Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 26, 2015 10:42 pm
Ugrás egy másik oldalra

Karina & Ludger
..my favourite problem
Szeretem, elvégre a húgom, az egyetlen közeli hozzám tartozóm, de újabban kezdem úgy érezni, hogy visszaél a testvéri vér által megörökölt jogával, amikor hagyja magát olyan hülyeségekbe keveredni, mint a mai. Ha baj van mindig ott termek, ha segíteni kell mindig megkapja a jobbomat, még a pékség hátulsó részébe is beteszem a lábamat a kedvéért, pedig a páli-fordulat óta az egyik legjobban utált tevékenységek közé tartozik. Herótom van a kelt tésztától, folyton ezt mondom, pedig pofon egyszerű mi a valódi oka: rájöttem, nem nekem való. Többek közt, a szüleink miatt sem. Nem akarok azzal foglalkozni, amivel ők a balesetet megelőzőn, de a húgomért bármit... Íratlan mottóm.
A másnaposságának elűzésére bekevert palacsinta kisütése alatt viszont megengedem magamnak azt a cseppnyi luxust, hogy komolyabb nehezteléssel töltsem el ezeket a perceket - órákat, mit számít. Könnyen túlteszem magam a dolgok többségén, hogy ne töltsem az időm legjavát egy helyben toporgással és a rajtuk való őrlődéssel, de amiből sok, abból sok... most már nekem is feltűnt, sajnos csak utóbb. A leszűrődő hegedűszó sem lágyítja meg vajjá a szívemet, mint máskor rendszerint teszi. Párhuzamosan jelent egyfajta megkönnyebbülést és 'ó, istenem felkelt'-et a röviden kieresztett sóhajtásom, majd közelebb húzom a tálat, hogy folytassam az idő közben félbehagyott sütést, a rakás tetejéről lecsórva a legutolsót muníció gyanánt.
Kezdetben próbáltam nem a régóta letett hangszerből kicsalt zenére figyelni, de a reggelijének sercegését hamar meguntam hallgatni és önkénytelenül csatornát váltottam, amit csak a beálló csend pillanatában realizáltam. Ennyit az elhatározott szigoromról... legszívesebben vállon veregetném magamat érte, de csak kiábrándultam megrázom a fejem végül. Egy tányért már elővettem neki, ahogy a szirupot is, így igazából oda sem nézek, amikor a lépcsőn látom közeledni a szemem sarkából, mégis önkéntelenül ugrik meg a szemöldököm, ahogy a laza kiscsajt adva köszönt, mintha semmi sem történt volna az ég egy adta Daalman-világban. Az övét persze most sem zargatom meg azzal, hogy furcsálló pillantást vetve fordulok hátra és kibújok az ölelésből a tudtára adva a rosszallásomat. Elkényeztetem, megint.
- El is várom. - jegyzem meg az imádatának hangoztatására, majd az újabb adag tányérra csúsztatását követően egy villát veszek ki neki a fiókból. Így könnyebb lesz, de lehet tévedek. Csak egyszer-egyszer nézek rá, amíg a tésztával foglalkozok, de egyértelműen nem azért, mert az odakozmálásától félek. A megakadó mondatkezdésre kapom csak fel jobban a fejemet. Mégis... kire? Nem vagyunk most egy hullámhosszon, ez nyilvánvaló. Máskor már levágtam volna miről beszél, de jelenleg értetlenkedéstől borzolódó szemöldököt eredményez a magyarázkodása.
- Figyi húgi, most őszintén fogalmam sincs mire gondolsz. - nyögöm ki és ha tudtam volna, hogy a bocsánat kérést követően egy még ennél is szemet kerekítőbb mondattal fog előjönni... egyből Jaylinne jutott az eszembe a suta vallomást követően. Rá akart hasonlítani...? Megrázom a fejemet, mint valami értetlen kutya. Ez viccnek is rossz.
- Beverted a fejed, most már világos. - félre húzom a serpenyőt és elzárom a gázt, ennyi elég lesz. A világos apropóján a háta mögött pár méterre lévő, konyhával egybenyitott nappali függönyéhez lépek, hogy elhúzzam. A nap erősebb fénycsíkot vetett már a padlóra és... nem kívánok megperzselődni, ha arra megyek később. Márpedig mászkálni fogok.
A tarkómhoz nyúlok és beletúrok a hajamba tanácstalanságom következtében.
- Azt akarod mondani, hogy a batman-es pólómban bálványozol, ugye? - erőltetett viccel akarom elütni a helyzet élét, mert nem tudom hirtelen mit is mondhatnék. Nem igazán tudom komolyan venni, de legfőképp: nem is akarom. Jézus, belegondolni is hátborzongató... és bosszantó is, ahogy pár másodperccel később kapcsolok. A harapásnyomok, a drog...
- Az a barom mondott valamit, hogy úgy érzed 'ezt' meg kell osztanod velem? - itt már leeresztem a karjaimat, a kiállásom határozottabbá vált a hangommal együtt, amint elkaptam a logikusnak vélt szálat. Az igézéssel szinte bármire rá lehet venni az embereket, de akad egy hiba ebben az egyetlenben is: Karinát tömöm a verbénával.



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 27, 2015 5:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
Ludger & Karina
i will always need you
Mióta az eszemet tudom, a bátyám mindig ott volt nekem. Sosem kellett kérnem, sosem kellett hallatnom a hangomat. Ha féltem, ő azonnal tudta. Szavak nélkül, hangok nélkül. Érezte minden rezdülésemben a boldogságot, a haragot, a bánatot, a félelmet. Anyánk szavaiból tudom csak, hogy mikor megszülettem Lu senkit nem akart a közelembe engedni. Mellettem aludt el s ha sírtam kétségbeesetten tuszkolta be mellém a játékait. Ahogy most engem tuszkol az ágyamba. Olyan hirtelen hévvel, kéretlen agóniával, mosolytalanul, dühvel és megvetéssel. Aztán lehunyom a szememet. Belezuhanok az álomtalan délelőttbe melynek napsugarai cirógatják a takaró alól előretolakodó karomat.
Mire felébredek, a nap már lemenőfélben van. Szívverésem nyugodt s levegővételem sem táncol szaporán. Ajkaim szárazan nyílnak el. Megmozdulni hirtelen terhes. Ujjaim feltáncolnak a puha paplan hívogató selymességén, fel, egészen az éjjeliszekrényre rabolva egész karomat a kihűlt teáért ami nemrég még forró gőzével tetszeleghetett alvó pilláimnak. Felülök, kortyolok. Hallgatok. Csend van. Csend s palacsinta illat. Elmosolyodom. Lelököm a súlyoktól nehéz takarót magamról. Meztelen testemet libabőrbe költözteti az őszi szél. Vastag kötött pulóverbe bújok, hozzá vastag zokni, egy francia bugyi. A zokni a combom közepéig ér, a pulcsi szintúgy.
A bakelit lemezért nyúlok. Tekintetem elidőzik a régmúlt egy darabján mi a lemez mellett, emelt fővel de érintetlenül pihen, mintha csak egy évszázados álmot aludna. A bakelit visszakerül a helyére és az érintetlen tölgyért nyúlok. Oly régen volt már ujjaim között a húr, hogy érintése váratlan hideg és keserű, ahogy a fájdalom végigfut összetört karomon. A szőlőfürtök között nagyanyai szigor emléke örökre csontjaimba égett. A csontok azonban, milyen furcsa szerzetek, másra is emlékeznek a fájdalmon kívül s az inak, erek, ujjak az emlék parancsára ragadják meg a vonót. Elhelyezkedem. Ajkaim ismét elnyílnak. Apró izgatottság reszketteti meg a vonót mi ki tudja mióta nem akadt lágy ujjak közé. Johann Sebastian Bach. A hegedűm jól emlékszik rá s a megkomponált szimfóniákra. Olyan könnyedén kezdem játszani a dalt, mintha soha nem hagytam volna abba a szenvedélyt mely heves lánggal táplálta fiatalságomat. Aztán a csontok eltörtek. A hangok elnémultak. Bach meghalt az ujjaim között.
Az első hamis hang után leteszem a hegedűt. Nem tudom mikor kezdtem el zokogni. Könnyeim gyorsan itatom fel a kezembe kerülő zsebkendővel. Nem akarok beszélni. Fájnak a szavak. Nem akarok mást, mint anyámat aki pontosan tudná mit kell mondani, hogy a kételyek eltűnjenek... hogy Lu haragjának nyoma vesszen. De anya meghalt. Ahogy Bach, ahogy a csontok. Ahogy az álmok.
Két perc múlva sétálok le a konyhába. Az illat isteni. Nem szólok semmit. Egyszerűen hozzá lépek. Hozzá simulok. Átölelem. Óráknak tűnik mire elengedem. - Isteni illata van. - mosolyodom el fáradtan miközben szedek magamnak a tetejéről és ízesítés nélkül tépek belőle. - Hmm. - nyelem le az első falatot. - Imádlak. - tömöm be a következő falatot is. Farkaséhes vagyok. A harmadik sima palacsinta után döntök csak úgy, hogy most már öntök egy kis szirupot is a torta habjaként funkcionálva. - Azt hittem... azt hittem ha jobban fogok rá hasonlítani...- bukik ki belőlem hirtelen – akkor újra visszakaplak. - megrázom a fejemet. - Sajnálom. Tudom, hogy ostobaságot csináltam. - ha más lenne velem szemben, nem kérnék bocsánatot. Ő azonban a bátyám. - Én... nem vagyok benne biztos, hogy úgy szeretlek, ahogy egy testvérnek illik.

take my sins • megjegyzés • ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 27, 2015 3:48 pm
Ugrás egy másik oldalra

Karina & Ludger
..my favourite problem
- Mekkora szerencséd van, hogy erre nem lesz szükség. - futólag megdörzsölöm a vállát, még egyszer, utoljára, mielőtt ellépnék, hogy előkészítsem a macskajaj elleni orvosságául szolgáló palacsintatésztát. Nem csattanok ki az örömtől, hogy jól van, ez természetes azok után, amit tettem érte. Az aggodalom szép lassan elpárolog és elegánsan átveszi a helyét a bosszankodás, mintha csak a biológiai órán felelevenített diffúzió mintájára tenné. Fokozatosan kiegyenlítődik az eltávozott mennyiséget kipótolva, hogy véletlenül se legyen a közkedvelt nyugalomnak.
- Rendben. - kurtán felelek a kijelentésére az ajtófélfa mellől, ahogy visszafordítom a fejem a kikászálódásának kezdeti pillanataira. A következő másodpercben már a fal takarja kótyagos alakját, ami mindkettőnk érdekeit tekintve kapóra jön, első sorban nekem, hogy addig sem forognak a gondolataim a történtek körül... Nem vagyok képes megérteni a mostani viselkedését, de nem vagyok benne biztos, hogy jobban járnék ennek az ellenkezőjével sem; az összes probléma, ami az utóbbi időkben ütötte fel a fejét körülöttem, mind a nőknek köszönhető. Mostanában végre újra elkezdtem élvezni az életet, miként ez ülepedni látszik, nem rontanám el túlgondolással, ha egy mód van rá.
Egy kelletlen morgással együtt kerül ki a konyhapultra az alsó szekrényből elővett finomliszt a többi szárazanyag társaságában. A mérleggel sosem szerettem vacakolni, a kanalat használom mérőeszköznek, hogy az arányokkal ne legyen gond, ami az összeállított elegy kóstolásakor úgyis ki fog derülni. A sóból egy csipetnyit hintek bele, némi türelmetlen kapkodással; nem a mostani vérmérsékletemhez illő a feladat, de igyekszem az ezt mutató jeleket eltüntetni, mire visszaérne Karina. A kézben megtört tojás héja egyből a szemetesben köt ki, ekkor üti meg a fülemet a zaj. A szemöldökömet ráncolom, ahogy hallgatózni próbálok, de a nevem elhangzására megakad a keverő mozdulat, leteszem a fakanalat. A pulzusszám magas, a légzése szapora - mégis mi a fene történt, megint? Nem húzom az időt, egy szemhunyás alatt a fürdőszobai ajtó elé kerülök, hogy kinyissam amazt. Nem rontok rá egyből, résnyire tárom a fehérre festett falapot és előzékenyen fedezem fel a függöny súrlódó hangját, ami kellően sejteti, hogy maga köré csavarta már.
A kádban találok rá, ami nem kevés furcsállást csal az arcomra, de főként a nemrég illékony félben lévő aggodalom ráncait, egyre haragosabb mellékszármazékkal.
- Basszus Karina, mit csinálsz? Nagyon megütötted magad? - kérdezném, hogy a fejét sikerült-e, de... - Szerencséd, hogy nem estél ki a kádból. - lépek közelebb, hogy kisegítsem onnan, gondolom végtagi gyengeség miatt nem tud magától felállni. Talán korai volt ez a zuhany. Ő azonban mással hozakodik elő, olyannal, amire végképp nem számítottam az este folyamán, a hazautaztatását követően, pedig végképp. A szívverése folyamatosan gyorsul, majd` kiszakad a helyéről és a tekintetét is zavarossá teszi az eluralkodó pánik.
- Hé, hé, lassíts, ha így folytatod kikészülsz. - csitítanám a szóáradatát. Nyugalmat erőltettem magamra, valamelyikünknek nem árt, ha megmarad a hideg vére és nem kapkod. A harapás nyomait őszintén szólva csak félpillantás erejéig nézem meg, talán odáig se, lévén a húgomról van szó, de amikor egyszer csak elveszti az emlékezetét és az addig tartott lepel csúszni kezd... van más, ami elterelje róla a figyelmemet. Lassú voltam ahhoz, hogy ne akadályozzam meg a koponyájának a koppanását, de ahhoz időben kaptam el, hogy ha magához tér, akkor ne kelljen hosszas órákig borogatni a beütött területet.
- B****meg. - nyomom el a káromkodást, ahogy a térde alá próbálok nyúlni a kiemelésének érdekében. Csurom vizesen viszem be a még langyos melegségű ágyba, hogy egyenest a takaró alá dugjam. A bebugyolálását követően megállok az ágy sarkánál, tarkó mögött összefűzött ujjakkal és a csendben szinte hallani lehet az agytekervényeim szorgos kattogását. Melyik baromállatnak adta be a derekát, hogy az ott harapta meg? Hangosan roppan az ízület, egészen addig észre sem veszem, hogy mennyire megfeszítettem az állkapcsomat, az ujjaimat. A sírba tesz és előtte még alszik egy keveset...
Amíg nem ébred fel nem tudok mit tenni. A tészta kinn áll és jobb, ha nem megyek ki az utcára levegőzni, mert a végén egy véletlen baleset lenne a vége...





A hozzászólást Ludger Daalman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 26, 2015 8:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 24, 2015 10:00 pm
Ugrás egy másik oldalra
Ludger & Karina
i will always need you
Bólintok miközben ismét mellkasával takarom el arcomat. Úgy tűnik felsőteste ma nagyon is kapóra jön nekem ma reggel ha arról van szó, hogy elrejtsem a szégyent amitől vöröslik az arcom. Belenyögök nyakába, ahogy a kajáról kérdez. - Ölni tudnék a palacsintádért. - mondom rekedten, ahogy végre elengedem őt és vele együtt a hűvös bőrt is ami az én képzeletbeli lázamat is a béka feneke alá igyekezett nyomni. - Addig letusolok. - szedem össze minden erőmet és bár még szédelgek de nagy nehezen két lábra állítom magamat. Vissza sem fordulok Lu felé mert attól tartok ha megteszem, újra csak a karjaiba omlok és többé nem engedem el.
Egy pillantást sem vetve a tükörre lépek be a kádba és nyitom meg a csapot. Majd felkiáltok, olyan forró víz kezdi égetni minden porcikámat és azonnal jéghidegre váltok. Testem csupa libabőr lesz és izmaim máris reszketve indulnak működésnek de nem zavar. Végre, végre valami ami lehűti a pokolian égő csontokat bennem. Legalább öt percig állok mozdulatlanul mikor végre a kókusz illatú tusfürdő után vagyok képes nyúlni. Mélyen dörzsölöm bele bőrömbe és erőteljesen sikálom magamat, hogy lemossam testemről annak a rohadéknak a mocskát. Lassú mozdulatokkal gyúrom végig vállaimat, melleim, karjaim... majd pedig ahogy a csípőmhöz érek, felszisszenve kapom el a kezemet. Lepillantok. Olyan aprók, hogy elsőre észre sem veszem őket. Aztán felismerem a jeleket. Hirtelen kap el a szédülés. - Lu... - ejtem ki halkan, szinte belenyögve a rózsából felém köpő vízcseppekbe a nevét. Még idejében kapaszkodom meg a függönyben így esésem erejét csillapítom valamennyire de seggre érkezésem, még így sem a legkellemesebb. Hirtelen tör rám a rosszullét, ahogy emlékeim után próbálok kutatni és mégsem rémlik az a rohadt pillanat amikor valaki belém vájja a fogait. A hideg is égetni kezdi bőrömet, a tekintetem előtt pedig elhomályosul az élet. - Lu! - szedem össze magamat és kiáltok fel végre erőteljesen, épp annyira, hogy a bátyám biztosan meghallja félelemtől rohadó hangomat. Megpróbálok felállni de nem sikerül. Kénytelen vagyok hát megvárni még megérkezik a testvéri segítség és mikor végre belép, a leszakadt függönnyel takarva magam, a víz fogságából pillantok fel rá. - Valami történt... valami amire nem emlékszem. Miért nem emlékszem Lu? Miért nem emlékszem arra, hogy egy vámpír belém harapott? - kérdem kétségbeesetten és a puha anyagot épp annyira tolom csak el magamról, hogy Lu is láthassa a fognyomokat. - Elájulok... - suttogom halkan és még érzem, ahogy a fejem koppan.

fairytale • megjegyzés • ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 20, 2015 8:45 pm
Ugrás egy másik oldalra

Karina & Ludger
..my favourite problem
A következő sorra siklatnám a tekintetem, amikor az eddigieknél nagyobb riadalmat produkál álmából mostanra felkelve... ahogy mondani szokták; könnyebben megijed az, akinek nem tiszta a lelkiismerete. Álságosan vigyorodok el ezen, amikor nem láthatja, mert épp macska módra furakszik a közelembe pironkodó orcával. Ismerem ezt a szokását, nagyon is emlékeztet annak az állatnak a viselkedésére, melyhez a mozdulat hasonlítható...
- Legközelebb sürgősségi pótlékot fogok kérni, ezt azért ne feledd. - egy félig elnyomott barack fogja jelezni a fejbúbján, hogy mire is célzok a kijelentésemmel... összetéveszthetetlen. Megboldogult apánktól elcsent szokás, ami csillapítja kedélyemet és egészen nyugodttá varázsol ahhoz, hogy hogyan léte felől érdeklődjek. Szólnék, ha nem egyből kívánna kis híján szó szerint az oldalamba fészkelni és kihasználni, hogy nem fűtöm tovább - könnybe lábadt, eleredő tekintettel, amit gondosan eltakar. Mi mást tehetnék azon kívül, hogy megvigasztalom? Kikényszeríti belőlem a kötelességtudatom egy morzsáját.
- Nemsokára jobb lesz, tiszta leszel. - tenyerem a fejének búbjára nehezedik ismét, hogy enyhe borzolással idézzem elő a biztonság érzetét. - Legközelebb nem csinálsz ekkora hülyeséget és nem kell újra átélned mindezt. - igyekszem teljes mértékben kiszipolyozni a neheztelés legkisebb esszenciáját is a hangomból, ami többé-kevésbé sikerül, de sejthető. Nem mutatom jelét, de ott van. Nem arról van szó, hogy az ő hibája lenne, mégis... ő rá vezethető vissza, a húgom, ráadásul törékeny, enyhén infantilis és most éli olybá tűnik a lázadó korszakát. Szép, hogy zavarja a csőröm.
- Nnah, ne itasd az egereket. A pólómról úgysem szívesen isznak. - dörzsölöm meg a vállát és nyomok csókot a hajszálak közé vidító jelleggel. Azt hiszem mindkettőnknek jobb, ha csak rövid ideig rágódunk a témán... átsiklani felette nem lehet, megjegyzés nélkül hagyni se, egy tisztességes pár szó megteszi. A tanulságot valószínűleg ő is levonta már. Kérdésére egy másodpercig elgondolkodok, az emlék megvan, csak a konkrét kép nem, inkább halovány, mint sok gyerekkori emlékem.
- Mindig is tudtuk, hogy nélkülözhetetlen vagyok és aranyat érek. - a két szembogár ártatlanul szalad a plafonra, többek közt a szétnyíló köntös okán. A magabiztos vigyor szép lassan olvad le az arcomról, amikor szelíden érdeklődik...
- Nem mondhatom azt, hogy nem. Nem igazán értem miért mentél bele annak a baromnak a játékába, mire volt jó egyáltalán, mit akartál vele... - megvakarom a borostát az államon és enyhén megvonom a vállamat. - ...de álszent sem leszek, mint aki sose csinált hasonlót. Mégha az egy másik asztalra is tartozik. - feljebb ülök, hogy a következő másodpercben oldalra lendítsem a lábam és felálljak az ágyról. Nem tagadom a véleményem, mi szerint van, amit megtehetek és van, amit ő nem... valljuk be, más, ha egy férfi csinál ilyet és más, ha egy nő. Ez így van rendjén.
- Gondolom jól jönne a gyomrodnak valami laktató, mit üssek össze?  





A hozzászólást Ludger Daalman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 26, 2015 8:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 29, 2015 11:05 pm
Ugrás egy másik oldalra
Ludger & Karina
i will always need you
Álmok váltják egymást viharosan. Az egyikben rohanok. A másikban épp fánkot majszolok és egy harmadikban az iskolapadban ülök. Egyik álom sem részletes, kivéve az utolsót.
A villám hangja kettéhasítja az eget. Riadtan rohanok a szobájába de ő épp oly nyugodtan alszik, mint mindig. - Lu, kérlek, Luuuu... - nem merek túl hangosan beszélni mert félek, hogy apa rájön, hogy már megint megijesztett a mennydörgés és a vihar. - Lu, félek! - nyüszítek halkan és erre már felébred. Megfordul, megragadja a csuklóm és magához von. Bebújok, a takaró alá menekülök és ölelésében igyekszem megtalálni újra az álomvilágot. Az ég pedig újra dörren.
- Lu! - kiáltok fel mikor felriadok és már ott is terem mellettem. Kell pár perc mire igazán felfogom hol vagyok de őt rögtön érzem magam mellett. Érintése azonnal megnyugtat. Mintha ismét gyerek lennék de ezúttal nem a csuklóm ragadja meg csak államat érinti szelíden és vonja magára tekintetem. Azonnal bűntudatom lesz. Érzem, hogy arcom elvörösödik a szégyentől. - Én... sajnálom... - harapok ajkamba – Tudod, hogy mindig kellesz. - borulok ölelésébe és mint egy macska gömbölyödök össze karjai között. Látom a megenyhült vonásokat mikor hogylétem felől kérdez és erre belőlem is felszakad a megkönnyebbülés sóhaja. - Épp úgy, mint aki túl sok mindent ivott túl sok mindennel. Rettentően szédülök de már jobban vagyok.- jelzem gyorsan és még szorosabban préselem hideg testéhez a sajátomat. Mielőtt észbe kapnék elerednek könnyeim. Pedig nem vagyok egy sírós alkat. Testem megrázkódik. - Nagyon féltem Lu. - ejtem ki halkan és szipogva a szavakat. Ha van olyan érzés amit gyűlölök az az, hogy képtelen vagyok irányítani a testemet... hogy elvesztem a kontrollt felette. Én egy egyszerű ember vagyok. Nem több. Könnyen sérülök. Nem gyógyulok gyorsabban és nincsenek emberfeletti képességeim. S ma kiszolgáltatott voltam és tehetetlen. Percek múlva csitulnak a könnyek. - Emlékszel rá, mikor kicsik voltunk és villámlott? Emlékszel milyen könnyen álomba tudtál ringatni annak ellenére is, hogy mennyire féltem? - kérdem csendesen ahogyan visszagondolok az álombeli jelenetre. - Mindig szükségem lesz rád Lu. - emelem meg fejemet, hogy megcsókoljam az arcát. Ahogy ezt megteszem, a köntös szétnyílik rajtam és én végtelen zavar helyett csak gyorsan, mintha mi sem történt volna kötöm össze újra. - Haragszol rám?

fairytale • megjegyzés • ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 29, 2015 8:20 pm
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Karina szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Karina Daalman
» Delena szobája / Farrah szobája
» Kei szobája
» Bay szobája
» Mia szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Seattle-i lakások :: Daalmar lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •