Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Angelique Fael Clifton
Konyha                      - Page 2 Tumblr_inline_nvofyesoGV1t28dkk_500
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
behind your lies



A poszt írója Angelique Fael Clifton
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 11, 2016 7:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Angie & Mark

Kevesen tudhattak rólam olyan dolgokat, mint például az, hogy tudok főzni. Azt is kevesen tudták rólam, hogy az önkéntes munka, mondjuk úgy, hogy természetfeletti részével is foglalatoskodtam. Ez kimerült abban, hogy segítettem azokon, akiknek szükségük volt rá. Akik nem tudták uralni az erejüket, akik nem tudták befolyásolni a szomjukat, az ösztöneiket. Immár ő kinőtt ezekből és barátommá lett, valakivé, aki nélkül az életem nem lett volna ugyan az Valamilyen furcsa módon senki sem állt ilyen közel hozzám, mint ő.
elindulunk a konyha felé, a házban és kint is elkezd besötétedni, így a villanyokat sorban kapcsolom fel, és ahogy a fényárban úszó konyhába érünk, érzem magamon tekintetét, mire elmosolyodom. Nem sűrűn látott így, még ő sem. A magassarkú, a kosztüm vagy az elegáns ruha olyasmi volt, amitől nem szívesen váltam meg. Most egytől megszabadultam, s bár így alacsonyabb lettem, mint ő, azt a fajta könnyed elegáns lazaságot, amit ő birtokolt, teljesen még nem tudhattam magamnak.
-Tudom, meglepő, de igen. Néha jól esik fakanalat ragadni.-szavaim ellenére mosolyom épp olyan keserédessé változik, mint az érés, ami magába kerít. Tetszik vagy sem, a hatalmas birtokon egyedül voltam és a magány bár lényem része volt, bőven felülmúlta azt, amit érezni akartam. Nőként, ráadásul ennyi idősen, ha már családra nem is vágyhattam igazán, néha jól esett volna egy kellemes társalgás, borozgatás vagy a gondolat, hogy magamon kívül másra is főzhetek. Mindenkinek vannak gyenge pontjai. Talán az enyém ez volt, vagyis ezt éreztem én magam annak. a páncélom a külvilág felé tökéletes és sérthetetlen volt, s szinte kizárt, hogy Mark érezhesse a keserű hang, ami fellelhető mondandómban erre vagy ilyesmire irányulhat.
Most nem csak arra törekedtem, hogy ezt az érzést megszüntessem, de arra is, hogy minden gondolatom megszüntessem és ki tudjak kapcsolni végre. Felvont szemöldökkel nézek rá a kitárt hűtő ajtaja mögül, majd kicsit oldalra billentem fejem és úgy nézek rá, mintha nem is érteném, miről beszél.
-Hát, én nem akadályozlak meg ebben. Felnőtt férfi vagy, oda mész és azzal, akivel szeretnél. Ne mond, hogy annyira szörnyű az a hely, hogy egy háziasszonynak valót sem találtál?-követem tekintetemmel, ahogy az italokat rejtő szekrényhez lép, majd mosolyogva fordulok vissza a hűtőhöz, nem is foglalkozva vele, hogy milyen könnyedséggel érdeklődtem az élete azon részéről, amiről egyikünk sem sűrűn beszélt a másiknak. Kiveszek egy adag csirkemellet, amit aztán a pultra téve pár zöldséget és salátának valót is kipakolok, mire a pult teljesen megtelik és könnyed mozdulattal csukom be a hűtő ajtaját, felkötve a kötényem, hajam vállam mögé dobva, lazán összefogva tarkómon.
-A családom annak idején itt élt. Pont azon a helyen, ahol ez a birtok áll. az őseim itt nyugszanak. A maradásom időtartalmáról fogalmam sincs, de jelenleg hosszútávra tervezek. Miért kérdezed? -szeletelem fel a húst, míg ő kitölti az italt, a bor illata viszont azonnal megcsapja orrom és elmosolyodom a választásán.-Megnyugtat, hogy az ízléseddel most sincs baj. Bár ha a poharat emelgeted, esélytelennek látom, hogy befogjalak kuktának, mint a régi szép időkben. A szakács létet azért nem kockáztatnám még meg, de talán pár zöldség felszeletelése még menne neked is.-ahogy emlékszem nem bánt jól a fakanállal, igaz időközben a véren kívül biztosra veszem, hogy emberi énje szükségessé tette, hogy megtanuljon főzni. Azzal pedig, hogy ilyen könnyedén hagyják el a szavak számat, csak azt bizonyítom be neki is, hogy kezdek feloldódni a társaságában.


Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Mark Greene
Konyha                      - Page 2 Tumblr_oqitautloQ1sasfc6o1_250
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
■ ■ mystic falls ■ ■
Hobbi & foglalkozás :
■ ■ surgeon ■ ■



A poszt írója Mark Greene
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 04, 2016 9:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

angie & mark
Még mindig tudott meglepetéseket okozni, pedig azt hittem kiismertem már annyira, hogy ne szaladjon ráncba a homlokom, méghozzá a legjobb értelemben. Ám be kellett érnem azzal, hogy egyáltalán ismertem, ami önmagában is kivételesnek számított és örvendetesnek is. Ha ő nem lett volna, én sem lennék és nem emlékeztem olyasvalakire, akiről mesélt volna és hozzám hasonlóként emlegette volna egyetlen alkalommal is. Tudtam, hogy voltak tanítványai rajtam kívül is, de kiváltságos helyzetben éreztem magam mellette, pillanatok alatt vált az egyik legfontosabb személlyé az életemben, akiért sok mindent kockára tennék és ezt egy cseppet sem szégyelltem. Rá nézve egyszerre jutottak eszembe életem legsötétebb pillanatai, majd azok, amelyeket már az általa való javításoknak köszönhetően élhettem át. Volt belőlük bőven.
- Mostanában is szoktál főzőcskézni? – Kérdeztem a konyha felé tartva. Emlékeztem az időre, amikor nála laktam és egyszer csak frissen főzött étel illata csapta meg az orromat. Fűszerek, serpenyők, fakanalak voltak mindenhol, Angie ebben is remekelt, ha nagyritkán főzésre adta a fejét. Nézni is éppen ugyanolyan jó volt, mint megkóstolni az esetleges vacsorát. Én sem határolódtam el attól, hogy a konyhapult mögé álljak tekintve, hogy nem húzhattam ki az összes napomat mirelitkajával és mivel egyedül éltem rá voltam kényszerülve a főzés művészetének megtanulására, de nem is bántam. Néha jó időtöltésnek bizonyult. Azt pedig kifejezetten kellemes volt látni, hogy Angie még a védjegyének számító magas sarkú cipőtől is megszabadul és kecses alakja lazábban suhant végig a helyiségeken. Gyönyörű nő volt, nem szégyelltem megpihentetni rajta a tekintetemet, amint beértünk a modernül felszerelt térbe.
- Néha te is meglátogathatnál engem, szívesen venném, ha egyszer vacsorával várnál. – Széles mosolyt villantottam. Ha az emlékezetem nem csalt ő volt az utolsó nő, aki főzött nekem, azóta elkerülte a személyemet ez a fajta gesztus. – Vagy elég lenne csak a látogatás is. Portland manapság már eléggé unalmas, váltanom kellene. – Otthon érezve magam léptem a szekrénysor azon részéhez, ahol az italokat sejtettem és levéve két poharat az egyik polcról kitöltöttem a levadászott bort. Pont Angie előtt lennék zavarban, amikor egyébként sem volt szokásom a meghunyászkodó viselkedés?
- Meddig tervezel a városban maradni? Elég szépen berendezkedtél. - Állapítottam meg. Volt egy olyan sejtésem, hogy a legközelebbi találkánk is Mystic Falls-ban lesz esedékes.

©
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Angelique Fael Clifton
Konyha                      - Page 2 Tumblr_inline_nvofyesoGV1t28dkk_500
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
behind your lies



A poszt írója Angelique Fael Clifton
Elküldésének ideje Pént. Jan. 29, 2016 8:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Konyha                      - Page 2 Base
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Konyha ~ ~
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Kertváros :: Clifton birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •