Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 04, 2013 5:52 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
- Nem, nem vagy félős kislány. De nem bánnám, ha az lennél, főképp a fenn említett okból kifolyólag - döntöttem a fejem oldalra, aztán bólintottam.
- Persze, gyere csak. Ez annak idején Bekah szobája volt. Azt hiszem, neked is fog tetszeni.

(Hayley szobája)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 03, 2013 7:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Meghallgatom amit mond, aztán a fejemet ingatva, arcomon huncut mosollyal sétálok egész közel hozzá.
- Ilyen félős kislánynak ismertél te engem meg? - szinte már csak suttogom a kérdést. - Bár attól még könnyen lehet, hogy élek a lehetőséggel - mosolygok rá.
- Amíg a vacsora megérkezik, megtennéd, hogy megmutatod a szobám? Jó lenne kicsit felfrissíteni magam - vonok vállat. Amíg vendége volt, nem akartam zavarni, de mostanra kíváncsi lettem már arra a szobára, plusz tényleg jól esne egy fürdő is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 02, 2013 5:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
- Pizza és kínai? - ismétlem. - Fura összhang. De legyen - mosolyogtam, aztán az ajtó felé intettem. - Akit most láttál távozni, az a legifjabb Petrova volt. Vagyis majdnem a legifjabb, ha a lányát Delenát is tekintjük. Szóval, Elena Gilbert esengett épp a segítségemért - vontam vállat, aztán tetőtől talpig végigmértem Hayleyt.
- Nem bántad meg, hogy elfogadtad a meghívásomat? Tudod... egy ilyen nagy házban, kettesben velem... ha éjjel félsz a szellemektől, csak bátran bújj be mellém - tettem hozzá kajánul.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 02, 2013 4:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Lefoglalom én magam, nem kell miattam aggódni. Megrendeltem, ami eszembe jutott, aztán körbe jártam a nappalit, hogy kicsit kiismerjem magamat. Mondjuk ez a szoba már magában nagyobb, mint az átlagemberek lakta lakások. Egy kis bámészkodás után találok magamnak egy könyvet, és azzal kötöm le magam.
- Hmm? - kicsit meglepetten nézek fel, mert nem hallottam, Klaus mikor jött le. Lehet a fáradtság miatt is. - Pizzát rendeltem... meg kínait... - Tudom, kicsit fura párosítás, de mindkettőt megkívántam, meg éhes is vagyok, szóval miért is ne.
- Szerintem nem sokára meg is érkezik... - teszem le a könyvet, és a lábaimat, melyeket eddig magam alá húztam, most egy kicsit kinyújtóztatom. - Jól láttam, hogy az egyik Petrova járt itt? - Nekem olyan egyformák és megkülönböztethetletlenek, akár... három tojás. Meg amúgy sem nagyon töröm magam, hogy ismerjem őket, azt hiszem, még csak Katherine-hez volt szerencsém, hozzá is inkább közvetve. De hallani azért már hallottam róluk. Vagyok elég tájékozott. Sőt, Elena lányát személyesen ismerem is már.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 02, 2013 12:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
(Klaus szobája)

- Nos, rendeltél már valamit? - léptem be Hayleyhez a nappaliba. - Bocsánat, kissé elhúzódott a dolog. Mindig olyankor bukkannak fel meglepő ismerősök meglepő kérésekkel, mikor a legkevésbé számítok rá - vetettem le magam a kanapéra, szemben Hayleyvel.
- Akkor halljuk, mi lesz a ma esti menü. És ha ettél, megmutatom a szobádat. Tetszeni fog, meglátod.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 31, 2013 2:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
Talán egy fél óra telhetett el a hazaérkezés óta, mikor nyílt a bejárati ajtó, és a hang hallatán azt hittem, minimum álmodom.
- Megbocsátasz? - álltam talpra, és Hayleyre néztem. - Valaki jött, akivel mindenképpen beszélnem kell. Rendelj addig valamit magadnak. Sőt, tudod mit? Nekem is.

(villa)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 31, 2013 2:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
- Legalább én sem leszek egyedül. Ez a hodály akkora, hogy el is tévedhetnék benne - vontam vállat, reagálva a köszönetre.
- Igen, konyha tényleg nincs. Vagyis van, de.... megértheted, hogy én nem szoktam használni - mosolyogtam. - Száz évvel ezelőtt a család egyik tagja sem használta. De itt van ez - dobtam finoman Hayley ölébe egy telefonkönyvet. - Rendelj magadnak valami kaját. És ha már itt tartunk - nyúltam a tárcámba, és az asztalra tettem néhány száz dollárt. - Legyen nálad pénz. Nem vagy a foglyom, sem a rabszolgám. Menj, sétálj, egyél, igyál, vásárolj. A vendégem vagy mindenre - öntöttem aztán egy italt magamnak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 30, 2013 10:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
- Jó kis kéró - hordozom körbe a pillantásom, és nem győzök ámuldozni. Mi tagadás, még nem laktam eddig ennél drágább helyen. - Még egyszer köszönöm a meghívást - mosolygok Klausra, majd helyet foglalok egy igen csak kényelmes fotelben, és keresztbe tett lábaimra helyezem összekulcsolt kezeimet. Esküszöm, félek itt bármihoz is nyúlni. Meglehet a legapróbb tárgyak is többet érnek itt, mint az én összes vagyonom.
- Nem, alkoholt most inkább nem - húzom el a szám, ahogy eszembe jut a bálon felszolgált pezsgő. - Inkább ennék valamit, de gondolom itt egyedül a konyha nincs felszerelve - tűnődök hangosan. Másnem majd leugrok valami közeli gyorskajáldába. De annyira azért nem sürgős.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 30, 2013 5:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
(Mystic Falls, iskola)

Na igen, kb így képzeltem el egy helyrehozott, impozáns otthont. Legalább kitettek magukért. Ebben is más New Orleans, mint egy poros kisváros, mint Mystic Falls.
- Egy italt? - kérdeztem, miközben bevezettem az ámélkodó Hayleyt, és ledobtam a zakómat az egyik fotelba. - Van bármi, amit csak szeretnél - fordultam felé, és mulattatott az arca látványa. Szemmel láthatóan nem volt hozzászokva az ilyen pompához.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nappali              - Page 22 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Júl. 30, 2013 5:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
22 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

 Similar topics

-
» Nappali
» A nappali
» Nappali
» ..Nappali..
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: New Orleans-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •