Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 10, 2015 8:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


Anubis & Sarah
...
♒ Zene: Come and get it by: John Newman
   ♒ Megjegyzés: <3
   ♒ Szószám: xxx
   ♒ Credit

Egy helyben állok és figyelem ahogy közelebb sétál hozzám, a ruháim nélkül. Végig figyelem őt, először a felső testét, majd mikor oda ér hozzám felnézek a szemeibe. Érezhetően más a hangulat köztünk, mint amilyennek kéne, nem az a tipikus vámpír-vadász/boszorkány kapcsolat van köztünk, hanem valami más... A szívem kicsit gyorsabban dobog mikor egészen közel jön hozzám és megcsókol. Jól esik érezni újra a csókját, és most nem fogom megszakítani, nem akarom, hogy ez véget érjen. Végre élvezni akarom az új életet amit kaptam.
Egyik kezemmel átkarolom a nyakát csók közben, másikkal pedig megfogom a törölközőt, hogy ne essen le rólam. Úgy látszik nem bánja azt, hogy nem vittem magammal ruhát. Akaratlanul is belemosolyodok a csókba, majd elhúzódok annyira, hogy a szemeibe tudjak nézni.
- Az nem lenne fair, ha rajtam nem lenne semmi, rajtad pedig van még ruha. - mondom mosolyogva. Nem lépek tőle hátrébb, jó érezni ilyen közel őt hozzám.

   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 09, 2015 10:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Sarah & Anubis

Kiss while your lips are still red

Kényelmes ez az ágy, ezt mindig is szerettem. Hamar el is tudok így aludni, de most nem akarok, még nekem is le kell zuhanyoznom, Sarah pedig nem ébresztene fel, feltételezem róla. Ezért csak pihentettem a szemeimet nyugodtan. Időközben egyik karomat fejem alá gyűröm, mert kezdett kényelmetlenné válni így. A múltamon töprengem voltaképp, elvégre soha nem kerültem olyan szituációba, hogy valaha is azt gondoljam, hogy igen, nekem ez a nő kell. Gondoltam, hogy majdhogynem örök életem van, kelljen pár évszázad, előbb vagy utóbb úgy is megtalálom azt a nőt, aki képes engem szeretni. Vannak nekem is eléggé rossz szokásaim, ámde egy nőt soha nem tudnék bántani. Ha Sarahval netán együtt leszünk, soha nem fogom megcsalni. Miért tenném? Aligha voltam nővel egész életemben. Engem nem érdekel a szex, hanem csak az, hogy szeressek valakit, mert nem bírok a szívemmel.
Hallom, hogy Sarah kisétál. Ekkor azonnal felülök, hogy segítségére legyek, de meglátom őt törölközőben. Figyelem őt, s ajkaim elválnak egymástól, elvégre régen láttam már nőt így. Persze, takarja őt a törölköző, de a combjai még így is látszanak. Gyönyörű nő áll előttem meztelenül szinte.
A ruháit nem vitte magával, ámde semmi gond sem származik ebből.
Végül két lábamra állok, majd lassú léptekkel sétálok felé, miközben őt figyelem. Megállok előtte végül, majdan lenézek rá, elvégre ő sokkalta kisebb nálam. Olyan, akárcsak egy Törpe.
Gyengéden végigsimítok kézfejemmel arcán, majdan a másik tenyeremet derekára helyezem, amelyet törölköző borít.
Végül közelebb hajolok hozzá, s ajkait újra elsajátítom. Azután pedig a törölköző egyik csücskét kiveszem, amivel be volt tűzve, majd óvatosan leveszem róla a rongydarabot. Ám szemeimet nem nyitom ki, nem látok belőle még semmit, elvégre a csóknál lehunytam szemeim.



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 09, 2015 12:07 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


Anubis & Sarah
...
♒ Zene: Come and get it by: John Newman
   ♒ Megjegyzés: <3
   ♒ Szószám: xxx
   ♒ Credit

Felmegyek, bemegyek a fürdőbe majd levetkőzőm és beállok a zuhany alá. Folyatom magamra a vizet miközben lehunyom a szememet és próbálok rendet tenni a gondolataimban, abban reménykedve, hogy a hideg víz segíteni fog nekem. Élveztem előbb a csókot Anubissal, de ha minden gyakorlás ilyen lesz akkor sosem fogok megtanulni semmit, és úgy nehéz lesz életben maradnom. Nem lesz ott velem mindig, hogy megvédjen minden bajtól, saját magamnak kell megvédeni magamat, csak nem tudom hogyan. Habár elkezdtem rájönni pár dologra, és például tetszik az, hogy gyors vagyok és erősebb, de még mindig annyi minden van amit nem tudok, ami még értetlen számomra. De mind közül a legfurcsább az a vérszomj... Szerintem azt sosem fogom tudni megszokni és ez kikészít, nem akarok életem végégig vérrel táplálkozni, félek, hogy bántani fogok még valakit, azon az idegen férfin kívül.
Gyorsan lezuhanyzok, majd megtörülközök. Körbe nézek a fürdőben és eszembe jut, hogy mikor haza jöttem akkor a szatyrot amiben a ruhák voltak azokat gyorsan leraktam Anubis hálószobájába és gyorsan mentem is le hozzá.
- Nemár... - mormogom halkan, majd magamra tekerem a törülközőt ami éppen hogy takarja azokat a kényes helyeket amiket takarnia kel, és ki megyek Anuhoz.
- A ruhák itt maradtak... - mondom kínosan és a szatyor felé biccentek.

   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 08, 2015 11:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Sarah & Anubis

Kiss while your lips are still red

Azzal megszakadt a csók, mikor kijelentette, hogy még nem tudja, mit akar. Ez számomra nem volt sértő, elvégre mindenre van idő, nem rohanunk sehova. Tudom, hogy van nála esélyem, hiszen éreztem rajt, hogy élvezte a csókomat, amit neki szántam, hiszen a háta is hirtelen tiszta libabőr volt, ami eléggé izgató, mert tudom, hogy valamit jól csinálok.
Nem akarok mást tőle, csak azt, hogy engedje azt, hogy szeressem, és megóvjam. Erősebb vagyok nála, elvégre én boszorkány vagyok, több dologra képes. Én vagyok az, aki megfogja őt óvni minden bajtól, és soha nem fog neki bántódása esni, soha, még akkor sem, ha végül nem akar velem maradni. A szerelem alattomos dolog, képesek vagyunk a másik megszállottja lenni. Bármit megteszünk érte, csakhogy boldog lehessen, míg mi csak szenvedünk. De nem így lesz, ezt én jól érzem. Érzem, hogy kötődünk egymáshoz, mert éreztette velem azt, hogy szeret, és ez nem fog elmúlni csak úgy. Hiszen, akinek egykor kellettél, annak mindig is kelleni fogsz.
Végül felálltam a helyemről, majd egy mosoly keretében válaszoltam neki;
- Menjél csak, tudod, hol van. – Mutatok a ház felé, majd előre megyek, hogy vezessem, míg végül ő be is ment.
Én addig bevonultam pihenni a hálószobámba, majd ledőltem a takaros kis franciaágyamra. Kényelmes volt, szinte elmerültem a takaróban. Kényelmes volt, habár felső még mindig nem volt rajtam. Meleg van így is, most jó így szellőzni. Holnap majd megint folytatom vele a gyakorlást, nem szabad ezért megállnunk. Ostoba voltam, hogy ezzel elrontottam, de nem tudtam ellenállni neki. Az elején is volt köztünk valami, és már nem tudtam megállni azt, hogy ne csókoljam meg. Olyan szelíd lány, kevés ilyen jószívű nő él a világban. Számomra ő olyan, mint egy kincs. Rátaláltam a fa alatt gazdátlanul, s végül az enyém lett.
Megrázom a fejem, majdan lehunyom szempárom, majd oldalamra fekszem, és pihentetem szemeimet, és jó magamat is pihenőre fogom, hogy kitisztuljon a fejem.




Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

Hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Hálószoba
» Hálószoba
» hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: New Orleans-i lakások :: Andre lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •