Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 19, 2014 6:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
to Mikael && Klaus

‟ we need to do that
Nem kellett sokat várnunk arra, hogy végül betekintést kapjunk a birtok belső szobáiba, mikor Klaus végre beinvitált mindkettőnket. Azt egyelőre még nem tudom, hogy mit fogok mondani és hogyan vezetem fel, hogy a gyermek lehetségesen a legnagyobb ördög, amit világra akartak lökni. Tudok amit tudok... érzek amit érzek. Akkor sem fogom hagyni, ha meghalok...
Nem ültem le, bár nem figyeltem azt, hogy Mikael megtette-e. Tudtam, hogy nekem kell beszélnem most. Nekem, mint... annak, aki boszorkány és tudja, mi vár a világra, ha mindez megtörténik és világra jön Klaus és Hayley gyermeke.
- Nos, Niklaus - miután egy intéssel elutasítottam az italt, és gondolatmenetemet félbeszakította a ténnyel, miszerint a gyermek lány lesz. - Hm, az emberek túl nagy jelentőséget tulajdonítanak egy névnek - jegyeztem meg egyszerűen, miközben megigazítottam karórámat, és ismét Klaus szemeibe néztem. - A bájcsevely egyikőnk listáján sem szerepelt... ha jól tudom, szinte soha. És ugyan az utóbbi időben mindent megtettem, hogy megvédjelek téged és azt a gyermeket... mindezt muszáj volt átgondolnom ismét, mikor a boszorkányok segítségével útmutatást kaptam, hogy a gyermeked... nem születhet meg - fejeztem be, és kutatva tekintetét szinte tudtam, hogy most jön az, amire nagy valószínűséggel számítottam. Ezért is biztosítottam be magam.


credit by lena
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 18, 2014 8:56 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Meg sem lep udvariatlansága, de valahogy mintha most nem venném fel. Mintha nem érdekelne, hogy meghív-e a koszos italára, vagy sem. Nemesebbet iszom én annál, ráadásul nem fogok egy fattyú alkoholjára áhítozni, így fel sem merül bennem, hogy kiszolgáljam magam. Szavai nincsenek rám hatással, csak egy gunyoros mosoly jelenik meg fölényt jelző arcomon, miközben az ajtófélfának támaszkodva figyelem gyerekes színjátékát.
- Ugyan már Klaus, legalább hagyd, hogy a farkas jó ízlése döntsön a nevet, illetve a neveltetést illetően... Bár ahogy hallom, nincs itt, tehát észhez tért végre - jegyzem meg csípősen, hiszen a múltkor el sem lehetett robbantani Klaus mellől, oly szerelmesen pillantott a fattyúra. Most pedig még szinte a ruhái illata is eltűnt. Bár a szaglásom meg a régi, és inkább a fülemre támaszkodom. És ha már itt tartunk, a ház túlságosan is üres. Jó időben jöttünk, és Estherre pillantok, hogy jelezzem neki eme gondolatomat. Ha még olyan jól ismer, akkor tudja mire gondolok.
- Mivel engem úgysem hallgatsz meg, majd Esther elmondja - hátrálok ki a beszélgetésből, miközben a nőre várok, kit régen mindennél jobban szerettem. Talán most is így van. Sőt biztos vagyok benne.
Gyűlölöm a bájcsevejt, de ha várni kell, várok. Esther majd jelez. Elvileg. Ha nem, akkor csak támadok, és kész...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 14, 2014 6:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
(villa és udvar)

Nézem ahogy letessékelik magukat a nappaliban, majd a bárpulthoz lépek.
- Egy italt, anyám? - fordulok félig hátra, miközben magamnak whiskyt öntök. Mikaelről tüntetően nem veszek tudomást és nem kínálom meg. Azt csak a nála szívesebben látott vendégekkel teszem meg.
- Mellesleg, mivel tudom hogy nem igazán érdeklődnétek elmondom, hogy lányunokátok lesz. A nevéről még nem döntöttünk, mert Hayley jó szokása szerint merőben mást akar, mint én - vetem el magam egy fotelban, majd fel-le jártatom a szemem köztük.
- Na ki vele - mondom aztán nyersen. - Kétlem, hogy csak egy bájcsevejért fáradtatok volna ide.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 24, 2014 12:37 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Fanyar mosollyal nézek az elviharzó boszi után. Javíthatatlan lány... öntelt, végtelenül romantikus, és szánnivalóan vak. Ennek ellenére várom a napot, mikor pirulva jön el hozzám, hogy a segítségemet kérje.
Öntök egy újabb italt magamnak, mikor is beszélgetés üti meg a fülemet, és megforgatom a szemem. Hát remek. Ennél jobb vendégeket már nem is kívánhattam volna magamnak.

(udvar)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 17, 2014 4:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Megtorpantam a hangját hallva, de nem fordultam vissza felé. Ajkaimat összeszorítva figyeltem szavaira, hiszen az előbb is olyanokat mondott, amelyeket egyáltalán nem dicséretként fogtam fel. Hasonlítanék rá? Tényleg azt látja, hogy a hasonló történetünk egyformává fog tenni minket? Nem, azt én magam nem fogom engedni... nem hasonlítok rá. Én nem vagyok szörnyeteg... ha ezer évig élnék, mint ő akkor sem lennék az attól függetlenül, hogy ha akárki bántaná a szeretteimet képes lennék megölni. De nem kedvtelésből gyilkolok, nem készülők arra, hogy ellopjam más tulajdonát és megpróbálok kikeveredni abból a börtönből, amit az aratás okozott nekem, nehogy beleposhadjak. Ez a különbség kettőnk között.
- Ha melletted is kiállt volna valaki, te is ugyanolyan hálás lennél neki, mint én Marcel-nek. - Pillantottam vissza felé komolya tekintettel. Nem mutattam sajnálatot iránta, egyszerűen nem tudtam együtt érezni azzal, ami ő maga. - És ha csalódnék is... te lennél az utolsó személy, akihez fordulnék. - Mondtam tisztes távolságból ugyan, de a szemébe nézve, ezzel is nyomatékosítva, hogy nem szeretném, ha még egyszer engem keresne fel akármilyen varázslat ügyében.
- Ameddig élek harcolni fogok azért, hogy véletlenül se hasonlítsak rád. Megmutatom, hogy nem kell mindenkinek olyan sorsa jutnia, mint a tiéd... nem mindenki olyan gyenge, hogy a tiédhez hasonló utat válasszon. - Az igazat megvallva bogarat ültetett a fülembe a hasonlóságok felsorolásával még akkor is, ha nem akartam figyelni rájuk. És ahogy mondtam: én nem leszek olyan, mint ő. Nem lehetek. Ezzel a gondolattal hagytam magam mögött a hatalmas birtokot.

// folyt. valahol
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 16, 2014 1:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Karba font kézzel, a falnak dőlve hallgatom a szavait, aztán komoran szólalok meg.
- Tudod, kicsi Davina, nem is különbözöl tőlem olyan sokban. A szüleid téged is áldozatnak szántak, ahogy engem. Előbbrevalónak ítéltek bármit, mint téged... ugyanúgy, ahogy annak idején engem. De benned ugyanúgy megvan az erő, mint bennem. Akárcsak a ravaszság, az eltökéltség, és a kegyetlenség. Mint bennem. Azt hiszem, tudom, miért nem kedvelsz. Mert ha rám nézel, önmagadat látod. Egyikünk hibrid, másikunk boszorkány, de igen... ha engem látsz, önmagadba nézel. Eljöhet az idő, mikor te is ilyenné válsz - mutatok magamra.
Némán meghallgatom a fenyegetését. Nem ijedek meg tőle, kissé félvállról veszem. Csak akkor szólok utána, mikor sarkon fordul.
- Eljön az idő, Davina, mikor te magad jössz majd hozzám, mert csalódni fogsz abban, akit most pártfogódnak vélsz. És én várni fogok rád.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 15, 2014 9:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Elégedett mosoly húzódott az ajkaimra, amikor ismét kisétált és néhány lappal tért vissza. A régi lapok szinte majdnem szétporladtak az ujjaim között és legszívesebben rögtön belevetettem volna magam a leírt varázsigék tanulmányozásába, ám rádöbbentem, hogy még mindig Klaus nappalijában ácsorgok, ami kissé alább vett a hirtelen feltámadt kedvemből. És az igazat megvallva hiába nem próbáltam figyelni a kérdéseire, mégis elkerülhetetlen volt, hogy elcsípjem a lényegüket. Hogy tudnám megmagyarázni neki azt, ami Marcel-hez köt? Egyáltalán miért kellene magyarázkodnom neki? Még ha lenne is valami abban, amit mondd... ha igazak is a szavai, akkor is... nem ismeri a teljes történetemet.
- Jelenleg nem az a legfontosabb, hogy fejlesszem a képességeimet. Tudod, hogy miért vagyok ilyen erős? - Kérdeztem felvonva a szemöldökömet. - Azért, mert meg kellett volna halnom. - Megpróbáltam lenyelni azt a gombócot, ami mindig kialakult a torkomban, ha felhozódik ez a téma. - Fel kellett volna,hogy áldozzanak, de Marcel az anyámmal ellentétben nem fordította el a tekintetét, amikor el akarták vágni a torkomat. Megmentett és azóta is azon vagyunk, hogy életben maradhassak. - Mondtam már jómagam is teljes komolysággal, elé lépve, mélyen a szemeibe nézve. - Nem akarom, hogy azt hidd, mert segítettem neked és kaptam néhány varázsigét bármikor a szolgálatodra leszek. Nem akarom, hogy bármi közvetlen közöm legyen hozzád vagy a családodhoz. És jobban jársz, ha te is békén hagyod az enyémet. - Nem fenyegetni akartam, mindössze tényeket közöltem vele, ezután nem is terveztem tovább maradni, egyhamar a kijárat felé vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 15, 2014 7:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Áthúzom ujjaim közt a selyemsálat néhányszor, élvezve a hűs anyag érintését, majd biccentek.
- A szavad elég biztosíték nekem. De harapós vagy, kicsi Davina - vigyorgom aztán el magam, majd leteszem a sálat.
- Mint mondtam, ha valamire büszke vagyok az az, hogy mindig állom a szavam. Igy lesz most is - sétálok át a másik szobába, és a Grimoire néhány lapjával térek vissza.
- Tessék. Alapvarázslatok. Mármint anyámnak alap volt, gondolom neked egy emeltebb szint - állapítom meg tárgyilagos hangon. - Mellesleg, hagy tegyek fel neked egy kérdést. Nem találod különösnek, hogy Marcel, akihez olyan lojális, és hűséges vagy, sosem fordított nagy figyelmet a képességeid fejlesztésére? Pedig egy olyan erős boszorkánynak, mint te, tanulnia kell, hogy megismerje és irányítsa a saját erejét. Vajon Marcel miért nem akarja ezt? Csak nem azért, mert fél? Mert valamit titkol előled, és retteg attól, hogy ha ez a titok kiderül, ellene fordítanád az erődet? - kérdezem halálos komolysággal, és őszintén.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 15, 2014 2:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Megforgattam a szemeimet kérdése hallatán. Inkább örülne, hogy akármit megcsináltam neki, mivel azt is mondhattam volna,hogy felőlem aztán földhöz is verheti magát, de akkor sem fogok segíteni és az sem érdekel, ha valakinek baja esik emiatt. Nm az én dolgom vigyázni arra, akit teherbe ejtett, hanem az övé.
- Cirkuszi bohócnak nézel, hogy csak trükközök? - Kérdeztem vissza felvont szemöldökkel. - Éreztem, hogy sikerült, ennyi biztosítékot tudok felmutatni. Ha nem elég, akkor keress valaki mást, aki megerősíti, hogy sikerrel jártam vagy feleslegesen megpróbálja még egyszer elvégezni a varázslatot. - Vontam vállat szinte már-már nemtörődöm módon. Nem tartozom neki semmivel, mindössze a grimoire néhány varázsigéjéért csináltam az egészet. Ha ő nem bízik abban az erőmben, akkor tényleg nem tudok rajta segíteni.
- Láthattad, hogy először nem sikerült... de a sál jelképezte a lány és a boszorkány kapcsolatát, ami megszakadt, ahogy elmondtam a varázsigét. - Elléptem az asztal mellől és Klaus elé sétáltam. - Én végeztem a magam részével, most te jössz. - Nyeltem egyet. Ha már háziboszinak használt nem fogok elmenni az úgynevezett fizetségem nélkül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 13, 2014 12:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Egy gúnyos, félvállról odavakkantott választ kaptam, de nem is vártam mást. Csendes mosollyal reagáltam csak. Tetszett ez a harapós kis boszorkány. És ha okos vagyok, akár még ténylegesen hasznomra lehet...máskor is.
Vártam türelmesen, és a kitartást ezúttal siker koronázta. A sál, mintha csak láthatatlan kezek játszanának vele, megemelkedett, a csomó pedig a szemem láttára bomlott ki, hogy aztán a légiesen könnyű anyag visszahulljon az asztalra, ahonnan felemelkedett.
- Nocsak - jegyeztem meg elégedetten. - Végre, sikerült mutatnod valamit - álltam fel a fotelból, majd az asztalhoz sétáltam, és Davinára néztem.
- Mi a biztosíték, hogy ez nem csak trükk, és a varázslat tényleg működik?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 11, 2014 4:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Megremegett a kezem, hiszen próbálkoztam. Erősen próbálkoztam akartam, hogy sikerüljön a bűbáj és mégsem jött össze... és az sem segít, ha folyton azt hajtogatom magamnak, hogy sikerülni fog, képes vagyok rá. Láthatóan nem vagyok az. Ha képes lennék, akkor ez a csomó már feloldódott volna, de a vak is látja, hogy még itt van.
- Azzal sem tartozom neked, hogy egyáltalán itt legyek. - Vetettem oda Klaus-nak ugyanolyan mértékű gúnnyal a hangomban a szavaimat, ahogy ő intézte az övéit felém, majd mély levegőt véve tekintetemet ismét a grimoire lapjaira irányítottam. Egy varázsige, semmi több. Nem foghat ki rajtam... be kell bizonyítanom magamnak, hogy méltó vagyok arra az erőre, ami bennem burjánzik. Hogy nem a semmiért maradtam életben és ha a világot nem is tudom megváltani, de ezt a varázsigét végre tudom hajtani. Mindössze koncentrálnom kell és hinnem... miért ilyen nehéz?
Lehunytam a szemeimet és fókuszáltam. A sálra, az említett gyerekre, a varázskönyvben heverő sorokra, mindenre, aminek köze van a varázslathoz és sikert idézhet elő. Koncentrálás, koncentrálás, koncentrálás, ez a lényeg, semmi más... menni fog!
És mintha derült égből villámcsapás ért volna olyat éreztem, mint eddig mindig, amikor varázsoltam. A siker ízét, csak sokkal intenzívebben, szinte áramlott az ereimben az erőm. Csodálatos érzés volt. Rémisztő, ám sokkal csodálatosabb, mint eddig. Már csak annyi volt a dolgom, hogy kinyissam a szemeimet. A sál a levegőbe emelkedett, csomó oldódni kezdett, aztán az anyag visszahullott az asztalra. Ennyi, semmi több.. de tudtam, hogy ezúttal sikerült.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 08, 2014 11:28 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Megtalálja Hayley otthagyott sálját. Csomót köt rá, gyaníthatóan a kötelék jelképeként. Nem értek a varázslathoz, de valahogy úgy sejtem, ennek a csomónak a kioldása jelenti majd a varázslat megtörését.
Ezt azonban a jelek szerint hiába várom. Akárhogy mormol, akárhogy koncentrál, nem történik változás. Csalódottságot látok az ő szemeiben is, mikor megszemléli a munkája nem látható eredményét, vagy inkább eredménytelenségét.
- Hát ez látványos - mondom kissé gúnyosan. - Talán láthatnék már valami érdemlegeset is? Azt hittem, egy olyan boszorkánynak, aki el tud bánni velem, semmi nem lesz egy ilyen varázslat - teszem hozzá bosszúsan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 04, 2014 9:37 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Kizártam Klaus hangját a fejemből és csak a varázsigére, valamint a sálra koncentráltam. Működnie kell... megvan az erőm, megvan a varázsige, össze kell tudnom hangolni a kettőt. Számomra ettől a pillanattól kezdve ez már nem arról szólt, hogy Klaus Mikaelson-nak segítek, hanem arról, hogy képes vagyok-e egyáltalán varázslatot úgy véghezvinni, hogy az erőmet oda összepontosítom, ahová kell? Mint már neki is említettem, nem csináltam még ilyet, ezért voltam bizonytalan annak ellenére, hogy szüntelenül tisztában voltam az erőm nagyságával.
Elmormoltam a varázsigét, de nem éreztem semmit, éppen ezért nyitottam ki a szememet és így a látásom is megerősítette a kudarcomat. Ugyan a mellkasom elszorult a sikertelenség miatt, ám ismét lehunytam a szemem és belekezdtem. Nem most, az első próbálkozás után fogom feladni. Nem olyan fából faragtak.
Csak jöttek és jöttek belőlem a varázsige szavai, miközben a kisbabára gondoltam, akiről Klaus beszélt. Őt és az anyját kell elválasztani valakitől... ha ezt ki tudom vetíteni... sikerülni fog! Viszont még mindig nem éreztem semmit... amikor sikeresen varázsolok mindig átjár egy félelmetesen jóleső érzés, de hiába, semmit nem éreztem a hosszú percek óta tartó próbálkozás óta. Igazából arról sem volt fogalmam, mennyi idő telt el.
Ismét kinyitottam a szemem. Jól éreztem... semmi! Az ajkaimba harapva akartam meggátolni feltörő dühömet, erősen a hajamba túrtam és csípőre tett kezeimmel szuggeráltam az asztalt. Ez így nem lesz jó.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 02, 2014 8:26 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Ha pillantással ölni lehetne, hát már nem élnék, az biztos, legalábbis amilyen tekintetet kaptam Davina felől. Szerencsére ez még egy átlagos halandót sem öl meg, nem még engem. Magamban még mulattatott is a dolog. Bátor kislány, az tény, igaz, szerfölött pimasz is. De hát az meg nevelhető. Mindenesetre csodáltam, hogy megállta válasz nélkül a dolgot, és gyanítottam, hogy anyám Grimoirja a felelős ezért.
Ahogy megnézte a lapokat, kényelmesen elnyúltam a fotelban, és átadtam neki a terepet. Innentől ez már az ő dolga.
- Ha nem sikerül elsőre, próbáld többször - adtam ki az utasítást. - Addig nem szeretném ha elmennél, míg nem végzünk. És addig, míg biztosítékot nem kapok róla, hogy a varázslat működik. Ha már fizetek valamiért, akkor teljes körű szolgáltatást várok érte.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 01, 2014 7:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Legszívesebben mindössze annyit mondtam volna, hogy az egyetlen dolog, amit szeretnék az az innen való szabadulás, szóval fogja be, de visszafogtam magam és jólnevelt lány módjára csak nyeltem egyet. Én nem olyan voltam, akikkel eddig dolga volt. Egyáltalán nem hatott meg, hogy a világ leghatalmasabb lényének kiáltja ki magát, nem érdekelt a befolyása sem és csupán azért foglalkoztam vele, mert lehetőséget láttam a fejlődésre. Bepillantani az anyja varázskönyvébe felért egy főnyereménnyel és ha ezért nyelnem kell, akkor nyelni fogok.
Eltűnt egy pillanatra, de vissza is tért kezében a grimoire egyik lapjával. Nyeltem egyet, ahogy letettem elé rápillantottam és valamiért magabiztosság járt át. Itt van előttem a világ egyik legerősebb boszorkányának egyik varázsigéje, ami ösztönzőleg hatott rám.
- Nem biztos, hogy elsőre sikerülni fog. - Mondtam őszintén. Hirelen jött önbizalmam nem volt egyenesen arányos a koordinációs képességeimmel.
- De megpróbálom. - Figyelmemet a lapra összpontosítottam és magamban végigolvastam a varázsigét. Mielőtt áldozati bárányoknak akartak használni minket a boszorkányok azt mondták, használjunk különféle tárgyakat a kivetítéshez és ha azokon sikerül a varázslat, akkor semmi probléma nem lehet. Ezt a hozzáállást követve körülnéztem a nappaliban és amint megláttam a kanapén egy női selyemsálat a kezeim közé fogtam az anyagot, gyors mozdulattal csomót kötöttem rá és visszasétáltam az asztalhoz. Lehunytam a szemeimet, igyekeztem figyelmen kívül hagyni Klaust és az izgatottságtól hevesen kalapáló szívemet, nagy levegőt vettem és mormolni kezdtem a memorizált varázsigét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 29, 2014 10:34 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
- Hidd el nekem, rá tudnálak venni illetlen dolgokra - vigyorogtam. - Egy boszorkányt is meg lehet igézni. De távol álljon tőlem az ilyesmi - öntöttem italt magamnak, és nem álltam meg, hogy újra kajánul ne kezdjek vigyorogni. - Viszont szeretem, ha egy nő gyorsan a tárgyra tér. Igaz, ezt némileg más körülmények között. Szóval, ha azt akarod, hogy vetkőzzek, csak szólj - tettem hozzá már fokozhatatlan kajánsággal, de aztán jobbnak láttam jelezni, hogy csak tréfálok.
Sarkon fordultam, és a szomszéd szobából előhoztam anyám Grimoirját. Legalábbis néhány lapját.
- Tessék - tettem Davina elé. - Tudtommal ez a szétválasztó varázslat, de én nem tudom elvégezni. Nem vagyok boszorkány. Ha sikerrel jársz, belenézhetsz a Grimoirba. Nem szegem meg a szavam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 28, 2014 9:36 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
A ház már kívülről is hatalmasnak látszott. Ez nem is ház, hanem egy villa. Egy erőd. És a kérdés ismét felvetődik: mi a fenét keresek én itt? Nem kellene itt lennem, nem kellett volna beszállnom emellé a felfuvalkodott, világuralomra törő hibrid mellé és nem kellett volna beleegyeznem abba, hogy varázsolni fogok neki. Ki tudja, lehet, hogy azt mondja egy szétválasztó varázslatot kell véghez vinnem és mégsem az… mert kijátszat, hiszen soha nem láttam az anyja könyvét, nem tudom, milyen varázslatok és furfangok vannak benne. Ám a tekintetében mégis őszinteséget láttam az utcán. Mintha tényleg fontos lenne neki az a gyerek, akiről beszélt.
- Nem olyan lány vagyok, akit könnyen rá lehet venni illetlen dolgokra. - Fintorodtam el végignézve rajta. El tudtam viselni az életemet alkoholos befolyásoltság nélkül is, az az ő baja, hogy neki nem ment. - Szóval nem kérek semmit. - Hoztam a tudtára és összefontam a karjaimat a mellkasom előtt, miközben beljebb sétáltam a nappaliba. Ez a fényűzés… beteges.
- Mindkettőnket kiráz a hideg a tiszteletköröktől és azt mondta, hogy minél hamarabb kellene a varázslat, úgyhogy mi lenne, ha idehoznád a könyvet és túlesnénk rajta? - Tértem rá a lényegre. Minden egyes itt töltött pillanattal egyre jobban azt éreztem, hogy elárulom Marcel-t és nem utolsósorban önmagamat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 26, 2014 11:26 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
(Bourbon street)

Betereltem Davinát a nappaliba, és míg dacos, kényszerű vendégként megállt a küszöbön, a kanapé és a bárpult felé intettem.
- Egy whiskyt? - kérdeztem. - Noha kiskorú vagy, én nem hagyatkozom a törvényekre. Szívesen kiszolgállak alkohollal. És ne aggódj - vigyorogtam rá - nem áll szándékomban leitatni, és illetlen dolgokat művelni veled.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 10:44 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Végigborzongatott a vágy, mikor megéreztem mellét tenyerem alatt, és önkéntelenül is felsóhajtottam, ahogy megéreztem csókjait a nyakamon.
Nem hezitáltam tovább, felkaptam a karjaimba, és elindultam vele a lépcső irányába.

(Klaus szobája)
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 10:34 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Sosem gondoltam volna azt, hogy egyszer azok közé fogok tartozni, akiket annyira megvetettem. De én nem évekig akarok titokban tartani egy szeretőt... nem... én egyszer akarom őt megkapni, és ha másoknak megy a titoktartás, nekem miért ne menne? Vámpírként már segítségem is van...
Nem feleltem szavakkal, helyette csak megfogtam a kezét, hogy az egyik mellere húzzam, ajkaimmal pedig ezúttal én indultam el ütőerének vonalán, hogy gyengéd csókokkal becézgessem nyakát.
- Menjünk a hálószobába... - suttogtam halkan. Amit éreztem... hogy Damon ugyanúgy ott van a fejemben... tudtam, hogy ha egyszer kiderül, mi fog történni... de nem fog kiderülni. Ez egy... egyszeri alkalom. Amely többé nem fog megtörténni. És nem fog rá fény derülni. Olyan lesz, mintha meg sem történt volna. Csak egy vágyálom, egy élénk fantázia...    
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 10:28 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Lehunyta a szemeit, és mikor kinyitotta láttam, hogy megváltozott a tekintete. Ezer éve voltam vámpír, és láttam más vámpírok hosszú, végtelen sorát magam előtt. Magyarázat, vagy kérdések nélkül is tudtam, hogy mit csinált.
- Elena... - szívtam be az illatát, mikor közelebb lépett, majd fenekére nyomtam a tenyeremet, és szorosan magamhoz húztam a csípőjét. - Csak két kérdést tégy fel magadnak. Képes vagy-e eltitkolni ezt Salvatore előtt? Vagy ha mégsem, képes vagy-e felrúgni mindazt, amit együtt megteremtettetek? - mormoltam, de lehajoltam közben, és forró csókot nyomtam a vállára. -És ha a válasz mindkettőre igen... megajándékozlak egy varázslatos órával.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 10:20 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
- Talán igen. Talán nem. Nem tudom, mi lesz a lányommal... remélem, hogy ő mindazt megússza, amit nekem kellett megélnem. Ha valakinek, hát neki szüksége van arra, hogy boldog életet éljen - nyeltem egyet, majd ahogy hajamba túrt, lehunytam a szemeimet, így élvezve a pillanatot, aztán ajkai mozgását kezdtem nyomon követni.
Közben egy pillanatra lehunytam a szemeimet, beszívtam a levegőt, és életem azon képei ugrottak be, mikor Damon megtudta, hogy lefeküdtem Klausszal. A pillanat, ahogy a gyönyör mindkettőnket ölelésébe fogott. És mikor ismét kinyitottam a szemem, már nem volt ezekkel kapcsolatban bűnbánat bennem. És tudtam, hogy ha még egyszer megteszem, már nem fog nyomasztani. Mert mindezt ki fogom zárni... a vámpírság előnye, hogy nem kötelező éreznem, amit nem akarok...
- Azt hiszem, hogy most van itt az ideje az utolsó szónak... - suttogtam nagyon halkan, szinte magam is alig fogtam fel, hogy kimondom ezeket, de már nem volt bennem félelem. - Még most küldj el, vissza a férjemhez, ha ezt szeretnéd. De ha nem... akkor addig el se engedj, amíg mindkettőnk meg nem kapja azt, amit szeretne - engedtem őt még közelebb magamhoz.    
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 10:12 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
- Pedig abban a bizonyos helyzetben én is imádom, ha engem irányítanak - kacsintottam, felfogva Elena pajzán gondolatait, majd odaléptem közvetlenül elé.
- A következő hasonmás talán a lányod lesz. A véred benne van... ő is különleges. És bármilyen gyönyörű nővé is érjen - és láttam, hogy azzá érik - számomra ő tabu. Pont azért, mert a te lányod - túrtam bele Elena selymes hajába, és hagytam, hogy a hosszú szálak csiklandozzák az ujjaim közét.
- Utálom a sorsot, Elena Gilbert... mert jól összekeverte nekünk a kártyákat.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 10:04 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
- Igen, basáskodó vagy. Bár velem nem mindig voltál az, elvégre elég gyakran átadtad az irányítás lehetőségét... - köszörültem meg a torkomat, és ugyan mosolyogtam, de ettől eltekintve érzékeltem, hogy valami piros pozsgás jelenik meg az arcomon. Az addig oké, hogy a szerelmemmel ilyesmiről beszélek, de Klaus megint más. - És tény, hogy abban a helyzetben imádtam, ha irányítasz - tettem még hozzá egy halk kuncogással, így oldva saját magam feszültségét.
- Hogy miért vagy számomra vonzó, azt nem tudom... azt hiszem, hogy ha évszázadokkal később új hasonmás jön majd a világra, ugyanúg fog vonzódni hozzád, ahogyan most én teszem... ez valami velejárója a hasonmás létnek, annyi kivétellel, hogy nem szűnik meg halálunkkor - vontam egyet a vállamon, majd végignéztem a még mindig félig csupasz alakján, és nagy levegőt vettem. - Tudod, még sosem kapcsoltam ki az érzéseimet... bele sem gondoltam, hogy valaha szükségem lenne arra, hogy érzések nélkül éljek - kezdtem el gondolkodni, ahogy testét méregetve eszembe jutottak ezek a szavak. - Hogy milyen lehet úgy megtenni valamit, hogy nem érzed a következményeit. Hogy tudod meg nem történtnek tekinteni... hogy nem érzed szükségszerűnek, hogy beszélj róla a férjednek... - fordítottam el aztán inkább a tekintetemet róla.   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 9:57 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
- Ebben vagy másabb, mint Katherine. Ő kapva kapna az alkalmon - mondtam tűnődve, majd elmosolyogtam magam.
- Szóval basáskodó vagyok? - kérdeztem jókedvűen hunyorítva. - Szép jelző, bár tény, hogy van benne igazság. De ha nem ilyen lennék, nem is vonzanálak ennyire, nem? Salvatoréból elég egy is. Én meg utánozhatatlan vagyok, és megismételhetetlen - mormoltam jókedvűen.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

 Similar topics

-
» Nappali
» A nappali
» Nappali
» ..Nappali..
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: New Orleans-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •