Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 26, 2016 5:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
- Próbálkoztak már vele néhányan, hogy betörjenek, de még eddig mindenki csúfos kudarcot vallott. Te vagy az első, akinek azt hiszem, sikerül - mormogom lágyan, és nézem ujjai mozgását, ahogy szétbontja az inget rajtam, és végigsimít forró bőrömön, a vállamon és mellkasomon, aztán felnevetek, ahogy egy megjegyzést tesz a varázserejére, és érzem tapogatózó ujjait ágyékomnál.
- Csak ne olyan hevesen... előbb én jövök - mondom, aztán már épp-épp le akarom tépni a bugyiját, de meggondolom magam. Ha így folytatom, nem marad ruhadarab a gardróbjában, így hát finomítok a mozdulaton, és csak óvatosan kicsúsztatom belőle, ujjaim végigsimogatják a combját, és csakhamar rálelnek teste örömének középpontjára.
Óvatos, épp csak leheletfinom mozdulatokkal simogatom, érzem forró nedvességét, és ez már-már szinte elviselhetetlen vágyakozásba taszít engem is.
- Mondd csak... hogy szeretnéd, bébi? - somolygok hamiskásan. - Így? Vagy... esetleg így? - mártom meg két ujjam testében, aztán lassan haladok csókjaimmal lefelé. - Vagy esetleg... így? - kérdezem az izgalomtól rekedt hangon.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Kedd Jan. 26, 2016 4:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
+18

Chriest & Leslie

Széles mosolyomban megbújik valami, mikor közelebb sétálok hozzá, és ahogy ölébe ülök, ez csak felerősödik. Alsó ajkamba harapok, ahogy éhes szemekkel néz rám, míg ujjai a cipzár köré záródnak és az anyag suhogva válik ketté hátamon, és hull derekamra, felfedve előtte testem jó részét.
Felnevetek, mikor maga alá fordít, és mohó csókjai először ajkaim kezdik ostromolni, majd elindul nyakam felé, s halad tovább, míg meg-meg remegek alatta és lehunyt szemmel élvezem, minden érintését. Testem szinte azonnal reagál közeledésére, hátam ívbe feszül, mellkasom ütemes emelkedése és süllyedése helyére rakoncátlankodó pulzus és szabályozhatatlan légzés kerül.
-Ha nem így lenne, nem lennél itt.-vigyorgok rá, s csípőm megemelve segítem, hogy lerántsa rólam a ruhát, ami így a földre zuhan. Elkapom inge nyakát és visszahúzom magamhoz, míg elkezdem kigombolni a ruhadarabot.
-Nem lehet, hogy csak szimplán megszelídítettelek és betörtelek, igaz kicsit meg is vakítottalak... Lehet, hogy tényleg boszorkány vagyok.-mondom úgy, mintha nem tudnám, hogy részben az vagyok, és ujjaim nyakára fűzve ismét csókért húzom magamhoz. Forró mellkasának bőre előkerül a takarásból, és a szétgombolt ing alá nyúlva simítok végig oldalán, majd vállán.-Bár már most érzem a varázserőm.-simulok hozzá akaratosan, és már most érzem, hogy vágya forrása lüktetni kezd az anyagon keresztüli érintésemtől is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 26, 2016 4:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Egy lépés, majd még egy... lassan közeledik hozzám, és ugyanilyen lassan bújik az ölembe, két lábam két oldalamra téve, aztán kezem a hátához emeli, és megérzem a cipzárat, amitől széles vigyorba torzul a fejem, ha a két fülem nem lenne, alighanem körbeérné a számat is.
- Ezt már szeretem - dünnyögöm elégedetten, aztán egy mozdulat, egy semmi mással össze nem hasonlítható surrogás, és a ruha szinte azonnal az ölünkbe esik, felfedve dús kebleit, amitől hatalmasat nyelek, mert szinte azonnal kiszárad a szám. Úgy bámulom, mintha még soha nem láttam volna őt meztelenül, és alig néhány másodperc alatt válok alatta kőkeménnyé. Hihetetlen, milyen hatással van az érzékeimre a látványa, és a puszta érintése is.
Magamhoz szorítom, aztán az ágyra gördülök vele, hogy ő kerüljön alulra, és máris csókolom az ajkát, a nyakát, a válla puha bőrét, majd a melleit ívét és halmát.
- Finom vagy... - suttogom, csodálattal adózva a felmeredő bimbóinak, és lerángatom róla a ruhát, hogy egy szál fehérneműben feküdjön alattam, és önkéntelenül megnyalom a számat.
- Ha eddig nem is, de most biztosan megesküszöm rá, hogy ez tényleg valami boszorkányság - hunyorgok jókedvűen, és csodálattal nézem kék szemeit, amikből az őszinte szerelem árad felém.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 25, 2016 6:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Chriest & Leslie

Újabb idézettel rukkol elő, mire még jobban megborzongok, közelsége szinte perzseli bőröm és úgy érzem, mintha ki akarna szakadni a szívem a mellkasomon keresztül, ahogy heves ritmusba kezd el dobolni.
-Nyertél.-suttogom, mert nem jut eszembe más, teljesen megszűnöm létezni, a gondolataim kiürülnek és ahogy a karomon csillog az ezüst perec, könnycsepp szökik ki szememből, amit nem tudok visszafogni. Végiggördülni esélye sincs, a forró ujjak azonnal letörlik és magamhoz húzva csókolom meg, minden érzelmem, érzésem ebbe az egy érintésbe vegyítve, hogy ne csak ajkaink forrjanak össze.
-Lehet, de így is tökéletes. Minden percben velem leszel, ha nem vagy a közelemben.-mosolyodom lesütött szemekkel, pilláim alól rá nézve, kislányos zavarom még csak leplezni sem próbálom.
Az ágyhoz hátrál, mire ajkaimba harapva teszek felé egy lépést, majd még egyet, míg végül elé nem érek.
-Nem érdekel az adósságod. Nem ezért akarok veled lenni ma éjszaka.-teszem egyik lábam egyik oldalára, majd másikat a másikjára, hogy így beleülhessek ölébe.-Azért akarok veled lenni, mert szeretlek és ezt minden érintésemmel be akarom bizonyítani.-suttogom ajkára, míg egyik kezét derekamra húzom, és így hajolok hozzá még közelebb.-És látod, még a cipzárt is meghagytam neked.-vigyorodom el, kezét feljebb tessékelve hátamon az említett tárgy felé, ami rajtam tartja a ruhát jelenleg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 25, 2016 6:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Egy pillanatra meghökkenek, mert nem fogom fel, miért kéne tőle távol ülnöm, aztán leesik az egycentes, és máris elmosolygom magam. - A tetteiből kellett volna megítélnem, nem a szavaiból. Beburkolt az illatával, elborított a ragyogásával. (...) Szegényes kis csalafintaságai mögött meg kellett volna éreznem gyöngéd szeretetét - idézek újra a könyvből, aztán felemelem a kezem, és letörlöm Les arcáról a könnycseppet, és mikor felcsatolja a karkötőt, megkönnyebbülök. A jelek szerint elnyerte a tetszését.
Aztán odahajol, és megcsókol, és úgy érzem, egyszerűen mintha kiszakadnánk térből és időből mindketten. Mintha nem a szája csókolná a számat, hanem a lelke a lelkemet. Két karommal átölelem, és csak állok vele néma csendben.
- Hm... a beszéd a félreértések forrása, ugye? - mosolygok aztán, és felemelem a karját, amin ott csillog az ékszer. - Nem arany, és nem ezüst - mondom kissé szégyenkezve. - De remélem, nem számít. Gyémántot sem adhattam volna őszintébb szívvel, mint ezt - nézek a szemébe, a kék ragyogásba.
Elhátrálok az ágyig, aztán leülök, és begörbített mutatóujjammal hívogatom magamhoz.
- Van számodra még egy meglepetésem. Vagyis, ha nagyon őszinte akarok lenni, inkább úgy mondanám, adósságom. Talán behajthatod rajtam itt és most - vigyorgok.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 25, 2016 6:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Chriest & Leslie

A szobában ácsorogva elmélkedem, míg végül ki nem nyílik az ajtó és egyből letámadom azzal, amivel engem támadtak le, majd elnevetem magam, mikor közli, hogy mit tett a recepcióssal.
-Szerintem a férje tudja ápolgatni azt, ne emészd magad. De legalább ő szemmel láthatóan örül nekünk, vagyis nekem úgy tűnt. És én is.-nézek rá fel, hisz magassarkú nélkül ismét alacsonyabb leszek, mint ő, amit a legkevésbé sem bánok, sőt.
Lehunyom szemem, mikor nyakam bőrére suttogja a szavakat, és akaratlan beleborzongok érintésébe.
-Hát azt tudtam, hogy szaglászásból jó vagy, de azt hiszem most sem csal a szimatod.-mosolygok rá, mikor elhúzódik tőlem, majd izgatottan csillogó szemekkel várom, hogy megtudjam, mi lesz az ajándék. Hogy egy kicsit cukkoljam, az elején szomorú kiskutya arcot öltök, majd eltüntetem és helyére az őszinte örömön és megfoghatatlan, megmagyarázhatatlan mimika költözik.
A dobozt elveszem kezéből és lassan nyitom ki, majd a karperec láttán egy fél másodperc alatt szökik egy kósza könnycsepp a szemembe, s csordul ki, míg másik kezem szám elé kapom, mintha legalább egy ki tudja hány karátos ékszert kaptam volna.
-...Először leülsz szép, tisztes távolba tőlem, úgy, ott a fűben. Én majd a szemem sarkából nézlek, te pedig nem szólsz semmit. A beszéd csak félreértések forrása. De minden áldott nap egy kicsit közelebb ülhetsz...-idézek egy másik részletet a szóban forgó irományból, aztán óvatosan bal csuklóm fölé teszem a karkötőt, majd ugyan ezt a kezem mellkasára helyezem, szíve fölé.-Szerintem fel sem tudod -és igazából én sem-fogni, hogy mit érzek most és mit jelentesz nekem.-hajolok hozzá közelebb, majd úgy csókolom meg, mintha még sosem tettem volna meg ezelőtt. Lassan, és gyengéden, míg ujjaim nyakára siklanak, és még közelebb húzom magamhoz. Szinte elfelejtettem, hogy hol vagyok, nem létezett tér és idő, csak ő és én. És szerettem ezt az érzést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 25, 2016 5:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
(utca)

Kényelmesen, zsebredugott kézzel sétálok be a hotelba, ujjaimmal zsebem mélyén az apró dobozkát szorongatva. A recepciós a pilláit rebegtetve bámul rám, szinte jóformán felhív egy "keringőre". Úgy nézek rá, mintha a Marsról zuhantam volna ide, ha magányos farkas lennék sem lenne az esetem, nem még így, hogy létezik Les. Így hát csak egy vállvonással sétálok el mellette, és ahogy bekanyarodom a sarkon a lépcső felé, a tükörből még elkapom a csalódott, pofára esett pillantását. Na, ezek után fix hogy felszámolja a felárat a szobáért...
Ahogy belépek a szobába, azonnal sejtelmes homályba von a gyertyafény. Elégedetten látom, hogy a ruha még Leslie-n van, kiemelve tökéletes vonalait és kerek melleit, amitől azonnal meglódul bennem újra a vér. Minden egyes pillanatban olyan hatással van rám ez a nő, mintha valami potencianövelőt szednék.
- Hm, akkor azért nézett rám a hölgy olyan csábítóan. Azt vártam, mikor pattan ki a pult mögül, és teper le a szőnyegre - mormogom. - Szegény, azóta nyilván ápolgatja összetört önérzetét, mert még szinte egy pillantásra sem méltattam - lépek oda Les-hez, aztán átölelem, és nyakába dugom az orromat.
- Isteni illatod van. Mintha a bőrödbe itta volna magát az éjszaka, a tengervíz, a virágok illata - mondom gyengéden, és csókot nyomok nyaka bőrére, aztán elhúzom a fejem, és nagy levegőt veszek.
- Emlékszel, azt ígértem, kapsz tőlem egy sombrerót - fogom meg a kezét, és cirógatni kezdem ujjait. - Nem szegem meg a szavam, meg fogod kapni. És tudom, hogy ilyesmit nem kértél tőlem, de úgy éreztem, ennek a helye nálad van, mert olyan, mintha egyenesen neked tervezték volna. Azért adom neked, mert nagyon, kimondhatatlanul szeretlek - húzom elő a dobozkát a zsebemből, és a kezébe adom.
Figyelem, ahogy csillogó szemekkel felpattintja a tetejét, és szemébe tűnik az ékszer, ami most mintha szikrákat szórna a gyertyák lágy fényében.

Mexikói hotel - Page 4 34qk6tk

- Egy mondat, a Kis Hercegből - teszem hozzá ahogy látom, hogy meglátja a karkötő hátába vésett feliratot. - Semmi más nem jellemzi jobban azt, ami kettőnk között van. Azt, amit te tettél velem - állok a háta mögé, és én magam is elolvasom a pár sort.

"...ha megszelídítesz, szükségünk lesz egymásra. Egyetlen leszel számomra a világon, és én is egyetlen leszek a számodra..."
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 25, 2016 5:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
-étterem-


Chriest & Leslie

Nem sietek a hotel felé, lassú léptekkel, szinte gyönyörködöm a helyiek táncában, amit az utcán is lejtenek, mintha nem szoktam volna még hozzá, hogy New Orleans-ban ugyan ez a szokás. Egy férfi felém nyújtja a kezét, felkér táncolni, mire mosolyogva kihátrálok és hagyom, hogy a mögöttem jövő kisebb csoportból válasszon magának táncpartnert. A hotelhez érve a recepciós érdeklődik, hogy mindennel meg vagyunk-e elégedve, majd kifejezve, hogy nem tolakodásnak szánja, de ketten jelentkeztünk be, távoztunk, s most mégis egyedül vagyok, mire felvilágosítom, hogy a társaságom is érkezik, csak akadt egy kis dolga. A nő csillogó szemekkel mosolyog, mintha tudná, hogy mi lehet a háttérben, majd eltűnik az ajtó mögött és én is elindulok a szobánk felé. A magassarkút útközben levetettem, a forró beton kellemesen melegítette talpam, míg ide nem értem. A szobába lépve ismét kitárom az ablakot, hogy az esti lágy szél meglobogtassa a függönyt és friss levegőt adjon a szobának, majd a cipőm ledobom az ágy mellé és mivel a cipzár problémát rá akarom hagyni, így a szobában lévő gyertyákat gyújtogatom meg, amolyan időkitöltésként. Mind egyesével, gyufa nélkül, kicsit magam is szórakoztatva, aztán visszasétálok az ablakhoz és kibámulok a csillagos égre. Akaratlan megfogom a ruha mögé rejtett medált, mosolyogva gondolok a nevelőanyámra meg a motorosokra, és kicsit szégyenlem magam, ami miatt az utóbbi időben megfelejtkeztem róluk. Bár biztos örülnének, ha bemutatnám Chriest, hisz nem egy öltönyös ficsúrt találtam magam mellé, amitől valahogy mindig is rettegtek.
-A recepciós azt hitte, hogy összevesztünk, csak, mert egyedül jöttem vissza.-fordulok az ajtó felé, mikor benyit.-Biztosítottam, hogy szó sincs ilyenről és mér biztos, hogy maradunk pár napot.-legalábbis az én terveim között ez szerepel. Aztán majd meglátjuk, hogy hogy alakul. Minden esetre az itt töltött idő eddig pozitívan sikerült és igencsak élveztem is.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Jan. 24, 2016 10:13 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Chriest & Leslie

Mikor elvonul a fürdőbe, mosolyogva rázom meg fejem, aztán nagyot sóhajtok és a nyitott ajtón kisétálok a teraszra, élvezni a lenyugvó Nap utolsó ugarait, és a táj rabjaként létezni egy kicsit.
Egészen elmerülök a gondolataimban, mikor meghallom, hogy nyílik az ajtó és derekam a korlátnak támasztva lábaim keresztbe teszem magam előtt és úgy nézek rá. Egy valami biztos, ha rajta múlik kihasználja a helyzetét, és a végén eléri, hogy ne akarjak elmenni. De akkor ő sem fog kimozdulni innen egy darabig, az biztos.
-Megtanultad használni a törölközőt, ami akár tetszik, akár sem, az én érdemem. Most már csak arra kellene rászoktatnod magad, hogy a felöltözés pillanatáig tekerd magad köré, különben...nem ígérem, hogy jótállok magamért.-mérem végig, míg előszedi a ruháit és felöltözik. Arcomon egy mosoly ül, sejtelmes és elégedett, ahogy póló helyett inget vesz. Nem is láttam még így, de határozottan jól állt neki. Felkapom a kis táskám, amibe belezsúfoltam az irataim, a telefonom és némi pénzt, na meg egy kis sminkigazításhoz való tükröt és mi egymást.
-Mernék én ellenkezni?-lépek mellé, megigazítva az ing nyakát, mintha legalább nyakkendőt viselt volna, amit nem sikerült megfelelően a megkötni.-Na, de jöjjön Mr. Hanyag elegancia, mert a végén itthon hagyom.-nyomok gyors csókot szájára, majd vigyorogva igazítom meg hajam és lépek ki végül az ajtón, tökéletesen elégedett arccal és léptekkel. Így épp egy magas lettem vele, hála a magassarkúnak. Szinte kikeltem magamból mellette, ami nem zavart, bár a vigyorgástól már fájt a szám. Viszont élveztem a jelen minden percét, lubickoltam az érzésben, vele együtt.


-étterem-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 24, 2016 9:16 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
- Na várj csak... ha hazajövünk, megmutatom neked, milyen édes is tud lenni a kibékülés - kacsintok Lesre, aztán csak megforgatom a szemem, de közben nevetek. Imádom amikor ilyen, még akkor is, ha kissé bosszantó. Mint az édesanya a fogyatékos gyerekével. Ennek ellenére engedelmeskedem, méghozzá mukkanás nélkül, és beállok a zuhany alá, hogy lemossam magamról a homokot, és a tenger vizéből rám száradt sót. Még a hajamban is érzem, ahogy végighúzom ujjaimat a fürtjeimen.
Beletelik néhány percbe, amíg immár tisztán és illatosan kimászom a víz alól, és - ahogy már megtanulhattam Les mellett - igénybe veszem a törülköző áldásait. Aztán egy szál semmiben visszasétálok a szobába, és élvezem Les pillantásait. Szánt szándékkal illegetem magam előtte minden zavar nélkül egy darabig, és csak akkor kezdek öltözködni, mikor félő, hogy ha ezt tovább folytatom, nem vacsora lesz a dologból.
Egy bokszer, egy farmer, egy rövid ujjú fehér ing, és egy papucscipő. Ez minden, amit magamra kapok. Noha egyrészt ő szépen kicsípte magát, nekem nem igazán sajátom az elegancia. Meg aztán, egész egyszerűen azt akarom, hogy ma ő tűnjön ki. Látni akarom más férfiak irigy pillantását, ha tudják, hogy ez a gyönyörű nő az enyém.
- Megfelelek? - fordulok aztán körbe Les előtt. - Ha nem, akkor is így megyek, sajnálom. De valld be, hogy imádod a lezser és hanyag eleganciámat.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 23, 2016 7:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Chriest & Leslie


Nem akartam én összeveszni vele, ahhoz még korán volt ebben a kis nyaralásban. Meg egyébként sem. Semmi szükségünk nem volt arra, hogy a másikat szapuljuk és pláne nem ilyesmi miatt. Csak kicsit más vérmérsékletünk volt, és ezen nem tudtunk volna változtatni akkor sem, ha akartuk volna.
Végighallgatom, miután ő is engem, közelsége megnyugtat és mosolyt csal arcomra, bár szemem furcsa mód ismét kicsit lesütöm. Igaza volt, de a nyelvemre és a véleményemre sem tudtam csomót kötni, hogy megakadályozzam azt, ami elő akar törni belőlem. Ez nem én voltam, pedig őszintén igyekeztem. Tisztában voltam vele, hogy tudok kiállhatatlan lenni és elviselhetetlenül makacs.
-Azt hiszem ezt lesz a legnehezebb megtanulnunk egymás mellett.-célzok rá, hogy a gyenge pontokat ne akarjuk felhozni soha, de ebbe bele kellett még rázódnunk. És eddig nekem ment nehezebben, talán azért, mert féltem. Nem tőle a helyzettől, amit el akartam kerülni.-De rendben, megegyeztünk. Bár had ne fejtsem ki, hogy miért, de azt mondják jó dolog a veszekedés, ha utána édes a kibékülés.-kacsintok rá vigyorogva, kicsit oldva a hangulatot, majd mikor ellép tőlem, kicsit oldalra billentem fejem, és vállat vonok, mikor kiesik a táska a kezéből. Erőteljes reakciót váltott ki belőle látványom és ettől kihúztam magam még jobban és mosolyom megváltoztattam kislányosból dögössé és kifürkészhetetlenné, amiről nem tudná megmondani, hogy mit gondolok éppen.
-Ha szeretnéd, hogy mindenki lássa, hogy milyen barátnőd van, javaslom irány a fürdő.-biccentek fejemmel a fürdő felé, pontosan úgy, ahogy első nap a pultnál hozzá szóltam. Ugyan az az ellentmondást nem tűrő hangnem.-És ha nem akarod, hogy a párna megpofozzon, ne is akarj marasztalni. Ma este kimozdulunk, ha tetszik, ha nem. És szórakozni fogunk.-kapom fel a földről a táskát és dobom odébb, úgy, hogy ne eshessen hasra, míg a táskákból előhúzza magának a ruháit a további programokhoz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 23, 2016 6:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
(tengerpart)

A lelki nyűg azt eredményezte, hogy elnyúltam a napon, és úgy belemerültem a borongós gondolatokba, hogy észre sem veszem, mikor már csaknem lemegy a nap. Akkor aztán úgy ugrom fel, mint akit megcsíptek. Les már nyilván nem tudja, hová is tűnhettem, még a végén azt hiszi, végleg beduzzogtam, vagy nemes egyszerűséggel leléptem valahová, egyedül hagyva őt.
Bár a jókedvem egyelőre nem jött vissza, ehhez mérten a törülközőt a vállamra csapva, a táskát kezemben lóbálva lépek be a hotelszobába. Kíváncsi vagyok, Les melyik arca fogad most. Az, amelyik rájött, hogy kissé megbántott, vagy az, amelyiktől a jó isten mentsen meg. Az sincs kizárva, hogy amint belépek, a berendezési tárgyak tömkelege zúdul majd a nyakamba, míg ő villámló szemekkel vezérli a "támadást".
Nos, nem tévedek sokat. Valami a nyakamba esik épp abban a pillanatban, mikor átlépem a küszöböt, de ez nem más, mint maga Les. Még szinte magamhoz sem térek, mikor már a nyakamba csimpaszkodik, és megkönnyebbülve hallgatom a szavait.
- Nem haragszom - mondom csendesen, végigsimítva az arcát. - Nem is haragudtam. Csak fáj, hogy úgy érzem, nem bízol bennem, vagy félsz tőlem. Félsz, hogy mi van, ha majd veled is... szóval, ha így bánok el. De ez nem fog bekövetkezni, ígérem. És meg is ígértem már. És egyezzünk meg valamiben - fogom meg a kezét, és meztelen, só lepte mellkasomra szorítom. - Soha nem foglak ilyen helyzetnek kitenni, hogy azt kelljen átélned, amit Gwennek. Te viszont soha ne hozd fel ezt az egészet. Mert nemcsak felesleges, hanem sokmindent fel is kavar. Benned, és bennem is. Lezárt dolog, és nem akarok ezzel foglalkozni tovább. Csak veled. Veszekedni pedig végképp nem akarok. Sem most, sem soha - hajolok oda, nyomok apró csókot az ajkára, aztán ellépek tőle, és csak ekkor tudatosul bennem, hogyan is néz ki jelenleg. Ettől pedig teljesen ledermedek, még a táska is kiesik bénult ujjaim közül. Percekig meg sem bírok szólalni, csak nézek rá bambán, jóformán tátott szájjal, mint egy fogyatékos.
- Wooow - nyögöm aztán ki, mikor végre visszanyerem a hangomat. Ha azt mondanám gyönyörű, bámulatos, és dögös, ezzel még csak meg sem közelíteném az igazságot.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Pént. Jan. 22, 2016 8:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Chriest & Leslie


A vízből a partra úszok, majd magamra tekerem a törölközőt, megtörölközöm, így végül az anyagdarabot a derekamra kötöm szoknyának és elindulok vissza a hotelhez. A szobában azonnal a fürdőbe vonulok, mintha ott legalább a gondolataim jó részét ki tudnám zárni és beállok a víz alá, hogy a sós tengerből bőrömre ült kicsapódást lemossam, és felfrissítsem némi samponnal hosszú loboncom. Aztán némi tusfürdő, majd a neszesszerem tartalmát a pultra öntöm, ami a tükör alatt van. Kiválogatom, ami ma estére kellhet a táskából előveszem a hajszárítót és a hajam beszárításával kezdem. Mikor a hullámos tincsek vállamra omlanak úgy, ahogy én szeretném, jöhet a smink. Némi alapozás után rúzs és a többi, és csak egy óra kérdése és már azon gondolkodom, hogy a két ruha közül melyiket vegyem. Végül egy mini egybe ruhát választok, amin elől megannyi dísz csillog, és tökéletesen kiadja vonalaim, mégsem mutat sokat... kivéve a lábaimból.  
Méregetem magam a tükörben egy sort, és elmosolyodom. Régen nem öltöztem ki ennyire, a magassarkúban mégis furcsán kényelmesen érzem magam, ami szinte kizárt. Mégis lehervad a mosolyom, ahogy a naplementére emelem tekintetem. Eltelt egy délután és kicsit lelohadt a kedvem, de most is reménykedem, hogy ez megoltható lesz. A cipzárt próbálom felhúzni a hátamon, de nem megy. Nagyot fújok, felmordulva, majd mikor már nyílik az ajtó, ujjaim ütemesen mozgatva hagyom, hogy a boszi énem segítsen a jelenleg kevésbé hajlékony farkas énemnek.
-Ó, hát itt vagy.-fordulok végül vele szembe, tetőtől talpig kicsinosítva, de mielőtt bármit is mondhatna belefojtom a szót.-Nem akartalak emlékeztetni a múltra, sajnálom, ha támadásnak és felhánytorgatásnak érezted. Komolyan nem azért mondtam, amit mondtam, mert nem bízok benned, és nem is azért, hogy szemrehányást tegyek.-kérek bocsánatot ismét, kicsit nyomja a lelkem, hogy ő a sajátjára vette így, amit mondtam, mert nem ez volt a tervem szavaimmal. Aztán megengedek egy halovány mosolyt és ajkaimba harapok, hogy kíváncsiságom és megszeppenésem egyszerre jelen van arcomon, az tény. kíváncsian várom, hogy mit szól és remélem, hogy nem indul el az ajtón kifelé, hogy ő haza akar menni.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Jan. 17, 2016 6:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Chriest & Leslie

Felszisszenek az emlék nyomán, amikor valóban viszketett a tenyerem, hogy jól képen töröljem, amiért olyan kedvesen állt hozzám aznap este. De őszintén, fogalmam sincs, mi vitt akkor oda. Vagyis de. Az, hogy egyedül voltam és valahogy hiányzott a piás társaság is, akikekkel felnőttem.
-Nem szeretnélek aszottan látni, de talán ma engedményt teszek.-cukkolom, mikor előhozakodik azzal, hogy mennyi időt akar a vízben tölteni.-Akkor jó is, ha nem eszünk addig, mert nem fogok beleférni a ruhámba.-követem példáját, táskámból egy egyszerű fekete fürdőruhát húzok elő, és gyorsan átöltözöm, de nem fáradozom vele, hogy mást is magamra vegyek, itt úgy is az emberek nagy része fél pucéran rohangál a melegben. A levetett ruhát összehajtogatva az egyik székre teszem, majd mikor előáll az ötletével, hogy mire is készülünk, felnevetek.
-Tehát, mit fogok nyerni?-érdeklődöm vigyorogva, örömittas, kellően önelégült mosollyal arcomon, teli önbizalommal, majd végigmérem magam a tükörbe, hogy a fürdőruha még mindig úgy áll e, ahogy annak kell, de semmi kivetnivalót nem találok. Hajam magas kontyba kötöm és mikor kész vagyok én is felkapom a törölközőm és elindulok az ajtó felé.
-Azt fogod kívánni, bár ne hívtál volna ki erre a versenyre.-mosolygom gonoszul, elindulok a kijárat felé, majd a lakókocsi mellett elhaladva irány a part.

(tengerpart)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 17, 2016 5:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Ahogy Les a karjaimba simul, önkéntelenül is visszanosztalgiázom a múltba.
- Az én fejemben az fordul meg, hogy mi van, ha én aznap este nem vagyok abban a bárban? Vagy ha épp te nem jársz arra? Vagy ha olyan bunkó vagyok, hogy úgy döntesz, max egy pofont érdemlek, esetleg megfordulsz, és faképnél hagysz? Örülök, hogy nem így történt - mosolygom, aztán amikor megcsókol, lelkesen viszonozom a mozdulatot.
- Nos, én azt mondom, ne várassunk magunkat se sokáig, se a tengert, hogy találkozzon velünk. Pakoljunk ki, öltözzünk át, és irány a víz. Ma fürödni akarok, amíg ráncos nem lesz a bőröm - nevetek hangosan. - És feküdni akarok a homokban, élvezni a napfényt, és a selymes homok érintését a bőrömön. Vacsorára pedig találni akarok egy éttermet, ahol megismerhetjük Mexikót gasztronómiailag is - teszem hozzá, mert már mintha most éhes lennék. De szívesen várok, hogy este tortillával tömhessem meg magam.
Leszórom a ruháimat, felkapom a fürdőnadrágot, aztán táskába csapok néhány törülközőt, naptejet és papucsba bújok, máris indulásra készen.
- Kihívlak egy úszóversenyre - csapom a hátamra a cuccot, és kajánul néznek Les-re.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Jan. 17, 2016 5:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Chriest & Leslie

Reménykedtem, hogy lesz szabad szoba és a hely is olyan lesz, hogy végre elmondhatjuk, megérkeztünk és nem kell tovább keresgélnünk. Ahogy kiszállok, kinyújtóztatom magam, majd a pulthoz sétálok, elfog a szabadság érzése, mosolyoghatnékom támad, és mikor a pultnál a papírmunka rész megvan, végre elindulunk a szobánk felé, a hordár segítségével. Tetszik, hogy a jelek szerint minden viszonylag közel van, pár perc sétára, mégsem érzem azt, hogy meghalok az autóforgalom bűzében. Nagyot szippantok a levegőbe, ahogy a szobába érünk. A kellemes, tisztaság illata, ugyanakkor a szoba fekvésének köszönhetően még sincs eszeveszett meleg, amin dob a légkondicionálás is.
Beállok az ablak elé, és a napsütéses partot pásztázva próbálom elhinni, hogy nem álmodom. Mikor Chriest mögém lép és átölel, elmosolyodom, és ahogy felvázolja, hogy milyennek érzi ezt és megkérdezi, hogy ezt én elképzeltem-e volna, megrázom fejem.
-Őszintén? Már ott leragadtam, hogy azt mondod nekem a Karácsony este, hogy szeretsz. Sőt, inkább ott, hogy azt mondod, derítsük ki, hogy mi lehet kettőnk között. Tehát azt hiszem nem, nem gondoltam. De őszintén örülök, hogy veled vagyok itt. Tényleg olyan, mint egy tündérmese.-húzom magamhoz egy csókra, miután szembefordultam.-Pakoljunk ki, aztán találjuk ki, hogy mi legyen a mai program. Bár én egy kiadós napfürdőzésben már most benne lennék.-vetem fel az ötletet izgatottan, mert tény, ami tény, hogy a tengerpart hívogató, akárcsak a medence, ami a hotelhez tartozik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 17, 2016 4:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
- Azért ne igyál előre a medve bőrére - dünnyögöm Les-nek, ahogy kiszáll - egy igencsak könnyed ruhában - majd magam is követem. - Ha épp nincs szabad szobájuk, hát keresgélhetünk még egy darabig - lépünk be aztán az épületbe.
Ami azt illeti, első látásra is szép a hely, és otthonos, ugyanakkor nem hivalkodó, mint a gazdag luxushotelek, ahol még hozzáérni is félnék valamihez, mert olyan francosul drága. Ugyanakkor nem is lepukkant helyen vagyunk, a berendezés normális, és ragyogó tisztaság van.
A szerencse ránk mosolyog, mert van üres szoba, még ha nem is sok. Még választhatunk is, hová szeretnénk menni, és miután letudjuk a papírmunkát, máris indulhatunk a csomagokért. Igaz, csak a küszöbig jutunk vele, mert azonnal ott terem egy hordár, és úgy kapja ki a cuccokat a kezünkből, mintha legalábbis ki akarna rabolni. Csak egy meglepett hanggal reagálok, aztán rájövök, a fickó a borravalóból él. Hát legyen jó napja, rajtam ne múljon.
Ahogy belépünk a szobába, azonnal kényelmesen érzem magam, a kilátás pedig egyszerűen mesés. Látni a hullámzó óceánt, az aranyszínű homokot a partján, és a ragyogó, napsütéses kék eget.
- Kösz - nyomok némi aprót a hordár kezébe, aki felvilágosít, hogy használhatjuk a hotel medencéjét is, illetőleg a környéken éttermek sokaságából választhatunk, ha vacsorázni támad kedvünk, majd távozik, és kettesben hagy bennünket az új élménnyel.
- Azt hiszem, ennél jobb nem is kell - állok meg Leslie háta mögött, és átölelem, így gyönyörködünk együtt a kilátásban. - Most mondd, gondoltad volna hetekkel ezelőtt, hogy itt leszel, méghozzá velem? - vigyorgok jókedvűen. - Olyan ez az egész, mint egy tündérmese.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Jan. 17, 2016 4:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Chriest & Leslie

Két nap utazás, amit az anyósülésen töltöttem, mégsem zavart. Útközben a rádiót hallgatva énekeltem, vagy bámultam ki csendesen az éjszakába merengve, figyelve, ahogy a táj láthatóan sokat változik, magunk mögött hagyjuk a telet, és helyére napsütés költözik. Éjszakánként ott állunk meg, ahol lehet, vidáman ücsörgök a kis asztal mellett a kávémmal reggelente, ébredezve.
Két nap olyan gyorsan telt el, hogy fel sem tűnt szinte fel sem tűnt, hogy megérkezünk és úgy hajolok az ablakhoz, mint egy kíváncsi gyerek, és mérem fel a terepet. A hangulat egészen más volt, mint otthon, vagyis a városban, amit azt hittem nevezhetek már otthonomnak.
Egyik hotelt hagytuk el a másik után. Az egyik túl drága volt, a másik túl lepukkadt, ráadásul messze voltak az óceántól, és mivel épp ezért jöttünk ide, hát első számú szempont az is volt, hogy ne a betonrengetegben az aszfalton sütkérezzünk, hanem a homokban.
Végül megálltunk egy, az óceánhoz közel eső helyen, ami nem volt túl drága sem, legalábbis a táblán szereplő árak szerint és viszonylag elfogadhatónak nézett ki külsőre is.
-Nem akarok több időt a kocsiban tölteni. Itt megálltunk, kiveszünk egy szobát.-szállok ki eltökélten, rövidnadrágban, papucsban és egy ujjatlan felsőben, nagyot nyújtózva. Belépek az ajtón, egész hangulatos, és egy mosolygó, csokoládébarna nő fogad. Hangulatos, légkondicionált helység, akvárium a pult mellett és egy pár, aki valószínűleg vendégként van itt, akárcsak mi, éppen elégedetten mosolyogva, strandra indul. ez elég ok, hogy ne gondolkozzak többet azon, hogy maradunk-e vagy sem.
-Egy szobát szeretnénk, egyenlőre nem tudjuk, hogy hány napig maradunk.-mosolygok vissza a nőre barátságosan, mire némi információt közöl, hogy mi merre található, majd a szobafoglalót lerakjuk és cserébe megkapjuk a kulcsot. A szállás félpanziós ellátást biztosít, így a terveink, hogy valami tengerparti helyen együnk megoldott. Vigyorogva kapom fel a lakókocsiból a táskákat és nyomomban Chriest-el, belépek a szobába. A táska szinte kiesik a kezemből, mikor meglátom az ablakból a kilátást és azonnal elhúzva a függönyöket, végignézek a napsütötte, homokos parton.
-Tökéletes.-vigyorgok és körbenézek a szobában is. Tiszta ágynemű illatában úszhatunk, egy hatalmas ágy terül el az ablak alatt, egy kis konyha és egy fürdőszoba nyílik innen. Nem nagy, mégis hangulatos, tiszta és, ahogy már mondtam, tökéletes.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 17, 2016 4:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
(Leslie lakása)

Nem volt rövid az út. Két napig szinte ki sem szálltam a volán mögül, csak ha ettem keveset, vagy ha Leslie-vel nyugovóra tértünk egy parkolóban, vagy bárhol, ahol ránk tört az álmosság. Élveztük az utazást, a tájat ami elsuhant mellettünk. Szabadon voltunk, önfeledtek, és boldogok. Nem is volt szükségünk semmi, de semmi másra.
Miután átléptük a határt, megváltozott a levegőnek az atmoszférája is. Ránk szakadt a meleg, a nyár. Az út szélén már pálmafák vertek gyökeret, a virágok és a napfény illata áradt mindenfelé. A zaj szokatlan volt, az élénk kiabálás, a hangos nevetés mind-mind azt mutatta, hogy olyan nép országába értünk, amely közvetlen és barátságos, és nem komplikálja túl az életet.
Az első éjjel egy parkolóban állítottam le a lakókocsit, és ott aludtunk. Mélyen, jólesően. De a második éjjelt már szerettem volna egy hotelban tölteni... végülis ezért jöttünk ide. Remélem hamar ránk mosolyog a szerencse.
Már néhány órája autóztunk, de egyelőre nem jártunk sikerrel. Az egyik hotel túl puccos és drága volt, nem engedhettük meg magunknak. Ami meg nem, az pont az ellenkező kategóriába tartozott, és még én sem szívesen szálltam volna meg ott, pedig jócskán hozzászoktam az igénytelenséghez.
Már-már átautóztunk az egész városon, mikor is a fák és bokrok takarásában észrevettem egy szerény, mégis csinos házacskát.
- Szerinted? - kérdezem Les-t, és le is fékezek, hogy hosszabban is szemügyre vegyem a látványt. Egész jónak tűnik. Nem hivalkodó, de tisztának és rendesnek tűnik. És ahogy elnézek a másik irányba, tőlünk talán száz méterre ott hullámzik az óceán.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 17, 2016 3:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Mexikói hotel - Page 4 34glyjn
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Vissza az elejére Go down
 

Mexikói hotel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Hotel
» Hotel
» A Hotel
» Hotel
» Hotel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Mexikó-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •