Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 9:35 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Nem fogadtam rosszul azt, hogy azt mondta, ez nem szerelem. Ezzel én is így voltam... mert Damont szeretem. De talán mikor boldogtalan vagyok, képes vagyok elhitetni magammal, hogy Klaus iránt is hasonlót érzek... ami a vonzalom és valami furcsa szeretet egyvelege.
- Én sosem lennék "méltó" hozzád - suttogtam még mindig rekedten. - Én nem szeretem és nem vágyom hatalomra. Nem tudnék emberek és vámpírok felett basáskodni... egyszerűen képtelen lennék rá - ráztam meg a fejem, majd a kezeinkre néztem.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 9:32 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
- Életem folyamán egy nővel kapcsolatban éreztem csak így, és ő Tatia - mondtam csendesen. - És nézd, hová jutottunk ezer év alatt. A másik nő, aki bennem él, te vagy. Tatiát lángoló szerelemmel szerettem, és szeretem most is, még ha nem is vagyunk együtt. Hogy hozzád mi fűz, azt nem tudom. Nem szerelem, azt tudom. De képtelen vagyok megnevezni ezt az érzést irántad. Talán úgy hiszem, ha nem lenne Salvatore, te lennél a méltó királynő a királyságom trónusán, mellettem - léptem újra közel, és megsimogattam a kezét.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 9:12 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Nagyot nyeltem. Ő még mindig annyira más volt, mint Damon... ami miatt ugyanúgy vonzó volt, akárcsak ő.
- Nem tudom, hogyan vagytok képesek egyszerre megférni a szívemben... - ráztam meg a fejem. - Mert szeretem Damont... gondolj rólam ezek után akármit, hidd azt, hogy csak hazudom magamnak, de ha nem szeretném, már régen nem lennék vele. Egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek... mit tegyek, mikor valami történik, és nekem rögvest te jutsz eszembe, mint B terv... mint menedék, akiről tudom, hogy akkor is megért és meghallgat, mikor talán Damon nem... - vált rekedtté a hangom, és éreztem, hogy könnyek gyülemlenek a szemembe. - A vámpírrá válás első, kezdetleges fázisai talán könnyebbek lettek volna, ha te vagy ott, mert ezer év után talán te egy-két apróságot jobban megértettél volna... de én nélküle sem tudok élni... ő miattam változott meg. Miattam vált olyanná, hogy jó legyen nekem, mert annyira szeretett, hogy erre is képes volt. És én nem tudom őt megbecsülni, pedig szívem szerint saját magam képelném fel, amiért azt bántom, akit mindennél jobban tisztelek és szeretek... - csuklott el végül a hangom. Hát igen. Ha valamiben díjnyertes vagyok, az a makacsság, és a könnyek. Azokból mindig akad egy pár csepp.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 1:57 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
- Ha csak birtokolni akarnálak, nem törődnék veled. Sem a biztonságoddal, sem a családod biztonságával. Nem törődnék az érzéseiddel sem, hanem most azonnal letepernélek, hogy... hogy is mondtad? Hogy birtokba vegyelek. De nem teszem. Mert számomra nem tárgy vagy. Érdekelnek az érzéseid, a gondolataid, a lelked - fejetem be. - Jaj, kis hasonmás - tettem hozzá - bár híján lennél valaminek. Vagy egy férjnek, vagy a lelkifurdalásnak.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 9:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Az éreztem, hogy egyik pillanatról a másikra elborította a helyiséget a jeges, hidegvíz. Nem úgy gondoltam, amit mondtam, de nem volt már lehetőségem visszakozni. Vagy talán mégis úgy gondoltam?
- Mégis, mit kellene gondolnom? Én már... bármit elhitetek magammal, csak hogy... közöttünk ne történjen meg ismét... mert talán valami ősi bűbáj az, ami összeköt minket, és nem tudjuk megtörni... hát az emberi praktikák talán még működnek... - nyeltem nagyot. Testem még mindig lángolt ott, ahol hozzám ért. Ott is, ahol nem. De muszáj volt valamivel kiváltanom belőle ezt... hogy eltávolodjon tőlem. És úgy tűnik, megtaláltam a legjobb módszert.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 9:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Elengedtem őt, és hátráltam egy lépést. Muszáj volt, ha nem akartam teljesen elveszteni a fejem... mert alig pár perc választott el attól, hogy ne tépjem le róla a ruhát, és ne merüljek el a testében.
De kimondott valamit, amitől úgy éreztem, mintha egyszerűen pofon vágtak volna, és kissé döbbenten hátrahőköltem.
- Azt hiszed, hogy én csak birtokolni akarlak? - kérdeztem, hangomban némi keserűséggel.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 9:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Csak beszélt és beszélt... nem is tudom, mikor fogtam fel véglegesen a szavak jelentését, de volt közte egy mondat, amely jelentősen változtatott mindenen, amit eddig éreztem.
Elhúztam tőle a számat, és nagyot nyeltem, ekkor már jóval tisztább tekintettel és fejjel. - Nem teszem... nem tehetem meg... ő szeret... és én is szeretem... nem érdemli meg, ő nem ezt... ezt nem - ráztam meg a fejem, ahogy a szemeibe néztem, amelyek most közelebb voltak, mint eddig valaha. - Ő nem csak birtokolni akar, ő szeret és... és szeretni akar... miattam tesz mindent... és én már... kétszer nem becsültem meg... - csuklott el a hangom.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 9:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
- Ígérem... - mormoltam. - Ha kell, meg is igézlek... - markoltam bele a melleibe, aztán hozzádörgöltem a csípőmet. - Megkapom, amit akarok, és te is megkapod.. és soha, senkinek nem kell ezt megtudnia. Damonnak sem....de - emeltem fel a fejem, hogy parázsló tekintetem belefúrjam az ő vágytól ködös tekintetébe - de nem tudom, miért teszed ezt vele....tényleg ennyire vonzódsz hozzám?
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 9:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Tudtam, hogy ismét a döntés pillanata. Ismét itt lesz a pillanat, amelyből nem lesz visszakozás. Nem mondhatom majd azt, hogy nem akartam. Mert akarom.
Légzésem akkor gyorsult fel igazán, mikor rám tapadt, és csupasz mellkasa csak fokozta az izgalmat, melyet testemben éreztem. Nem tudom, mikor éreztem utoljára ehhez fogható vágyat, de nem is ez volt a fontos. Igaza volt. A tiltott gyümölcs a legveszélyebb és a legédesebb. Talán mindezt azért érzem ennyire intenzíven.
- Damon... Damon sosem tudhatja meg... ígérd meg, hogy nem mondod el neki... és tőlem sem tudja meg - vált hangom szaggatottá, ahogy ismét hajába túrtam, és markomba szorítottam hajtincseit.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 8:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Ahogy a földre dobta a kabátját, ez maga volt a kihívás... és én elfogadtam a kihívást.
Egy mozdulattal dobtam le magamról a pólómat, hogy a következő másodpercben már előtte teremjek, meztelen mellkasomat nekiszorítva, és mohón kezdtem falni az ajkait, nyakának bőrét, kezem pedig minden helyet bebarangolt a testén.
- Akarlak... - ziháltam hevesen.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 8:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Ahogy végignézett rajtam, azt éreztem, hogy szinte felfal... és nem is értem, hogy eddig miért nem esett nekem. De benne megint több kontroll van, mint bennem. És... azt hiszem, hogy ez mindig így fog maradni. Annak ellenére, hogy nekem van szerelmem... és veszítenivalóm.
Ahogy azonban utolsó szavai elhagyták ajkait, belém bújt az ördög... nem mozdultam, csak az ajtó fájának dőltem, és lehúztam magamról a farmerkabátomat, hogy egy mozdulattal a földre dobjam, ezáltal felszínre kerültek csupasz karjaim.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 8:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
- Mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb. Mindenki számára - sóhajtottam nagyot, és hiába lépett hátrébb, a tekintetem nem szakadt el tőle. A puszta pillantásommal levetkőztettem, perzseltem bőrét szememmel, és felhördültem, mikor megéreztem, hogy az érintése nélkül is életre kel az izgalmam a nadrágomban.
- Egy perc... - súgtam a vágytól rekedt hangon - ennyid van, hogy menj, ha akarsz. Utána már nem állok jót magamért, mert iszonyúan kívánlak.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 8:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

A szavai felhangoztak, én pedig lassan elszakadtam tőle, hogy a tekintetébe nézzek. Hatalmas áron állt meg, ahogy láttam... és talán így is lesz a legjobb.
- Sajnálom - suttogtam aztán, és kiszakadtam a karjai közül, hogy egy pár méter távolságot vegyek fel kettőnk közé. - Ezt nem szabadott volna - köszörültem meg a torkomat.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 8:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
- Kis hasonmás - nyögtem fel halkan, mikor a hajamba túrt - iszonyúan kívánlak. Bármit megtennék, hogy most veled legyek. Legszívesebben felkapnálak, felvinnélek a szobámba, és ájulásig szeretkeznék veled. De nem teheted ezt meg a férjeddel. Nem léphetsz félre velem, míg ő szenved, és fájdalmai vannak. Mellette van a helyed... még akkor is, ha most szeretném letépni a ruhádat, és őrült módon megajándékozni a kéjjel.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 8:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

- Gondolok Damonön... egész nap azt csinálom, rajta gondolkodom... azon, hogy vele vagyok... hogy vele szeretkezem - suttogtam tüzesen, ahogy ujjaim gyengéden a hajába túrtak. - De most csak azon gondolkodom, hogy veled vagyok... - nyeltem egyet a forró vágytól. - Már olyan régóta kívánlak. Nem tudok élni anélkül, hogy mindez ne teljesüljön be... igézz meg, kérlek... hogy menjek el... vagy pont ellenkezőleg... hogy ne gondoljak másra... - tapadtam ekkor hirtelen ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 8:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Már úgy kapkodtam a levegőt, mint valami fuldokló, és a kezem - mintha önálló életet élne - megindult Elena testén, lágy, simogató mozdulatokkal.
- El akarom venni... ezt akarom. De nem szabad - nyögtem elkínzottan, erőm utolsó maradékával visszafogva magam. - Gondolj Damonra... ne tedd ezt vele. Vagy mégis... én már nem is tudom - bátorodtak fel a mozdulataim, már a mellét simogattam heves lélegzetvételek közepette.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 8:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

- Én... én nem akarlak megőrjíteni... én csak... nem tudok parancsolni magamnak... és a gondolataimnak - csúszott a tekintetem a szájára, majd a szemére, aztán ismét a szájára. Nem csókoltam meg viszont, nem. Akkor már nem lett volna megállás, és ennyi kontroll még volt bennem. Hasznát is vettem.
- Küldj el... kérlek... kérlek. Küldj el... - ismételgettem a szavaimat, miközben hevesen kapkodtam a levegőt. - Vagy tedd azt, amit tenni akarsz... amit tenni akarunk - súgtam, a levegő pedig szinte porrá zúzta a tüdőmet. Meg akartam őt kapni. Ismét. Bármilyen áron. Ha kell, igézzen meg, hogy ne emlékezzek rá, vagy... akármi. De megőrülök ha most nem kapom meg azt, amit akarok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 8:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Jólesett, ahogy azt mondta, szép nevet választottam a lányomnak. Igen, én is így gondoltam. Bár ebben Hayleynek is nyilván lesz véleménye, és őt illetve, naná hogy dacolni fog velem.
Ám mikor Elena felemelte a fejét, hogy a szemembe nézzen, láttam megcsillanni tekintetében a vágyat, és ezzel nem tette könnyebbé a helyzetemet.
- Elena... - suttogtam, már kissé nehezebben véve a levegőt - ne őrjíts meg...
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 8:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Ő is átölelt, és ahogy nyaka az arcom elé került, beszívtam férfias illatát. Nem akartam most többet érezni, nem akartam azt hinni, hogy... ez lehet több. Ő sosem lett volna az enyém, akkor sem ha nem vagyok együtt Damonnel, mert mindig Tatiát szerette. És ennek teljes tudatában éreztem azt, amely talán nem szerelem, de... mégis itt él a szívemben.
- Értem. Gyönyörű név - suttogtam halkan, majd még ugyan nem engedtem el, de tekintetemmel megkerestem pillantását, és szinte éreztem, hogy... tekintetem megtelik perzselő vággyal. - Én... én nem tudom, hogy miért érzem ezt... azt érzem, hogy... hogy megőrülök, ha nem teszel a magadávé - suttogtam halkan, rekedten, de nem mozdultam. Nem... azt akartam, hogy ő józan legyen. Hogy elküldjön. Hogy el tudjon küldeni. Remélem, hogy képes rá. Csak legyen rá képes.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 7:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Azt hittem, nemet fog mondani, de nem így történt. Hozzám lépett, és átölelt, és ez az érzés csodálatos volt. Nem sok köze volt ennek a szexuális izgalomhoz, vagy a szerelemhez... egyszerűen jólesett, hogy valaki képes volt bennem is kendőzetlenül meglátni a kevés jót, ami maradt a szívemben.
Én is megöleltem Elenát, és a hátát kezdtem simogatni lágyan.
- Aimée... - suttogtam a fülébe. - Aimée Elinor Dawn Mikaelson. Így akarom hívni a lányomat. Csak azt akarom, hogy tudd... ha szükség lenne rá.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 7:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Nem is ő lett volna, ha nem tesz félreérthető megjegyzést, de mit vártam? Legalább bennem is oldotta kissé a feszültséget.
Aztán mikor kérése elhagyta a száját, meglepetten fürkésztem a tekintetét. Tényleg komolyan gondolta. Úgy, mint egy barátot szoktak. Nem tudom, hogy mennyire jó ötlet ez... de ez talán menni fog... azt hiszem.
Nagy levegőt vettem, és odaléptem hozzá, egyik karom a vállára, a másik a dereka köré fonódott, és egy apró sóhajt kísérően a vállára hajtottam a fejem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 7:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
- Szeretem, ha elmennek a nők tőlem - mondtam, kis hamiskás mosollyal. - De ha menned kell, én megértem. De előtte... lehet még egy kérésem? Akkor is, ha mára már kimerítettem a kérések tárházát. Ölelj meg... csak egyszer. Mert nem tudom, mikor látjuk újra egymást, vagy látjuk-e még egyáltalán. Ölelj meg úgy, ahogy egy barátot szoktak... úgy, ahogy nekem eddig még talán sosem volt részem ebben.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 7:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Magam sem tudom, hogy miért, de miután kiszöktek belőlem a szavak, megkönnyebbültem. Mintha egy hatalmas nagy kő esett volna le a szívemről, és... emiatt kezdtem is zavarban érezni magam. Most tényleg beavattam őt a lelki világomba? Talán... nagyon nagy butaság volt.
Viszont mikor ő kezdett beszélni, már úgy éreztem, hogy túl forró a szoba levegője mindkettőnk számára.
- Én... én azt hiszem, hogy most elmegyek. El kell mennem - győzködtem még magam is erről a lépésről. Magam sem tudom, miért jött rám a menekülési kényszer, de nem bírtam tovább a szemébe nézni annak, akit egyszerre akartam ellökni és közben mégis összefonódni vele...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 7:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Komolyan hallgattam Elena szavait, csak a szívem dobbant meg néha hevesebben.
- Akkor hát legyen. Én is játszom tiszta lapokkal. Igen, erőt kell vennem magamon, hogy most ne csókoljalak meg, és ne vigyelek az ágyamba. Több oka is van, hogy nem teszem meg. Az egyik, hogy nem alázlak meg azzal, hogy egyik nőt kiteszem az ágyból, azonnal téged rángassalak a helyére. Másrészt, jelen helyzetben, nagyon nem lenne fair, hogy te velem lépj félre, míg Salvatore szenved. Harmadszor pedig nem foglak kitenni semmilyen szempontból egy háborús helyzetnek. Jobb, ha te és a családod kívül maradtok a tűzvonalon. Fizikailag és érzelmileg egyaránt. Szóval kérlek, ne engedd, hogy megcsókoljalak, mert ott, abban a pillanatban el fogom veszíteni a fejem.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 7:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Azt hiszem, szavai alapján itt az ideje, hogy nyílt kártyalapokkal játsszunk. Mert talán tényleg ezek az utolsó pillanatok, amelyek közöttünk történnek, és... nem tudom, hogy milyen ez a város, de bármikor történhet valami, aminek súlyos következményei lehetnek.
- Ha őszinteséget szeretnél... - suttogtam, bár kezemet nem húztam el a mellkasáról. - Azt kérdezed, van-e olyan rész a szívemben, amely rád vár? Fogalmad sincs arról, hogy milyen régóta van. Hogy milyen régóta próbálok mást keresni, amely betöltené azt, amelyet te töltesz be az életemben... a szívemben. Sosem mondtam, hogy mikor először feküdtem le veled, nem baráti érzéseket tápláltam irántad. Többet éreztem, mert... mert boldogtalan voltam az életemben, és... tudni akartam, hogy van-e esélyem még boldognak lenni - vált hevessé a hangom, majd vettem egy nagy levegőt. - Te egy olyan része voltál az életemnek, amely mást nyújtott, mint amit Damon mellett élhettem meg. És nem tudod, milyen nehéz minden napot úgy vészelni át, hogy tudom, hogy bármikor ismét hibázhatok, ha a közeledben vagyok, mert az érzéseim sosem hűltek ki - gyűlt gombóc a torkomba. - Ezt akartad hallani?!
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

 Similar topics

-
» Nappali
» A nappali
» Nappali
» ..Nappali..
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: New Orleans-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •