Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Eugene Alan Harlow

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 05, 2017 1:45 pm
Ugrás egy másik oldalra
Eugene Alan Harlow
nomen est omen

kor: 33 év

titulus: magányos farkas

város: New York

play by: Chad Michael Murray

faj: vérfarkas

becenév: -

foglalkozás: író

a karakterem keresett


Születési idő, hely   1983. december 22-
Első átváltozás   2013. október 12.
Család   Egy élő rokonom sincs már. Édesanyám két éve halt meg, édesapám pedig akkor, amikor kicsi voltam.

 

"Üdv! A nevem Eugene. Jobban mondva Eugene Alan Harlow. Író vagyok, idén leszek 34 éves és vérfarkas vagyok."
Oké, ez nagyon gáz. Pár napja a kiadó, akinél dolgozok, kért egy amolyan "bemutatkozást", amit felrakhat a honlapjukra meg a könyveim utolsó lapjára biggyeszthet. Fogalmam sincs, mit kéne írnom. Túl sok dolog van az életemben, amiről nem kell senkinek tudnia. Például Vera. Róla oldalakat írhatnék, de miért tenném? Már vége. Réges régen vége annak a fejezetnek az életemben és már lezártam. Azaz le kellett volna zárnom, de hogyan tehetném, mikor még mindig szeretem? Bár, az igazat megvallva nincs képem megkeresni és újra odaállni elé. Sőt, hogy még tovább menjek, már biztos összeszedett valami menő, hiperszuper, vagány pasit, akivel már született három gyerekük és boldogan élnek, míg meg nem... ...mondjuk az életben semmi sem ennyire egyszerű.
Emlékszem, amikor még együtt voltunk. Az a tipikus, rózsaszín mámor, szenvedély, csak ő és én... és a közös élet, amit megálmodtunk. Terhes lett és én olyan boldog még sosem voltam. A boldogságom viszont nem tartott sokáig. Hidegzuhanyként ért, hogy Vera elvetélt. Ezután szakított velem. Mai napig nem értem, miért. Hiába gondolkodtam rajta, nem jöttem rá, hol hibázhattam. Ugyanis biztos vagyok benne, hogy én vagyok az oka annak, hogy elhagyott.
Aznap este, amikor szakítottunk, nagyon mérges voltam. Dühös és csalódott. Nem igazán tudtam gondolkodni. Kocsiba ültem, el akartam hagyni a várost. Ekkor történt az a baleset, ami megváltoztatta méginkább az életem.
Egy fiatal lány vezette a másik autót és ahogy összeütköztünk, ő azonnal meghalt. Az egyenesen csoda, hogy én túléltem. Hetekig kórházban voltam... az első átalakulásomkor is. Fogalmam sem volt, mi történik velem. Szörnyeteggé váltam és aznap éjjel még meghaltak miattam páran. Például a nővér, aki bejött, hogy megnézze, hogy vagyok. Sosem felejtem el azt a reggelt, amikor az erdőben magamhoz tértem. Nem tudtam minden pillanatot felidézni, de annyit tudtam, hogy borzalmas dolgot tettem.
Eltelt azóta néhány év és még mindig nem bírkóztam meg a vérfarkasságommal.
Sokszor eszembe jutott Vera, miközben átéltem a fájdalmat a vérfarkassá váláskor. Azonban eldöntöttem, hogy bármennyire is fel akarom újra keresni Verát, nem tehetem. Így, hogy nem vagyok önmagam, már nem tudnék a szemébe nézni. Ezért is menekültem a munkába és az írásba. A regényeim egy részét ő ihlette - persze csak álnéven, tarkítva írok róla, hogy soha, senki se tudja meg, róla van szó... egy másik részét pedig... hm, önmagam. Az életem. A vérfarkassággal való megküzdés. Az embereknek tetszik. Azt hiszik, ez csak a fantázia szüleménye. Bezzeg, ha tudnák, hogy nagyon is valóságos... nos, az már egy másik történet.
És most, hogy végiggondoltam az életem, újra nekiesek ennek a "bemutatkozásnak", amit a kiadóm kért. Azt hiszem jobb, ha csak pár sablon szöveget írok...



A hozzászólást Eugene Alan Harlow összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 05, 2017 2:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Eugene Alan Harlow Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Eugene Alan Harlow Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Vas. Márc. 05, 2017 1:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!  
üdvözlünk a diariesfrpg oldalán!

Kedves Eugene!

Igazán különleges nevet választottál a karakterednek, ahogyan az arcod is remekül passzol ahhoz az egyéniséghez, ami a soraidat olvasva megjelenik az ember lelki szemei előtt. 40 Érdekes volt olvasni, hogy egy író csöppent a köreinkben, viszont szerintem bőven lesz miről írnod a későbbiekben is. Főleg, hogy most már egy újabb világ is megnyílt előtted nem olyan régen. Very Happy Nagyon tetszik a karaktered, ugyanakkor nagyon kíváncsi is vagyok, hogy mi fog még veled történni, hiszen egyedül megbirkózni a farkassággal sose könnyű. Főleg azok után nem lehet az, ahogyan először megtapasztaltad az átváltozást. 40 Ugyanakkor az is nagyon érdekel, hogy vajon miként is fogsz ismét találkozni azzal a lánnyal, akit kerülsz, ugyanakkor egyértelmű, hogy számodra nagyon is fontos. Embarassed Szerintem még sok meglepetésben lesz része azoknak, akik olvasni fognak, így nem is szeretnélek tovább feltartani, mert biztosan várnak már rád. 40

Gyorsan foglalózz, majd mehet is a játék! :cukorborso:


Vissza az elejére Go down
 

Eugene Alan Harlow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Eugene Farah
» Eugene Farah
» Irina S. Harlow
» Alan ---
» Alan ---

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vérfarkasok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •