Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 15, 2016 3:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 14, 2016 11:01 pm
Ugrás egy másik oldalra
Shaylee & Lyla






Kérdésén kicsit elgondolodok, átgondolom a kérdését és, hogy mi lenne a helyes válasz, hogy mit érzek ezzel kapcsolatban. Igazából nem tudom... Mostanra már sikerült megszoknom a vámpír énemet és az ehhez tartozó bonyodalmakat, főleg a vérszomjat volt nehéz megszoknom, hogy vágyok a vérre, a testem igényli azt, hogy napi szinten igyak valamennyi üditő vért, de még nehezebb megszoknom azt, hogy a másik énem miatt, az emberi énem miatt különleges vagyok, mert emberi vér is van az ereimben, ez pedig egyrészről szokatlan a többi természetfeletti lénynek, másrészről pedig különleges, pont ezért vadásznak rám, ezért nem tudnak uralkodni a vámpírok a szomjukon, mikor megérzik a vérem csábító illatát. Ha úgy vesszük, akkor nagyobb veszélyben vagyok, mint egy átlagos ember.
- Tudod... Nehéz volt megszokni ezeket a dolgokat, a vérszomjat, a gyorsaságot és minden olyan dolgot, ami a vámpírsággal jár, de mára egész jó vagyok benne. - mondom kedves hangnemben, miközben a mondatom végére egy halovány mosoly jelenik meg az arcomon. Annyira abszurd ez az egész, olyan könnyedén képes vagyok beszélni most erről, mintha ez lenne a világ leghétköznapibb dolga, mintha az életemben egyeltalán nem lenne semmi furcsa dolog. - Félig ember vagyok, és talán pont az az énem akadályoz meg abban, hogy vérfüggő legyek. Az tart vissza, hogy szörnyeteggé váljak... Nem tudom pontosan még én magam sem, de a legfontosabb az, hogy nem vagyok vérfüggő, tudok uralkodni magamon. Nincs szükségem annyi vérre az élethez, mint például egy rendes vámpírnak. - mondom nyugodt hangnemben, miközben a lányra pillantok és nézem a mozdulatait.
- Nem akartam soha semmilyen természetfeletti lény lenni. Pont ezért sem iszom sok vért, mert ha átlépném azt a láthatatlan határt, akkor vámpír lennék, teljes mértékben, habár mégtöbb vámpír képességet kapnék azáltal, de nincs szükségem rájuk. - vonom meg a vállamat, miközben az arcomon még mindig ott játszik a halvány mosoly.
- Igen, persze, hogy lenne. - mondom őszintén, majd írok az egyik vámpír ismerősömnek, hogy itt sürgősen lenne egy kis elintézni való feladata. Nekem most nincs kedvem ezzel a vámpírral foglalkozni, inkább hazakísérem Shaylee-t.
babe :hug: xxx



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 14, 2016 12:50 pm
Ugrás egy másik oldalra



to lyla©
Örültem annak, hogy nem tömi belém a vérét, mert most biztosan nem lettem volna képes megállítani őt. Lassan letörölgettem az elkent sminket, illetve a vizet az arcomról, majd kifújtam a levegőt. Amikor pedig előkerült a sál, akkor elvettem tőle és a nyakam köré kentem. Inkább majd Mia néni meggyógyít, akkor legalább nem kell félnem, hogy valami baj fog történni, esetleg vámpírrá változom. Így is eléggé rossz, hogy alig öregszem, vagyis csiga lassan, de anyu így döntött, így nem tehetek mást. Biztos vagyok abban, hogy okkal tette, de még nem jöttem rá a dologra. Kíváncsian hallgatom azt, ami a lány mond.
- Ohh, te még félig ember vagy? S nem rossz, hogy egy szörnnyel kell együtt élned? Mármint fogalmam sincs, hogy milyen érzés az, amikor a vérre szomjazol, de ezek szerint nem vagy vérfüggő, igaz? – pillantottam rá még mindig érdeklődve, miközben a falnak, a csapnak dőltem és összefontam a karomat magam előtt.
- Hogyan lettél ez? Te akartad, vagy véletlen volt? – tettem fel neki egy újabb kérdést, majd egy minden erőmet összeszedve elléptem a korábbi helyemtől és felkaptam a táskámat. A kezem picit megremegett, de nem érdekelt túlzottan, mert ki kell bírnom hazáig.
- Mielőtt még felébredne esetleg elmehetnénk innét… - szólaltam meg egy kisebb habozás után. – Esetleg lenne kedved átjönni hozzám? – kérdeztem tőle barátságosan, majd ha igen volt a válasz, akkor elindultam vele együtt. Szerettem új barátokat szeretni és ő igazán kedvesnek tűnt, így nem csoda, hogy szívesen eltöltöttem volna még vele egy kis időt...


:hug:





Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 14, 2016 11:08 am
Ugrás egy másik oldalra
Shaylee & Lyla






Tiszteletben tartom a döntését, nem erőltetem azt, hogy igyon a véremből, pont ezért figyelem őt, mert nem akarom, hogy rosszul legyen. Sok vért vesztett és már csak az kéne, hogy elájuljon itt nekem. A vámpírral még elbánok, azt eltudom később is intézni, de nem túl sok hangulatom lenne kórházba menni, mert ez a lány rosszul lett.
200 éven keresztül megúszta vámpírrá válás nélkül... Még is ember, akkor hány éves lehet? És hogy hogy ilyen fiatal még? Megannyi kérdés fordul meg a fejemben pár pillanat leforgása alatt, mégsem teszem fel neki ezeket a kérdéseket hangosan. Úgy érzem vn elég problémája most az én hülye kérdéseim nélkül is.
Az oldal táskámba kezdek el matatni és előhúzok egy sálat. Reggel kicsit hűvös volt, amiért most áldom az eget, mert legalább ezzel is tudok segíteni neki. Oda nyújtom felé, majd halványan elmosolyodok a kérdésein.
- Igen, vérrel táplálkozok, de nem iszok olyan sokat, mint a rendes vámpírok, ezért vagyok félig ember, mert nem léptem át a határt. - válaszolom meg az első kérdését, majd neki dőlök a falnak, és onnan kezdem el figyelni őt.
- Nem akarlak bántani, ahogy senki mást sem. Az emberi énem erősebb, mint a vámpír ösztönök. Tudok uralkodni az éhségemen.
kövi jobb lesz xxx



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 13, 2016 6:49 pm
Ugrás egy másik oldalra



to lyla©

Ha ezt megtudja Mia néni, akkor biztosan kiakad, de csak nem szólja el magát anyunak. Lehet, hogy több, mint 200 éve élek, de azért én is hibázhatok, s már az is eléggé szívás, hogy ennyi időseb még mindig csak 16 évesnek nézek ki. Mennyivel jobb lenne az élet, ha örökké 21-22 évesnek tűnnék? Akkor legalább kedvemre járhatnék bulizni, nem mintha túlzottan vonzana.
Igyekszem megtartani magam, de azért még így is sikerül elveszítenem az egyensúlyomat, de ha nem is sikerülne megkapaszkodnom, akkor ő elkap és megtart. Egy hálás pillantás csak a válaszom, majd újra inkább visszatornázom magamat a csapokhoz, s tovább figyelem azt, hogy honnét is kellene eltűntetnem a vért még. Így még se mehetek ki a többiek közé. Talán az lenne a legjobb, ha hazamennék, hiszen a vámpírnak csak a nyaka tört, így hamarosan felébredhet újra. Szerintem Mia néni amúgy sincsen otthon és ott biztonságosabb lenne.
- Nem, köszönöm véletlenül se! – s még picit hátrálok is, amikor meghallom a javaslatát. – Tudom, hogy a véred segíthet, de ha több mint 200 éven keresztül megúsztam azt, hogy vámpírrá váljak, akkor nem most fogom megkísérteni a sorsomat. Egyszer szeretnék kilépni ebből a tini korból. – jegyzem meg egy halk sóhaj keretében, majd a szőke tincseimet újra kikotrom a sebemből. – Esetleg egy sálad nincs? – kérdezem tőle barátságosan. Azt legalább ráköthetnénk, amíg eljön velem haza.
- Ahaa, örülök a találkozásnak Lyla. Dhámpír? Ti is vért esztek, ugye? S miért nem akarsz bántani? – kérdeztem tőle érdeklődve, miközben tovább törölgettem a vért, majd ittam pár kortyot.







Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 13, 2016 4:56 pm
Ugrás egy másik oldalra
Shaylee & Lyla






A földön heverő hullát nézem, miközben azon gondolkodok, hogy a halott vámpír testét hogyan fogom innen eltüntetni, hiszen még is csak egy középiskolában vagyunk ahol rengeteg ember van, és most is csak az a szerencsém, hogy óra van, a diákok pedig szerencsére órán vannak. Azt viszont nem tudom, hogy mikor csöngetnek ki, fogalmam sincs, hogy mennyi időm van még. Nagyon gyorsan ki kell találnom, hogy hogyan fogom eltüntetni a hullát. Most viszont van más dolgom is, az pedig nem más, mint a lánnyal foglalkozni.
Felvonom a szemöldökömet, amint meghallom gúnyos megjegyzését, amikor felteszi nekem a kérdését, majd átlépem a hullát és közelebb sétálok hozzá. Kezemmel gyorsan megfogom a karját amikor hirtelen elveszti az egyensúly érzékét. Nem néz ki túl jól, sápadt és nagyon sok vért vesztett, a sebe sem túl szép.
- Adjak a véremből? Jobban lennél tőle egyből, és a sebed is begyógyulna. - mondom az arcát figyelve, miközben elkezdi lemosni a vért az ajkairól. A tekintetemet nem veszem le róla, mert nem akarom, hogy rosszul legyen. Habár nem vagyok teljes mértékben vámpír, de a vérem ugyan úgy segít rajta, mintha rendes vámpír vért kapna.
- Egyébként Lyla vagyok. És nem vagyok olyan, mint ő. - biccentek a fejemmel az immáron halott vérszívó felé. - Nem vagyok vámpír. Dhampir vagyok. - mondom meg neki azt, hogy melyik fajt is képviselem.
kövi jobb lesz xxx



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 08, 2016 8:50 pm
Ugrás egy másik oldalra



to lyla©

Mostanában egyre több fura álmom van, olyan mintha magamat látnám és Mia nénit, amikor kicsi voltam. Úgy beszélt velem, ahogyan egy anya tenné, de ő nem volt az édesanyám, vagy mégis? Meg miért mozgott néha az a sok tárgy? Érzem, hogy valami nem stimmel velem, hiszen ennyi évszázaddal már nem kellene úgy kinéznem, mint egy gimis, de még se volt sok választásom, hiszen az öregedés nálam eléggé furán történt. Azt se értem, hogy miért mondta valaki rám, hogy boszorkány vagyok, de se anyát, se Mia nénit nem mertem megkérdezni. Tudom jól, hogy milyen természetfeletti lények élnek, s a szüleim, illetve a nagynéném mi, de akkor is ez eléggé abszurd, hiszen én nem szoktam varázsolni, vagyis talán a múltamban, de ki tudja. Minden annyira homályos és zavaros az álmaimban.
Sietve nyitottam ki a vécé ajtaját, hogy még beérjek az órámra, mert nem akartam elkésni, amikor megtörtént a baj. Egy vámpír kapott el. Nem kellett félteni, hiszen 255 éves vagyok, így azért meg tudom védeni magamat, de ez most eléggé váratlanul ért, így nem csoda, hogy előnybe került és sikerrel járt, ami a táplálkozást illeti, de még akkor is küzdöttem, amikor megjelent egy lány. Valószínűleg meghallotta a nagy zajt, illetve talán a kiállításomat is. Nem vagyok hülye, hogy most akarjak meghalni, így szép, hogy kiállítottam hátha valaki meghalja. Aztán egyszer csak eltörik egy nyak és élettelen test zuhan rám. Sietve tolom le magamról, majd a másik lányt figyelem. – Mint akiből most ettek? – kérdeztem vissza kicsit dühösen. Nem a lányra voltam mérges, hanem magamra, amiért ennyire figyelmetlen voltam. Sietve álltam fel, de egy-két lépés után meg is szédültem, így elkaptam a csapot, majd mély levegőt vettem. – Köszönöm! – pillantottam a lányra, majd a szőke fürtjeimet óvatosan húztam el a nyakamról, hogy szemügyre vegyem az elég csúnya sebet. Kellet nekem ellenkeznem, hiszen így most nagyobb a seb is, plusz még a szám is felrepedt. Remek. Megengedtem végül a vizet és óvatosan elkezdtem ajkaimról letörölni a vért. – Shaylee vagyok egyébként, te? – kérdeztem tőle kíváncsian. S közben próbáltam kitalálni, hogy milyen faj képviselője lehet, hiszen ez egyszerű ember nem reagált volna ilyen gyorsan és meg se hallotta volna a kiáltásomat.  






Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 06, 2016 7:28 pm
Ugrás egy másik oldalra
Shaylee & Lyla






Jó vissza jönni a középiskolába, kicsit normális életet élni. Mindig is erre vágytam, mióta kiderült, hogy mi vagyok; normális életre. Egy olyan életre, melyben a vámpírok nem akarják kiszívni az utolsó csepp véremet is, ahol nem kell félelemben élnem, nem kell mindig a hátam mögé néznem félve attól, hogy követ engem valamilyen természetfeletti lény. A Whitmore-ra járni jó, viszont úgy éreztem, hogy jó, ha benézek ide az egyik nap, hogy bejövök egy napra és megnézem, hogy mi lett itt, eleve régen voltam már itt, Mystic Fallsban. Nem járok haza, mert nincs kihez haza jönnöm, a szüleim meghaltak, barátaim főleg az egyetemen vannak, így hát tényleg nem sok értelmét látom annak, hogy hazajöjjek, most viszont nosztalgiázni támadt kedvem. Szóltam Ebonynak, hogy ma nem leszek, mert haza megyek. Elmegyek a szüleim sírjához, benézek a középsuliba, és próbálok úgy tenni, mintha normális ember lennék, mintha az életem teljesen normális lenne, pedig nem az. Nem normális az életem, nem érzem azt, hogy készen vagyok egy olyan életre, amiben senkire nem támaszkodhatok. Az életem során megtanultam azt, hogy nem bízhatok meg bárkiben aki a barátomnak mondja magát.
Mikor éppen megy az óra, a folyosón sétálok, az üres folyosón lehet hallani a cipősarkam kopogását. Mikor hangokat hallok meg, megtorpanok és erősen fülelek, hogy honnan jöhet a hang forrása.
Vámpír énemnek köszönhetően pillanatok alatt az egyik mosdó előtt, ott pedig megállok. Igen, innen jön a hang. Benyitok és látom, hogy egy vámpír táplálkozik egy egészen fiatal lányból. Nem úgy látszik, mint aki egyhamar abba fogja hagyni.
Oda lépek, és kitöröm a vámpír nyakát, majd a lányra nézek, aki eléggé sápadt. Gondolom sok vért vesztett. - Hogy érzed magad? - kérdezem tőle és próbálok barátságos lenni vele és kedves, nem akarom, hogy megijedjen tőlem. Nem akarom bántani, segíteni szeretnék rajta.
kövi jobb lesz xxx



Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Mosdó      Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Vas. Júl. 28, 2013 6:23 pm
Ugrás egy másik oldalra
Már azt hittem, hogy elmenekülhetek ezelől az izé elől, mikor hirtelen a hajamnál fogva húzott vissza. Áá, az ördögbe! És ekkor Scott hangján szólt hozzám.. Az én ártatlan kicsi fiam hangján.. Amiből hamar rájöttem arra is,  hogy ő valóban belelátott a fejembe. - Ki vagy..? - sziszegtem a fogaim közül eszeveszettül dühösen, mivel többre nem tellett. Vámpír létemre éreztem, hogy legyengültem.. vérre lenne szükségem. Nagyon, nagyon sok vérre!
Silas... tudtam meg a nevét nem sokkal később.. így hívják ezt a hihetetlenül erős és furcsa vámpírt, aki képes magára ölteni bárki arcát. Fájdalmasan nyüszítve párat néztem fel az ismerős íriszekbe.., ami kivételesen nem a szeretettől vagy a hálától csillogott, hanem sokkal inkább a gyűlölettől. Kérni akart valamit.. még van pofája??? Még mielőtt az arcába köphettem volna vagy mármi mást tehettem volna, ő már közelebb is hajolt hozzám.. és megígézett. Azt akarja, hogy keressem meg Klaust.. Nagyot nyelek, mikor azt is hozzátette, hogy ha nem teszem ezt meg gyújtsam fel magam.. Még szerencse, hogy iszom verbénát. Ritkán. De ez.. valamiért most nem jött be.. Mert mindezek ellenére  én mégis belső késztetést éreztem rá, hogy megtegyem, amit mondott.. Na nee! Ki a franc lehet ez a ...  Silas.. ? Még a neve is annyira baljós volt. És ijesztő. Tennem kellene valamit. De előtte még magamat kell elfogadhatóbb állapotba varázsolnom. Hipp hopp.
Miután távozott a helyiségből, pár percig csak ültem ott és magam elé meredtem, mint egy élőhalott... egészen addig a pillanatig, míg egy gyanútlan emberi lény be nem nyitott a mosdóba. Végre.. Nekem sem kellett több és már neki is estem a nyaki ütőerének, közben szárazra szívva a halandó lány testét. Erőre volt szükségem.. Miután végeztem, a lecsapolt testet bevonszoltam egy üres wc fülkébe, majd gyorsan le is cseréltem az elázott, megrongált ruhámat az övére. Nem rossz - jegyeztem meg, miközben a tükör elé álltam és próbáltam valamit tenni a hajammal. Végső elkeserdésemben aztán egy kontyba sűrítettem a hajzuhatagot, majd elhagytam a helyiséget. Most pedig meg kell találnom Klaust...
/Tornaterem/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 28, 2013 8:43 am
Ugrás egy másik oldalra
Lucy & Silas
Élveztem, ahogy a feje elmerült a csészében. Tetszenek ezek a modern kínzásmódok. Talán mintha valami sorozatszámra gyártott iskolai amcsifilmből láttam volna hasonló jelenetet, amit valaki agyából olvastam ki. Elkapta a kezemet én pedig direkt engedtem rajta, hogy kicsit élvezzem a vámpír szerepét. Mielőtt keze a kilincsre tévedhetett volna elkaptam csurom vizes haját és hátrahúztam. Arcát az arcomhoz kényszerítettem és úgy beszéltem. - Hát nem is akarod megvárni a válaszom... Anya? - utánoztam az ártatlan hangot, amin egy érzelmes fiú általában az anyjához szól. - Úgy igazságos, hogy te is tudd ki vagyok... ha már én is tudom Lucy. - nagyon kapaszkodtam ázott fejébe. - Silas... és mert élvezem, hogy kínozhatlak. - nevetek fel, majd fejjel az ajtónak lököm. - Mond csak Lucy... - megfordítom a földön a testét, hogy a hátán feküdjön és megemelem a fejét, hogy a szemembe nézhessen. - megtennél nekem valamit? - szaladt féloldalas mosolyra a szám, majd mélyen a szemébe néztem és megigéztem. - Keresd meg nekem Klaust és mond meg neki, hogy Silas figyeli...és itt van. - hangsúlyoztam nagyon félelmetesen és lassan az üzenet minden részét, majd folytattam most már komolyra váltva a szót. - Ha nem jársz sikerrel, akkor az első leendő alkalommal felgyújtod magadat és meghalsz. - fejeztem be. Aztán elengedtem, átléptem rajta és a tükörhöz vánszorogtam. Megmostam a kezemet és belőttem újra a sérómat. Ha csak Dana lát is az igazi énemben, előtte sem szeretném ocsmányul és wc szaggal festeni. Visszafele belerúgtam egyet a nőbe. - Ne felejtsd el az üzenetemet. - mondtam bájosan, majd kiléptem a fürdőből.
(tornaterem)
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Mosdó      Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 27, 2013 9:36 pm
Ugrás egy másik oldalra
Reakciója láttám majd'megfagyott bennem a vér. Mi van? Olyan hirtelen kapta el a nyakamat és nyomott fel a falra, hogy ha akartam se tudtam volna védekezni. Ez meg ki a szösz lehet? Az eredeti hasonmás..? Esett le a lány ismerős vonásaiból.. De ezt a gondolatot azonban hamar el is vetettem, ugyanis hamarosan már egészen más arc pillantott vissza rám. Alig pislogtam egyet.. és máris a fiam állt előttem. Köpni, nyelni nem tudtam a megdöbbenéstől. - Hogyan..? - nyöszörögtem, mikor egy pillanatra engedett a nyakam szorításából. Ennyire tellett.. mert ismét a falhoz nyomott és még véletlenül sem hagyott levegőhöz jutni. Ááá a fenébe ezzel a rejtélyes idegennel, bárki is legyen az!! Aztán teljesen váratlanul ért a következő lépése, mikor újra elengedett..  én meg a földre rogytam.. akár egy báb, egy játékbaba. Hirtelen egyfajta köhögőroham tört rám, ösztönszerüen próbáltam pótolni mindazt a levegőveszetséget, amit ez a nyavajás kiszorított belőlem. Akárki is legyen, nem egy mai gyártmány, az tuti.. - Ki vagy tee? - üvöltöttem makacsul, ahelyett hogy a nevemet mondtam volna. Azt fölöslegesnek láttam, hiszen valószínüleg már amúgyis tud mindent rólam.. Vagy talán csak a fiamról tud? Szent ég, remélem nem bántotta! - És miért viseled a fiam arcáááá.. - kérdeztem volna, de ekkor bennem rekedt a szó, mert hirtelen megragadott és kivillantva vámpírfogait harapott belém.. és kezdte el szívni a véremet. - Neee - tiltakoztam, bár magam sem tudom miért éppen ez a szó jött ki a számon, de nem bírtam csendben maradni. Nem most, mikor az életem függ ennek a férfinak vagy nőnek a pillanatnyi kedélyállapotától. Miután megunta a vérem szívását, egyszerüen csak a wc kagylónak dobott, majd a fejemet a wc csészébe nyomta. Na itt aztán betelt a pohár.. eszeveszettül próbáltam kimenteni magam valahogyan,  kevés sikerrel.  Először azon voltam, hogy valahogy kiszabadítsam magam onnan, de mivel minden próbálkozásom hiábavalónak bizonyult, hát teljes erőmből belekarmoltam az egyik kezébe, ezzel elérve, hogy egy pillanatra engedjen a szorításból. Ennyi viszont nekem is elég volt ahhoz, hogy kirántsam magam abból a nyavajás wc csészéből és elfussak onnan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 27, 2013 8:45 pm
Ugrás egy másik oldalra
Lucy & Silas
- Na idefigyelj te kis vérköpő! - kaptam el a nyakát és már a falon is volt. Lehunytam a szememet is próbáltam koncentrálni. Megérezni, hogy mi jár a kis fejében. Végigfutni az egész életén... Persze ez vámpírsebességgel egy pislantás alatt lezajlik. Mire pislant egyet már a fiú képében vagyok... - Te nyomorult! Tudod kinek feleselj vissza. - kezemmel újra a falnak löktem teljes kétezer éve növekvő erőmmel. - Rossz emberrel kezdtél ki. Ez nem a te napod. - mondtam utálkozva szeretett rokona képében, majd elengedtem és a földre hull. - Mond a nevedet és egy jó okot amiért életben hagyjalak. - a ruhájánál fogva húztam fel a földről, majd haraptam bele a nyakába. Vámpírvér...finooom....Szomjas vagyok. Hiába ittam ki az egész kórházi tartalékot, szomjazom. Pár másodpercig a vérét veszem, majd bevágom a wc helységbe a wc-kagylóhoz. - Tetszik az ízed.... Talán ez lesz a veszted.. - mosolyodtam el gonoszkásan, majd besétáltam hozzá a fülkébe és behajtottam az ajtót magunk mögött. A lábaim előtt hevert a teste. - Félsz már? Látom még nem eléggé. - elkaptam a fejét és belenyomtam a wc csészébe.
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Mosdó      Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 27, 2013 8:26 pm
Ugrás egy másik oldalra
/Bevásárlóközpont/

A Drew-al való találkozásom teljesen feldobott engem. Fú, szinte madarat lehetne fogatni velem ebben a pillanatban, annyira boldog vagyok. Mindazok ellenére, hogy én végig azt hittem, már évszázadok óta halott.. most kiderül, hogy nagyon is él.. Ráadásul vámpírként tengeti a napjait már évek óta. Csak azt az egyet nem értem, hogy erről én miért is nem tudtam? Hogy lehetséges, hogy eddig nem futottunk össze.. csak most? A sors fintora.
Amint megérkeztem a buli helyszínére, először a mosdót vettem célba. Hogy miért? Hogy megbizonyosodjak arról, hogy minden tökéletes rajtam.. és titkon abban is reménykedem, hogy netalán véletlenül egy ártatlan diákba is belebotlom. És a mosdóba lépve ez utóbbi sikeresen össze is jött.. csak épp úgy ahogyan azt akartam. Egy hihetetlenül arrogáns és utálatos nőszemélybe botlottam bele - szó szerint - mikor az távozni akart.
- Legközelebb nem ártana, ha a lábaid elé is néznél! - szóltam rá kissé ingerülten. Méghogy az én hibám? Hisz ő jött nekem! Látnia kellett, hogy nyitom az ajtót.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 27, 2013 7:46 pm
Ugrás egy másik oldalra
(parkoló)
Lucy & Silas
A hasonmás képében első utam a mosdóba vezetett. Kissé sokat bíbelődtem rajta, hogy a férfi vagy a női mosdót válasszam e, de végül a nőibe mentem be. Mégis csak fura lenne, ha valaki meglátna hogy ebben a formámban a férfi mosdóba surranok. Miután végeztem a dolgommal a tükörhöz vánszorogtam és belenéztem, hogy minden stimmel e. Bár nem értem miért, hiszen azt láttatok bárkivel, amit csak akarok. Egy lány jött a wc-be, amikor én pont távozni akartam és egymásnak ütköztünk. - Mi a franc bajod van kislány? - kérdeztem széttárt karokkal.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Mosdó      Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 14, 2012 12:39 pm
Ugrás egy másik oldalra
Mosdó
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Mosdó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mosdó
» Mosdó
» Mosdó
» Mosdó
» Mosdó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Belváros :: Középiskola-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •