Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 18, 2016 7:14 am
Ugrás egy másik oldalra
Irina Sonya Harlow

[You must be registered and logged in to see this image.]

személyes információk

becenév » Rina esetleg, de maradjunk inkább az Irinánál
születési idő » 1978. 11. 17.
születési hely » Szentpétervár, Oroszország
kor » 37
play by » Rachel McAdams
foglalkozás » egyetemi oktató (biosz-kémia szak)
[You must be registered and logged in to see this image.]

faj » ember
család » A szüleim révén orosz-brit vér csörgedezik bennem, de sajnálatos módon már egyikük sem él, bár a kapcsolatunk nem volt igazán feszültségmentes sosem. Elvált nő vagyok, és két gyermek édesanyja.

a felszín alatt »
A határozott, mindig őszinte nő. Igen, ez vagyok én. Két lábbal a földön, és nem a felhők fölött három méterrel. Az utamba álló akadályokkal megbirkózom, talpra állok egy személyes tragédiából is, nincs szükségem semmilyen elhivatott szakemberre, akiben a lélek is csak úgy táncikál, mint másban az erő.
Heves, olykor szeszélyességbe áthulló személyiségem sem mondható már átlagosnak, viszont nem tudnék senkit bántani tudatosan. Öntudatlan állapotban még nem voltam, arról tehát még nem tudok nyilatkozni.
Nem riadok vissza semmitől, az élet felkészített minden eshetőségre, a legrosszabbat is megkaptam már tőle. Az arcomon nem látható semmi rezdülés, semmi félelem. Tönkrement a lelkem, magányban szenved minden porcikám. Az eszem pedig azt diktálja, hogy olyat kell tennem, amire a tudatalattimban több ezerszer megfordult. A bosszú. A bosszú, amely forrong bennem, és ahogyan mondják, a tűzből nincs kiút. Mégis, nem tudom, meddig terjeszthetem ki határaimat, az uralmam efelett még nem tisztázódott. Sokszor úgy érzem, hogy amikor erre gondolok, akkor nem egy kétgyermekes anya és tanár testében élek, hanem valaki máséban. Egy másik én, aki mégsem én vagyok. Egy halmozottan őrült nő testében élek, ez a véleményem.
Szeretem, ha egyenesbe van az életem, de már évek óta egyre csak lejjebb, és lejjebb esem. Én is közrejátszottam abban, ami történt. Az ok és okozat. Bűnös vagyok. Gyakorlatilag kínkeservesen telnek a napjaim. Hazugságoktól nem mentesen.

Az elbűvölő perszóna. A jó kislányok, azaz a kék szemű és szőke hajú tündérek ideje lejár néha, én pedig valóban az voltam. Kihangsúlyozottan kell említeni, hiszen a múltban ragadt mindez már. Mai napig a külsőm olyan, amit az ember ha megpillant, úgy érzi magát, mintha a világ legszerényebb, legkedvesebb arcú nőjével találkozott volna, miközben egy darabjaira hulló lelket magával cipelő személlyel hozta őt össze a sors. Átlagos magas vagyok, szeretem a divatot, bár nem űzök belőle versenyt, hogy enyém legyen mindenből az első.

user információk »

Név » user neve ide
Kor » user kora ide
Multik » multik az oldalon ide
életem lapjai »
Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.

Vissza az elejére Go down
 

Irina S. Harlow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» zakharchenko; irina
» Irina ---
» Irina ---
» Irina Belay
» Irina Ray-Foster

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •