Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 23, 2016 3:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Hé! - mondom Lesnek már tényleg duzzogva. - Ne kutyázz le. Farkas vagyok! Tehát maximum farkasszemekkel nézhetek rád - dünnyögöm, aztán magamba öntök fél liter tejet, és csalódottan ugyan, de engedek az ő akaratának. Már csak azért is, mert az eddigi ötletei még sosem hagytak kívánni valót maguk után. Most már csak tessék-lássék mormogok még egy keveset, de a maradék reggeli elveszi a rosszkedvemet.
- Jól van. De ha véletlenül nem tetszene az ötleted, és kárpótlás sem lesz, akkor jó darabig ne várd, hogy jókedvűen vigyorogjak majd rád! - lengetem meg felé felemelt mutatóujjamat csak úgy mihez tartás végett, majd nézem, ahogy tömi magát. Sosem kedveltem a salátázó libákat, és Les reggelizésének puszta látványa is megelégedettséggel töltött el, amitől belülről szélesen mosolyogtam, de borostás képemre nem engedtem ilyesféle gyengéd megnyilvánulást. A végén még azt hiszi, hogy viccelek a visszautasítást illetően...
- Tőlem rendben van - vonok aztán vállat, mikor azt mondja, töltsük el még itt a napot. - Jobban szeretek éjjel vezetni. Szeretem a sötétséget, amit csak az autó reflektora világít be, és szeretem a csendet az anyósülésről - mondom szemtelenül, feltételezve, hogy talán aludni fog a visszaúton. - Akkor mondd meg, mit csináljunk, ha már az én ötletem, miszerint menjünk az ágyba, általad fulladt kudarcba - fonom össze a karomat a mellkasom előtt, és úgy várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Kedd Márc. 22, 2016 3:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Chriest & Leslie

Bármennyire is tartottam az utazástól, mert elszoktam az ilyesmitől igen rövid idő alatt, mégsem bántam meg, hogy ide jöttünk, még ha csak pár napra is. Végre nem kellett tartanunk attól, hogy mi történik ha... csak éltünk a perceknek, és ez jó volt. Több, mint jó. Bármit megadtam volna még pár ilyen napért. Bármit. De ahogy pakolok, a tudat, hogy ez az utolsó napunk itt, kicsit elszomorít.
Arcomon az engem illető jelzőnek tökéletes másával nézek rá. Fogalma sincs mit tervezek ellene, de már most durcáskodik, amiért nem teljesen úgy fog történni, ami történni fog, ahogy ő eltervezi. Pedig igazból csak kicsit kiszíneztem a kérését. Ez azért csak nem akkora bűn?! Ha mégis, hát lelkem rajta. Elviselem a gondolatot, bár ezzel egyetemben akkor azt hiszem, hogy félre is ismertem.
-Majd akkor vesd be nálam ezeket a kiskutya szemeket, ha lesz rá okod. Fogalmad sincs, hogy mit találtam ki. De ha utána se tetszik a dolog, szíves örömest kárpótollak. Megfelel?-futok egyességbe, szinte biztos vagyok benne, hogy úgy is én nyerek. Ezzel tovább húzogatom orra előtt a mézes madzagot, és ha ez még nem keltette volna fel az érdeklődését, hát tuti biztos, hogy reggeli után fel fogom tudni kelteni.
A pincér bekopog, benyit, betolja a kaját, majd távozik. Vigyorogva mérem végig í kínálatot és csapok le egyből egy pirítósra, amire jön a kávé, végül kezembe kapom a gyümölcssalátás, és az ágy melletti komódra teszem, egy szó nélkül, kivéve a gonosz mosolyt arcomon.
-Ez isteni.-jegyzem meg végül a kávéba nagyot kortyolva, és kezdek el falatozni a rántottából is. A terv ez idő alatt tökéletesen összeáll fejemben, és vigyorogva ülök le vele szemben az egyik fotelbe, míg ő az ágy szélén ücsörög. Süt rólam, hogy örömmel tölt el, ahogy a kíváncsi szempár méreget. Miért ne töltene el? A durcás gyerek képét imádtam, és ezt tudta is.-Induljunk este vissza New Orleans-ba. Akkor még egyszer láthatnám a ragyogó csillagos eget itt. Hátha látunk hullócsillagokat.-elmélkedek szándékosan terelve a témát. Egyenlőre legalábbis.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 21, 2016 5:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Hát rendesen megfizetünk, az biztos - dünnyögöm, ahogy Les azt mondja, szolgáljanak ki bennünket tisztességgel a pénzünkért. Ugyanakkor az biztos, hogy akár az egész nyereményemet is odaadtam volna ezért a néhány napért, míg kiszakadhattunk New Orleansból, és élvezhettük az élet szó szerint napsütésesebb oldalát.
Mikor átölelem és visszacsókol, már-már kezdem azt hinni, hogy nyert ügyem van, és vár rám egy kellemes fél óra, de jó alaposan pofára esem. Zokon is veszem kissé a visszautasítást, úgy érzem magam, mint a farkas, akinek elhúzzák a szép szelet húst az orra előtt, hogy aztán hoppon maradjon. Alighanem az ajkamat is lebiggyesztem, és úgy ülök vissza az ágyra, mint a durcás gyerek, akinek azt mondták, hogy ma édesség nélkül kell az ágyba másznia.
- Gonosz vagy velem - nyűglődöm, aztán karba fonom a kezem, és sértődött pillantásokkal méregetem Lest, egészen addig, míg a szobapincér be nem kopog, és gurulós zsúrkocsin be nem tolja egy kisebbfajta étterem teljes kínálatát.
Automatikusan a kaja után nyúlok, egy fél sajtos croissant egyszerre tömve a számba, és némileg jóllakottabban rájövök, hogy a korai éhség a hangulatomat is befolyásolja. Legalábbis már nem vagyok sértődött - vagyis kevésbé - sokkal inkább kíváncsi, Les vajon mit talált ki, és mit tartogat a tarsolyában.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 21, 2016 4:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Chriest & Leslie

-Nem gondoltam, hogy a vudu erőmmel bármi bajod lenne.-ragadom meg a lényegtelen részét a dolgoknak, és horkanok fel, mint egy férfi, de inkább, mint egy morcos farkas. Végül kitessékelem magam az ágyból pakolási céllal és jól is haladok, míg hallom, hogy a telefon másik végén szinte lenyeli azt az a személy, aki felveszi rendelésünk. De legalább megvan minden, amit óhajtottam. Gyümölcs, kávé, rántotta... teljes kör kiszolgálás.
-Miért? Fizetünk érte, nem? Ez inkább plusz jövedelem, a kiszolgálásért még jattot is kaphatnak, ha nem égetik el a rántottát, míg a gyümölcsöket válogatják meg főzik a kávét.-reagálok szavaira, míg felkel és mögém lép, mire a kalapot a fejemre nyomom. Nevetségesen festhetek benne és tuti isten, hogy rosszul is áll, de nem érdekel. Ez olyan ruhadarab, ami állítom embernek alapjáraton nem áll jól.
-Mernél mást mondani.-suttogom lehunyt szemmel, míg ujjaim hajába fúrva húzom magamhoz közelebb, hogy csókjait és forró bőrének közelségét még inkább érezhessem.
-Jobb ötletem van. De erről majd reggeli után megbizonyosodhatsz.-fordulok vele szembe, kalapom lelökve a földre, nyakába csimpaszkodva húzom magamhoz egy csókra.-Viszont először kérem a kávém, a gyümölcssalátám és a pirítósom rántottával.-húzódok el tőle vigyorogva, ahogy kezembe kerül az irányítás. Legalábbis ha hagyja, de a termek akkor is kivitelezem, ha nem akarja. Márpedig miért ne akarná?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 16, 2016 3:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Gyöngéden nézek rá, míg beszél, aztán pislogok kettőt-hármat.
- Nos, én kiegészítenélek. Nemcsak veled és melletted kelek és fekszem, de a nap minden percét veled is töltöm. Másoknak eleve nem lenne esélyük a közelembe jönni. És amúgy is, azt hiszem, ha bárki is megpróbálna rám mászni, aktiválnád a vudu erődet, és az illető valahol a világ másik felén találná magát, elevenen eltemetve három méter mélyre - vigyorgok, aztán ahogy kiszáll az ágyból, és pakolni kezd, a telefon után nyúlok.
Az elkövetkező két percben felsorol alighanem a büfé teljes kínálatát, lágy tojást, bacont, müzlit, narancslét, sós és édes croissant, zöldésg- és gyümölcssalátát rendelek, és hozzá két jókora adag fekete kávét.
- A recepciós férje volt, csak hogy megnyugtassalak - mondom aztán Lesnek, mikor lerakom a telefont, és kikecmergek az ágyból. - És hallottam a hangján, hogy a mai reggelivel alighanem csődbe visszük a szállodát - állok meg Les előtt, és nevetek, ahogy a fejébe csapja a jókora kalapot.
- Nagyon csinos - mormolom, és átfogom a derekát, majd magamhoz húzom. - Mondok neked valamit... - dünnyögöm továbbra is, és a szavak közben sűrűn borítom el a nyakát csókokkal. - Mi lenne, ha reggeli után mondjuk felvennéd, és táncolnál nekem? Úgy értem... ne viselj mást, csak ezt - nyelek aztán nagyot, mert a puszta elképzelésre is megmozdul bennem a vér. Alighanem a tökéletes búcsú lenne Mexikótól és a szállodától is, ha még utoljára kipróbálnánk az ágy matracát.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Kedd Márc. 15, 2016 4:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Chriest & Leslie

Nemleges választ adok kérdésére, fejem megrázom, határozottan vigyorogva. Nem gondoltam, hogy az volt. Na jó, egy kicsit. De azt hiszem nem is túloztam annyira.
-Ismerd el, hogy tetszik az önteltségem.-vigyorgok rá elégedetten, látom rajta, hogy nincs ellenére, amiért ennyire magabiztosan fejezem ki gondolataim. Bár kicsit túloztam, de ezért a tekintetért, amit kapok érte, határozottan megéri kicsit nagyra tartani magam.
Mellé gördülök némi rásegítéssel, fejem hozzá hasonlóan megtámasztom könyökömön, és alsó ajkamba harapok, ahogy combom cirógatni kezdi.
-Na látod, hogy ez kétirányú dolog. Bár amíg velem fekszel le este és ébredsz fel reggel, addig kétlem, hogy bármi baj lenne. Sőt. Hiányozna, ha nem lenne így.-mosolyodom el, kezét elhúzva szívéről, és ujjaim összefonva elmerengek egy kicsit. Tényleg hiányozna, ha nem látnám az alvástól dagadt szemeket.
-Jöhet a reggeli. Addig én összepakolom a táskákat.-csókolom meg gyorsan, és pattanok ki az ágyból, meg is szédülök ennek hála, aztán a tegnap este földre dobált ruhákat az egyik táskába gyűjtöm, amiben eddigi szennyesünk kapott helyet. -Azért erre emlékszel?-kapom fel fejemre a méretes kalapot, és úgy vigyorgok rá, aligha nézhetek ki jobban, mint egy emberi méretű gomba, de nem érdekel jelenleg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 14, 2016 4:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Hallgatom a szavait, aztán hirtelen jókedvűen, prüszkölve nevetek fel mikor azt mondja, az ujja köré csavart.
- Nem gondolod édesem, hogy ez már az öntelt kategóriába tartozik? - nevetek görcsösen, mert mindehhez a szavakhoz olyan arcot vág, mintha maga lenne Aphrodité istennő földi megtestesülése. Igaz, nagyon tetszik nekem mikor ilyen magabiztos. VAgyis, helyesebben szólva, ilyenkor IS nagyon tetszik nekem. Mind ahogy általában bármikor...
Gyengéden magam mellé gurítom, aztán az oldalamra fordulok, és fejem megtámasztom a könyöklő kezemen, majd elgondolkodva cirógatom a combját.
- Engem nem zavar, ha rebegteti rám a pilláit bárki más is rajtam kívül, mert úgysem lennék soha hűtlen hozzád. De azt is el tudom képzelni, hogy neked ez kb olyan lehet, mint nekem azt látni, hogy téged vadidegen pasik gusztálnak. Olyankor mindig morcos és mérges leszek - sóhajtok. - Szóval, mások viselkedéséért nem tudok felelősséget vállalni, de ígérem, a recepciós lányt egy pillantásra sem fogom méltatni - teszem a kezem a szívemre ünnepélyesen, aztán a telefon felé pislogok.
- Akkor jöhet a reggeli rendelés? Mert tény, hogy farkasként kevésbé vagyok sebezhető, de éhen halni igenis tudok.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Márc. 13, 2016 6:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Chriest & Leslie

Szavaira vágok egy rosszalló grimaszt, amiben ott bujkál rejtett nevetésem, és mivel maga alá gyűr, nem hagy sok választást, mégis épp eleget. Az első lehetőséget megragadva változtatok a helyzeten, kis híján legurulunk az ágyról, de mintha épp így számoltam volna ki, még időben megtartom magunkat.
Gondoltam, hogy ilyesmi reakciót váltok ki belőle, így csak megvonom egyik szemöldököm, mikor megjegyzést tesz a fenekemre, amiből aztán mégis jól vágja ki magát.
-Neked is egy mázlid van. Az, hogy nem vagyok sértődékeny és tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy az ujjaim köré csavartalak és fordítva.-támaszkodom továbbra is két válla mellette tenyereim a matracba süllyesztve.-Viszont mivel mindig teszel róla, hogy lemozogjam, ami eszek, így nem érzem, hogy bármi baj lenne azzal, ha éhes vagyok. És különben is. A tegnapi vacsora túl régen volt már.-magyarázom az éhség indokát, nyilvánvaló, ő is hasonlóan érez. És mivel nyakamba csókolva felhívja a figyelmem más éhségre is, ha már egyszer pontatlan fogalmazását kicsit kifordítottam, halkan felsóhajtok.-Gondoltam, hogy így lesz. Bár a kettőt össze is lehetne kötni akár, nem?-nyomom vissza az ágyra és harapok ajkamba, hajam egyik oldalra tűröm és felette térdelve nézek le rá.-A pultos lány pedig csak ne rebegtesse rád a szempilláit. Te az enyém vagy, akár tetszik, akár sem. Továbbra is önző vagyok.-vonok vállat elégedetten vigyorogva le rá, karomon megcsillan a nemrég kapott kék ékszer, amitől csak még inkább elönt a melegség, amit közelében mindig, minden pillanatban érzek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 13, 2016 6:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Ha felkeltenélek, akkor meg megkapnám azt, hogy kíméletlen és kegyetlen vagyok - dünnyögöm miközben Les a mogyorót nyeldesi, majd amikor lebirkózom és ajkába harapok, megérzem, ahogy önkéntelenül is remegés fut végig a testén. Ez a reakció pedig meglehetősen tetszik. Főleg azért, mert már az este is feltűnt, hogy tetszik neki ha ezt csinálom, de este az alkoholmámor felülírt bennem minden mást. Most viszont színjózan vagyok, ettől függetlenül engedelmesen hagyom, hogy immár ő kerüljön felülre, és az én vállam érintse az ágyat, bár elég vészes közelségben billegünk a matrac szélén.
- Aha... szóval rendeljem meg a fél étlapot - bólogatok. - És még én vagyok telhetetlen. Csak szólok édesem, hogy ha így folytatod, ez itt - csapok a fenekére - kissé nagyobb lesz, mint most. Bár egye fene, mert pechemre én akkor is szeretni foglak, és akkor is imádni fogom minden porcikádat - húzom aztán magamhoz, és megcsókolom. - Nem mellesleg nem csak a számodra vagyok jó pasi. A recepciós lány minden alkalommal a pilláit rebegteti felém, ha megjelenek - vágok önelégült pofát, aztán az ajka helyett a nyakába harapok finoman. - Hát, sok mindenre éhes vagyok. De főképpen rád. Jobban, mint az étlapra.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Márc. 13, 2016 5:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Chriest & Leslie

Az enyhe ropogásra nem kelnék fel, ellenben arra, hogy a matrac megmozdul, sokkal inkább. Plusz, már előtte is éreztem, ahogy tekintete engem pásztáz, csupán az illúzió kedvéért nem mozdultam, s mert igazából még élveztem is, hogy csukott szemmel is tudom, hogy képtelen levenni rólam a tekintetét.
Viszont a ropogtatást szóvá teszem és a hozzá társuló mimika, ahogy valóban mókushoz híven tele a szája, elnevetem magam. Igazából még aranyos is volt így. Hozzá bújok, közelsége olyasvalami lett, amit reggel nem akartam magamtól megvenni. Szerettem vele és mellette ébredni.
-Ha rajtad múlik, Csipkerózsika is lehetnék, akkor sem ébresztenél fel.-teszek egy megjegyzést, míg végül elérem, amit akarok és a tenyerembe szór egy keveset a mogyoróból, ami gyanítom az ágy mellett lévő táskából van, és mondhatni madárlátta csemege lett tegnap óta.
A darabokat gyorsan szórom számba, bőven nevezhetem magamat éhesnek, de a pillanat nem tart soká, ahogy lenyelem az utolsó falatot, máris hátamra dönt és elnevetve magam, kapaszkodom vállába, s egyben tartom is meg, mivel tenyere közé vette arcom. Ajkamba harap, mire akaratlanul is megremegek egész testemben. Makacskodva rázom meg fejem. Eszem ágában sincs eleget tenni ennek a kérésének.
-Éhes vagy, ezt gondoltam. Ahogy én is, ahogy te gondolod. A kérdés az, hogy mire.-kulcsolom át derekán lábaim, és hála a szabad kezeimnek, a helyzeten fordítok, s a hátára fordítom, igaz, nem sokon múlik, hogy mindketten a földön végezzük.-Ez az utolsó reggelünk itt, szóval ha reggelit rendelsz, legyen benne eper, pirítós, rántotta vagy lágy tojás, valami gyümölcslé, felvágott, zöldség és egy nagy bögre tejes, habos kávé.-hajolok hozzá közelebb.-De te vagy a legjobb pasi a világon. Még akkor is, ha erről meglehet, hogy csak én vélekedek így. S mivel amúgy is önző vagyok, nem is osztoznék mással.-gördülök mellé, széles mosollyal arcomon, egyszerű fehér pólójában teljesen elveszek, s beleolvadok a fehér ágyneműbe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 13, 2016 5:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Egy bontatlan doboz sós mogyoró kerül a kezembe, és noha reggelinek nem igazán hívnám, a semminél még mindig jobb. Egyszerre egy jókora marokkal tömök a számba, és miközben az állkapcsom ütemesen mozog azon gondolkodom, milyen gyorsan véget is ért ez a néhány nap. Nemsokára itt a telihold, és bármennyire is nincs kedvem, de vissza kell térni New Orleansba. Bundában és négy lábon az ott mégis biztonságosabb környék. Erősen gyanítom, ha itt változnék át a hotel személyzete még aznap éjjel szívrohammal kerülne kórházba.
Csak arra rebbenek meg, ahogy Les megszólal az ágyban, és ahogy felé fordulok, degeszre tömött pofazacskókkal, most csakugyan mókusra hasonlítok inkább. Ahogy hozzám bújik igyekszem lenyelni a számban lévő kaját, és viszonozom a csókját, bár eléggé sósra sikerül a dolog.
- Neked is jó reggelt - mosolygok rá. - Nem tudtam, hogy ilyen hamar kelsz. Édesen és mélyen aludtál - szórok aztán egy jókora adag mogyorót a tenyerébe, majd leteszem a dobozt, és mikor eltünteti az utolsó szemeket is a markából, játékosan rárontok, és magam alá birkózom nevetve.
- Na most... - fogom arcát a két kezem közé - mondd, hogy én vagyok a legjobb pasi a világon. Addig nem kelsz fel innen, és mivel éhes vagyok, ahogy nyilván te is, ajánlom hogy gyors légy - harapok finoman az ajkába úgy, ahogy tegnap este is. Szemmel láthatóan már akkor is tetszett neki a dolog.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Márc. 13, 2016 11:11 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Chriest & Leslie

A fürdés után úgy dőlök az ágyba, mint egy zsák krumpli és olyan gyorsan alszom el, hogy magam is meglepődöm. Éjszaka egyszer kelek fel arra, ahogy horkol, de ebből is inkább csak egy kómás figyelmeztetés lesz, ahogy erőtlenül oldalba bököm, és ahogy elfordul tőlem, én is megfordulok és úgy alszom tovább. Fogalmam sincs, hogy mennyi ideje alszom, éjszaka pár furcsa emlékkép villan be, amik reggelre is ott motoszkálnak agyamban, viszont felkelni még nincs kedvem, így hamar visszatérek a békés alváshoz.
Érzem magamon a tekintetét, de addig nem mozdulok, míg meg nem érzem, hogy a matrac besüpped, majd felemelkedik. Elmosolyodom magamban, de arcom továbbra is rezzenéstelen, fejem a párnán pihentetem. Túl kényelmes volt, és a napokban az agyam annyira megfeledkezett mindenről, hogy ma meg aztán pláne nem volt kedvem felkelni. Nem akartam még hazamenni, pedig tudtam, hogy ideje lenne, de csak most értettem meg, hogy milyen jó olyan helyen lenni, ahol senki nem ismer. Persze ez az érzés ismerős volt már, de akkor nem volt mellettem senki, akivel szívesen elbújtam volna a világ elől.
-Éhes farkas helyett egy mókusom van.-jegyzem meg, ekkor már nem tudom megállni, hogy ne mosolyodjak el, és nagyot nyújtózva ne nyissam ki szemeim.-De bármi is az adhatsz belőle.-csúszok hozzá közelebb, fejem nyakába fúrom, ujjaim hajába fúrom, és apró csókot nyomok forró bőrére.-Jó reggelt Mr. Wolfswood!-suttogom álmosan, kócos hajam hátrasimítva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 13, 2016 10:43 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Lelkierőre vall, hogy képes kimászni mellőlem, de meg tudom érteni. Nekem is jólesett a zuhany, még ha hideg volt is. Nyilván ő is vágyik némi felfrissülésre... Azt még hallom, ahogy a vizet megnyitja, aztán az alkohol és a kirándulás közösen megteszik a hatásukat, és úgy alszom el, mint akire ráparancsolnak.
Nem tudom, mennyi az idő, még sötét éjszaka van, mikor egy bökést érzek a derekam táján. Csak félig ébredek rá csupán, és halványan eljut a tudatomig, hogy alighanem horkoltam, köszönhetően az alkoholmámor maradékának. Így csak dünnyögök valamit, és megfordulok az ágyban. Ami annyira nem jó ötlet, mert két dolog ébreszt fel reggel. Az egyik az ablakon aranyos sugárban beáradó napfény, a másik pedig az üres hasam korgása. Hiába ettünk tegnap délután, a vacsora elmaradt, és a szervezetem követeli a magáét. Olyanokat korog, hogy csodálom, amiért Les még nem ébredt rá.
A fejem fordítom az említett felé, és elönt a gyengédség, ahogy arcát nézem. Olyan békésnek, és boldognak tűnik még álmában is. Én pedig mindent megteszek, hogy ez így is maradjon.
A gyomrom háborgása egyre hangosabbá és fájdalmasabbá válik, hát óvatosan kimászom Les mellől, és közelebb húzom a hátizsákot. Maradt még tegnapról némi rágcsa... addig nem rendelek, amíg nem tudom, neki vajon mi esne jól.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 12, 2016 4:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Chriest & Leslie

A karjai közé bújva otthonomra lelek ismét és ahogy szívverését hallgatom, s nyugodt arcát figyelem, míg szavaim hallatán vonásai ellazulnak és mintha kicsit kitisztulna az arca, kevésbé mutatná a maradék szervezetében jelenlévő ital hatását. Nem volt ezzel bajom, inkább csak elmosolyogva figyeltem tovább, ahogy minden porcikám ellazult.
Ahogy alsó ajkamba harap, felszisszenek, de nem a fájdalomtól, épp ellenkezőleg. A kellemes bizsergés átjárja testem, és bőröm máris forróbbnak érzem jó pár fokkal.
-Koszos vagyok, és büdös. Akkor sem hagynám, hogy bármivel megpecsételd, ha könyörögnél. Egy fürdés nekem kell még mára.-nyöszörgöm erőtlenül, karjai ugyanis olyan kényelmesen ölelnek át, s szorítanak hozzá, hogy nem szívesen mozdulok meg.-Muszáj kimásznom mellőled. De, ha elaludnál, mire végzek, akkor jó éjszakát.-csókolom meg, határozott mozdulattal lefejtem magamról kezeit és gördülök le az ágyról, s lépek a fürdőbe. Alighogy megengedem a vizet, hangos szuszogás szűrődik a szoba felől, mire csak elmosolyodom és a víz alá állok. A forró fürdő felfrissít, a víz, ami lefolyik rólam, határozottan olyan színű, mint a homok, ami ma belephetett bőségesen kis kirándulásunk során. Kikapom a táskából az egyik pólóját, az ugyanis jóval kényelmesebbnek tűnik, mint bármi más, és mivel ő már az igazak álmát alussza, óvatos léptekkel közelítem meg az ágyat és csusszanok be mellé, fejem mellkasának döntöm és pár percig még figyelem kisimult arcát, aztán elmosolyodva hunom le szemem, és merülök én is álomba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 12, 2016 7:24 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Különös érzés számomra a közelsége, minden értelemben. Ahogy hozzám bújik, az alkoholmámor maradéka is egyre jobban oszlani kezd az agyamban. Hogy képes ezt elérni? Vajon tudat alatt is szivárog belőle a mágia, vagy a magyarázat egyszerűen csak a személye, és semmi más? Ha dühös vagyok megnyugvást hoz, ha bánatom van akkor örömöt, ha rosszul vagyok akkor jobbulást. Talán az a magyarázata, hogy szeret, és én viszontszeretem? Ki tudja... de egyet tudok. Olyanok vagyunk, mint a jin és a jang, és egymástól mindkettőnknek az a sebe gyógyul, amelyik a legjobban fáj.
A szívem szinte parázslani kezd a mellkasomban ahogy hallgatom őt, és elégedetten hunyom le a szemeimet, mikor megcsókol. Közben ízlelgetem magamban a szót, amit mond, és amit nem sokkal ezelőtt magam is kimondtam. Nem gondolkodtam rajta, csak kiszaladt a számon. Kapcsolat. Igen, ez már az. És, a fenébe is, én aki mindig úgy menekült az ilyesféle dolgok elől, mint az ördög a szenteltvíztől, azon kapom magam, hogy élvezem az egészet, és ha Les nem lenne mellettem, olyan lenne, mintha elveszteném a felemet. Fél karomat, fél lábamat, fél szívemet. Valahogy vele lettem egész, és hálát adok a sorsnak, amikor beültem abba a bárba.
Kinyitom a szemem, és belenézek a velem szemben ragyogó szempárba, majd elmosolyodom.
- Én is szeretlek, Les. Én el sem hiszed, milyen boldog vagyok veled - pislogok kissé megilletődve az érzéseimtől, aztán finoman az ajkába harapok. - Azt hiszem, ezt most nagyon szívesen megpecsételném némi ágytornával, de nem vagyok biztos benne, hogy most menne... - mentegetőzöm a megszeppent gyerek módján. - Azt hiszem, a farkas először alszik, és majd reggel vadászik - helyezkedem el kényelmesen, de egy másodpercre sem engedem el az ölelésemből.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 10, 2016 7:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Chriest & Leslie

Végül megadom magam a kísértésnek és minden nemű ellenkezés nélkül gördülök mellé, s bújok hozz, fejem mellkasára támasztva, állam úgy helyezve, hogy tudjak beszélni is. A kérdés hirtelen, váratlanul él, ugyanakkor még mindig képtelen vagyok felfogni, hogy miért nem hiszi el, hogy mindenem megvan mellette, amit valaha kívánhattam magamnak. És ezen első helyen nem azt értem, hogy jelenleg nyaralunk egy szép helyen, vagyis inkább telelünk, hanem azt, amit adhat. Azt a megnyugvást, a bőröm alatt folyamatosan bizsergető, kellemes érzést, ami megmagyarázhatatlan gyorsasággal kerített hatalmába és úgy érzem, hogy nem is akar elszakadni tőlem.
-Fura, nem költöznék ide. És nem a hangzavar miatt nem. Egyszerűen nem érzem magaménak ezt a helyet. Fura, hogy amúgy azért se rajongok, hogy New Orleans az otthonunk... de most, hogy nem vagyunk ott, egészen meglepő, honvágyam van.-ismerem el, pedig én aztán nem vagyok az a honvágyas típus, hisz Chicago sem hiányzik, ahogy más állam se, ahol leéltem pár hónapot vagy egy-két évet. Sehová nem kötött semmi.
Hallgatom, amit mond, ujjaim végigfuttatom mellkasán, felkönyökölök és úgy nézek szemébe.
-Chriest Wolfswood, egy percre se forduljon meg a fejedben, hogy azért szeretlek a jövőben, mert ilyen helyre hoztál. És ne csinálj semmit máshogy, mint ahogy eddig, mert az már nem lenne olyan, mint most. Törődj bele, hogy azt az éned szeretem, aki néha kicsit morcos, máskor ennivaló módba kapcsol, néha engem bűvöl el a főztjével, és néha kicsit becsiccsent.-kúszok közelebb hozzá, homlokom homlokának vetve.-De tetszik a szádból az a szó, hogy kapcsolat. Meg az is, hogy melletted vagyok boldog.-csókolom meg elmosolyodva, ujjaim hajába fúrva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 09, 2016 4:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Nem zavarja, hogy koszos és izzadt, ahogy engem sem. Apró, lemondó mosoly fut át a vonásain, mikor rájön, hogy csakugyan nem tart már sokáig a vakációnk, én pedig nézem, ahogy a takaró alá fészkeli magát, és fejét megtámasztja a mellkasomon. Ott, a megszokott helyén, amit azt hiszem már kibérelt magának.
- Igen, tudom hogy itt jól érzed magad - bólogatok aztán, de csakhamar meglódul a tapéta előttem, szóval inkább eltekintek az ilyesmi jellegű mozdulatoktól. - Látom rajtad, hogy legszívesebben örökre ide költöznél. Nem lenne rossz ötlet, de azt hiszem egy év alatt halláskárosultak lennénk a pedrók orgánumától - vigyorgom el magam, és kezem felemelve cirógatni kezdjem hosszú fürtjeit. - De én úgy gondoltam, hogy nem csak itt. Nem csak Mexikóban... hanem úgy átlagban, boldog vagy? Velem... mellettem... bárhogy is. Soha nem volt még hosszabb kapcsolatom senkivel, leszámítva persze Gwent... de ott azért más volt a felállás. Szóval nem igazán tudom, így kell-e valakit szeretni, és boldoggá tenni, ahogy én csinálom. Egyszerűen csak tudni akarom, hogy neked jó-e velem - vonok vállat. - Mert ha nem, akkor változtatnom kell. Ha pedig a válasz igen, akkor nem csak te vagy boldog, hanem engem is azzá teszel - hajtom félre a fejem, és így nézek a szemébe.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Kedd Márc. 08, 2016 6:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Chriest & Leslie

Az, hogy a másnapossága a hideg víztől elmúlik, valahol jó. Túlzottan nem bírtam volna sokáig cipelni, és az, hogy az ágy melegébe bújt és azt akarja élvezni, csak elősegíti, hogy én is kiengedjek. Egy felem kicsit tartott tőle, hogy valami baja esik, ami hülyeség tudom, de az aggodalom mostanában a bőröm alá költözött.
mit sem törődve az izzadt, kissé poros testemmel, végignyúlok az ágyon, hasamra feküdve és a két, nemrég ködös tekintetbe nézek, ujjaim alatt pedig érzem arcának hideg bőrét.
Tudtam, hogy ez a helyzet nem tart örökké, és a baj az, hogy lassan tényleg ideje volt hazamennünk. És mégis örültem, hogy ha csak pár napot is, de ilyen nyugodtan tölthettünk el.
-Igazad lehet.-mosolyodom el, halovány, kicsit letört mosoly ez, mely tökéletesen kifejezi, hogy mennyire nincs kedvem elmenni innen. Hideg keze rálel enyémre, és kérdése hallatán feljebb tornászom magam, a takaró alá bújok, s mivel csak a fürdőruha felsőrésze fedi mellkasom, egy sorttal karöltve, így forró bőröm övéhez nyomom, és úgy húzom vissza kettőnkre a takarót, hogy immár mellkasán támaszkodom, és pihentetem állam, míg szemébe nézek.-Sosem voltam még ilyen boldog, mint amilyen ebben a pár napban voltam. Miért kérdezed?-válaszolok kérdésére, végül érdeklődve vonom fel szemöldököm, hisz kizártnak tartom, hogy ne látszódjon rajtam, mennyire felvillanyozott és kipihent lettem ez idő alatt. A barnaságról nem is beszélve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 08, 2016 4:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Látom az ágy mellé készített pohár vizet, ami jelenleg rám vár, de bolond lennék meginni most ebben a hidegben még valami hideget is. Inkább várok, míg egy kissé átmelegszem, és nem reszket már alattam még az ágy is.
A takaró azonban jótékonyan segít, és már nem érzem, hogy le akarnának esni a végtagjaim, a fejem viszonylagos tisztasága ezzel szemben - hál istennek - megmarad. Tényleg sikerült túllőni a célon a pálinkával, még ha nem is állt szándékomban.
Ahogy Les végighever mellettem, és megsimítja az arcomat jólesően lehunyom a szememet, és kényelmesen belemerülök az érzésbe.
- Igen, tudom - dünnyögöm aztán válaszul a kérdésére kissé hervadtan. Jó volt itt lenni, az tény, ugyanakkor viszont különös módon vonz is New Orleans városa, mert az elmúlt időszakban kezdtem otthon érezni magam. - De azért még holnapig élvezzük ki a puszta gondolatát is annak, hogy itt vagyunk - keresem meg hideg kezemmel a kezét, és megszorítom, miközben szemébe nézek.
- Les... - mormolom, és szívdobogva várom a válaszát. - Van valami, amit muszáj vagyok megkérdezni tőled. Mondd... boldog vagy?
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Kedd Márc. 08, 2016 3:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Chriest & Leslie

Amilyen hevesen reagál,úgy mosolyodom el, hisz látom, ahogy szinte beletántorodik a nagy ellenkezésbe. Ahogy közelebb hajol, ujjaimmal megtámasztom vállánál, de mikor nyakamba csókol, egyszerűen elfintorodom a kellemes, mégis jelenleg bódítóan kellemetlen pia szagától.
-Ennek hidd el, én örülök a legjobban, de a szagod... sajnálom, tovább nem tudom elviselni.-vonok vállat végül elnevetve magam, ujjaim szám elé emelve, hogy ilyet mondok, de láthatja rajtam, hogy ez a kijelentés csak a jelenre vonatkozik és igenis szeretem ennek ellenére.
Betámolyog a fürdőbe, mire csak mosolyogva rázom meg fejem, összeszedem a ruhákat és az eddigi szennyesre pakolom, ami egy külön táskában kapott helyet.
Előveszek egy üveg vizet, kitöltöm egy pohárba, aztán kinézek az ablakon, de már javában sötétedik. Az ágy szélén ücsörögve várom, hogy végezzen, és mikor ismét megpillantom, eddigi kába és saját lábán megállni képtelen énjét mintha elhagyta volna, úgy repül be az ágyba és takarja be magát.
-Ha megengeded, hogy lefürödjek én is, megkapod. De izzadt vagyok és koszos, így nem hiszem, hogy be kellene másznom melléd a takaró alá.-ennek ellenére végignyúlok az ágyon, keresztbe onnan, ahol eddig is ültem, és végigsimítok borostás, de jéghideg arcán.-Holnap el kellene indulnunk haza, ugye tudod?-végül is nem maradhatunk itt örökké. Pedig mindennél jobban kívánom ezt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 07, 2016 5:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Nem - rázom a fejem, de csakhamar abba is hagyom amikor rájövök, hogy ez nem túl jó ötlet . - Te sosem vagy elviselhetetlen... de egy tündér vagy... - tápászkodok fel mikor már levetkőztet, és nekidőlök, halkan motyogva. - Nem is boszorkány vagy, hanem egy angyal. EGy édes, aranyos lány... - nyomok csókot a nyakára. - És én halálosan beléd estem - sóhajtok hatalmasat, amitől azonnal egy kisebbfajta alkoholfelhő lep be bennünket. Akarnék még mondani pár dolgot, de összemosódnak fejemben a gondolatok, így hát elindulok a fürdő felé. Ezúttal nem bánom, ha Les nem tart velem. Azt már tapasztalatból tudok, hogy ilyenkor a forró víz nem a legjobb megoldás, hát a legjegesebb vizet folyatom magamra mindaddig, míg a bőröm kékké nem válik, és kasztanyetta módjára kezd kocogni a fogam. Ugyanakkor viszont hatásos a módszer, mert érezhetően stabilabban állok a lábamon, és a gondolkodás sem megy olyan nehezen, mint nem sokkal ezelőtt.
- Te... jó...isten... - lépek vissza a szobába, és egy ugrással az ágyba vetem magam, nyakig húzva a takarót. - Azt hiszem... most fagyok halálra - panaszolom vacogva. - Rohadtul érzem magam. Dédelgetésre vágyom - hajtom le a fejem a párnára, és a pilláimat rebegtetem Les felé.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 07, 2016 4:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Chriest & Leslie

Szinte suhan mellettünk a táj, ahogy a hotel felé tartunk, és különösebben nem is beszélgetünk. Csendben ücsörög mellettem, magával harcol, és pedig az utat nézem, bal könyökömmel az ajtót támasztva, rajta pihentetve fejem, hisz a forgalom nem akkora, hogy ne lenne elég egy kéz ahhoz, hogy a kormányt tartsam. Meleg, mondhatni forró levegő járja be a kocsit, de még így is jobb, mint amilyen érzés akkor fog el, amikor kiszállok a kocsiból. Az ajtó kilincse forró, az aszfalt szinte olvadozik a lábam alatt és ahogy Chriest mellé érek, látom, hogy a segítségemre még mindig igencsak rászorul. Mellé lépek és hagyom, hogy rám támaszkodjon, míg elvonszolom a szobáig, bizonytalan járása miatt pedig olyan, mintha legalább a saját súlyom ötszörösét próbálnám meg elcipelni A pontból B pontba. Mikor megérkezünk, fellélegzek. a szoba legalább annyira hűvös, hogy érezhetően oxigént szívjak be, ami tisztább, mint a kinti forró, homokos levegő.
Próbálom az ágy felé terelni, de annak lábában, bevallom magam sem tudom, hogy hogy, de megbotlik és még jobban rám nehezedik. Ettől már számon kicsúszik egy erőteljes nyögés, ahogy felszisszenek súlyának nyomásától, majd mikor végre leül az ágyra, nagyot nyújtózom.
-Hát nem vagy könnyű eset.-rázom meg fejem rá mosolyogva, majd magam is ledobom a kezembe vett kalapot és táskát, valamint az izzadt pólóm a földre ejtem, míg ő előkotorja nagy nehezen az üveget zsebéből.
-Na, majd ha hazaértünk megiszom. De most szólok, ha becsiccsentek, elviselhetetlen leszek.-figyelmeztetem közelebb lépve hozzá, és elé lépve lehúzom fején keresztül a pólóját.-Kénytelen vagyok, nem? Hacsak nem egy koszos farkassal kell aludnom. De azt inkább passzolom most.-lépek a fürdő ajtaja felé, felkapva a két levetett ruhadarabot, a pólóm és az övét, kézen fogom, felsegítem, arcomon húzódó halovány mosollyal karöltve gombolom ki nadrágját, s húzom azt le lábán, hogy kilépve belőle a fürdő felé vehesse az irányt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 06, 2016 4:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
(San Miguel)

Lehúztam útközben az ablakot, és noha forró szél fújt befelé, valahogy mégis kissé kimosta az alkohol mámorát a fejemből. Valamennyire legalábbis. Mert ahogy kiszállunk a kocsiból a padló még mindig trükköket művel alattam, és újfent szükségem van Les segítségére, hogy zökkenőmentesen eljussak a szobáig. De már legalább a kép, amit látok, nem úgy himbálózik, mintha valami istenverte hajó fedélzetén lennénk.
Ahogy belépünk a szobába, azonnal megcsap a kellemes hőmérséklet, ami a légkondinak köszönhető.
- Hiába, mindenütt jó... - kezdek bele, de elhallgatok. Egyrészt mert ez nem otthon, csak egy szállodai szoba, másrészt azért, mert olyat botlok az ágy lábában, hogy csaknem elharapom a nyelvemet. Les nyakába esek, így tudom megőrizni az egyensúlyomat, aztán úgy igyekszem ismét a saját lábamra állni, mint a szavannán megszülető gnúbika, aki a születése után három perccel másik megteszi első lépéseit.
- Hopp - dünnyögöm, bocsánatkérően nézve rá, és lerakom a sombrerot az ágyra, zsebemből pedig kihalászom az üveget. - Ez a tiéd, mint mondtam. Csak hogy kb el tudd képzelni, én hogy érzem most magam - teszem hozzá, és lecsüccsenek az ágyra. Izzadt vagyok, és azt hiszem egy zuhany jól esne. Vagy nem. Lehet hogy az jelenleg túl nagy kihívás. De ezekben a koszos cuccokban sincs kedvem ágyba bújni.
- Segítesz? - nézek Lesre úgy, hogy a kőszikla is megindulna, és megrángatom a pólóm nyakát.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Feb. 07, 2016 12:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Chriest & Leslie

Kettőnk közül én voltam a lusta és a lassú, most mégis felcserélődtek a szerepek, ő lett a lassú és az időhúzó, amit cseppet sem bántam, inkább jót mulattam rajta. Figyelem, ahogy ő is felöltözik, míg én is útra kész állapotba kerülök.
A kényelmes edzőcipőben és az egyszerű sortban nem feszengek, mint egy szorosabb felsőben vagy ruhában, a táskám pedig hátamon kap helyet, hogy kezeim szabadon maradhassanak. Kirándulásra készen álltam előtte, mint egy óvodás, és hasonlóan festett ő is.
-Jól van már. És még nekem mondtad, mikor ide készültünk, hogy fél lakást magammal akarom vinni.-vágok vissza, kicsit belecsípve, tekintve, hogy pár napi hideg élelemmel felszerelkezve akart elindulni. De nem én cipeltem, hanem ő, így nem zavart.
-Óóó drágám, egy percre se kímélj meg semmitől.-vigyorgok rá, mikor elfogadja a kihívást, ami nem is igazán volt kihívás, de már-már hozzátartozott a napi rutinhoz, hogy kicsit csipkedjük a másikat. Ahogy fenekemre csap, rosszallóan ugrok odébb és rázom meg fejem, szám sarkában mégis továbbra is ott tud maradni a mosoly apró jele.
elkapom felém száguldó kulcsot és először ugyan értetlenül állok, de a magyarázat hallatán egyszerre leszek büszke, hogy vezethetek és szisszenek fel, mikor kitér az ivás részre.
-Megtiszteltetésnek érzem, de ha leiszod magad a sárga földig otthagylak egyedül.-figyelmeztetem kilépve az ajtón, kezemben a kulccsal, és indulok a lakókocsi felé.


//folytatás: Teotihuacan
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 04, 2016 4:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Elkapom a felém dobott törülközőt, és előadok vele egy erotikusnak szánt, bár valójában elég vicces "fátyoltáncot". Egészen addig nem kezdek öltözködni, míg ő fel nem veszi a ruháit, és türelmetlenül ciccegve néz rám.
- Jól van, felfogtam. Már öltözöm is - kapok elő egy oldalzsebes térdnadrágot, meg egy sima pólót. Egy sportcipő, és máris kész vagyok. Kirándulni megyünk, nem estélyre. Olyan cucc kell, amit nyúzhatok, beleizzadhatok, vagy akár le is szakadhat rólam, ha véletlenségből végiggurulnék valamelyik piramis oldalán.
Némi rágcsálnivalót dobok a hátizsákomba, meg pár flakon vizet. Jobb az előrelátás.
- Ki tudja, van-e kaja a közelben. Nem akarok egész nap korgó gyomorral lépcsőket mászni. A te vonalaid tökéletesek, de én csúnyán festenék a már megszokott izmaim nélkül, összeaszalódva - vigyorgok rá, aztán hátamra csapom a cuccot.
- Oh, szóval kihívás? - vonom fel a szemöldökömet. - Elfogadva. Ne hidd, hogy mindig te leszel nyerő helyzetben - csapok villámgyorsan a fenekére, mikor hátat fordít, és jót mulatok, ahogy helyből ugrik három lépést, aztán még mielőtt kilépne az ajtón, kezébe nyomom a lakókocsi kulcsait.
- Te vezetsz - mondom. - És csak mellékesen jegyzem meg, hogy ebben a megtiszteltetésben még senki más nem részesült. De én ma szándékozom kipróbálni a kígyópálinkát, és jobb, ha te ülsz a vonal mögött. A mexikói börtönök állítólag szadisták. Nincs kedvem kipróbálni.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Vissza az elejére Go down
 

Mexikói hotel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Hotel
» Hotel
» A Hotel
» Hotel
» Hotel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Mexikó-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •