Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Aurora C. Smith háza

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 2:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
(Bevásárlóközpont)

Hála az égnek semmi nem állta az utamat, ami miatt lassan érkeztem volna meg ide. Én pedig nem vagyok a lassúság híve ezért természetesen nem tartott tovább pár rövidke percnél, hogy megérkezzek ide.
Az ajtón úgy sétáltam be, mintha mindig is itt laktam volna.. Most valahogy nem volt hangulatom kopogtatni. Meg megígértem neki, hogy visszajövök. Csak nem fog nekem támadni egy nagy késsel, amiért kopogtatás nélkül jöttem be.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 6:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
Nem zártam be az ajtót kulcsra mert miért tettem volna?! Vártam Seant, hogy mikor jön, mert hisz megígérte, hogy sietni fog, és én ebben bíztam is. A konyhába leültem inni egy kávét, mikor ugyanis ajtó nyitást hallottam, minden féle kopogás nélkül. Arról nem is beszélve, hogy még csak ajtócsapódást sem hallottam. Halkan felsóhajtottam, és felálltam, hogy megnézzem ki az. Az előszobához sétáltam, és szinte rögtön meg is láttam Seant. - Szia! - Mosolyodtam el halványan, és odalépve hozzá egy nagyon rövid csókot nyomtam ajkaira. - Nem mondanám, hogy gyors lettél volna! - Tettem hozzá elhajolva tőle.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 09, 2013 5:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
Megígértem neki, hogy sietek, ami valahogy egyáltalán nem jött össze. Bár mikor jön össze az, amit én próbálok? Mondjuk remélem most sokkal jobban fognak zajlani a dolgok.
- Tudom.. Tudom. Csak elhúzódott az egész. Sokkal tovább tartott, mint gondoltam. - Mondtam, miközben sóhajtottam egyet és végigsimítottam az arcán.
- Mit szólnál ahhoz, ha elmennénk valahova piknikezni..? - Vetettem fel Angela ötletét. Remélem be fog válni az egész. Mondjuk mi nem válna be, amit ő mond. Elképesztően örülnék, ha igent mondana.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 18, 2013 6:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
Végül nem csináltam belőle olyan nagy problémát, mégis Sean bűnbánó arcával találtam szembe magam. - Nem baj, én megvártalak, nem mentem semerre! - Mosolyodtam el halványan, és kezemet a kezére tettem, ami éppen az arcomon simított végig.
- Piknikezni? Ez jól hangzik! - Válaszoltam kérdésére igen csak lelkesen. Végül is szerettem piknikezni, és már rég is voltam. Már jó pár éve, talán azelőtt, hogy a városba jöttem volna, így hát határozottan jó ötletnek tartottam ezt a program ötletet, amit Sean mondott.
- De most rögtön? - Kérdeztem felvonva szemöldökömet
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 18, 2013 7:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
Örültem annak, hogy nem csinált különösebb problémát abból, hogy késtem. Nem keveset.. De az ilyesmire megéri várni. Meg hát nem is hagyhattam ott rögtön Angela-t a gyűrű és a nyaklánc választás után. Eléggé bunkó viselkedés lett volna.. Mással lehet, hogy megtettem volna, de vele valahogy nem.
- Azt hiszem felesleges várnunk, nem? Egy pikniket nem kell annyira megtervezni.. Összepakolunk pár dolgot.. A rét meg ugye még mindig a helyén van, szóval miért is ne? - Ha tudná, hogy mennyire meg van tervezve minden. Bár még nem tudom, hogy mit fogok mondani, de azt hiszem azt majd a helyzet hozza.
- Nos, akkor megyünk? - Pillantottam a konyha felé, majd vissza rá. Habár most nem a piknik lesz a lényeg, hanem más.. A legjobb, ha ő ezt hiszi.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 11:15 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
Nem zavart különösebben, hogy egy kicsit később jött mint az gondoltam. Ilyenből sosem csináltam problémát, már csak azért sem mert mi értelme lenne? Egy ilyen kis hülyeségen összekapni hülyeség lenne. Nem voltam az a fajta aki hisztériázik minden ki apróság miatt, és ez pont egy ilyen apróság volt.
- Igazad van, meg hát amúgy is szeretek piknikezni! - Mosolyodtam el megvonva vállamat.
- Persze, csak akkor pakoljunk össze egy két apróságot. Végül is piknikezni megyünk! - Mosolyogtam, és elindultam, a konyha felé, hogy gyorsan összepakoljak egy két dolgot. Elővettem egy kisebb kosarat, és minden félét pakoltam bele ami éppen a piknikhez jól jöhet. Innivaló, egy kis szendvics, süti, meg ilyenek. Gyorsan összepakoltam őket, és már mentem is vissza Sean-hez. - Már össze is pakoltam, most már mehetünk! - Mutattam a kezemben lévő kosárra, és indulásra készen voltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 11:23 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
Eddig az idegesség legapróbb szikrája sem mutatkozott meg bennem. De mégis.. Arra készülök, hogy megkérjem ennek a csodálatos lánynak a kezét.. Hogy onnan hogyan tovább? Az még eldől, de egyenlőre csak odáig jussunk el, hogy igent mondjon.. Egy részem talán bele is halna abba, ha nemet mondana. De miért tenné? Nem adtam rá semmi okot. Felesleges itt idegesítenem magam ilyesmivel. Amíg ő a konyhában pakolászott én leellenőriztem, hogy minden megvan-e. Na meg természetesen végig vettem mit és hogyan is kell csinálnom. Nem szeretnék elrontani semmit.. Azt akarom, hogy különleges legyen. Hiszen ő is különleges.
Mikor visszaért beletúrtam a hajamba és rávigyorogtam. - Gyorsabb voltál, mint gondoltam. - Mondtam miközben elvettem a kezéből a kosarat. - Akkor menjünk. - Mondtam határozottan, majd kiérve a házból kinyitottam neki a kocsi ajtaját, hiszen úriember vagyok vagy mi.. Vagy csak próbálok az lenni.
Aztán már el is indultam a rét felé..

(Rét)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 21, 2013 10:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
--> Rét
Az autóban néma csendben utaztunk, amit most egyáltalán nem bántam, mert ez nem az a bizonyos kínos csend volt. Csak mind a ketten próbáltunk felfogni, hogy közös jövő elé nézünk. Aurora hamarosan a feleségem lesz.. Valószínűleg Angela ki fog ugrani a bőréből.. Neki köszönhetem ennek az egésznek a sikerességét. Na, meg persze annak is, hogy sikerült elnyernem Aurora szívét. Hatalmas boldogsággal töltött el és legszívesebben itt maradtam volna vele éjszakára, de erről még be kellett számolnom Angela-nak. Valószínűleg ő is épp eléggé elfoglalt.. Talán, már sikerült is munkát szereznie.. Mindegy, hogy hol van megkeresem és elmondom neki a nagy hírt, miszerint hamarosan megházasodom.. Még mindig olyan hihetetlen, hogy igent mondott.. Egyszerűen képtelen vagyok elhinni.
- Akkor megérkeztünk. - Jelentettem ki, mikor leparkoltam Aurora háza előtt. Azt hiszem az lett volna a természetes, ha bemegyek, de valahogy most inkább hagyni akartam, hogy feldolgozza az információt én pedig világgá kürtölhessem. Bár, ha azt szeretné, hogy bemenjek nem fogok nemet mondani.. Az egyszer biztos.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 21, 2013 10:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
Egyikünk sem szólalt meg egész út alatt, mind a ketten emésztettük a történteket. Vagyis valami olyasmi... én biztos csak erre tudtam gondolni. Az eljegyzésre, meg hogy mi lesz a jövőben. A közös jövőnkbe. Bár nem szerettem megtervezni mindent előre, de most mégis elgondolkoztam azon, hogy milyen lesz később.
Legszívesebben behívtam volna, amint a házamhoz értünk, de végül nem tettem. Biztos van dolga, max. majd utána átjön hozzám, ha végzett. - Biztos van még valami dolgod, szóval majd találkozunk! - Mosolyodtam el halványan, és megpróbáltam egy kicsit közelebb húzódni hozzá, de mivel ez nem nagyon sikerült, így arcára csúsztatva kezemet, közelebb hajolva hozzá megcsókoltam. - Szeretlek, és gyere át majd később! - Szólaltam meg mosolyogva, miután elváltam ajkaitól, és már szálltam is ki a kocsiból, még mielőtt megszólalhatott volna. Elindultam a bejárat felé, de még egyszer visszanéztem egy hatalmas mosollyal az arcomon. Boldognak éreztem magam, és ez látszott is rajtam. Kinyitottam a bejárati ajtót, és már be is léptem a házba.
38
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 21, 2013 11:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
Olyan volt, mintha olvasott volna a fejemben. Szerettem volna itt maradni vele, de túlságosan is az események hatása alatt voltam és megígértem Angela-nak, hogy beszámolok a dolgokról. Viszont annak egyértelműen nem fog örülni, hogy nem mentem utána.. Majd jól letol, hogyan lehetettem akkor idióta, hogy hagytam, hogy egyedül menjen be. Végül is az egész életünket együtt fogjuk leélni, akkor meg nem mindegy már, hogy egy éjszakát hagyjuk hadd ülepedjen a dolog?
- Én is szeretlek. - Mondtam, mielőtt még kipattant volna az autóból. Olyan gyorsan az ajtónál volt, hogy az hihetetlen. Egy darabig még magam elé bámultam, majd pedig elindultam hazafelé.. Nem tudom elhinni, hogy nemsokára megházasodom. Annál nagyobb lépcső pedig a tényleges családalapítás, na ez viszont egy olyan téma, amire jó pár évig nem állok készen. Mármint még csak a gondolatát sem akarom felvetni.. Az apaság.. Áh.. Hagyjuk. Még bőven van időm erre felkészülni. Egyenlőre még csak megházasodni készülök. Ennyire azért nem szabad előre haladnom. Minden jön szépen sorjában, ahogyan kell. Remélhetőleg nem ilyen gyorsan.

 38  38  38 
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
Vissza az elejére Go down
 

Aurora C. Smith háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

 Similar topics

-
» Aurora C. Smith &&
» Aurora C. Smith - újraírott - készül.
» Aurora Larson
» Aurora de Martel
» Aurora de Martel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •