Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Chantele A. Roux
Thomas --- Original
Keresem :
Thomas --- Tumblr_nsd8l0hglD1s7ctgzo3_r1_250
● i found him
Thomas --- Tumblr_nob703BM0z1u6hkdwo3_250
Tartózkodási hely :
● always next to ebony
Hobbi & foglalkozás :
● i'm interested in science



A poszt írója Chantele A. Roux
Elküldésének ideje Kedd Jan. 12, 2016 6:42 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 06, 2016 2:36 pm
Ugrás egy másik oldalra
Thomas ---

KOR » 35 év körül
FAJ » Vámpír (de akár lehet dhampir is vagy bármi, amivel el tudod képzelni, csak ember ne)
PLAY BY » Hugh Dancy
STÁTUSZ » FOGLALT!
FOGLALKOZÁS » -
VÁRJA » Jelenleg csak én.
KAPCSOLATUNK » Te vagy az oka annak, hogy bajba kerültem. Te vagy a baj. Nem az a fajta férfi vagy, aki mellett nyugalmas lehet az élet, de nekem soha nem is volt jó az átlagos... a hangulatingadozásaid mégis kiverték nálam a biztosítékot. Egyszer a tenyereden hordoztál és kedvesen mosolyogtál, máskor úgy ordítottál, mint a sakál, miközben ripityára törted a bútorokat, mert éppen olyan kedved volt. Engem sem kellett félteni, nem tanultam meg, hol van a  határ... nem hallgattam, amikor jobb lett volna, véletlenül sem adtam igazat neked a vitáink során és amikor szerettél, azt is képtelen voltam elhinni. Tartoztam neked, megmentetted az életemet Rómában: egy rosszul sikerült üzlet után a partnerem meg akart leckéztetni, te szemtanúja voltál annak, hogy a bár hátuljába cipelnek és nem hagytad, hogy bántsanak. Olyan voltál, mint egy herceg fehér lovon, akinek később megmutatkozott a démoni oldala is, ettől függetlenül nem akartalak elhagyni... van benned valami, ami mágnesként vonz. Talán az, hogy hozzám hasonlóan te is defektes vagy, esetleg a két szép szemed, nem tudom. Egy este, amikor elutaztál mégis leléptem, te pedig azóta a nyomomban vagy és fogalmam sincs mi lesz velem, ha megtalálsz. Megölsz? Esetleg magadhoz ölelsz és majd két hónap múlva jön elő belőled a szörny? Veszélyes vagy és rettegek... ám hiányzol.

// Szeretném, ha a pb maradna, de a név változtatható, ahogy az előtörténet is a megalkotóra van bízva. ^^ Nagyon várlak, gyere gyorsan!  40
Vissza az elejére Go down
 

Thomas ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Thomas ---
» Thomas..
» Thomas ---
» Thomas
» thomas leech

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •