Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Morning Star Pub

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 1:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
Elvigyorodtam. Feketíthetném egy kicsit Rickyt, hogy szexuális zaklatás miatt rúgták ki, amit egy diákja irányába követett el.. de.. hát az ugye nem volt igaz. Csak a kiscsaj jártatta a száját, amiért Ricky nem volt hajlandó vele asztalra mászni. És mi is a jobb ilyenkor? Hát feljelenteni szexuális zaklatás vádjával.
- Hol éltél eddig? A neved olyan.. franciás. Onnan jöttél? Én bírom a francia nőket. - pimaszkodtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 1:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
- Igen, jól gondoltad, francia vagyok. Csak 10 éves koromig éltem ott, de annyi bőven elég volt belőle. - húztam a végén egy halvány mosolyra a szám. - Sokan bírják a francia nőket. - kacsintottam rá. - Viszont nem tudom... a Saltzman sem egy tipikus amerikai név.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 4:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
- No, igen. Bár a franciákról rengeteg nem túl kedves pletyka terjed, de... örömmel látom hogy Te nem felelsz meg egyiknek sem. - kacsintottam rá jókedvűen, aztán vontam egy újabbat a vállamon.
- Német név. Azt jelenti, hogy "Sóember". Hát.. ha sírásó lennék, még meg is érteném. De így.. - legyintettem, csak úgy dőlt belőlem Ricky tudása.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 5:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
- Hát, igen... - féloldalas mosolyra húztam a szám, majd rántottam egyet a vállamon.
- Szóval, valahol a te őseid németek vagy hasonlóak lehettek. - gondolkoztam el egy pillanatra. Anyám osztrák származású, de én mégsem tudok németül. Bár, ha belegondolok nem is baj... Itt Amerikában hol tudnám használni?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 8:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
- Hidd el, hogy ez engem nagyon hidegen hagy. Mármint hogy kik voltak az őseim. Töri tanár vagyok, vagyis voltam, de húhhhh... elég volt a szakmából. - legyintettem. Letti nem tudott arról, hogy Ricky ölni is képes lett volna a szakmájáért. Na igen.. egyfolytában utazott a hülye kutatásai miatt.
- Nem unod még az itt üldögélést? Elmehetnénk valami érdekesebb helyre. - kacsintottam rá
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 8:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
- Bocs, ezt nem tudtam. - húztam el a szám, majd sóhajtottam egyet. Csodálkoztam, hogy töri tanár létére nem volt kíváncsi ezekre, de hát van ilyen.
- Épp említeni akartam, hogy mennyünk már innen. - felálltam a fotelből és a szemébe néztem. - Milyen érdekesebb helyre? - jelent meg huncut mosoly az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 9:05 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
- Részemről szíves örömest hallgatom a te javaslataidat, hogy hoivá menjünk - kacsintottam rá kis pimaszsággal, közben magamra véve a levetett dzsekimet. Csak nem rángathatom magamtól a lakásomra. A fene se tudja velem kapcsolatban hogy mit művelnék. A gyengédségben még soha nem volt részem, így.. pff.. nem egy álompasi volnék.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 1:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
- Inkább rád hagyom a választást. - legyintettem egyet és elmosolyodtam. Azt hiszem az elmúlt egy órában egy kicsit eltereltem a rossz kedvét...
- Nos, hova menjünk? Van valami javaslatod? - figyeltem őt kíváncsian.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 1:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
Kissé úrrá lett rajtam a hülye fejem, és nagyon gondolkodtam hogy elviszem a lakásomba és szembe találkoztatom az életemmel. A néhány véres tükördarabbal a fürdőben, amit Ricky tört szét ma délelőtt.
- Eljössz a lakásomra? A hotelban lakom - vontam egyet a vállamon egyszerűen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 1:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
Egy kicsit elgondolkoztam a kérdésén, de aztán válaszoltam.
- Elmegyek. Végül is én is ugyanott lakom. - rántottam vállat és a kijárat felé indultam. - Mehetünk? - kérdeztem, majd egy halvány mosolyra húztam a szám.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 5:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
A fejemben annyit még hozzá tettem, hogy bátor ez a kislány. De még milyen bátor!
- Gyere! - dobtam le pár bankót a pultra, és elindultam vele.

/ Ricky lakása /
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 8:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
Már egy ideje a városban vagyok, de Eyal nem is sejti. Sőt! Azt sem tudja, hogy élek.
Először a Grillbe indultam, de láttam milyen tömeg van így inkább, egy kevésbe telt szórakozóhelyre indultam. Benyitottam és egyből megcsapott a cigifüst. Az egy valami, amit rühellek! A bárpult felé vettem az irányt és leültem. - Whiskyt! - szóltam a csaposnak, aki pillanatokon belül már meg is hozta a rendelésemet. Nem érdekelt, hogy minden pasi, aki körülöttem ült, rólam beszélt. Én csak belekortyoltam az italomba és mélyen elgondolkoztam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
/Jasmine lakása/
Gondoltam lejövök a puba,és iszok egy kis whiskeyt..Ahogy beléptem,ismerős illat csapta meg az orromat. Szétnéztem,és megláttam a szőke hajkoronát.-Corinna.-mondtam halkan a nevét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 8:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
Meghallottam, hogy egy férfi suttogja a nevem, egy ismerős hangú férfi... Csak nem az akire gondolok... Felkaptam a fejem és megfordultam. Ő az, Eyal! Magammal vittem a whiskymet és leültem mellé az üres helyre.
- Eyal Lestwick. Régi, jó barátom... - mondtam gúnyosan a jelzőit és elnevettem magam rajta. Annyira meglepődött. Nos, gondolom erre nem számított.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 9:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
Mikor kitisztult a fejem, és abbahagytam a bambulást, köhögtem egyet.-Szia Corinna....Mit keresel erre felé?-kérdeztem , és végig őt figyeltem.-Te meghaltál!-mondtam komolyan
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 9:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
Végre visszatért a jelenbe, és kíváncsiskodni kezdett. Nos igen. Most jön majd az, hogy bosszút álljak. Na, de arra még várunk egy kicsit!
- Igen, halott vagyok, egy vámpír. - válaszoltam neki komoly arccal. Olyan értelmetlenül nézett rám... ilyet még nem láttam. - Miért nézel így rám? Talán rosszul festek? - kérdeztem egy kicsit aggódva. Otthonról még normálisan jöttem el, hát most úgy néznék ki? - Hogy kerülök ide? Követtelek Eyal...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 10:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
-Semmi...semmi.-mondtam egy sóhajjal.-Nem, nem nézel ki rosszul.-mondtam egy halvány mosollyal.-Követtél? Miért?-kérdeztem értetlenül
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 10:09 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
- Akkor jó. - mondtam egy nagy sóhajjal.
- Eyal... tudod, te azt jól! - fontam össze a mellkasomon a kezem és úgy vártam a válaszát. Az nem lehet, hogy elfelejtette... De tuti, hogy csak játssza az értetlent, nem olyan buta ő.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 11:24 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
A gyűrűre pillantottam.-Mit akarsz cserébe?-néztem a szemébe-Azért jöttél mert megcsináltad a gyűrűt,és nem adtam cserébe semmit. Mondd! Mit akarsz?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 1:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
Okos fiú! De nagyon hamar leakarja tudni az ügyet. - Áláj, állj, állj! Ez nem ilyen egyszerű. Miután én voltam olyan kedves, hogy megcsináltam neked, te utána csak úgy eltűntél. Nem adtál érte semmit cserébe... Nem annyira egyszerű, amennyire gondolod.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 10:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
-Igen eltűntem, mivel volt néhány elintézetlen ügyem...Szóval, mit kérsz cserébe?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 27, 2012 10:06 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
- Eltűntél? Mégis minek nézel te engem? - ittam bele a whiskymbe dühösen. - Megmondtam, nem ilyen egyszerű dolog ez. Én már tudom mit fogok tenni kedves, Eyal... - vettetem rá megvető mosolyokat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 27, 2012 10:33 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
-Miért ne lenne ilyen egyszerű?-kérdeztem már én is dühösen-Figyelj...nem érek rá itt veled vitázni....Mondd meg hogy mit akarsz tőlem, és hagy menjek!-néztem szemébe
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 27, 2012 12:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
- Mi olyan sürgős neked, hogy máris menni készülsz? Tudtommal az emberek nem azért járnak bárokba, hogy egy pillanatra beugorjanak. - döntöttem egy kicsit oldalra a fejem, és elmosolyodtam. - Nem fogod ilyen könnyen megúszni ezt, Eyal. Jegyezd meg! - váltott komolyra az arckifejezésem. - Tőlem már nem tudsz elbújni, olyan sokáig követtelek, hogy ismerem minden mozdulatodat. És ne merj szólni rólam egy szót sem senkinek, hogy élek, és itt vagyok. Megértetted? - beszéltem hozzá végig fenyegetően. Remélve, hogy ezeket a dolgokat végre komolyan veszi.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 27, 2012 12:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
-Lehet hogy visszajöttél! De nem fogsz nekem parancsolgatni aranyom!-mondtam komolyan-Tudod mit?Ha nem mondod meg mit akarsz, akkor nem kapsz semmit....-mondtam dühösen, és lehúztam a Whiskey-t ami a kezébe volt.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
Vissza az elejére Go down
 

Morning Star Pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next

 Similar topics

-
» STAR WARS AU
» Star Crossed
» North Star frpg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •