Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Olivia Swan

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 20, 2014 5:37 pm
Ugrás egy másik oldalra
Olivia Swan


Cure for an obsession: get another one.


Teljes név: Olivia Swan
Becenév: Oliv. Olivia
Születési hely: New Orleans
Születési idő: 1985.
Play by: Jennifer Morrison
Faj: Vadász
Érdeklődési kör: Az öcsém. Gyakorlatilag én neveltem fel őt és a mai napig anyatigrisként védem, habár nincs szüksége rá. Ő a legfontosabb az életemben. Ezen felül a lövészet vált komoly hobbivá nálam, mondhatni az egyik szenvedélyem lett.
Kapcsolat a családdal: Anyámat korán elvitte a drogfüggőség, öcsém születése után két évvel már temettük. Apám jóravaló ember volt. Késő éveiben talált rá a boldogság. Nem élte meg öcsém tizenharmadik születésnapját. Mindkettőnket imádott s mi is feltétel nélkül szerettük őt. Mindent megadott nekünk, ami erejéből telt. A rák egy ritka fajtája támadta meg és vitte is a sírba. Az öcsém és én maradtunk. Tizenhat voltam, az öcsém tizenkettő. Nevelőotthon helyett a nagyszüleinkhez kerültünk. Amint betöltöttem a felnőttkort, a saját öcsém gyámjává váltam és azóta is együtt vagyunk de már rég elvesztettük nagyszüleinket is.

I.A. - 23  - 2-3 év - Shane

ez vagyok én

„-Mi az a négy tulajdonság mellyel a barátai illetnék?” - kérdezte a leginkább békára hasonlító nő. Viszonylag egyszerű választ kapott tőlem. - Nincsenek barátaim.”
Persze ha magamat kellene jellemeznem az már más kérdés. Kezdjük azzal, hogy makacs vagyok mint az öszvér. Bármikor előbb megyek a falnak, mint hogy feladjam az én elképzeléseimet. Határozott véleménnyel vagyok a dolgokról és nem rettenek meg ha ki kell állnom véleményem mellett. Sőt! Általában nagy szám sodor bajba. Előbb lövök mint kérdezek, annyi szent. Nem keresem a bajt, az talál meg engem. Magabiztosan alakítom a sorsom, nem függök senkitől. Eszes nő vagyok de temperamentumomnak és türelmetlenségemnek köszönhetően, sokszor követem inkább az ösztöneimet. Nem engedek a gyeplőből és rettentő nehezen adom át az irányítást; már ha átadom.
Nem vacakolok ékszeszerekkel vagy sminkkel. Egyszerű farmereket és egyszínű pólókat, ingeket találsz a szekrényemben, valószínűleg iszonyatos összevisszaságban. A káoszon könnyen átlátnak a zsenik, nem ezt szokták mondani? Sosem voltam konyhatündér de ennek ellenére jól főzök. Vadászként fontos, hogy kellő formában tartsam magam, aminek hála, nem telik el nap, futás és edzés nélkül. Felszolgálóként nincs szükségem különösebb munkaruhára; ott is megteszi a farmer és pár gombbal alább eresztett ing, a jó borra való érdekében.


életem története...

"- Már nem vagyok gyerek Olivia! - fonja keresztbe karját mellkasa előtt, mint minden alkalommal, amikor dühbe gurul. - Maradok! - jelenti ki nemes egyszerűséggel, én pedig hiába csóválom a fejemet. - Oliver, tudom, hogy nem vagy már gyerek. De kérlek tedd amit mondok és menj el. - Ő csak a fejét rázza. - Nem. Ezúttal nem hagylak magadra. - Hangom szigorúvá válik. - Azt mondtam,  menj! Indulás! - emelem fel hangom és határozott mozdulattal mutatok az ajtó felé de a tizenöt éves srác, csak nem hajlandó indulni. Konok mint én és akkor sem riad meg, mikor az ajtót kiszakítják helyéről. Pisztolyt ragad és elém lépve bámul a vámpír szemeibe. - Soha többé nem bánthatod a nővérem! - Lead egy lövést... aztán még egyet... és még egyet de egyik sem dönti le a lábáról a férfit. Oliver hitetlenkedve néz végig a vámpíron de mielőtt az egy újjal is hozzá érne, máris a szívébe döföm a karót. Ez végre végez a fenevaddal. Riadtan emelem tekintetem a testvérem megdermedt alakjára. Kész. Vége. Most már tudja... s el fogom veszíteni. - Oliver? - kérdem halkan és óvatosan csúsztatom kezemet vállára. Öcsém, csak úgy, mint én, a maga módján kezeli a helyzetet. Súlyos hidegvérrel lép át a férfi hulláján és az ajtót a helyére emelve néz végig rajtam. Nem mond ugyan semmit, de tekintete választ követel és én nem rejtegethetem többé az igazságot. Beszámolóm arról, miképp ismertem meg a férfit, ki végre levette a felelősség súlyát a vállamról, bűntudatot ébreszt benne. Látom, ahogy törékeny testére rázuhan a súly, minek nem jött el az ideje. Mégis folytatom. Elmesélem miképp lettem halálosan szerelmes a vámpírba, aki éjjel-éjjelt követve vette a vérem, aki manipulált, aki édesdeden dédelgetett és oroszlánból macskává szelídített. Azt sem hagyom ki, miképp döbbentem rá, hogy Tommy vámpír és ők igenis léteznek. - Szóval, készültél, hogy végezz vele és azt hitted, magadra hagylak? - kérdése szíven vág. Még csak tizenöt de egy felnőtt felelőssége él benne. Egymásnak csak mi vagyunk és kötelékünket semmi nem tépheti el, ezt én is tudom. Mégsem voltam képes beavatni fiatal elméjét mert féltem, darabokra töri az igazság. Tudhattam volna, hogy Oliver ennél, jóval erősebb kölyök. - Sajnálom, hogy hazudtam kölyök... - az érzelmek, miket mindig elfojtok, most előtörnek belőlem és sírni kezdek. Oliver átkarol és kijelenti, hogy nincs a világon olyan dolog, ami elvehetne tőle. - Együtt. - mondja egyszerűen.”

Tíz hosszú év telt el azóta az éjszaka óta. Tíz év és New Orleans mit sem változott a szememben. Ugyan olyan mocskos, mint mikor megszülettem. Ugyanazok a szörnyek uralják, csak más nevet viselnek. Azonban van ami változott. Oliver és én, mindketten megedződtünk az évek során. Nagyszüleink hagyatéka nyomán, mi is kiváló vadászok lettünk. S mivel sosem felejtettem el az éjszakát, amikor el kellett pusztítanom öcsém gyermekkorát, nem hagytam annyiban a dolgot Tommy halálával. Megkerestem a teremtőjét. Victor Phillip Radev. Meg akartam mutatni a férfinek, milyen érzés reménytelenül belemerülni egy ígért szerelembe, mely aztán sosem érkezik meg. Megszelídítettem a férfit, kivel abban a bárban a bárban találkoztam, ahol dolgozom. Mi tagadás, jóképű szoknyavadász, az egyszer biztos, de halnia kellett... én azonban elcsesztem és nem tudtam megölni őt. Most, a titkon vágyott férfi, a legnagyobb ellenségem és le kell őt győznöm. Mindenáron.



Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Olivia Swan Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 25, 2014 8:57 pm
Ugrás egy másik oldalra

elfogadva, üdvözöllek közöttünk!


Szia, Olivia! Smile Mivel az előtörténet elkészítésére egy hét áll rendelkezésre, úgy vélem, hogy... itt az ideje, hogy a két regisztrált user között győztest hirdessünk, és mivel Te készültél el időben, egyértelműen tiéd a karakter. Smile
Imádom az arcodat... 31 Ezen nincs is mit ragozni, a szívem szakad meg, hogy nincs Jenniferrel karakterem. Razz
Na, de ez más lapra tartozik. Mint mindig, a lapod most is lenyűgözött... imádom a stílusodat, a fogalmazásmódodat. Nagyon egyedi és... szerintem bátran mondhatom, hogy páratlan. Victor biztosan elégedett lehet veled! Smile
Nem fecsegek tovább... sipirc foglalózni, majd Victor biztosan várja már, hogy találkozzatok! Wink  :valami: 
Vissza az elejére Go down
 

Olivia Swan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Olivia L. Drake
» Rebekka Swan
» Irith Swan ^soon
» Olivia Drake
» Olivia Drake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vadászok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •