Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 06, 2013 8:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Senki se se szeret az lenni, de szeretném ha picit lenyugodnál, mert nem szeretnék egy farkast látni itt. - mondtam nyugodtan.- Hiszen akkor meg kell védenem magamat ellened és nem akarlak bántani Pati. -mondtam kedvesen neki, majd ittam még egyet-
Persze, hogy értem a lányfontos valakinek, valakiknek és így tud ártani azoknak a személyeknek. A lány csak eszköz. -mondtam úgy mintha ez lenne a legtermészetesebb dolog.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 06, 2013 7:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
A kezembe kaptam a poharamat és gyorsan le is hörpintettem az italt. Egy kicsit elfintorodtam, mivel elég erős volt az ital, de nem baj, én most ilyenre vágytam.
- Utálok ilyen aggódó, depressziós lenni.-vallom be, majd után töltöm a poharamat.
- Csak az elrablás... és még azt mondta, hogy nem a lány a célpont, de őt kell elrabolni... te érted ezt?- teszem fel az ezerdolláros kérdést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 06, 2013 7:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Benne vagyok. - mondtam nevetve, majd töltöttem neki is és magamnak is, s lehúztam az első pohárral miközben néztem őt. -
Nem értettem miért pont tőlem kér tanácsot, talán azért mert én is vámpír vagyok? Én is csináltam már ilyet, de szinte az összes vámpír átesik ezen. - Szóval mit szeretnél tőlem? Mit tegyek? - néztem rá kíváncsian, hiszen ha erősebb vámpír igézte meg a fiút, akkor én nem tudok mit tenni, de vannak tippjeim ki tud segíteni.- Csak elrabolni kell vagy bántani is? - kérdeztem picit aggódva.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 06, 2013 10:35 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Egymás után jöhetnek is. És ha utána még mindig ilyen leszek, akkor áthozom a finom kis barack pálinkámat.- poénkodtam egy kicsit, majd én is hátradőltem a kanapéban.
- Szóval csak annyi történt, hogy megigézte a srácot és arra kérte, hogy raboljon el egy lányt. Én nem ismerem annyira a srácot - a lányt meg semennyire - de aggódok, hogy mi lesz.- vallottam be az igazat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 05, 2013 10:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vodak? Whiskey? - tettem őket a kis asztalra, majd elterültem a kanapén és figyeltem őt.-
Szóval mi történt Pati ? - néztem rá aggódva.- Csak akkor tudok neked segíteni, ha elmondod mit történt.- mondtam neki őszintén. -
Bár tényleg nem tudom, hogy mi ütött belém és miért akarok egy farkason segíteni. Azt hiszem megsajnáltam őt, s nem akartam, hogy valami baja essen.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 05, 2013 10:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Kicsit talán már zavarban is voltam, de rögtön kezdtem lehiggadni, mikor helyet foglaltam.
- Hááát nem is tudom. Tényleg lehet bármi csak ütős kis cucc legyen.- válaszoltam italos kérdésére. Igazából bármit szívesen fogyasztok, ami megárt jelen pillanatban a fejnek.
- De nem bánom, hogy ezt tette, hisz én sem mondtam el az igazat.- vallottam be a tetteimet Katievel kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 05, 2013 10:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
/from bejárat/

Láttam, hogy feszült és nagyon ideges, de oldani akartam a feszültséget, hiszen azt se akartam, hogy a nappalim közepén egy farkas jelenjen meg, hiszen nem akartam bántani se. De ha kell akkor megfogom védeni magamat.
Mit kérsz? - mutattam rá a sok alkoholra és vártam a válaszát mosollyal az arcomon.-
De miért tette ezt? - tudni akartam az okot.- Több lehetőség is van, de szerintem üljünk le először. - mert láttam, hogy állni alig bír.-
Elhiszem, hiszen a legjobb barátnőd és titkolta előled. - nézek rá megértően. Mikor is lettem ilyen megértő, azt nem tudom, de van ebben a lányban valami.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 24, 2013 10:17 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Kicsit meglepődtem, mikor megcsörrent a telefon a zsebemben, de azon még jobban, hogy Ariel miként reagált erre. Nekem már az is vámpírgyorsaságnak tűnt, ahogy az ajtónál termett.
- Igazad van!- mondom neki, majd arra eszmélek, hogy már én is az ajtóban állok. Puszijait egy nagy Pati féle öleléssel viszonozom és már ki is lépek az ajtón. Az eső már elállt és a kezemmel még egyet intetem Arielnek, majd elindultam, miközben én is pötyögni kezdtem, Katienek.

/Kávézó/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 23, 2013 9:43 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Köszönöm, én is nagyon szeretem - nevettem el magamat, mert tényleg szerettem, hogy ilyen gyors tudok lenni.-
Hallottam, amint kapott egy SM-t és volt egy olyan érzésem, hogy ez a legjobb barátnője lehet.
Valaki keres téged. - mondtam mosolyogva, majd az arc kifejezéséből biztos voltam.- Nyugodtan menjél. -mondtam kedvesen neki.-
Mond el neki az igazat és tud meg az igazat róla. - tettem hozzá gyorsan, majd az ajtóhoz sétáltam.- Ha bár mi van, akkor tudod, hol találsz meg. - mosolyodtam el, majd adtam egy puszit az arcára- Szia- köszöntem el tőle.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 22, 2013 5:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Eddig igazán jók!- lepődtem meg azon, hogy mit mondok, de ez tényleg igaz volt.
- Köszi- reagáltam az italra. Nem lesz olyan rossz ez a esős nap számomra!
- Rendben bulizzunk itt!- mondtam neki vidáman. Elakarom felejteni az egész negatív élménysorozatot.
- Csak egy kicsit fáj tőle a fejem, de az semmiség!- mondom nyugodt hangon. - Amúgy is, mondom nagyon menő ez a mozgás!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 22, 2013 4:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Eddig jók voltak a megérzéseid vele kapcsolatban? -reagáltam a kijelentésére. Majd picit elmosolyodtam.-
Ez a beszéd. - mondtam nevetve, majd elővettem még egy üveg wishkeyt és egy pezsgőt is.- Mit szólnál, ha inkább itt maradnánk és tartanánk egy csajos bulit.- úgy gondoltam ez lenne a legjobb, hiszen elég szomorúnak tűnt és fel akartam vidítani.-
Bocsánat. - mondtam kicsit megbánóan.- Nekem ez alapvető dolog, remélem nem okozok fejfájást neked vele. - nézek rá kedvesen.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 22, 2013 10:23 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Igazából... fogalmam sincs!- mintha csak magamnak jelentettem volna ki a mondatot. Vajon most akkor jók a megérzéseim, vagy nem?
Ismét teli volt a poharam itallal, de most még rögtön nem kortyoltam bele.
- Igazad van! Szeretnék már végre egy kicsit ellazulni, akkor rúgjunk be!- mondtam neki nevetve és egyből kihörpintettem az italt.
- Nem ismerem az itteni szórakozóhelyeket, de ha van tipped, hogy melyik, milyen akkor menjünk.- "törődtem bele" a ma esti programba.
- Nagyon szuper lehet ilyen gyorsan közlekedni.- reagáltam a gyorsaságára, majd éreztem, hogy a fejem ismét egy kicsit megfájdul. Vajon csak nekem vannak ilyen tüneteim?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 21, 2013 10:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Eddig mindig jók voltak a megérzéseid? -kérdezem tőle teljesen nyugodtan, hiszen nem értem miért aggódik érte annyira, ha csaj semmi jelet nem ad saját magáról. Ezzel nekem picit olyan benyomás kelt, mintha Katie nem gondolna arra, hogy a barátnője min mehet keresztül.-
Ettől? - húzom fel a szemöldökömet.- Nem hiszem, hogy sikerülne és miért ne? - nézek rá nevetve, majd újra töltöm a poharainkat.-
Lehet találnod kellene valami régit a fajod között, aki tudna neked segíteni. - javaslom neki, majd hirtelen felpattanok, mert hallom, amint nyílik az ablak a vihar hatására és ott termek vámpír sebességgel . Becsukom gyorsan és visszahúzom a függönyt.- Még jó hogy nem maradtál kint a viharban . - mondom kedvesen, majd hirtelen újból bele huppanok a kanapéba.-
Na gyerünk már. - mondom neki, miközben picit meglököm a vállát, amint hirtelen mellette termek.- Biztos sok mindenki ott lesz és biztos lesz valami botrány is . - mondom kuncogva.- Majd egyszer remélem hallani foglak titeket. - mondom mosolyogva.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 21, 2013 10:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Kiittam az utolsó cseppet is a poharamból. Éreztem, ahogy a testem felmelegszik és újra megtelek életörömmel.
- Remélem az érzéseim nem rosszak!- mutattam vészjósló ábrázatot, majd ismét próbáltam jobb kedvet magamra erőltetni.
- Persze, nagyon finom, de le nem itass! Igen jól jönne még egy pohárral... vagy kettővel...- mondtam neki viccesen.
- Szerintem ő egy másik fajról beszélt. Hisz én csak teliholdkor alakulok át, és az átváltozásom is borzalmas!- oktatom ki, a farkasos dolgokban.
- Most egyenlőre szeretnék kicsit pihenni és dumálni, de majd párra tuti be kell nézni, és duettezni. Jajj a hallanál Katie-t és engem, olyanokat énekeltünk..- idézem vissza a régi időket.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 21, 2013 6:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Az a lényeg, hogy úgy érzed, hogy minden rendben van vele. -mondtam nyugodtan, majd felé mutattam az italt, hogy kér-e még. -
Még mindig nem tudtam megszokni, hogy egy farkassal ilyen jóban vagyok, ez nagyon fura volt, de szerettem vele beszélgetni. Ő olyan másabb volt.
Ízlik? -kérdeztem tőle kedvesen, majd meghúztam a poharamat megint.-
Fura volt ezt hallani, mert én úgy tudtam hogy a rituálé fájdalmas nekik. Ez érdekesen hangzik. Inkább az utána történő átváltozás, ami nem annyira fájdalmas tudtommal, de lehet rosszul tudom. - Biztos, hogy fájdalom mentes? - kérdeztem tőle óvatosan.-
Akkor majd egyszer kipróbáljuk.- kacsintottam rá, majd elnevettem magamat.-
Mi lenne, ha benéznénk a partyra? - kérdeztem tőle érdeklődve,miközben folyamatosan mosolyogtam.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 21, 2013 8:38 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Sóhajtottam egy nagyot, mikor a barátnőmről kérdezett.
- Semmit! De nagyon remélem, hogy nem egyedül van. Tudod, azt mondjuk nem érzem, hogy bajban lenne.- válaszoltam a Katie-s kérdésére. Olyan furcsa, hogy szinte alig ismerem ezt a lányt, mégis már majdnem mindent tud az életemről.
- Elhiszem!- nevettem el magam ismét a New Orleans-os témánkon, majd belekortyoltam az italomba. Az egyik szemöldökömet felhúztam, mert meglepett az ital. Nagyon karakán és erős típus volt, amit én nagyon szeretek. Nem is hittem volna, hogy a kis Szöszi is bírja az ilyet.
- Nos ezt még magam sem tudom! Mármint volt egy aki meglesett, épp mikor... és így kiderült a titkom számára, de ő csak azzal győzködött, hogy ha átmegyek valami "rituálén" akkor annyiszor és akkor lehet farkas, amikor én akarom. Ja és, hogy az átváltozás sem fáj majd.- avattam be a kisebb, nagyobb részletekbe.
- Nem rontanád.- dobtam neki egy párnát gyengéden.
- Különben is, imádok duettezni!- mondom megint mosolyogva. Elképesztő milyen jól elvagyok ezzel a vámpírcsajszival.
- Igazából.. fogalmam sincs! Csak hallottam a szóbeszédet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 10:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Nincs mit köszönnöd. - mosolyogtam vissza rá.-
Akkor még mindig semmi híred nincs akkor róla? Egyáltalán nem tudtál meg semmit se róla? - nézek rá érdeklődve.- New Orleans jó hely. - nevetem el magamat, majd rá kacsintok.- Nyüzsgés, bulik és minden . - mondom picit gondolkodva és elmélkedve.-
Embert vagy lényt? - kérdeztem tőle, miközben picit felhúztam a szemöldökömet, hiszen itt hamarabb botlasz valami természet feletti lénybe, mint emberbe, legalább is nekem eddig ez jött le. - Kikel? - kérdeztem érdeklődve, hiszen így én is egy két dolgot meg tudhatok róluk, ami még talán az előnyömre is válhat.-
Dehogy. - mondom nevetve.- Nem akarom elrontani a te tökéletes hangodat. - mondom mosolyogva.-
Nem eddig nem hallottam. -nézek rá érdeklődve, majd a hajamat a fülem mögé rakom.- Milyen party lesz? Persze, mehetünk együtt, hiszen olyan régen voltam már partyn. - mondom mosolyogva.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 10:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Gyorsan átöltöztem és már le is huppantam a kanapéra, a poharammal.
- Köszi, mindent!- ismétlem önmagam.
- Háát, nem nagyon! Igazából, eddig úgy terveztem, hogy Kativel költözök össze, de ő eltűnt a földszínéről. Most meg kivettem a szobámat, de jöttél te és a New Orleans-i terved, ami nagyon megtetszett, szóval most egyenlőre semmi ilyet nem terveztem.- mondom neki őszintén, miközben az ujjammal játszok a pohárszélével.
- Egyszer muszáj lesz velem duettezned!- mondom viccesen megfenyegetve.
- El sem hinnéd! Megismertem jó sok embert és még mindig nem buliztam egyet sem.- mondom most már nevetve. Majd hirtelen észbe kapok.
- Héé, ugye hallottad, hogy lesz itt valami party! Muszáj lesz elmenni, ugye jössz?- nézek Ariel szemébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 9:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Nincs mit. - mosolyogtam vissza rá, majd elkezdtem játszani a pohárral miközben hallgattam őt.-
Szóval nem tervezed, hogy lakást vegyél itt? - néztem rá kíváncsian, majd megittam az egész pohárral és újra töltöttem.-
Dehogyis. - ráztam meg a fejemet határozottan.- Ez nekem csak hobbi, hiszen annyira nem vagyok jó. - néztem le a pohárra, mert tényleg nem voltam tökéletes énekes.-
Mi van veled? Rég hallottam felőled. - kérdeztem tőle kedvesen.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 9:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Elfogadtam a száraz ruhát és mentem is át a szobába, hogy mielőbb átöltözzek. Gyorsan átvettem a ruhát, majd visszasiettem a nappaliba.
- Köszönöm, tökéletes!- mondom mosolyogva. Majd ismét leülök. Mikor itallal szolgál én jóízűen elfogadom.  Szeretem a Wishkeyt és ilyen borzalmas időben és amúgy máskor is.
- Örülök neki, hogy nem zavarok. Igazán szép kis lakás. Mondjuk az én hotelszobámhoz képest, minden lakás szép!- biggyesztem oldalra egy kicsit a számat.
- Igen, ez a fránya idő!- bosszankodok az időjárás miatt, majd kicsit jobb kedvre derülök.
- Ha te is gyerekkorod óta gyakoroltál volna, akkor neked is így menne, nem sokkal jobban!- mondtam őszintén, mert tényleg jó hangja van.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 9:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Rendben. -bólintottam, majd eltűntem gyorsan fel az emeletre és visszatértem száraz ruhákkal, mire hirtelen eszembe jutott, hogy talán túl gyorsan mozgok neki, így leálltam és normál emberi léptekkel haladtam tovább.- Remélem jók lesznek. - mosolyodtam el, majd az egyik lenti szoba felé mutattam.- Ott át tudsz öltözni. - mosolyodtam el-
Nem történt semmi, illetve itt bármikor szívesen látlak. Azt hiszem egyedül téged a farkasok közül. -néztem rá.- Wishkeyt? - kérdeztem tőle közben.- Megértem, elég fránya idő van néha meg lehet sülni, néha meg szakadt az eső. - mondtam teljesen nyugodt hangon és oda sétáltam hozzá és oda adtam a poharat.-
Nem is annyira jó, a tiéd százszor jobb. De köszönöm, kedves vagy. - néztem őr, majd leültem vele szemben.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 9:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Elég furcsa érzés volt ott állni csuromvizes ruhában, miközben Ariel az asztalon állt. Majd hirtelen arra kaptam a fejem, hogy már a lejátszónál termett. Ettől gyorsan fejfájást kaptam, de próbáltam nem kimutatni.
- Jajj, annak nagyon örülnék, köszönöm!- mondom őszintén a száraz ruha és az ital hallatán, mivel tényleg kicsit megszédültem a gyorsaságtól. Leültem a kanapéra, amire Ariel invitált, majd vártam pár másodpercet, hogy már a fejem is rendben legyen.
- Remélem nem zavar, hogy rád törtem, csak elkezdett esni az eső és muszáj volt valahova behúzódnom!- mondom egy kis mosoly keretében.
- Nem is tudtam, hogy ilyen jó a hangod. Kell még egy kis csiszolás rajta, de nagyon jó!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 8:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Nem akartam hinni a szememnek, amikor megláttam, hiszen napok óta nem hallottam róla. Fura volt újra látni és egy farkast a lakásomban tudni, de valami miatt ez nem is zavar, hiszen őt kedveltem. Azt hiszem ő az egyetlen farkas akit kedvelek és valaha kedvelni is fogok, hiszen múltkor is tök jól elszórakoztunk.
Szia. - mosolyodtam el, majd vissza integettem mire eszembe jutott, hogy a zene bőmből, illetve hogy az asztalon állok még mindig. Biztos örültnek tart ezek után. Vámpír sebességgel a lejátszónál termettem és kikapcsoltam a zenét.-
No para. - mondtam mosolyogva, miközben továbbra is őt néztem.- Hiszen te megáztál. Kérsz valami száraz ruhát, vagy inni valamit? - kérdeztem tőle barátságosan, majd a kanapé felé mutattam.- Örülök, hogy újra látlak. - mondtam őszintén.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 8:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Úgy véltem, hogy ma muszáj lesz kimozdulnom otthonról. Arra gondoltam, hogy elmegyek futni. Minden rendben is ment, míg el nem eredt az eső. Én meg ugye nem hoztam magammal esernyőt, hisz futottam. Már teljesen eláztam, mikor megláttam egy házat... egy házat, aminek a postaládáján, új barátnőm, Ariel neve állt. Elmosolyodtam, majd az ajtóhoz léptem és megnyomtam a csengőt.
Semmi válasz! Még vagy kétszer elismételtem a folyamatot, majd hirtelen ötletből a kezemet a kilincsre emeltem és kinyitottam az ajtót. Tudtam, hogy ez a legmerészebb tett, amit valaha elkövettem, bementem egy vámpír házába, de ez most kicsit sem zavart, hisz Ariellel egész jóba lettünk. Mikor belépek a küszöbön a hangos zene üti meg, az amúgy is érzékeny fülemet. A zenét követve érkezek meg a nappaliig, ahol Ariel önfeledten táncol.
- Szia!- mondom és a kezemmel intek is neki.
- Ohww, bocsánat, tudod az ajtóról meg is feledkeztem!- reagálok a huzattal becsapódott ajtóra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Ariel & Pati


Kezdtem élvezni, hogy kicsit egyedül lehet. Hiszen mostanában kijutott mindenből nekem, barátságos, beképzelt és kedves személyekből. Ki menni nem igen volt kedvem, hiszen még mindig szakadt az eső, így körbe néztem a hatalmas házamba. Adtam enni a kutyámnak, majd oda sétáltam a hatalmas nappaliban található zene lejátszóhoz és bekapcsoltam. Semmi jót se találtam, így előkerestem egy régi, jó pörgős számokkal teli CD és elindítottam. 
Oda sétáltam a kis asztalhoz és töltöttem magamnak egy kis wishkeyt, majd lehuppantam a kanapémra. Elővettem egy régi albumot és elkezdtem nézni a régi énemet, ami nem sokat változott legfeljebb talán picit komolyabb lettem. Majd hirtelen megláttam egy régi bulizós képemet és abban a pillanatban megszólalt ugyan az a zene, mire felpattantam és hangosan elkezdtem énekelni és táncolni. Nem érdekelt semmi, és az se hogy kiláthat, bár senki se, hiszen egyedül vagyok. 
Éppen hangosan énekeltem az asztal tetején, mikor hirtelen hatalmas csattanással becsapódott a bejárati ajtóm, amit nem értettem, hiszen nem vártam senkit se. Arrébb léptem az asztalon és vártam, hogy ki fog szembe sétálni velem.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 

Nappali & Előszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Előszoba és nappali
» Nappali & Előszoba (földszint)
» A ház és előszoba
» Ház és előszoba
» Ház és előszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Holland lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •