Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 02, 2013 11:45 pm
Ugrás egy másik oldalra
Dr. Wes  + Maxfield





Dr. Wes Maxfield  mikrobiológiát oktat a Whitmore Egyetemen. Ő egy brilliáns, kissé arrogáns tanítási stílussal rendelkező, piszkosul jóképű 30 éves férfi. A hivatása idővel a mániájává is vált. Tanulmányozta Grayson Gilbert kutatásait,  plusz rendkívül tájékozott a vámpírok létezésével kapcsolatban is.
És most jöjjön az a rész, amikor elárulom, hogy nekem mi a közöm ehhez a jóképű fiatalemberhez! Pár évvel ezelőtt, amikor még földrajz szakos hallgatóként egyetemre jártam, egy cserediák program keretein belül egy évre átkerültem a Whitmore Egyetemre. Itt ismerkedtem meg Dr. Maxfielddel is, aki abban az évben már a mesterijét végezte az egyetemen. Az a bizonyos kémia már a legelső találkozásunknál meg volt közöttünk, így hát nem is kellett eltelnie huzamosabb időnek ahhoz, míg közelebb nem kerülünk egymáshoz. Talán  szerelem is szövődött közöttünk, egy erős kötelék, amit egyikünk sem akart megszakítani. Aztán letelt az egy év.. és nekem el kellett hagynom az egyetemet. Nehéz volt megtennem, de végül mégis ez tűnt a leghelyénvalóbbnak. Sőt, akkoriban Wessel még mindketten meg voltunk győződve arról, hogy ettől függetlenül semmi sem fog megváltozni kettőnk között. Persze, végül nem lett igazunk, mert abban a pillanatban, ahogy elhagytam a Whitmore-t minden megváltozott. Pár hónapig még tartottuk a kapcsolatot egymással és találkoztunk is hébe hóba, míg az emailek száma szépen lassan el nem érte a 0-t. Mindketten ott folytattuk az életünket, ahol abbamaradt, mintha az az 1év meg sem történt volna. Most, 4 évvel később ismét visszamegyek az egyetemre, ezuttal már tanárként. Vajon a kapcsolatunk miként fog alakulni a későbbiekben?
Ennyit szerettem volna mondani, a többit a megalkotóra bízom! 40 

♠️ ember ♠️ 30 ♠️ Rick Cosnett
Vissza az elejére Go down
 

Dr. Wes Maxfield

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dr. Wes Maxfield + C O M I N G
» Dr. Maxfield kutatólaborja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •