Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Dr. Maxfield kutatólaborja

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 5:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Nem akartam sokáig húzni az időt, hiszen tudtam, hogy itt van a megfelelő perc. Pont háttal áll nekem is, és Damonnek is...
Hát előhúztam a zsebemből a rongyot, majd mielőtt észrevehetett volna bármit, máris az orra és szája elé nyomtam, és vámpír erőmet használva nem hagytam, hogy lerúgjon magáról. Ideje volt már kissé önmagamnak lenni. És máris kiváltságosnak érezhette magát, hogy nem téptem le a fejét, pedig szívem szerint azt tettem volna.
Mikor éreztem, hogy a teste egyre inkább ellazul, és kezdi feladni a küzdelmet velem, elégedetten engedtem el, hogy a földre zuhanjon, és Damonre néztem.- Megtaláltam a vírus összetevőit. És azt, hogy mivel lehet visszafordítani, ha beadja valakinek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 5:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Épp a vizsgálóágynak támaszkodtam, lévén hogy Maxfield meghagyta Elenának, hogy ő kötözzön le, jelképesen a kínzóasztalra lökve engem, és elfordult összeszedni a gyötrelem eszközeit. Elena pedig csak erre várt....
Úgy intézte el Maxfieldet, mint egy igazi harcos, és büszkén néztem rá. Ugyanakkor jelentős megkönnyebbüléssel is.
- Csodálatos vagy - mondtam elismerően, bár a verbéna miatt ebből csak motyogás lett, megkapaszkodtam a vállában, hogy szilárdan álljak a lábamon. - A vírus... azt hiszem, felhasználta. Milán...
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 5:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

- Ha nem az életem... az életünk múlna azon, hogy abban a nőben van a vírus, nem érdekelne igazán - ráztam meg a fejem, majd ugyan támaszként funkcionáltam jelenleg, mégis kicsit egyenesen kellett állnia, hogy előszedjek egy véres tasakot, és a keze ügyébe adjam.
- Ezt idd meg. Utána ki kell találnunk mindent. Azt viszont már most kikötöm, hogy mire ez a férfi magához tér, te már otthon leszel. És este én is követlek - nyeltem egy nagyot. - Nagyon nagy fába vágtuk a fejszénket, Damon... - ráztam meg a fejem. - Rá továbbra is szükségünk lesz... nem ölhetjük meg, de mégis ki kell iktatnunk valahogy - nyeltem nagyot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 5:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Kivettem Elena kezéből a vért, és mohón felhajtottam, érezve, hogyan űzi ki belőlem a verbéna minden keservét, majd megtöröltem a számat.
- Remélem nem gondoltad komolyan, hogy engem leteszel otthon, aztán te meg elmész megoldani a maradék problémáinkat - vontam fel a szemöldökömet. - Mert erről szó sem lehet. Ami meg Maxfieldet illeti, van egy jó tippem. Kötözzük csak le az asztalra. Egyszer csak erre jár majd valaki, aki kiszabadítja - vigyorogtam el magam halványan.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 5:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Nem is Damon lett volna, ha nem kezd el rögtön ellenállni. Bár talán pontosan ezt érezte ő is, mikor én csinálom ezt. Nagyon egymáshoz passzolunk ezek szerint.
- Nekem a főiskolán kell maradnom... nem most, úgy általánosságban szeretnék itt maradni, Damon. És ha Maxfield rájön, hogy én segítettem neked, akkor rá fog jönni arra is, hogy vámpír vagyok, és én kerülök ide a helyedre. Neked menned kell, én pedig valahogy... kivédem ezt a dolgot. És természetesen lelépek a kényszermunkából, amit csupán a Gilbert név miatt kiszabott rám - forgattam meg a szemem.
- Megvan a vírus és az ellenszere. Talán... tudom is én. El kellene vinni valahová, kivéreztetni, hiszen biztosan szed verbénát... és ha megtörtént, megigézni, hogy felejtse el ezt a vírust egyszer és mindenkorra - nyeltem egyet határozottan. Ez az ötlet még nem is olyan vészes.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 6:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Te ezek után még a főiskolán akarsz maradni? - hüledeztem. - Eddig sem tartottam jó ötletnek, ezek után pláne nem. De oké, ezt otthon megbeszéljük - emeltem fel a kezem. - Ami Maxfieldet illeti, nem rossz az ötlet. De előbb semmisítsük meg ezt a nyavalyás labort. A feljegyzéseit, számítógépeket, mindent! Aztán megigézzük, és menjen, amerre lát - vontam vállat, aztán - hogy addig se ugráljon ha magához tér - lekötöztem a dokit az ágyra, ahol eddig nekem kellett szenvednem.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 6:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Megforgattam a szemeim, és nekidőltem az egyik szekrénynek, míg ő Maxfieldről gondoskodott.
- Félő, hogy ezt nem teheted - vontam egyet a vállamon. - Ha eltűnik egyik napról a másikra, az feltűnő lesz. És a többi Augustine nem nyugszik majd addig, míg rá nem jön, mi történt. És ha rájönnek, egyenes út vezet majd hozzád, hozzám és a családunkhoz - fontam keresztbe a karjaimat. - Egyszerűbb a fejéből kitörölni a vírus tényét, mintsem eltörölni minden emlékét. Túl kockázatos. Talán ez is az... de én továbbra is itt leszek, és figyelni fogok arra, hogy mit csinál.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 7:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Ja, mert abban, hogy te itt leszel, marhára nincs kockázat - morogtam a fogaim között a szemem forgatva, aztán megadtam magam. Tudtam, hogy úgyis hiába vitatkoznék a makacsságával.
- Jó, legyen - vettem aztán szikét a kezembe, és nem túl finom mozdulattal a doki bőrébe döftem. És hogy őszinte legyek, nem tudom azt mondani, hogy nem élveztem a tompa nyögését, meg a kimeredt szemeit.
- Milyen érzés a másik oldalon lenni? - kérdeztem kedves mosollyal.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 8:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Nem is tudom, hogy milyen érzelem jelent meg a szívemben, és bennem, mikor meghallottam a hangját, és végignéztem rajta. Nem tudom, mert előtte még soha nem éreztem... de ahogy ő a kezébe vett egy szikét, és rögtön Maxfield-et kezdte vele döfködni, csak felsóhajtottam, és hátat fordítottam neki, hogy elkezdjem összeszedni a saját cuccaimat. Láttam már elég szörnyűséget a napokban, egyáltalán nem volt gyomrom még ehhez is, és ami azt illeti, inkább hagytam volna itt mindkettőt a szadista hajlamaikkal együtt, mintsem végignézzem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 8:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Nem tudom, hogy mikor kezdtem ébredezni.. azt sem tudom, minek következtében kábultam el, de segített ébredésemben a tény miszerint valaki belém fájt egy éles tárgyat, amelytől fel kellett nyögnöm.

Nyitogatni kezdtem a szemem, és amikor megláttam a vámpírt a szemem előtt, első mozdulatom az volt, hogy a karomat próbáltam felemelni. Nem sikerült. Ezúttal én voltam a rab.

- Könnyítsd meg a dolgodat, és ölj meg inkább. - sóhajtottam, majd amennyire lehetett, körbefordultam a helyiségben. - Hagy találjam ki: szó sincs ártatlan emberlányról. Bolonddá tettetek. Apád nem lenne büszke rád.. sőt. Letagadná a tényt, hogy egy ilyen szörnyeteg létrejöttét segítette. - címeztem szavaimat Elenának.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 8:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Tudod, egyrészt égek a vágytól, hogy megöljelek. Szeretném kitépni a beleidet, leszedni a fejedet, és leszakítani a kezeidet meg a lábaidat. Igen, szívem szerint ezt tenném - hajoltam Maxfield fölé. - De nem fogom megtenni. Mert semmivel nem lennék jobb nálad. Lehet, hogy én vámpír vagyok.... de mégsem én vagyok a szörnyeteg. Mondtam, hogy vannak, akik más életet élnek vámpírént is. Közülük kettő itt áll előtted. Nem foglak tehát megölni. Ha a verbéna eltűnik belőled, megigézlek. És élj tovább boldogan... vagy halj boldogan. Az már nem az én saram lesz - vontam vállat.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 8:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ahogy Maxfield magához tért, rögtön engem kezdett kóstolgatni, és nagyon nagyot kellett nyelnem, hogy ne reagáljak rá, helyette csak ültem ott, és rájuk sem néztem. Tegnap még én magam akartam kitapétázni ezzel a pasassal a falat, de most már gyomrom sem volt ránézni. Nemhogy beszennyezni vele a kezemet.
- Inkább azt döntsd el, hogy amíg eltűnik belőle a verbéna, hová viszed. Ajánlanám a pincénket, de addig a gyerekek nem jönnek a házba, míg ott van - tettem hozzá, szavaimat Damonnek címezve. Azt nem tettem hozzá, hogy valószínűleg akkor engedném a gyerekek hazaérkezését, ha Damon összes sérülése begyógyult, és túlleszünk ezen az egészen lelkileg is. Ami talán nehezebb lesz, mint a testi gyógyulás. Hiszen nekik nem arra van szükségük, hogy két gondterhelt felnőttel legyenek egy fedél alatt...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 8:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Ígéretes program. Alig várom. - jegyeztem meg, s nem tudta vigyoromat letörölni a (szó szerinti) szurkálódásával sem. Mindenesetre tudtam, hogy be lettem csapva. Azt hiszem, a kannibál vírus miatt érkeztek, és túl közlékeny voltam a Gilbert lánnyal. Nyilvánvalóan megtalálta a jegyzeteket, és most már tudja, mit kell tennie ahhoz, hogy megállítson. Bravúros teljesítmény. De soha ne kezdjenek ki egy Augustine-nal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 9:57 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Minek vigyem ezt az idiótát a házunkba? - kérdeztem Elenától teljesen megrőkönyödve. - Hogy ha valamikor ne adj isten, valamiért megtörne az igézés ránk találjon, és beállítson mondjuk úgy, hogy ott vannak a gyerekek? - morogtam. - Nem, szerintem jól mutat a barátunk itt, lekötözve. Kivérzik belőle a verbéna, megigézem, és mehet órát tartani. Megfelel, picinyem? - veregettem meg Maxfield arcát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 12:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Milyen költői... - sóhajtottam fel. - Azt szűröm le, hogy ti ketten együtt éltek. - nevettem fel, annak ellenére hogy fájdalom szurkálta a mellkasomat, s amikor levegőt vettem, kellemetlen szúrást éreztem mindenhol, ahol végighaladt bennem a levegő.
- Ne higgyétek, hogy könnyen elbántok velem. Igézz meg, ha ez szíved vágya, s kínozz meg előtte, ha számodra jólesik. Egy Augustine soha de soha nem adja meg azt az örömet egy vámpírnak, hogy kegyelemért könyörögjön. - sziszegtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 4:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Mi férj és feleség vagyunk - néztem Maxfield szemébe. - És három gyereket nevelünk. Békében, és főképp szeretetben. És emberként - tettem hozzá, aztán undorodva mértem végig.
- Nem foglak megkínozni - válaszoltam. - Ebben vagyok én más, mint te. Te megtetted, és nemcsak a tudomány nevében, hanem a saját örömödre is. Ha én is ezt tenném, nem lennék különb nálad - morogtam. - Kettőnk közül talán észre kéne venned, melyikünk is az igazi szörnyeteg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 4:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Elbűvölő. Hogy a vámpírok milyen dolgokra képersek az utóbbi időben. - forgattam meg szemeimet, majd felsóhajtottam, és csak nagyot nyeltem.
- Csináld, amit kell. Szeretnék innen mielőbb kiszabadulni. Emlékekkel vagy nélkülük. - billent oldalra a fejem, majd elfordítottam a tekintetemet és inkább méricskéltem a labor egyik szegletét.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 5:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Éppen azon vagyok - válaszoltam, és kényelmesen leültem, hogy rálássak a sebére. - Nemsokára kifolyik belőled a verbéna. Akkor kapsz kevés vámpírvért, hogy gyógyulj. Aztán törlöm az agyadból az Augustine-okat, meg a kísérleteidet. Bár az is érdekes lenne, ha vámpírt csinálnék belőled, és itt hagynálak. A többi doki biztos lelkesedne. Te meg megismerhetnéd milyen évekig, vagy évtizedekig állandó fájdalomban élni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 5:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Lenyűgöző. - sóhajtottam fel, majd halkan felnevettem. - Változtass át, ha kedved leled benne. Mindent meg tudunk oldani, még ha te azt a kis vámpír agyaddal fel sem tudod fogni. De nem fogsz mindent szárazon megúszni. - tettem még hozzá, majd felszisszentem, ahogy megéreztem sérülésem valódi súlyát. Vérem szinte kézzel foghatóan áramlott ki testemből, és tudtam, hogy nem sok időnek kell eltelnie ahhoz, hogy sikerrel járjom.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 5:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Nem változtatlak át. Csapás lenne a fajtámra, ha te is közénk tartoznál - morogtam, és megnéztem a sebét. - Már csak néhány perc, haver - mondtam cinikusan és lekezelően. - Aztán mehetsz amerre látsz. Rendes leszek, semmi mást nem törlök ki a fejedből, csak az Augustine társaságot. Hiába, mit csináljak... aranyból van a szívem - sóhajtottam színpadiasan. - Addig viszont elmondhatnád, hol van Mila.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 5:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Kegyességed határtalan. Öröm lesz, ha végre eltűntök a laboromból. - jegyeztem meg felvont szemöldökkel, aztán vontam egyet a vállamon, már amennyire képes voltam rá.

- Honnan tudhatnám? Beadtam neki a vírust... aztán elengedtem. minek törődtem volna vele tovább, már nem az én terhem. - vigyorodtam el szélesebben, mint előtte bármikor.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 6:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Rászabadítottál a városra egy időzített bombát! - kiabáltam. - Aki az egész fajtám vesztét is okozhatja! A barátaimét, a szeretteimét, a miénket! - öntötte el a fejem a vér, és felemeltem a kezem, hogy teljes erőből Maxfield arcába üssek.
- Egyet megígérek - suttogtam. - Ha valakinek baja esik... ha elveszítek bárkit, aki fontos nekem,visszajövök. És megöllek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 6:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Nem vagy elég fáradt ahhoz, hogy ordíts? De ezek szerint ahhoz sem vagy elég okos, hogy tudd: egy iskolában vagy. - sziszegtem, és ugyan felszisszentem, mikor behúzott egyet nekem, de csak vigyorogni tudtam továbbra is, annak ellenére, hogy vérem ízét szám szegletében érzékeltem.

- Nem az én bajom... a te fajtársad. Mentsd meg te őt, ha ennyire nagy emberség vesz körül titeket.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 12, 2014 11:05 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Egy iskolában úgyis mindig ordítás van. Ez egy főiskola. Buli, drámák, stb - legyintettem, majd gúnyosan rávigyorogtam.
- Oh, el ne felejtsem mondani. Megvan a vírusod ellenszere. Megtaláljuk Milát, beadjuk neki, és vége a sztorinak. A fejedben sem lesz már meg többé a recept. Bocs, de vége a szadista pályafutásnak - dünnyögtem, és megnéztem a sebét.
- Azt hiszem, ez így jó is lesz - biccentettem. - Búcsúzz az emlékektől.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 12, 2014 11:59 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Nem mondtam ki, s nem is engedtem, hogy vigyorogjak, de tudtam belülről hogy a történetnek közel sincs még vége ebben a pillanatban. Megigéz, és akkor mi lesz? Elveszítem az emlékeimet. Lesz majd helyettem más, ha nem találok vissza magamhoz. Ettől senkinek nem kell tartani.

- Találkozunk még. - néztem mélyen szemeibe, ekkor már vigyorogva.  
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Vissza az elejére Go down
 

Dr. Maxfield kutatólaborja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Dr. Wes Maxfield
» Dr. Wes Maxfield + C O M I N G

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Whitmore főiskola-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •