Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 23, 2013 9:34 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
tae & joo


(Nappali)

Nem gondoltam, hogy pont ezzel a nővel fogom először megosztani az ágyamat ebben a városban, viszont mondhatni nem volt más választásom. Kérés nélkül folyamatosan követték egymást a kéretlen vendégek. Már annak sem örültem, hogy ő itt volt, de még rajta keresztül vagy százan jártak itt az éjszaka. Leginkább viszont Melody volt az, aki irritált. El sem hiszem, hogy az a nő még mindig nem adja fel.
Végül sikerült elég mélyen elaludnom, miután megfogtam a kezét és magam mellé fektettem. Reméltem, hogy az éjszaka közepén nem fog közelebb mászni, mert akkor biztos vagyok benne, hogy kidobom az ablakon és nincs visszaút.
Elég nyugodt pár óra követte ezt az egészet és egyszer sem ébredtem fel arra, hogy közelebb húzódott volna. Viszont éreztem, ahogy a nap sugarai simogatják az arcbőröm a kezem pedig nem csak az ő kezét fogta, hanem már az arcához is ért. Kipattantak a szemeim és elrántottam az arcától, de ezzel együtt közelebb húztam magamhoz, mert az ég világon semmiért sem engedte volna el a kezem. – Remélem tudod, hogy jó magad is eléggé idegesítő vagy. De, amikor már körülbelül a huszadik személy képében szólsz hozzám, hát az már majdnem felülmúl téged is.


zene: touch love | megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 23, 2013 9:24 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


Tae & Joo


Nem tudtam, hogy mi történt, illetve azt se hogy hol is vagyok. Éreztem amint a nap első sugarai az arcomat melegítik, mire óvatosan kinyitottam a szememet. A kora reggeli fény szokás szerint zavart és már éppen nyújtózkodni készültem, amikor megéreztem, hogy valaki fogja a kezemet.
Oldalra pillantottam és megláttam azt az idegen férfit, akivel nem is olyan régen találkoztam. Tisztán emlékeztem, hogy hogyan zavart ki a lakásából, de most meg itt kézen fogva az ágyában alszunk. Nem értettem semmit, de ennek ellenére egy apró öröm járta át az egész testemet. Egy darabig csendesen figyeltem őt, majd a kezét az arcomhoz érintettem és közben mosolyogva néztem azt ahogyan alszik. Reméltem, hogy még egy darabig tudom őt nézni és csodálni, mert nem szerettem volna újra morgós énjével találkozni. "De én hogyan is kerülök ide?!" futott át az agyamon, de annyira nem is tartottam lényegesnek, mert csak az számít, hogy itt lehetek ez a titokzatos férfival.  





Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 23, 2013 9:13 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
***
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

A hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Won lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •