Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Dr. Maxfield kutatólaborja

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 27, 2014 8:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Láttam Elenán - és Maxfielddel ellentétben a hangjából is kiéreztem - a riadalmat. Ő ugyanarra gondolt, amire én is... De nem kellett sokat várni rá, hogy mindketten megkönnyebbülten sóhajtsunk fel. Némi sebezhetőség... ezt még túlélem. Sőt, akár fél lábon is kibírom. A legrosszabb lehetőségig nem jutottunk el... egyelőre.
Akkor viszont villámokat kezdett szórni a szemem, ahogy láttam, Maxfield hogyan érinti meg Elenát, és lehunytam a szemeimet, hogy ne kelljen tovább néznem ezt a képet, mert félő volt, hogy elárulom magamat, magunkat. És akkor vége mindennek....
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 27, 2014 9:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Megkönnyebbültem, még ha nem is mutattam ezt látványosan. Elvégre nem kockáztathatom, hogy bármi szimatot fogjon. Akkor tényleg vége lenne mindennek, és nem engedem, hogy ha le is kell buknunk, akkor Damon a kezei között legyen lebukás pillanatában.
De ahogy megérintette a kezem, már nem kellett színlelnem a döbbenetet. Ez most... Mi akar lenni?
- Talán jobb lenne, ha a... vámpírját venné szemügyre - köszörültem meg a torkomat. Most ki akar velem kezdeni???
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 27, 2014 9:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Nem vettem le szemem a lányról. Életem elmúlt pár évét a pályafutásomnak szenteltem, s mióta Crystal elhagyta az egyetemet, nem volt részem szerelmi kalandokban. Igaz, ez a lány fiatal. S nem úgy gondolkodik, mint én.

-Milyen helyes észrevétel! -feleltem, majd még hozzátettem. - De ha itt végeztünk, és eme vámpírok csodálatos példánya is visszakerül a helyére, meghívnálak egy kávéra... Elena. - billent oldalra fejem, majd visszaadtam a füzetet kezeibe.
- Nézzük, mit értünk el. - fogtam kezeim közé egy szikét, és sebet ejtettem vámpír hasán az éles pengével. - Ha ez működik, vár rád pár kellemetlen óra. Mintegy bosszúként, amiért lebecsülted a képességeimet.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 2:50 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Nem néztem fel, a doki még mindig Elenához ér-e. Féltem, hogy ha igen, szitkok olyan tömegével fogom elárasztani, amivel azonnal lebuktatom magunkat.
Megkönnyebbülten sóhajtottam, mert - Maxfield szavai nyomán - azt hittem, ennyi volt mára, és visszakerülök a cellába. Sajnos azt kell mondjam, hogy tévedtem...
Hangosan felkiáltottam, ahogy a borotvaéles szike átmetszette a bőrömet, és a húsomat. Nem néztem a sebemre, anélkül is tudtam, hogy a szer működik, és éreztem hogyan folyik ki belőlem az éltető vér.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 6:55 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Köszönöm, de már kávéztam - jelent meg egy negédes mosoly az ajkaim körül. Egyértelművé vált a szituáció. Na igen, bizonyára nem gyakran szabadul ki erről a helyről, de akkor se rajtam élje ki a beteges... akármijét. Nem is akarok belegondolni, hogy ő mire gondol most abban az őrült fejében.
Azonban a gondolkodásomat félbeszakította Damon kiáltása. Összeszorult a szívem, ahogy hallottam, és próbáltam erőm teljében visszafogni magam, hogy ne tépjem ki a szikét az ujjai közül. De nem tehettem, nem... Damon nem lenne rám büszke, és most az a lényeg, hogy célt érjünk. Viszont mégsem bírom ezt így hallgatni.
Ahogy a vére előbukkant testéből, tényleg a számba kellett harapnom, hiszen tudtam, hogy miféle kínokat él át, mivel... mivel a vírus dolgozik a szervezetében. Talán ezerszer erősebben érzi a fájdalmat, nem tudom.
Majdnem kibukott az ajkaimon, hogy muszáj ezt csinálnia? Ez még talán nem is lett volna árulkodó, hiszen ő úgy tudja, hogy sosem láttam még ilyet (és nem is, de...), de mégsem tehetek semmit, ami felébresztené a gyanúját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 7:05 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Még fél füllel hallottam Elena feleletét, ám nem volt lehetőségem válaszolni a kikosarazás eme változatára hisz pengém ekkor már a vámpír gyomránál időzött..

- Máris nem vagyunk annyira nagyfiúk, igaz? - kérdeztem összeszűkült szemekkel, majd kihúztam belőle a szikét s egy halvány vigyorral megtörölgettem. - De hogy lásd, én milyen nagylelkű vagyok, arra a hölgyre bízom a döntést, akit nemrég még vacsoraként akartál megenni. - fordultam a Gilbert lány felé. - Mit mond, Miss Gilbert? Elég volt mára ennyi, vagy kapjon a páciensünk egy igencsak fájdalmas betegséget, például spanyolnáthát? - kérdeztem, miközben tekintetemmel a hűtő felé fordultam, jelezvén hogy ott van minden amiről beszélek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 11:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Rájöttem, hogy a feleségemben egy színésznő veszett el. Más nem lett volna képes többé-kevésbé faarccal elviselni a látványt. Csak a tekintete árulkodott róla, hogy mi is zajlik a lelkében végig.
Mikor Maxfield kihúzta a szikét a testemből, kissé megkönnyebbülten felsóhajtottam. Tudtam, hogy ha Elenán múlik, már vége a szenvedésnek. Az már más kérdés, hogy a doki vajon hallgat-e majd rá. Aztán egy nem túl megnyugtató gondolat kezdett körvonalazódni a fejemben.
- Spanyolnátha? - visszhangoztam suttogva, belenézve a doki enyhe őrületet árasztó szemébe, és emlékeimbe bevillantak a csaknem egy évszázaddal korábban látott betegség tünetei. - Ha én most nem tudok gyógyulni... akkor abba akár bele is halhatok - állapítottam meg döbbenten. Nagyon bíztam benne, hogy ez csak egy hülye vicc... de az Augustine orvosokat ismerve erre vajmi kevés volt az esélyem.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 3:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Oké, már az én gyomrom is javában forgott ettől a fickótól. Hogyan lehet valaki ennyire beteg, és... és... és őrült?! És én azt hittem, hogy a ripper Stefannál nincs rosszabb... ezt nem tudom elhinni. Hánynom kell tőle. De most nem szabad kimutatnom ezt a gondolatmenetet, mert... közel kerülnénk a lebukáshoz.
- Én úgy gondolom, hogy öhm... mivel ő csak egy napja van itt, talán jobb lenne, ha későbbre is tartogatna valamit a meglepetéseiből - böktem az ujjammal a hűtő irányába, olyan higgadtsággal beszélve, mintha tényleg semmi közöm nem lenne a "rabjához". - Lesz még ideje kihasználni az orvostudomány előnyeit - köszörültem meg halkan a torkomat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 3:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Micsoda meglepetés, talán még agy is van a fejében! - vigyorodtam el szélesebben mikor meghallottam a megállapítást miszerint sebezhető állapotban meghalhat a spanyolnáthától.

- De tudod mit? Most.. a hölgynek köszönhetően megúsztad. - tettem le még egy fecskendőt, miután megtisztítottam. - Igaza van, ne avassunk fel mindent az első közös napunkon. - vettem át Elenától a noteszt, és végignéztem hogy leírt-e mindent ami szükségeltetik. - Ezt délután vidd fel a számítógépbe. Az asztalon találod a szükséges adatokat a titkosított akták eléréséhez. Mivel Grayson lánya vagy, bízom abban hogy minden információt a legbizalmasabb formában fogsz kezelni. És mivel ma a Te kedved szerint alakítottam kedvenc vámpírunk sorsát, kérlek, gondold meg magad a kávét illetően. - sóhajtottam, ám érezhette hogy valamit valamiért-elven beszélek. Csak akkor teszek az ő szava szerint ha cserébe én is kapok valamit, ha már le kellett mondanom pár fájdalmas kiáltásról.
- Visszaviszem a pincébe a páciensünket. Este a Te dolgod lesz nekik minimális vért vinni. - mondtam ezt még Elenának.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 8:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Megkönnyebbült sóhajjal kifújtam a levegőt. Tudtam, hogy Elenára számíthatok, mert ő nem hagyja, hogy vagdaltként végezzem. Legalábbis a mai nap folyamán semmiképpen. Aztán hogy képes lesz-e a jövőben is visszatartani Maxfieldet a túlkapásoktól, az már másik kérdés...
Annak a ténynek, ami az estére vonatkozott, kétszeresen is örültem. A vér maga lesz a megváltás, mert érzem, már most is mennyire legyengített a seb, és a vérveszteség. Másrészt legalább lesz alkalom néhány szót váltani Elenával, Maxfield figyelő tekintete nélkül. Ugyanakkor az ár nagyon nem tetszett... mert látható volt, hogy Maxfield valamit-valamiért játékot akar játszani. Az én feleségemmel méghozzá!
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 8:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Kivette a kezemből a noteszt, majd szemügyre vette, és utána rögtön úgy kezdett dirigálni, mintha már ezer éve a főnököm lenne. Nem véletlen, bizonyára irányításmániás, és ez most szemmel láthatóvá vált. Nem mintha eddig nem lett volna egy ilyen sejtésem.
- Szóval erre ment ki a játék? - bukott ki belőlem a kérdés hirtelen, majd próbáltam minden ellenérzést eltüntetni a hangomból, és halványan elmosolyodtam. - Rendben. Akkor legyen egy kávé. De egy igazi úriember süteményt is párosít mellé - tettem aztán hozzá. Próbáltam elterelni a figyelmét... és ha ez kell hozzá, hát legyen. Bár az tény, hogy ha többet akarna, nem érdekelne semmilyen terv, kitörném a nyakát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 8:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
A vámpír már nem reagált szavakkal, így szabad teret nyertem abba az irányba, hogy Elenához tudjak intézni pár mondatot. - Soha nem tudhatod, mi mindennel képes egy férfi szolgálni, ha egy bájos hölgy társaságát élvezheti. - jegyeztem meg, tekintetem pedig mélyen az övébe furakodott, majd letettem jegyzetfüzetét, és a hűtőhöz léptem a fecskendőkkel, de közben Elenához beszéltem.

- Megtennéd, hogy letakarítod a vért a kísérletalanyunkról? A fiókban találsz hozzá törlőkendőt. Nem kelthetünk feltűnést a folyosókon, ha arra járna valaki. - magyaráztam, majd a számítógéphez hajolva elkezdtem pár megállapítást gépelni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 9:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Kifújtam a levegőt, ahogy Maxfield hátat fordított, és ráhunyorítottam Elenára. Igyekeztem jókedvet sugározni felé, és némileg az is volt. A mai napi kínoknak vége van.
Éreztem, hogy a kezeim - egymás után - kiszabadulnak a láncokból, és mikor Elena hozzáfogott lehetőleg gyengéden letörölni rólam a vért, észrevétlenül megszorítottam a kezét. Ez az érintés volt most nekem az erő, ez volt most minden...
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 9:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Valami furcsa boldogság töltött el, ahogyan Maxfield hátrébb lépett, és először a hűtőnél, majd a computernél kezdett foglalatkoskodni. Szabad kezet kaptam, miszerint lecsukatolhatom azt, akit látszólag gyűlöltem... de mi ketten tudtuk, hogy ez közel sem fedi a valóságot.
Direkt úgy helyezkedtem, hogy Maxfield ne láthassa az arcom, úgy emeltem a kezembe a hideg és vizet törülközőrongyot, miután elengedtem Damon kezeit.
Mikor megszorította a kezem, halványan elmosolyodtam, és gyengéden kezdtem el eltüntetni róla a saját vérét. A mellkasa közepén egy csúnya seb éktelenkedett, én pedig... nagy gombócot nyeltem le, hogy ne legyen könnyes emiatt a szemem. Határozottság, ez a legfontosabb. És kitartás. Ha ő kibírja... ne én legyek megint az, akinek nem megy!
Nyeltem egy aprót, majd a kezembe fogtam egy gézlapot és fáslit, hogy ne hagyjam nyíltan a sebet. Minden bizonnyal Maxfieldnak sem célja megölni egy vérmérgezéssel hiszen elvileg most már... ez is lehetséges, míg a keverék ki nem ürül a szervezetéből. És közben próbáltam nem azzal foglalkozni, hogy már mióta nem érinthettem meg a saját férjem testét, mely akaratlanul is gondolatokat szült a fejemben... és próbáltam őket kizárni, legalább most.
- Azt hiszem, hogy készen vagyok - nyeltem egyet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 9:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Míg a billentyűket ütögettem, nem volt időm foglalkozni a lánnyal és a vámpírral. Nem is volt nagy látványosság hogy lemossa róla a saját vérét, és a hangok alapján úgy gondolom hogy el is látta a sérülést.

- Gondoskodóbb mint én azt gondoltam. - sétáltam oda melléjük, s megfigyeltem a bekötözött és ellátott sebet melyet én magam ejtettem a vámpír mellkasán az imént a szikémmel. - Ezt általában nem szoktam. De ennyi jó dolga legyen a sok kosz és vér között. Gondos kezek. Ez az amelyről egy vámpír álmodni sem mer. Mit gondolsz a vámpírokról te, Elena? - kérdeztem felvont szemöldökkel. - Apád vadász volt. Téged is ebben a szellemben nevelt testvéreddel együtt?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 1:31 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Lehunytam a szemem a jóleső érzéstől, ahogy megéreztem Elena kezét a testemen. Gyengéden, kedvesen nyúlt hozzám, és ez a puszta tény, meg a szeméből áradó érzelmek mintha máris enyhítették volna a fájdalmamat.
Miközben Dr. Franeinstein szerelmem felé fordult egy kérdéssel, és egy nagy és keserves nyögéssel megpróbáltam felülni az asztalon, és uralkodni a szédülésen, ami elfogott a vérveszteségtől.
- Gondolom, nincs ellenvetésed, ha én most visszavonulok pihenni egyet - mondtam Maxfield felé címezve kissé gúnyos szavaimat. - Vendégségben nem illik sokáig maradni, ergo nekem ennyi elég volt. Másrészt nem akarom tovább bámulni az ocsmány pofádat.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 10:55 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Damon arcáról lassan eltűnt a fájdalom érzete... vagyis, talán fájt még neki, de azt hiszem, egy kis érintés is segített neki... a rengeteg fájdalom kellős közepén, amit el kellett szenvednie.
- Dr. Maxfield... - fordultam ekkor az orvos felé, mikor elővettem a mobilomat, és eszembe jutott, hogy mit ígértem Klausnak, mikor itt járt a partin. Rá kellett jönnöm, hogy... azt hiszem, jobb lesz, ha személyesen avatom be a tervbe. Damonnek az ő segítsége is jól jöhet, ha velem, és Enzo-ékkal történne valami. És nincs kizárva, hogy történik. Maxfield okos. Nem hiszem, hogy sokáig meg tudom téveszteni.
- Nekem most... azt hiszem, hogy mennem kell. Végetértek az óráim, és még délután vissza kell mennem Mystic Fallsba egy eléggé fontos ügyet elintézni - nyeltem egyet. Direkt mondtam ezt. Damon füle hallatára nem mondhatom, hogy New Orleans-ba készülök.
- Körülbelül este nyolcra visszaérek, és akkor... teljesítem a kéréseit - mondtam még neki bájos mosollyal, majd Damonre pillantottam és miután láttam Maxfield megadó pillantását, nagy nehezen, de kiléptem. Az ajtóban azonban még megálltam, és Damonre pillantottam. A tekintetemmel szinte csak annyit üzenve neki, hogy tartson ki... és bízzon bennem, hamarosan vége.

(Klaus rezidenciája)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 7:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Nem túlzottan ijedtem meg attól hogy a vámpír felült, hisz nem volt ereje támadni. Erről mindig, minden körülmény között képes voltam gondoskodni.

Elena azonban kitért a válasz elől, és elég nagy gyorsasággal elhagyta a rendelőt. - A mai kávé ugrott. - sóhajtottam, majd a vámpír felé fordultam, és félrebillentettem fejemet. - Úgy vélem, hogy holnap a barátnőddel fogok kísérletezni. Azt vettem ki hogy ismeritek egymást. - utaltam a pincében lévő orosz nőre, a tekintetemet is a padló felé fordítottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 7:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Azt várod, hogy elsírjam magam? - próbáltam talpra állni, de rájöttem, hogy alighanem a földön landolnék, így maradtam nyugton, félig ülő, félig fekvő helyzetben. - Tőlem ki is filézheted. Egy mámoros éjszakán kívül nem jó az a nő semmire. Maximum arra, hogy szétbomlassza az agyam. Örömet szerzel a külön cellával, mert már nem bírtam volna sokáig mellette- tettem hozzá, mintha csak barátok lennénk. Reménykedtem, hogy ha eltelik némi idő, és kissé el tudom altatni az éberségét, talán én is megmutathatom neki, mi az, ami tud fájni...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 9:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Nem volt számára mondanivalóm, de egy vigyorral fordultam felé.

- Ha már ilyen kedvesen nyilatkozol róla, még ma este kihozom onnan. Elviszem egy másik laborba, ahol más körülmények között.. bizonyos értelemben más kísérletet fogok elvégezni rajta. De neked minderről nem kell tudnod. A reményed úgyis egy adag vér. - vicsorogtam már szinte, majd némi verbénát fecskendeztem belé ismét.

/Cellák/
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Május 04, 2014 5:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
(Cellák)
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy elégedett vagyok magamma. Ez csak akkor következhet be, ha sikerül megtalálnom azt, amire szükségünk van. Addig nem akarok jelenteni Maggie-nek és Enzo-nak, amíg meg nem találom, hogy hogyan és miként ír a vírusról, amelyet keres.
Helyet foglaltam, és körülbelül két órán keresztül azt böngésztem, hogy mely jegyzetében mi található. Már mindent megtaláltam, mindent kiismertem, csak az az egyik hiányzott... ez a kannibál vírus... komolyan, olyan hihetetlen, hogy valakinek eszébe juthat kifejleszteni egy szert, amely azt éri el, hogy vámpír csak vámpírral legyen képes táplálkozni. Csak egy őrültnek lehet hozzá kreativitása. De Maxfield esetében miért is vagyok meglepve?
Aztán mikor már készültem volna feladni... mikor az egyetlen reményem már csak az volt, hogy néhány nap és Damon ismét velem lehet... a kezembe akadt egy csomó papír, melyet eddig még nem lapoztam át. Nem is kellett sok figyelmet fordítanom rá, hiszen már a harmadik oldalon találkoztam azzal, amit eddig kitartóan kerestem.
Hirtelen felpattantam az izgalomtól, és a levegő a tüdőmben akadt. - Ez... ez lesz az! - bukott ki belőlem, és rögtön előkerítettem egy papírt. De mire írni kezdtem volna, a lap aljára ugrott a tekintetem, ahol egy bizonyos szöveg villogozz... ellenszer. Tehát... a vírusnak van ellenszere! - Istenem, add hogy igaz legyen - tettem zsebre az említett oldalt, és nagyot nyelve körülnéztem. Ki kell találnom, mit csináljak Maxfield-del. Damont meg kell szöktetnem innen. Holnap. Valahogy meg fogom lépni... majd amikor Damon már messze jár, elhitetni Maxfield-del, hogy többé nem akarok apám nyomdokaiban élni. És titka örökké biztonságban lesz nálam. Nem fogok elmenni a főiskoláról... bár talán ki fogok venni néhány nap szabadságot, ha Damon szabad lesz.
Elégedettség töltött el. Ez azt jelenti, hogy ha Damont holnap felhozza a Maxfield... elég egy kis kábító folyadék, amitől eszméletét veszti... és Damon meg tud szökni innen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 09, 2014 7:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Nem voltam idegen Mystic Falls városában. Grayson Gilbertnek köszönhetően gyakorta tehettem látogatást irodájában, s ami azt illeti, rengeteg titkos helyet tudtam volna felsorakoztatni. Többek között azt a bizonyos irodát, ahová Milenát vittem a nap folyamán.

- Készen áll minden? - léptem be az irodába rögtön, majd megdörzsöltem államat, ahogyan fürkészve körbefordultam. - Tökéletes a rend. Tegnap még... minden a kedves vámpírbarátunk tombolásának eredményében úszott. De ma nagy nap vár ránk. - sóhajtottam elégedetten, majd rákacsintottam Elenára, hogy láthassa: immáron minden a mi kezünkben van. Az emberek kezében. S csak rajtunk múlik, hogy hogyan használjuk fel.
- Készíts elő mindent! A hűtőben találsz pár fecskendőt. - köszörültem meg torkomat, majd végigmértem őt még egyszer. Túlzottan nyugodtnak tűnt. Tegnap még egyenlő volt egy nebánts virággal. De most..

/Cellák
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 3:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
/Cellák

Már teljesen a kezemre állt az, hogy miként és hogyan hozzak fel a pincéből egy-egy vámpírt probléma nélkül. A rejtélyt azonban még nem akarom megosztani a Gilbert lánnyal, hiszen bárhogy is nézem, sosem lesz képes felcipelni ide senkit sem.

- Készen áll minden? - láncoltam le ismét a férfit, majd belekortyoltam egy pohár vízbe, melyet a tálcára készített ki nekem.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 3:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Maxfield ma villámgyors üzemmódban működött. Mikor beköszönt, már tudtam, hogy ez a nap megváltás lesz mindannyiunk számára.
Hát elővettem azokat, amiket mondott, majd elővettem egy törlőrongyot, és átitattam azzal a folyadékkal, amely majd elkábítja őt. Megvan a vírus... megvan az ellenszerének lehetséges verziója. Hát innentől kezdve nincs mitől félnem. Csak tudnám, hogy végképp mivel iktathatnánk ki ezt a férfit... megölni nem ölhetjük meg, túl gyanús lenne.
- Készenáll minden! - bólogattam, majd amikor elfordult, óvatosan Damonra kacsintottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 5:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Ismét úgy vonszoltak ide, mint egy halom rongyot. Újra láttam az asztalt, a csillogó eszközöket... de volt egy dolog, ami más volt, mint ezelőtt. Elena viselkedése. Ebből úgy tűnt, a mai nap már nem lesz Maxfieldnek egy szadista karácsony. Ezúttal ő is meglátja majd, milyen kiszolgálatottnak lenni. Én pedig már alig vártam a percet...
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Vissza az elejére Go down
 

Dr. Maxfield kutatólaborja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Dr. Wes Maxfield
» Dr. Wes Maxfield + C O M I N G

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Whitmore főiskola-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •