Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 10:57 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Látom, hogy nem érti, hát magyarázkodásba fogok.
- Ha ütsz, mivel azt mondtam, kissé féloldalasan támadj, hogy ne adj az ellenfélnek túl nagy sebezhetőségi felületet magadból, azért az egyik lábad legyen kissé mindig előrébb. Ergo, mozdulj csípőből. Sokkal nagyobb lendületet tudsz belevinni egyetlen ütésbe is. Sokkal nagyobbat, mint vállból. Érted már? - állok meg vele szemben, és felemelem a tenyeremet. - Próbáld meg. Üss így, ide.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 10:51 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Nagy komolyan figyelem az öklömet, amit Klaus eligazgat, be is szorítom, és bele ütök egy-kettőt a másik kezem tenyerébe. Oké-oké, ezt is felfogtam. A bütykeimmel tudok legkeményebb hatást kifejteni. De az utóbbi mondatára felkapom a fejem. - Csípőből? - meresztek rá nagy szemeket. Na azt meg hogya a fenébe gondolja? De most komolyan. Hogy kerül a csípőmből az erő az ütésembe. Értetlen arckifejezésemből kiveheti, hogy ez most nekem nem világos.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 10:45 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Ez most tökéletes volt - biccentek. - Láthatod az eredményét. Viszont mutatok még valamit. Az öklöt így tartsd - igazítom el a kezét. - A bütyikeiddel sokkal nagyobbat tudsz ütni, mint az ujjakkal. Ha valakinek így lököd a képébe, az megnézheti magát. Mivel vérfarkasokról beszélünk, minimum egy orrtörés. És a lényeg, hogy ha ütsz, a lendület ne a vállból jöjjön, hanem csípőből. Sokkal nagyobbat ütsz majd.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 10:42 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Klauson egyértelműen látszik, hogy ez a húzás most váratlanul érte. Kicsit el is húzom a szám, ahogy köhögve összegörnyed. De ez volt a cél, nem? Mármint akkor csak jól csináltam valamit. Az elismerő pillanatás is ezt sugallja. Kérdésére bólintok.
- Persze. Mit csináltam még rosszul? - kíváncsi vagyok a válaszára. Érzem, hogy ez a pár gyakorlat tényleg a hasznomra vállhat még.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 10:31 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Épp kiülne a vigyor a képemre, mikor egy térd csapódik a gyomromba. Kissé váratlanul ér, nagyot nyögve összegörnyedek néhány másodpercre, és levegő után kapkodok.
- Oké.... - hörgöm. - Azt hiszem, megértetted a lényeget - egyenesedem ki, és kissé elismerően nézek Hayleyre. Okos és ügyes kislány.
- Jól van - mondom biztatóan és büszkén. - Jöhet a második tanács?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 10:20 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Ezúttal viszont tényleg úgy történik, ahogy szerettem volna. A lendülő öklömre figyel, a másik kezemmel azonban hirtelen belerántom a felrántott térdembe, ami valahol gyomorszájnál találja el.
- Ehh... Bocsi - húzódok el rögtön a mozdulatsor után. Nem tudom, mennyire találtam el, de még mindig furcsa, hogy őt kell ütnöm és támadnom. Talán valahogy el kéne vonatkoztatnom attól, hogy ő Klaus.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 10:07 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Jól van, próbáljuk újra - bólintok. Kíváncsi vagyok, mit értett meg abból amit mondtam, és hogy ilyen rövid idő - pár perc - után mennyire tudja kamatoztatni. Látom az öklét, ahogy az arcom felé lendül. Kissé elhúzom a fejem, kikerülve a kezét, és ugyanakkor félre is ütöm a karját. Már épp kezdem nyeregben érezni magam....
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 10:04 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Raktározgatom magamban sorban a tanácsait. Látom is értelmét mindannak, amiket mond, csak azt hiszem, annyi lenne a bökkenő, hogy nem akarom igazán megtámadni őt, ezért nem is adok bele rendesen mindent. Nyilván kicsit be  is melegíthetnék akkor már. Megmozgatom egy kicsit a karjaimat, a nyakamat, miközben beszél.
- Oké. Vágjunk neki még egyszer - bólintok, és ezúttal úgy tartom a kezeimet, hogy azokkal közben védjem is magamat. Nagyon is igaza volt ebben korábban, szarvashiba ilyen hanyagul fedetlenül támadni. Ebből is látszik, hogy menniyre nem gondoltam komolyan a korábbi próbálkozást. Az öklöm most az arca felé lendül, de amennyiben elkapná a karomat, a másik kezemmel, elkapom a vállát, és közelebb rántom úgy, hogy a gyomrába találhassak a térdemmel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 9:35 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Csak a fejem csóválom, és könnyűszerrel megfogom Hayley könyökét.
- Első hiba - nézek rá. - Túl nagy testfelülettel támadsz. Az ellenfél túl sokat lát belőled. Próbálj kissé mindig féloldalra állni. Ne feledd, nem az erővel, hanem a gyorsasággal fogsz győzni! A másik.... indíts el egy mozdulatot. Mondjuk úgy, ahogy az előbb. De valójában legyen B-terv. Miközben az ellenfél a mozdulatodra összpontosít, használd ki a gyenge pontját. Pl most roppant hatásos lett volna a dolog ha, miközben a könyököddel elvonod a figyelmemet, a lábam közé térdelsz. Meglepetés, érted?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 9:14 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Egy lesújtó pillantással válaszolok a fenyegetőzésére. Komolyan, mi a francért akarnék én bármikor is ellene menni? Lehet, hogy tanít nekem pár hasznos fogást, de attól még ő az erősebb, az idősebb, a férfi, és nem mellesleg halhatatlan, jobban, mint bárki ezen a földön. És egyébként sem terveztem ellene szegülni.
- Szóval most csak úgy támadjalak meg? - ráncolom a homlokomat. Hát ez érdekes lesz, de megpróbálhatom leteperni. Bár így ránézésre semmi esélyem, szerintem, de hamar végignézek rajta, valami gyengepontot keresve a pozíciójában, ami segíthet kibillenteni. De ha sokáig habozok, én fogok a földre kerülni, szóval veszek egy kis lendületet, mert ellene az erőm kevés lenne, aztán rávetem magam úgy, hogy a könyököm a nyaka felé lendül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 8:43 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Rendben - reagálom le a szavait egy rövid biccentéssel, majd megfogom a könyökét, és lekormányozom a teraszról. Elsétálok vele egészen a fák alá, ott elengedem, és szembe fordulok vele.
- Előre szólok: ha mindezt valaha ellenem mered felhasználni, azonnal megöllek, gyerek ide vagy oda - nézek a szemébe komolyan, és egy percig se tévedjen, mindezt tényleg halálos komolysággal mondom. Megtanítom, hogy védje meg magát, és hogyan használja az erejét mások ellen. De ha ezt valaha visszájára fordítaná, az volt az utolsó cselekedete ebben az életben.
- Azt hiszem, kezdjük a szemtől szembe támadással.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 12:21 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

- Hmm... talán mégsem ismersz még eléggé - vonom fel a szemöldökeimet. - Úgy éltem le a fél életemet, hogy nem volt mit veszítenem, ezért nem riadtam vissza semmitől. De most, hogy már van is kiért harcolnom, most ébredtem rá, hogy lehetnek helyzetek, amikor tényleg bármire képes lennék. Senkinek nem hagynám, hogy bántsa, és nem félek megvédeni magunkat. Szóval ha az elszántságom a kérdés, akkor nem kell aggódnod - jelentem ki határozottan. Eddigi életemben a remény volt az egyetlen kapaszkodóm. A remény, hogy megtalálom a családomat, és ez sokszor elég volt a számomra, ha más nem is jutott. Most viszont valóban lett egy családom, és ha az előzőeknek csak a keresése, kutatása ezt váltotta ki belőlem, el lehet képzelni, mi mindent tennék meg azokért, akik már tényleg fontosak nekem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 12:10 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Nem is tudom - ráncolom a homlokomat. - Mit szólnál ahhoz, ha felidegesítenélek, addig míg rám nem támadsz? - nevetek fel. - Vagy mondjuk fogadj szüzességet, amit én el akarok venni tőled. Védd meg az erényedet - szemtelenkedek, aztán komolyra fordítom a szót. - Azt hiszem, téged fanatizálni kell ahhoz, hogy képes légy bármit megtenni, és bárhogy támadni, ha kell. És ehhez a kulcs a gyerek. Ha őt fogja veszély fenyegetni, azt hiszem készen állsz mindenre, csak hogy megvédd. Ugye így van? - kérdezem. Azt már inkább nem boncolgatom, vajon értem is megtenné-e ugyanezt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 12:06 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

- Hát... ezt őszintén nem tudom - vonogatom a vállam, és én is lefelé pislogok. Fogalmam sincs, mennyit és mit érezhet meg a gyerek. Talán több ilyen kismama könyvet kellene forgatnom a kezemben, hogy egy kicsit otthonosabban mozogjak a témában. Nem is árt felkészülni még mindarra, ami ezután jön. Elnézünk a fák felé, melyekről Klaus magyaráz, de a tekintetem közben ismét visszatalál az arcára. Igazából picit bűntudatom van, pedig tudom, hogy ez a helyes. Csak valamiért mégsem szeretnék neki csalódást okozni, és tudom, hogy ez most az. - És hogy akarod kezdeni? - kérdezem aztán ismét az előttünk elterülő terület felé fordulva. Helyünk az lesz bőven.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 12, 2013 11:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Hayley szavai újra ütnek, bár nem úgy, mint nem sokkal ezelőtt. Most csak mélyen, és igazán elgondolkodtat.
- Nem is tudom... - mondom vontatottan. - Még erre sosem gondoltam így. Szerinted érzi? - tűnődöm, és hatalmas nyeléssel nézek a hasára. Tessék, már enni sem lehet a gyerek miatt. Ha Hayley majd a kamatolyásra is nemet fog mondani, azt hiszem, kissé nyűgös leszek. Bízom benne, hogy az a gyerek, ha már úton van, pikk-pakk kinn lesz, mert ha ez így megy tovább, hosszú és kínkeserves hónapoknak nézek elébe.
- Jól van - mormolom, bár minden meggyőződés nélkül, aztán a kert felé pislogok. - Kár, hogy nem nyáron látod. Olyankor olyan, mint egy park. Most azért már kissé kopár, hogy a fák leveleinek a fele lehullott. Viszont ideális hely ahhoz, hogy felkészítselek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 12, 2013 11:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Csúnyán nézek rá a megjegyzéséért, hogy túl jó a beszélőkém, legalábbis megpróbálkozom egy szigorú pillantással, de a tekintetemben most is ott van a játékosság. Épp készülök visszafeleselni rá valamit, amikor megpillantom az arcán a változást, majd fel is teszi a kérdést, ami szemmel láthatóan elkomolyította. Megköszörülöm a torkomat. Nem tudom, hogy mit válaszoljak. Tényleg nem. Egy részem már hozzászokott a dologhoz. Valamennyire. De igazából nem bánnám. Csak szerintem akkor is le kellene szoknia erről, a gyerek érdekében. Ugyanez a vér fog csordogálni benne is, ha egyszer világraszületik. És ha velem bármi történne, akkor a lányunk véréből nyer majd elégtételt? Nem tudom, hogy mennyire tudná majd megállni, hisz most sem a legjobban megy neki. Szinte dührohamott kapott korábban, amiért megfosztottam ettől az élvezettől. De nem tudom, hogy vezessem őt rá erre finoman, hogy ne sértsem meg vele ismét. - Én... - nyelek egyet, és kicsit bizonytalanul pislogok. - Én nem bánom, ha iszol belőlem, csak... - mielőtt folytatnám a mondatot, ismét elsimítom a hajamat a nyakamról, hogy lássa, komolyan is gondolom. - Csak szerintem ez akkor sem egészséges... nem természetes így. Nem is azért, mert veszélybe sodornád ezzel az életünket, vagy komoly kárt tennél bennünk, de... Tudatosult már benned, hogy amikor belőlem iszol, akkor tulajdonképpen a saját lányod vérét is iszod? - pillantok a szemeibe aggodalmasan, mert félek, hogy ugyanúgy fog reagálni, mint korábban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 12, 2013 11:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Élénken bólogatok mikor azt mondja, ő is nehéz eset. De még mennyire, ha tudná! Aztán kissé átfogom a derekát, mikor odalép hozzám, és ad egy kibékülős-jellegű csókot.
- Nem is tudom, miért akarlak harcra tanítani - mondom elgondolkodva. - Neked nem kéne küzdened, ha megtámadnak, akkor sem. Beszélj lyukat a hasukba. Az nagyon megy neked. Hidd el, fél óra múlva sírva könyörögnének kegyelemért - eresztek el egy kis vigyort, aztán kissé lebiggyesztett szájjal nézek rá.
- Akkor fogjam fel úgy, hogy többé nem is ehetem belőled?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 12, 2013 11:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

- Öööhm... igen - bólintok egy nagyot. - Borzasztóan bonyolult vagy - de halkan elnevetem magam, mert ez így, főleg ezzel a nézéssel, azokkal a szemekkel, amit rám mereszt, elég mókás. - Tudod, hogy nem kértem, hogy változz meg. Így fogadtalak el. Csak attól még néha tényleg nincs könnyű dolgom veled. Főleg, hogy én magam is nehéz eset vagyok - pillantok rá cinkos mosollyal, és megadom neki a lehetőséget, hogy ő is helyeseljen egy sort, ha akar, esetleg kifejthesse bővebben is, hogy mennyire szemtelen és engedetlen, és miket is szokott még rám mondani? Na mindegy, majd körülírja, ha akarja.
- Nekem azért egy kicsit több kell ahhoz, hogy levegyél a lábamról - jelentem ki felvont szemöldökkel, mintha csak azt mondanám: "nem gondolod, hogy ennyivel megelégszem." De közben elrugaszkodom az oszloptól, elé sétálok, aztán lábujjhegyre állva egy könnyed csókot nyomok az ajkaira. Igen, ezt veheti úgy, hogy részemről szent a béke.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 12, 2013 11:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Nem tudom mi az oka, de a harag lassan elpárolog belőlem. Talán az, hogy Hayley most kedvesen szól hozzám.
- Arra célzol, hogy bonyolult vagyok? - kérdezem, és vetek rá egy olyan pillantást, amitől tudom, hogy hatással lesz rá.

A ház mögötti udvar - Page 3 Klaus-Mikaelson-and-his-cute-facial-expressions-klaus-33986078-245-180_www.kepfeltoltes.hu_

- Tudom, hogy nem vagyok egyszerű eset. De eddig így éltem, és talán nem is én lennék, ha megváltoznék. Fogadj el így, mást úgysem tehetsz. Elszökni meg nem hagynálak - mondom, de már jókedv bujkál a hangomban.
- Akkor... most utálsz, vagy levettelek a lábadról a bűnbánó képemmel? - érdeklődöm.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 12, 2013 12:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Lassan elrágcsálom az almámat, mire meghallom a közeledő lépteket. Nem tudom, ezúttal mire számítsak tőle. Talán leolvashatnám az arcáról, de nincs kedvem felé fordulni. Csak akkor veszek erőt hozzá, amikor megérzem a jelenlétét a hátam mögött. Úgy látszik, neki sem fűlik hozzá a foga, hogy megtegye az első lépést. Félre teszem az almát, majd felállok, és szembe fordulok vele. Illetve olyasmi, hisz a lépcső egy alsóbb fokán állok, így eléggé felfelé kell néznem, hogy ha a tekintetét keresem. És most mi lesz? Kezdek kicsit belefáradni, hogy állandóan én kérek elnézést, még akkor is, ha nem érzem bűnösnek magam. Megkerülve őt feljebb sétálok, és hátamat az egyik oszlopnak vetem, de a szemeimet nem veszem le róla. - Nem gondoltam komolyan, hogy száradj ki - szólalok meg halkan, és egy kis mosoly bujkál a szám szélén, de még nem engedem szabadjára. A kinti levegő viszont tényleg jó hatással volt a haragomra. - Csak néha... ahh... - sóhajtok egyet. - Néha nem tudok mit kezdeni veled. És nem könnyíted meg, tudod... - jegyzem meg továbbra is farkasszemet nézve vele.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 12, 2013 11:57 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
(konyha)

Hayley nem ment messzire. Ott ül a kertbe vezető teraszlépcsőn, és rágcsálja az almát. Pff. Mintha nem lenne tele vele a kert. Ez a szép a déli teleken. Nálunk még ilyenkor is jó az idő.
Nem szólok egy szót sem, csak megállok a háta mögött, és várom, mi legyen most. Az én viselkedésem attól függ, ő maga hogy fog viselkedni. Nem akarok vitázni, de egyszerűen úgy érzem, képtelen felfogni az érzéseimet és a félelmeimet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 12, 2013 11:42 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Kilépve a ház mögé, végighordozom a pillantásomat a birtokon található almafákon, aztán megállapítom, hogy nem kellett volna a hűtőből hoznom almát, amikor itt van frissen, tele van vele a kert. Teszek egy-két lépést lefelé, aztán leülök a lépcsőre. Tagadhatatlanul gyönyörű ez a hely, nem csak az épület, hanem ez az egész. És további pozitívum, hogy nyugtatólag hat rám. Kissé ábrándosan harapok bele az almámba...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 12, 2013 11:37 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
***
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 

A ház mögötti udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Bár mögötti sikátor
» Ház és udvar
» Udvar
» A ház és az udvar
» Udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: New Orleans-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •