Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 01, 2012 9:46 pm
Ugrás egy másik oldalra

Megan Wallace
Három dolog soha nem tér vissza: a kilőtt nyíl, a kimondott szó, és az elmúlt nap.



Alapadataim

Teljes nevem: Megan Wallace
Korom: 20
Becenevem: Meg, MW
Fajom: Boszorkány
Születési időm: 1992. november 13.
Play By: Jessica Alba


My personality

Hosszú, szőke hajam, barna szemeim vannak. Magasságom 172 cm. Általában vidám, ám gondterhelt vagyok, a dühöt sokáig magamba fojtom, ami abszolút nem jó szokás, mert ha kitör belőlem, abból nem sok jó származik.. Hangulatingadozásaim miatt kiszámíthatatlan vagyok. A külsőm vonzósága mindig előnyömre válik, főleg, ha férfiakról van szó.
Megan Wallace Jessica-Alba-2-200x300


This is my story
Csonka családba születtem, apámat sohasem ismertem, születésem előtt elhagyta anyámat. Nem csoda, hiszen a természetfeletti létezése sok ember számára csak legenda volt. Ő is közéjük tartozott. Nem fogadta el anyám boszorkány voltát, és engem sem akart, tudván, hogy én is az leszek. Ennek ellenére boldog, majdhogynem teljes gyerekkorom volt, szeretetben nőttem fel. A varázserőm már kisiskolás koromban megmutatkozott, anyám viszont semmit sem volt hajlandó nekem tanítani. Félt, hogy én is olyan magányos leszek, amilyen Ő, mióta a szerelme elhagyta. Az erőm nőtt, és nem is akartam elfojtani, hiszen mi értelme lett volna?! Az ég világon semmi.... Aztán egy nap anyámat megölték, akkor 18 voltam. Láttam ki tette, azt ugyan nem tudtam és máig nem is tudom miért, de szemtanúja voltam annak, ahogy egy vámpírnő végez az anyámmal. A fájdalomtól, amit akkor éreztem, az addig bennem lappangó összes erő elemi erővel tört fel. Nem gondolkoztam, nem csináltam semmit, nem én irányítottam. A többi csak történt. Abban a pillanatban elszabadult az erőm, és a támadónak esélye sem volt a védekezésre. Megöltem. Arra viszont nem számítottam, hogy nem egyedül dolgozott, így azonnal menekülnöm kellett. Még egy támadást én sem bírtam volna ki...


Céljaim Mystic Falls városában
Miután anyám gyilkosát megöltem, menekülnöm kellett. Sokáig nem tudtam, hová is mehetnék, hiszen egyszer mindenhol megtalálnak. Végül Mystic Falls-ban kötöttem ki. Ebben a városban nem én vagyok ugyan az egyetlen természetfeletti, de legalább könnyebb elvegyülni közöttük. Talán szövetséges(eke)t is kellene keresnem.. Igen, ezt fogom tenni. Nem fogok az életem végéig menekülni. Ha arra kerül a sor szembeszállok az üldözőmmel, remélem, nem egyedül.


Ami a szerepjátékban történt
Ha új vagy, ide nem kell írnod semmit.


A hozzászólást Megan Wallace összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 09, 2013 11:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Megan Wallace Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Nov. 02, 2012 7:58 am
Ugrás egy másik oldalra


Elfogadva!

Nos, egy igencsak érdekes karakterlapot olvashattam, nem mindennapi ez az élettörténet a boszorkányok körében! Wink De mindig kell valami új, valami nem megszokott...
Tudom ajánlani neked az interaktív játékokat, ahol ha kiírsz egy hirdetést, talán találsz a városi vámpírok közül egyet, aki elvállalja a szerepet, miszerint anyád gyilkosa lehetett! Wink
Jó játékot! Smile
Vissza az elejére Go down
 

Megan Wallace

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Megan .....
» Megan Fox
» Keane Wallace
» Brigitte Wallace
» Megan szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Boszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •