Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Nicole Jane Rhimes
Megan ..... Tumblr_inline_mngp1xd2Pg1qz4rgp
Tartózkodási hely :
Whitmore Főiskola és McKinley
Hobbi & foglalkozás :
– tanuló



A poszt írója Nicole Jane Rhimes
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 09, 2019 11:38 am
Ugrás egy másik oldalra
Megan .....

● ● nomen est omen ● ●
Nem utáljuk egymást... nos, nem nagyon. Mindig is te voltál a csodás és a tökéletes a szüleink szemében, mert neked egyszerűen a véredben volt, hogy mindent a maszkod mögül intézz. Azt hiszem, neked már nem is maszk, hogy megjátszd minden "szipiszuper" körülötted. Tökéletes Instagram-alkat vagy, ezt ki is használod, legjobb tudomásom szerint. A szüleink halála óta nem sűrűn találkozunk, egy-egy alkalommal megjelenek a megritkult vagy csak számomra nem bejelentett richmondi partijaidon, amik ugyanolyan flancosak és számomra gyomorforgatóak, mint anyáéké voltak. Neked sokkal jobban hiányoznak a szüleink, mint nekem, én fellélegeztem. Azt hiszem, nem érted, miért nem dolgozom jobban azon, hogy fogjak magamnak egy férjet, mint ahogy te tetted. Wayne számodra ugyanolyan tökéletes, mint a kis életetek. Kár, édes, hogy a szuper férjecskéd, lépten-nyomon félrekefél. Tudsz róla vagy sem, engem nem érdekel, nem is fogok szólni, de ha tudod, akkor is biztosan homokba dugod a fejedet, "mert amivel nem foglalkozunk az nincs is". Hányszor is mondta ezt anya műmosollyal?

//Tehát Megan a nővérem, akivel elég semmilyen a kapcsolatom, bájolgás a legtöbb esetben, amiben ő remek, én kevésbé. A férje, Wayne, valóban megcsalja, amit lehet hogy tud, lehet hogy nem, az is lehet hogy több nővel, annyi biztos, hogy velem, egészen biztos lefekszik. Ennek a részleteit rád bízom. Ahogyan minden mást is nagyjából, mert semmi sincs kőbe vésve, amit fentebb leírtam. A PB csak egy ötlet, az elképzeléseimben így néz ki Megan. Ha bármi kérdésed van, üzenj bárhogy, csak gyere, mert sok fantáziát látok ebben a szövevényes családi szálban.  40 //
 
30-35
SZABAD

JULIANNE HOUGH (?)
?
EMBER ● ● AZ ÉN "CSODÁS" NŐVÉRKÉM ● ●
Vissza az elejére Go down
 

Megan .....

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Megan Fox
» Megan Wallace
» Megan szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Keresem... :: Aktuális keresések-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •