Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Dante Arthur Mallory

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 11, 2015 5:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
Dante Arthur Mallory


személyes információk

becenév » hagyjuk
születési idő » 1985.03.16.
születési hely »Seattle
kor » 30
play by » Boyd Holbrook
foglalkozás » nem akarod te azt tudni

faj » farkasboszorkány
család » Addig jó míg semmit sem tudsz róluk.

a felszín alatt »
Kinézet: Ha vele akarsz ruhát vásárolni, akkor a legrosszabb személyt választottad. Felettébb furcsa humora és érzéke van a ruhákhoz, nem azt mondom, hogy lenne valami színmániája, hanem csak azt mennyire igényes és képes órákon át azon morfondírozni melyiket vegye meg. A végén meg kiderül, hogy egyik sem kell neki és választ egy harmadikat, amire azt mondja tökéletes és soha többé nem kerül elő a szekrényéből, kivéve ha valaki el nem kezd kutatni a ruhái között és kidobál onnan mindent. Szeret össze-vissza öltözni, nincs egy standard stílusa, mert úgy hiszi neki minden jól áll. A hivatalostól elkezdve a sportosig minden. De ha rózsaszínt adsz rá, kiderül, hogy nem minden szín passzol hozzá és ettől egy világ fog összetörni benne, szóval bármilyen színű anyagot adj rá, csak rózsaszínt ne! Amúgy az ingeket és kapucnis felsőket szereti, ha meg akarod őt lepni a születésnapján valamivel és a ruhadarabnál nincs jobb ötleted, akkor ezek közül válasz. Hidd el, a nyakadba fog ugrani, ha olyan pillanatában van, hogy az egész világot szereti csak mert inghez vagy kapucnis felsőhöz jutott megint. De készülj fel arra is egy idő után ezeket nagyon megunja és a változatosság kedvéért nem csak önmagát, hanem mindenkit meglep. Azt azonban sose várd el tőle, hogy nyáron megunja a rövid karú pólókat és egyből kötött blúzra vált. Nem, annyi esze még neki is maradt. Azonban ha van kedved, felőlem akár nyugodtan tehetsz egy próbát és kiderítheted miként reagál az ötletedre. Sok jót azonban nem igen ígérek. – Elsa, Dante boltkoros barátnője

Ismerem minden egyes arckifejezését, ha féloldalas mosolyt fest az arcára, biztos lehetsz abban, hogy teljesen átnéz rajtad és mondj neki bármit egyáltalán nem érdekli. Ha felvonja azt az igazán dús és barna szemöldökét s, úgy tesz mintha nem értene semmit s, hozzá még az ajkai vonalát is egyenesbe hozza, irtózatosan nagyot tévedsz, ő még ebben a pillanatban képes mérlegelni és megtéveszteni téged. Én azt mondanám, hogy felettébb változó a mimikai képessége, ezzel ő maga is tisztában van és ennek köszönhetően tudja palástolni az igazi érzéseit. Tehát ha szomorúnak látod, ő attól még igazán jól szórakozhat mélyen legbelül azon, ha képes vagy bedőlni az álcájának és megsajnálod. Csakis akkor közelítsd meg ha alszik, vagy túl sokat ivott, mert ilyenkor... Ilyenkor meglátszik, hogy azok a kék szemek tulajdonképpen mit is rejtenek valójában. Elhiszem, nem könnyű a szemeibe nézni, de ha megteszed, még józan állapotában is rájöhetsz, hogy kutya baja sincs, hiába téveszt meg az arcvonása és a viselkedése. Gesztikulálni nagyon szeret, sose légy az útjában ha éppen hadonászik mindkét karjával és megpróbál megmagyarázni neked valamit, amit úgysem fogsz megérteni, ha ő azt úgy nem akarja. Tehát, ha az elterelésként szánt kézmozdulatokat figyeled, sosem fogod megérteni, hogy mit mond. Javaslom, inkább csukd be ilyenkor a szemed és összpontosíts a hangjára. Megjegyzem elég kellemes hangszíne van, hamar észrevehető benne az irónia, a kedvesség – ha éppen olyan hangulatában van – és az utálat is. Nagyon leleményesnek kell lenned és persze jó hallásúnak, hogy mindezeket észre vedd. – Axel, Dante unokatestvére

Nem túl magas, de nem is túl kicsi, éppen megfelelő arra a feladatra, hogy másokban mély benyomást keltsen a megjelenése. Látszik a tartásán, hogy nyugodt, és ha arról van szó, akkor ezt akár másokkal is képes elhitetni. Szerintem egész kifinomult a látása és képes a feladatra összpontosítani, ha arról van szó. Pusztán ösztönözni kell őt, mondjuk azzal, hogy nem csapjuk hátba azt az egyenes gerincét és hagyjuk, hadd húzza ki magát, ha neki az jobban tetszik. Amúgy fogalmam sincs, hogy a nők mit esznek a szőke haján és nem is sovány meg nem is kövér testalkatán, de ők tudják. Amíg nem áll szándékában a feleségemhez érni, felőlem annyit edzhet a konditermemben, amíg akar. Az azonban biztos, hogy nem csak a földön, de a vízben is megállja a helyét. Eddig egyszer sem kellett visszafogni őt, hogy ne menjen a víz közelébe, mert belefullad és nekem kell kihúznom őt onnan vagy szólni, túlzásba vitte a szaladást, illetve a súlyemelést. Szerintem még elég tudatosan is táplálkozik, a bőre nem arról árulkodik, hogy túl sápadt és nem kapott elég vitamint a szervezete vagy kerülné a napfényt. Ha doktor volnék, én minden bizonnyal azt mondanám, a szervezetével semmi gond nincs, mert van annyira tudatos és – a 'csöppnyi' egoizmusa mellett – képes vigyázni önmagára, hogy jó formában legyen. – Josh, konditerem tulajdonos, Dante ismerőse.

Jellem: Képmutató → Sosem azt mondom ki, amit igazán gondolok egy illetőről. Inkább a háta mögött beszélem ki egy olyan emberrel, akiről tudom, hogy nem csípi az illetőt. Emellett igazán jól álcázom azt a valakit, aki valójában vagyok. Eddig nagyon kevés személynek sikerült tetőtől talpig megismernie, de azok is inkább valamiféle rokoni szállal rendelkeznek, máskülönben nem hiszem, hogy a közelembe engedtem volna őket. Szeretem a családomat, persze. Ki ne szeretné? De jobb, ha néhány dologról még ők sem tudnák. Gyakran megesik, hogy még magamnak is boldog csalódást okozok, nem csak nekik. Szóval, az biztos, ha arról van szó miféle módon használjuk ki mások jó indulatát, férkőzzünk az illető szívébe, aztán dobjuk el, mint egy kifacsart paradicsomot például, egész jó vagyok.
Hajthatatlan → Ha valamit eltervezek az úgy is lesz, egészen addig küzdök, míg el nem érem a célom és nem hagyom, hogy mások elvegyék a kedvem attól a dologtól, amit véghez szeretnék vinni. Ebben természetesen az sem tántorít el, ha néhány érző szívet is tönkre teszek. Mi sem egyszerűbb, mint elvenni a gyengéktől azt, amihez úgy sincs elég erejük. Máskülönben nagyon ragaszkodó tudok lenni, ha egyszer eszedbe jutna bántani vagy elvenni tőlem valamit, ami az enyém és még rosszul is bánsz vele, esetleg valami sérelem éri. Halott személy vagy, legalábbis elméletben.
Ironikus → Ha valami szúrja a szemem és nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mindig burkolt-, szellemes megjegyzéseket teszek. Véletlenül te is a közelben vagy és emellett búval bélelt? Azt hiszed, ilyenkor figyelek rád? Biztosan nem, ilyenkor el ne várd tőlem, hogy kedves legyek hozzád és ne piszkáljalak csak úgy, mert nekem éppen jól esik a te nyomorúságodon röhögni vagy még inkább megnehezíteni a sorsodat. Amúgy akárhogy is ismertél meg, kedvesen, elég nyugodtnak és szíved legkedvesebb személyének, ilyenkor akármi is történjék, ne maradj velem egy másodpercnél tovább. Különben elkaplak és addig el nem engedlek, míg könyörögni nem merészelsz a futásért.
Nyugodt → Mindig megőrzöm a hidegvéremet, legyen szó bármiről. Mert ha valóban szabadjára engedném, a dühömet ott kőkövön nem maradna. Különben, egy csésze tea mellett is a lehető legfeszélyezettebb pillanatban, amikor bárkinél elszakadna a cérna, nyugodtan kezelném a helyzetet. Szóval bármennyire félj, a teáscsészét nem vágnám a fejedhez. Sosem. Amúgy ha a csendes felemet ismered, akkor ne akard megismerni a másikat, aki csak az újabb kihasználandó személyt látna benned.
Hízelgő → Talán gyerekkoromból maradt meg ez a tulajdonságom, ha valami rosszat tettem, akkor mindig 'kiudvaroltam’ a szüleimtől, hogy ne büntessenek meg. Most is ezt teszem csak kissé más formában, például ha valaki megharagszik rám, akkor addig nem mozdulok el mellőle, míg azt nem mondja, hogy megbocsát. De legközelebb újra megfogom bántani az illetőt, szóval jobban teszi, ha elnézi nekem a hibáimat és úgy elfogad amilyen vagyok, különben megszökhet előlem.


user információk » Adonisia, 20 éves, bika (horoszkóp) - a karakter totál ellentéte, szóval Dante-val ellentétben sokkal kedvesebb kiadásban társaloghatsz vele, ha kedved tartja.
életem lapjai »
Cím: Csak derítsd ki!
Helyszín: Seattle kb. egy hónappal ezelőtt.
Zene: Like wolves
Idézet: "Meg kell találni a dolgok humoros oldalát. Játszani kell velük. Táncolni. Sehol sincs megírva, hogy fenékig kell üríteni a keserűség poharát." - Robert Schwartz idézete

Ezt most el kell intéznem. Nem hiába bízták rám, tudták, hogy tökéletesen megfelelek a feladatra és nincs mitől tartani, mert nem jövök vissza üres kézzel. Vagy legalábbis még mindig azt remélik, mert ha éppen abban a pillanatomban találok rá az illetőre, amikor nem kellene, mindennek VÉGE. A tea határozottan jó hatással van rám, senki sem panaszkodhat, hogy rosszul végezném a munkám, mert eddig nem jött vissza panaszkodni egyetlen kuncsaft sem. Nem kerültek egy jobb világba, mert elvettem volna tőlük azt, amire vágynak, amibe betegesen kapaszkodnak, az életükbe. Az élete mindenki számára fontos, mindenki vágyik arra, hogy valamivel meghosszabbíthassa azokat a röpke éveket, amivel megáldották őt. Aki meg teljes mértékben tisztában van azzal, hogy halhatatlan vagy legalább sejti, hogy nem hetven évesen fog meghalni valami betegségben, az még inkább üldözötté válik. Ha az illető nem is fél, úgy érzi legyőzhetetlen, a Sorsnak úgy kell intéznie, hogy rengeteg megoldódatlan ügy, gond, probléma, szomorúság vegye a kezdetét az életében. Vagy az élete minden mozzanata egy ilyen bukkanó legyen. Ilyenkor mutatkozik meg ki az igazi vezető, ki nem törik meg és kit nem váltanak le egyik percről a másikra.
- Azt állítja, hogy maga sommelier? – a férfi kihúzta magát és megpróbált nem szkeptikus lenni, gondolom, ha rám néz, nem ez jut rólam az eszébe. Igazából én sem a borszakértőt látom, hanem azt a másikat.
- Látta az újságot nem? Dante A. Mallory én vagyok, igen, első helyezet és igen ilyen fiatal külsővel. Különben is, ez csak a megyei verseny volt, az országosra nem terveztem menni. De rátérhetnénk a lényegre? – nem arról van szó, hogy kezdeném elveszíteni a türelmemet, csak nem szeretem, ha semmibe vesznek, és nem hiszik el, tényleg az vagyok, aminek mondom magam. Bár a férfi külseje alapból ilyen hitetlenkedő és megrémült volt. Szerintem még az anyaméhből is ilyen félénken kecmergett ki.
- Rátérhetnénk a lényegre. – helyesli és belekortyol a kávéjába, amit éppen az imént hozott ki az a kis igazán jó formával megáldott szöszi. Ráérősen lapoz egyet az újságban, ez gondolom pontosan az, amiről beszéltem, majd megelégelve ezt, fogom magam és kinyitom neki a nyolcadik oldalra. Ott van fehéren feketén a cikk a rendezvényről. Nyugodtan elolvashatja, hogy az a lökött firkász Sid Barrett mit irt rólam. Még hogy feltörekvő és magamutogató sommelier lennék! Bár a folytatás, hogy lepipáltam a nálam idősebbeket az határozottan jól esett, nem mindig jegyzik meg miben voltam valamiben kiemelkedő, ami nem kapcsolódik a másik ügyhöz.
- Harmadik bekezdés. Látja? Dante A. Mallory szerepel ott, azon a fényképen meg én vagyok. – mutattam a sarokban lévő képre, amin valóban én voltam, csak nem a mostani öltözetben.
- Furcsa az ezüstérme formája. – amit ő leezüstérmezett, az tulajdonképpen egy ezüstláncon lógó kehely volt, de nem mentem bele a magyarázkodásba. Úgysem értette volna meg, lerí róla, hogy nem ért az ilyesmihez.
- Ne tereljük el a témát arról, amiért itt vagyunk. Szóval, hol találom a nőt? – megpróbálom rávezetni, hogy nem az újság miatt trécselek még mindig vele.
- Mit akar maga a nőtől? A férfival kell beszélnie, ő a fejes, a nő csak egy… társtulajdonos.  
- Figyeljen! Lenyúlták az apám raktárából a borkészletet, mind a tíz ládányit, ami szállításra volt felkészítve. Tudtommal meg nem abba a bárba kellett volna kikötnie. Érti már? – hazudtam, semmi ilyesmiről nem volt szó, de mivel gyakorlatilag borszakértőnek voltam titulálva csak elhihető, hogy az apámnak valami hasonló üzlete van.
- Remélem sejti, hogy ahhoz el kell utaznia Mystic Falls városába. Az apja nem fogja hiányolni a szakértelmét?



Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dante Arthur Mallory Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Júl. 12, 2015 1:57 pm
Ugrás egy másik oldalra


gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán


Drága Dante!
Először is, üdvözöllek az oldalon! Bízom benne, hogy számos tartalmas, izgalmas játékban lesz itt részed!
Siettem hozzád, amennyire csak tudtam... bár egy kicsit késtem, remélem, ezt elnézed nekem; főleg hogy rettentően bánom, amiért ezt a történetet csak most olvastam el... igaz, már másodjára futok végig rajta, engem annyira meggyőztél ezzel! 31 Fogalmam sincs, hogy mi fogott meg igazán benne... talán az egésznek a kezdete, egész egyedi módját választottad az előtörténetednek, én például még sosem találkoztam olyan lappal, amely így indult volna... ezt a csodálatos muzsikát köszönöm, nagy örömömet leltem benne! :033:
A fogalmazásmódod lenyűgöző, kivetnivalót végképp nem találtam ebben sem... bár nem vagyok nagy kötözködős, nem is a hibát keresem az egészben. Wink
Egy hű olvasód már akadt! Én minden bizonnyal követni fogom utadat a játéktéren, sőt! Remélem egyszer lehetőségem nyílik veled egy játékban csodákat alkotni. 31
Kérlek, látogass sorba minden foglalót, majd... ideje megérkezned a városba! Elég jelentős okod lesz rá, nemde? Wink
Jó szórakozást kívánok!

Vissza az elejére Go down
 

Dante Arthur Mallory

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Arthur J. Blackwood (Készül)
» Mallory Hammond
» Armin Mallory
» Chad Mallory háza
» Dr. Jonathan Dante

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: WereWitch-ek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •