsivel kedvesebbre, és kevésbé vámpírra. Csak tudnám miért tartja ennyire okosnak magát! Miért érzi úgy, hogy olyan vicces, vagy épp, hogy felettem áll. Megrázom a fejem mielőtt reagálnák kérésére.
- Ne is álmodj róla! - Mondom miközben belenézek két szemébe. Kár, hogy nem lehetek semmiben biztos. Csak akkor tudom meg, hogy valóban vámpír-e ha megpróbál megigézni. Viszont akkor ő is megtudhat rólam pár dolgot...például, hogy tudok róluk. Ami nem túl jó. Azt hiszem.
- Szerinted úgy nézek én ki mint egy pincérlányka? - Emelem fel egyik szemöldököm. - Valószínűleg akkor a pult másik oldalán lennék. - Forgatom meg szemeimet ezúttal. - Te teljesen részeg vagy! - Szólok rá és italomat kezdem nézni. Nem szeretném ha bármit is leolvasna arcomról vagy szememről. Sajnos nem túl jól tudom elrejteni arcomról azt amit gondolok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 06, 2013 9:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
- Ezt sajnálattal hallom. - sóhajtottam fel, miközben teste minden porcikáját felderítettem tekintetemmel. Elképzeltem, hogyan pattan fel ide elém és be kellett léátnom, hogy kedvemre való lett volna a látvány. Mindenhol megmozgatott volna, de a fantáziámnál már elérte a kivált hatást.
- Nem vagyok részeg. - mondtam csupán ennyit, a világ legjózanabb hangján. - kérlek, ha én részeg vagyok, ennél sokkalta másabb ajánlatot tettem volna, akkor azonban nem lett volna más választásod. - vontam meg a vállamat. Az a kérdés merült fel bennem, hogy mit keres itt egy ilyen kis nebántsvirág lány, ha ennyire.. nem érti a tréfát. Nem azoknak való ez a hely, akik csak nézelődni meg bámészkodni akarnak, mert.. ide drogosok járnak. Alkoholisták. Szexre vágyó férfiak. Hisz itt minden kis pincérlányka nagyon szemrevaló.
- És most figyelj rám. - néztem mélyen szemébe, és igéző tulajdonságomat akartam bevetni. - Azt teszed, amit az előbb mondtam neked. Felpattansz ide... és azt teszed, amire én vágyom. - ütöttem rá a pultra széles vigyorral, majd elengedtem tekintetét. Az igézésnek mindig működnie kell.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 07, 2013 7:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Azt hiszem jobban járna ha valaki mást keresne magának akit szórakoztathat. Viszont ez nem biztos, hogy túl jó ötlet lenne. Persze csak a szegény ember részéről. Hiszen olyasmire tudja kényszeríteni amit egyáltalán nem állt volna szándékában megcsinálni. Legalább ezt velem nem tudja megtenni. Természetesen addig ameddig fel nem tűnik neki a karkötőm, amit még Hayley adott nekem.
- Hidd el akkor is lett volna más választásom. Bár kétlem, hogy teljesen józan vagy. - Ismét megforgatom a szemem.
Következő lépéséből mindenre rájöttem. A karkötő miatt nem működik rajtam az igézése. Ezt kár volt bevetnie. Először gondolkozni kezdek, hogy mi tévő is legyek. Nem biztos, hogy túl jó lenne ha elárulnám magam. De mást nem tehetek..Nem fogok itt táncikálni előtte csak hogy meg ne tudjon rólam valamit.
A következő pillanatban felállok és egy bájos mosollyal közel hajolok hozzá. Valószínűleg már megörül, hogy mindjárt nekiállok táncolni, de ehelyett csak szemébe nézek és ezt mondom:
- Akkor most te figyelj ide! Nálam ez nem válik be! Tudod mit értél el ezzel? Csak bebizonyítottad nekem azt amit eddig csak sejtettem! - Kihúzom magam és hátrébb lépek. - Most elmegyek pár percre. Nem tudom merjem-e remélni, hogy mire visszajövök nem leszel itt. - Ezzel megfogom a táskámat és elsietek a mosdóba. Ki kellene találnom valamit mert ahogy elnézem rossz vámpírt fogtam ki magamnak. Nem hiszem, hogy annyiban fogja ezt hagyni. Már annak örülhetek ha nem jön utánam és nyír ki egyből. Lepakolok a mosdó melletti pultra és pár másodpercig csak magamat bámulom a tükörben. Ez az első találkozásom itt egy vámpírral. Vagyis had javítsam ki magam: Sehol nem találkoztam úgy egy "halhatatlannal", hogy egyedül voltam. Hayley mindig segített. Azt hiszem félek, hogy ez nekem nem fog menni. Talán legjobb lenne valahogyan kiszökni.De mégis hogy?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 08, 2013 9:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Nem fogom tovább bizonygatni, hogy mennyire józan vagyok. Elvégre, most miért is kéne ilyet tennem? Ha nem hiszi el, az az ő egyéni problémája. Elena Gilbert tudja igazán, hogy milyen vagyok, ha részeg vagyok. Akkor már tnyleg nem ismerek kegyelmet, ő talán pont annak lett az áldozata annak idején. Örüljön, hogy nem őt öltem meg, hanem csak egy egyszerű porontyot, aki még akkora sem lehetett, mint egy szamóca.
Meglepődve kaptam vissza rá a tekintetemet, és úgy kezdtem tátogni, mint valami hal. Most mi a pokol történt?! De a lelkem mélyén ekkor már tudtam a választ. A kis lányka verbénát szed. Legalábbis ez a sejtésem.
- Szóval innen fúj a szél. - sóhajtottam fel, beletúrtam a hajamba, majd újra beleittam a poharamba, de mire viszsanéztem, már el is sietett. Hát erről ennyit. Most meg hová lett?
Utána néztem, láttam csukódni a mosdóajtót, és vállat vontam. Ha hazafelé indul, elkapom. Megnézzük, mennyire lesz nagykislány.
Behörpintettem még pár kortyot, majd elvigyorodtam és mégis megindultam a mosdó felé, megállva az ajtó előtt. - Jobb lenne, ha kijönnél. Nem gondolod, hogy bármikor rád töröm az ajtót? - nevettem vicsorogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 09, 2013 12:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Láttam rajta a meglepettséget, ami teljes mértékben örömmel tölt el. Nem igazán számított rá, hogy velem nem játszadozhat. És ez benne a legjobb. Viszont most mi tévő legyek? Annak a lehetősége, hogy csak úgy csendben ki surranjak feledésbe került. Hiszen aligha tudnák mellette észrevétlenül elmenni.
Hangjára felkapom a fejem. Lázasan gondolkozni kezdek, de az idegesség kezd eluralkodni rajtam. Mi a csudát tegyek?
- Menj a pokolba! - Suttogom halkan. Biztos vagyok benne, hogy meghallja. Hiszen a vámpíroknak túl jó a hallásuk. Táskám után nyúlok majd keresgélni kezdek benne valamit. Nálam kell, hogy legyen! Mindig nálam van!
Mikor megtalálom azt a karót, amit pont az ilyen esetekre tartogattam már elég rég óta a táskámba megállok az ajtó előtt, veszek egy nagy levegőt majd kinyitom azt. Nem állok meg gondolkozni, hanem a kezemben tartott karót teljes erőmből a hasába vágtam és sietve az ajtó felé indulok. Ez biztosan lelassítsa egy kis időre. Minden vámpírt lelassít. Talán lesz annyi időm, hogy megmeneküljek.
Nem nézek hátra. Nem is merek. Kisietek az ajtón és futok amerre látok...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2013 3:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
( Kendra )

Egy kis séta után tértem be ide. Elegem volt már a hülye vitákból Katherine-nel, elegem volt ebből az egész városból, főképp mert... mit csináljak én itt? Még a lányomat sem sikerült megtalálnom, most mitévő legyek? Miatta jöttem ide leginkább, de helyette megtaláltam a mákvirág anyját.
Leültem, és vártam, hogy valaki kiszolgáljon. Eléggé merész bár volt, de ez nagyon tetszett benne.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2013 4:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Courtney

Vártam, türelmesen támasztva az ajtófélfát. Ember lányka volt, és tudtam, hogy a vére olyan finom, mint megannyi... nem tudom. Ambrózia? Hát, igen. Az emberek többségének olyan a vére, főleg az ilyen kis emberpalántáknak, de közben türelmesen vártam.
Jól meglepett, mikor kinyílt az ajtó, és szinte rögtön belém vágta a karót, hogy sietős léptekkel távolodni kezdjen tőlem. Láttam némi félelmet az arcán, de nem tudtam, honnan szerzett ilyen hamar, egy női mosdóból, ilyen élesre helyezett karót. Ez meg egyet jelentett.
Dühösen rántottam ki magamból, a földre vágtam, és arckifejezésem akár az ördögé. Fájdalmat okozott, de ezt megbánja.
- Hol vagy, drágám? Előlem menekülsz? - vettem őt célba, és követtem az illatát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2013 6:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
||Valahonnan||

Mostanában túl egyhangúvá vált körülöttem minden amit csodálok mert ez nagyon ritkán szokott előfordulni. Ezért is döntöttem úgy, hogy összeszedem magamat és idejövök. Ha már mással nem tehetem akkor legalább egyedül hagy érezzem jól magamat. Voltak egy jó páran, de ez nem nagyon érdekelt jelenpillanatban. Egy keserves sóhaj kíséretében le is vágódtam a pulthoz.
-Egy pohár vodkát! - vetettem oda a csapos fiúnak, majd amikor körbenéztem megpillantottam egy ismerős arcot, aminek láttán akarva akaratlanul is egy gúnyos mosolyra húztam a szám.
-Nocsak, kit sodort ide az élet. - mondtam gunyorosan és a mellettem egy szék távolságnyira ülőhöz csusszantam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2013 6:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Tudom, hogy ezt nem úszhatom meg olyan könnyen. De talán halkan el tudok menekülni. Mikor hallom, hogy nyílik újra mögöttem az ajtó, csak beállok az első utamba kerülő fa árnyékába. Viszont kétlem, hogy ne látna meg. Még ha nem is rögtön. Hangját egyre közelebb hallom, ahogy lépteit is. Ha nem is lát meg, a szívverésem még meghallhassa. Ezer meg ezer olyan dolog van ami lebuktathat. Mégis mit tehetnék? Nincs nálam több karó amivel időt szerezhetnék magamnak. A lakásom túl messze van innen ahhoz, hogy elszökhessek. Telefonálni pedig nem lenne időm. Ha megpróbálnák egy faágat is letörni a mögöttem lévő fáról, egyből meghallaná. Így hát mégis az tűnik legokosabbnak ha csendben maradok és reménykedek, hogy nem jön elég közel hozzám. Csak lapulok a fához halk de mégis szaggatottan ideges lélegzettel. Legalább megigézni nem tud. Arra pedig van esély, hogy valaki majd erre jár és megmenthet. Vagy nincs...?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 11, 2013 6:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
(( Kendra ))

Felsóhajtottam, miközben megkaptam a rendelt italt, és le is küldtem a torkomon egy pillanat alatt. Jólesett, hogy végigfolyt a torkomon, de egy hangra az oldalamra fordultam és úgy néztem oda, mintha szellemet, legalábbis szörnyet látnék.
- Már csak te hiányoztál, ribanc.. - motyogtam az orrom alatt, egy cseppet sem kis sóhajtással, miközben legyintettem egyet, mintha tudomást sem akarnék venni róla, de nem sokáig tudtam tartogatni a kérdésemet.
- Mi a francot csinálsz te itt? Megkímélhetnél eme nemes társaságodtól. - fintorogtam folyamatosan már.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 11, 2013 6:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Hát igen, hasonló reakcióra számítottam.. Mi mást is várhatnék tőle? Úgy látszik kiment a fejemből, hogy mekkora egy seggfej. -Úgy látszik a modorod mit sem változott. Ugyanolyan seggfej vagy mint anno, vagy még nagyobb. -forgattam meg a szemeimet egy keserű fintorral fűszerezve.
-Tudtommal szabad országban élünk. Oda megyek ahová akarok és amikor akarok. Az meg csak egy kellemetlen véletlen, hogy pont beléd botlottam.. - mondtam érezhetően kemény megvetéssel és gyűlölettel a hangomban.
-Ja, és apropó szerintem régebb óta vagyok itt mint te szóval szerintem gondolkozz mielőtt értelmetlen vagdalózásba kezdenél.. Úgy látom nem csak bunkóbb, de hülyébb is lettél. -vigyorodtam el gunyorosan és amint kézhez kaptam az italomat jólesően kortyolgatni kezdtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 11, 2013 6:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
(( Courtney ))

Kivágtattam az ajtón, és bevágtam magam mögött, szinte ördögi szemekkel fordulva körbe és körbe, ahogyan kerestem a tekintetemmel a lányt. Nem láttam sehol. Talán a sötét is tett erről. Felbosszantott ezzel a karóval, és ráadásul még el is rohant.Ez egy gyilkos vegyület, egyiket sem szerettem. Nem szerettem fogócskázni.
- Hol vagy, drágám? - kérdeztem, megindulva előre, de ekkor egy szaggatott, feszült lélegzetvételt hallottam meg valamelyik fa mögül.
Elvigyorodtam, és elindultam arra, megfontolt lépésekkel. - Mondd csak, vámpírvadász vagy? Mert ha igen, biztosan csak egy kezdő. - közelítettem meg egyre inkább.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 11, 2013 10:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Nem tetszik ez nekem! Miért nem tud valaki éppen erre járni? Aki természetesen nem ember...sajnálatos módon, rajtam már ember nem segít. Ki kell találnom valamit akár csak, hogy egy röpke pillanatra le tudjam foglalni. Még lenne is esélyem ellene ha nem lenne gyorsabb nálam. Így viszont..!
Már biztos vagyok benne, hogy rájött búvóhelyemre. Nem ostoba. Valószínűleg nem lehet túl fiatal vámpír. Egyre közelebb és közelebb hallom lépteit. Szinte már a hátam mögött van. Nincs más választásom minthogy előállok. Talán elég lesz ha szépen válaszolok pár kérdésére és elenged. Bár ezt nagyon kétlem. Ugyan mit tenne most Hayley? Fogalmam sincs!
- Rendben, rendben! Nem akarok bajt! Mondd mit akarsz tőlem! - Állok elő reményt vesztve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 12, 2013 5:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
(( Kendra ))

Nem vettem a szívemre ütős szavait, de minek is kellett volna? Hisz erős, határozott vámpír vagyok, kemény... vele szemben legalábbis. De tudtam hogy mi képes megbújni egy vérfarkasban is, ennek ellenére csak sóhajtoztam, és türelmesen vártam, hátha mond valami olyat, amit eddig nem tudok.
- Kellemetlen véletlen.. persze.. - sóhajtottam fel, hátradőltem a székben, majd rögtön el is vigyorodtam, ahogy az ő vigyorát megláttam. De a gúny ebből sem maradt el részemről sem.
- Csak arra várok, hogy végre kitépjem a szívedet, átkozott ribanc. - néztem mélyen tekintetébe, megvetően, szinte gyilkolón. Majdnem felpattantam hogy itt mindenki előtt boncoljam fel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 13, 2013 4:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Szavai hallatán nevetni támadt kedvem, de nagyon.. Istenem, hogy ez mekkora egy felfuvalkodott hólyag. -Tépd ki! Hajrá! -biztattam vigyorogva. -De sajnálatos hírt kell közölnöm... Előbb én öllek meg mint te engem. -haraptam az alsó ajkamba, majd megittam a poharam maradék tartalmát.
-Nos, hol akarsz próbálkozni? Itt mindenki előtt? Vagy esetleg menjünk ki? Tudod tévedsz ha azt hiszed, hogy félek tőled Victor. Te csak egy szánalmas senki vagy, egy utolsó seggfej. -vágtam oda kegyetlenül a szavakat, azt hiszem a tekintetemmel meg tudtam volna már ölni.
Nem féltem tőle, sőt nevetségesnek tartottam. Ugyan már... Nem adom magam olyan könnyen mint azt ő hinné.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 13, 2013 6:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
(( Courtney ))

Mintha még az én közeledésem sem ösztönözte volna arra, hogy elsétáljon, vagy elsiessen, de nyilván tudta, hogy mit sem ért volna el vele, hioszen vámpír vagyok, akkor érem utol, amikor csak kedvem tartaná. De jobb, ha mindennek kivárjuk a végét. Én nem tervezek poént lőni, valószínűleg ő sem.
- Szeirnted mit akarhatok azok után, hogy belém vájtad azt a rohadék karót? - kérdeztem dühödten, szemeim szinte izzottak a haragtól, és aki ismert, tudta, hogy most hatalmas ostobaságra készülök. - Esetleg van ellenvetésed az ellen, hogy kissé megszorongassalak? - sziszegtem, már ott állva szorosan előtte.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 13, 2013 10:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Szinte már teljesen ki is ment a fejemből az a leszúrás. Hogy is felejthettem el? A vámpírok ilyenkor csak még jobban bedühödnek! Na és ki tudja mivel lehet lenyugtatni őket? Senki...Fantasztikus!
- Én csak nem akartam odabent jelenetet rendezni. - Mondom erősen mintha semmi bajom nem lenne. Nem szeretném ha meghallaná hangomban az idegességet. - Vagy jobb lett volna? - Kérdezek vissza komoran.
- Hmm...lássuk csak. Azt hiszem lenne ellenvetésem. - Lépek hátra egyet. - De van választásom? -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 8:53 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
- Az emberek sok mindent nem szeretnének, mégis elkövetik azokat a hibákat, de ez sajnos nem mentesíti fel őket az alól, amit tettek. - sóhajtottam fel, kicsit elmélkedve az élet dolgain. - És tudod, velem nem jó vámpírral kezdtél. Bizonyára tisztában vagy azzal, hogy van egy Ősi vámpírcsalád... a legerősebbek. És ha teljesen őszinte akarok lenni, utánuk én vagyok a legelső vámpír. Már emberként tudtam, hogy megéri egy Mikaelsonnal barátkozni. - fűztem tovább a gondolatokat, de nem volt ez olyan egyszerű, mert Nik.. nemcsak emiatt volt szükségem rá. Jó barát volt, kitartottunk egymás mellett, de a vámpírrá válásunk után a legnagyobb ellenségek lettünk. Minek köszönhetően, már nem egyszer megpróbált kinyírni ugyebár, és ez sikerrel is járt.
- Így már tudod, miért vagyok nagyon érzékeny az ilyen pitiáner kis próbálkozásokra. - sóhajtottam fel, mikor a fejembe ötlött egy ötlet, és elvigyorodtam, aztán elléptem előle.
- Tudod... a kis vámpírokat, a körülbelül ötszáz-hatszáz évnél fiatalabbakat el tudod intézni verbénával. Minket nem igazán, ellenünk van egy hatásosabb fegyver. Talán ideje lenne tanítania valakinek, bár nem hiszem, hogy ez olyan jó ötlet lenne részemről. - sóhajtottam fel. Nem tudtam hogy miért akart ő vadász lenni, ami viszont teljesen biztos, hogy még kezdő szinten van.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 12:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
(( Kendra ))

Nem díjaztam azokat, akik kiröhögtem engem, de talán most egy kissé tényleg nevetséges helyzetben tűnhettem fel. Megtehettem volna hogy megölöm, ezt ő is tudja. Eddig számtalanszor volt rá lehetőségem, mégis itt van még, él és mozog, és hülyeségeket beszél. Éppen teljesen mindegy, hogy mi a helyzet ezen a téren, igazából neki sem kellene sok erőfeszítés az én megölésemhez.
- Óh, mily' kedves bókok. Szánalmas vagyok? Seggfej vagyok? Hm... - massztíroztam már folyamatosan az államat, majd megrántottam a vállamat. - Éppen olyan, mint te. Tudod, igazán rájöhettél volna, hogy egy ilyen nagy városban, ahol emberi lakosság szinte nincs is, és vámpírok uralkodnak, ott neked egyetlen esélyed van: Megdögleni, ahogyan egy vérfarkasnak kell! - sziszegtem felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 16, 2013 9:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Azt hiszem erre gondolt Hayley mikor azt írta vigyázzak mert itt jóval erősebb és idősebb vámpírok is érnek. És lám...az első vámpír akibe belebotlok itt az pont egy olyan. Szóval most már csak várhatom, hogy mikor öl meg. Vagy enged el. De inkább az első feltételezés. kétlem, hogy bárkit is elengedett volna az élete során. Nem igazán tudok mit mondani neki. Nem vágok közbe mesélésébe semmi ostobasággal, inkább csak idegesen végighallgatom. Fogalmam sincs mit mondjak neki. Nem akarom elárulni, hogy még ezt sem tudtam. Tényleg nagyon új vadász vagyok. És úgy tűnik most be is fejeződik pályafutásom.
- Nem is lenne szükségem pont egy vámpír segítségére! - Vágom rá egyből undorral a hangomban. Még csak az kellene, hogy ő segítsen nekem bármiben is. Ha megtudná, hogy nem szedek verbénát szerintem már rég megölt volna. Nem kellene, hogy megtudja. Amíg azt hiszi, legalább nem harap meg. - Többet érne ha hagynál elmenni. Előre szólok! Nem fogok semmilyen ostoba tervedben segédkezni! Ha ez a terved rossz emberrel próbálkozol. - Mondom még mindig gúnnyal a hangomban. Amikor félreáll én is teszek még egy lépést hátra csak, hogy minél messzebb kerüljek tőle. De sajnos a mögöttem lévő fa megállított a további lépéseimben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 16, 2013 6:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Szavai hallatán legszívesebben folyamatosan nevetni tudtam volna. Komolyan nem értem mire föl hiszik ennyire felsőbbrendű lényeknek magukat ezek az undormány vérszívók.
-Hmm... Tudod biztos van annak valami oka, hogy egy harapás és már padlóra küldünk titeket... -túrtam bele a hajamba- Ja, igen.. Az, hogy csak szájhősködtök, és nem tudjátok mi a szenvedés. Undorítóak vagytok egytől egyig. -billentettem oldalra a fejemet egy gúnyos vigyorral az arcomon.
-De ha ennek bizonyítani szeretnéd az ellenkezőjét csak tessék. -tártam szét a karjaimat- Itt vagyok.. Próbálkozz csak! - mondtam már szinte parancsolóan. Ha bizonyítani akar akkor ez rá a legmegfelelőbb alkalom. Nem féltem tőle, az évek során annyiszor megölhetett volna, de nem tette és nem is sikerült neki..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 17, 2013 12:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Gondolkodnom kellett. Most hagyjam, hogy csak úgy elmenjen? Abban mi a buli? Elsétál, aztán kész, itt hagy, én meg maradok egyedül és szenvedek, mint valami őskövület, akinek semmi dolga a világon.
- Hát jó. - álltam el az útját, és a szabad út felé tártam a karjaimat, hogy menjen csak arra. - Akkor menj. Van rá tíz másodperced, hogy ne is lássalak egy ideig. Remélem tudod, hogy... ez az utolsó lehetőséged, hogy életben maradj, mert eddig kevesen élték meg a másnapot azok közül, akik karóval jöttek nekem. - mondtam sziszegve. - Még mindig itt vagy? Mondtam, tíz másodperc... tíz... kilenc... - billentettem félre a fejemet nevetséges hanglejtéssel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 17, 2013 12:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
(( Kendra ))

Kezdett lelombozóvá válni az, hogy bárhová menjek, mindig akad ott egy zavaró tényező. Már csak Stefanba kellene belefutnom. Ott aztán kő kövön nem maradna, erről gondolkodnék. De hogy ennyire arcátlan legyen egy vérfarkas olyannal szemben, mint én... hát ez új volt. Hogy le ne szedjem azt az átkozott vigyor a képéről. Még ha egy gyönyörű nőről is van szó.
Felé fordultam, és úgy döntöttem, jöjjön tiszta lap. Mármint, nem olyan tiszta lap. - Most hagy kérdezzek én. Nincs kedvem szétverni téged, és agyonharapdáltatni magam. - vontam meg a vállamat. - Annak idején felkerestél engem valamiért, emlékszel? - kérdfeztem tőle egy kis vigyorral. Élt még a fejemben nagyon élénken az a pillanat, mikor felbukkant, és keresett valamit. - Megtaláltad már?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 17, 2013 7:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Mi a fene? Mi az, hogy "hát jó"? Normális ez? Csak úgy elenged? Persze nekem ennek csak örülnöm kellene, de ez túl hihetetlen. Nem létezik, hogy elenged. Valamit tervez. Viszont ha ad tíz másodpercet talán lenne időm valahová elbújni. Vagy eljutok valami forgalmasabb helyre. Bár azt kétlem. Túl gyors!
- Ez komoly? - Kérdezek vissza hitetlenkedve. De mikor elkezd számolni visszafelé, nem álldogálok ott tovább. Elkezdek futni csak egyenesen, majd az első saroknál jobbra. Az is lehet, hogy most nincs kedve szórakozni és utánam sem jön. De ezt akkor sem értem! Valami nagyon nincs rendben. Mindegy! Veszíteni nem veszítek semmit ha megpróbálkozok a meneküléssel. Csak futok előre amerre csak látok.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Vissza az elejére Go down
 

Morning Star Pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
17 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next

 Similar topics

-
» STAR WARS AU
» Star Crossed
» North Star frpg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •