Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Előtér és nappali

Vámpírboszorkány
Dean O'Doherty
Tartózkodási hely :
New Orleans



A poszt írója Dean O'Doherty
Elküldésének ideje Hétf. Május 07, 2018 12:38 am
Ugrás egy másik oldalra
- Csakugyan? És mégis miért? Talán ennyire mély benyomást tettem volna benned? – bár aligha tudom azt mondani, hogy ez nincs így a másik részről is. Badarság lenne és hazugság, ha azt mondanám, hogy csak amiatt jöttem, mert valami isteni volt vele a szex. Volt benne valami, ami már az elején megfogott, és ez nem az a két pluszpontja, amit ő készségesen tett ki mindenki szeme láttára. Később az derült ki, hogy ugyanolyan fajból valóak vagyunk, majd pedig az is sejthetővé vált, hogy az erőnk is eléggé hasonló szinten van. Bár ez utóbbi pusztán spekuláció még a részemről, lehet hogy ha még egykorúak is vagyunk, úgy is könnyedén lepipál a fenébe, mert egész egyszerűen csak sokkalta többször használja az erejét, mint én. Viszont ezektől eltekintve is van valami, ami most ide vezette a lábaimat. Csak nem tudom megmagyarázni, mégis mi az…
Enyhén vonom csak meg a vállaimat, mikor kérdőn tekint vissza. Jelenleg semmi szomjam, semmi étvágyam, kellően betáplálva érkeztem ide. Ez nem jelenti azt, hogy mindvégig így fog maradni az este folyamán, de ne szaladjunk egyelőre ennyire előre.
- Fiatal még az este. Meglátjuk – felelem neki halványan mosolyogva és rákacsintva. Hajlok az ajánlata felé, de nem mondok semmi biztosat sem. Nem szeretek az az ember lenni, aki megígér valamit, hogy aztán nem sokkal később megszegje, legyen szó akármilyen bagatell dologról is. Ellenben, ha már itt alszom, nincs sok értelme annak, hogy külön szobában legyünk. Nem egy nehéz dolog nekem sem hazatalálni, ha ilyenre kerülne sor. Az aligha jó kifogás, hogy fáradt vagyok, nincs kedvem menni és ilyesmik.
Nem reagálok semmi extra módon arra, amiket mond. Felé fordulva figyelek rá, a végefelé pedig kicsit bólogatok is. – Hát igen. Nem a legegyszerűbb nekünk. Nekem mondjuk, ha úgy vesszük, roppant jól jött ez ki, mert aki által visszakaphattam az erőmet, pont az az ember fordult ellenem és… hát, mondjuk úgy, nem ez volt a legjobb döntése – szerintem érti, hogy mire akarok kilyukadni. Nem teljesen mondok igazat, nem azért mert hazudni akarok, csak nem volt kedvem magyarázkodásba kezdeni. Talán majd később. Máskor. Az apám nem hivatalosan ellenem fordult, csak szimplán nem egyeztek a nézeteink számtalan dologban, ami a halálában csúcsosodott ki. Meg még sok másban.
- Nem számít. Most itt vagyok, ez a lényeg, nem? – mosolyát valamivel halványabban viszonzom, úgy válaszolok. A következő szavain viszont meglepődök. – Igen? Na ez még nekem is új. Akkor nem is foghattam volna ki jobbat a… bemutatóhoz – fogalmazzunk így. Nem volt éppen mindennapi, ezzel mindketten tisztában vagyunk. Ahogy azzal is, hogy a legkevésbé bánja ezt akármelyikünk.
Felállok, mikor kívánja és követem őt, amerre vezet. – Hm… csábító ajánlat – felelek először ennyit neki, de aztán mielőtt túlzottan belelendülne, hozzáteszem. – Viszont sajnálatos módon én már fürödtem. Tiszta vagyok mint a patyolat. Viszont téged szívesen nézlek, ahogy… „fürdesz” – felelem neki halványan elmosolyodva, sokat mondóan. Közben, ahogy beérünk a fürdőbe, keresek valami helyet, ahol helyet foglalhatok és figyelhetem őt. Amint ezzel megvagyok, megbontom a köntösét ahol tartja, és úgy ülök le a helyemre, ha nincs ellenére – valószínűleg igen, de képes beletörődni. Ki tudja, nem mondanám száz százalékig biztosra. Ha viszont mégis, akkor csak leülök oda, és figyelem, ahogy a törülköző a földre hullik, és újra megcsodálhatom vadító testét.
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Lucille Éamon Vodova
Előtér és nappali Tumblr_inline_oc53mqihnH1sb0qtd_100
Kedvenc dal :
✦✦ JUDAS
Tartózkodási hely :
✦✦ new orleans
Hobbi & foglalkozás :
✦✦ supreme witch



A poszt írója Lucille Éamon Vodova
Elküldésének ideje Vas. Május 06, 2018 9:59 pm
Ugrás egy másik oldalra


Dean & Lucille

A mellkasomban jobban dobogott a szívem, mint valaha bármikor is. Lassú léptekkel kellett volna lerobognom, hogy nehogy megcsússzak, mégis úgy rohantam le, mint akit épp üldöznek. Az ajtót szinte úgy tépem ki a helyéről majdnem, ám megállva előtte igyekeztem természetesnek tűnni, hisz nem akarom, hogy meglássa bennem azt a gyermeki rajongást amit éreztem egy pillanat erejéig. Hangja megnyugtató dallamként áramlik a fülemben, de a nagy boldogságban hátrébb lépek és beljebb invitálom őt. Ezek szerint nem hiába vártam rá, és nem hiába reménykedtem abban, hogy valaha majd újra látom. Nemcsak azért, mert eltöltöttem vele egy tökéletes estét, hanem mert akkor a végtelenségig boldog voltam. Utoljára a legelső férjemmel éreztem így, de annak már ezer éve. Szó szerint. Emlékeztet Nazazelre és talán azért is hatalmas felé a vonzódásom. Nazazel szemében én voltam a világ.
- Kevesen tesznek nekem ígéretet és kevesen is tartják be. Azonban még senkiben sem reménykedtem úgy, ahogy benned. - Vallom be őszintén, miközben a bőrdzsekijét melegítem a radiátoron. Alig ismerem, és már most úgy gondoskodom róla, mint egy szerető feleség. Egy párszor már megházasodtam és a legtöbb becsődölt. Talán azért, mert igazán sohasem láttam bennük a legelső szerelmet. Másképpen szerettek és másképpen viselkedtek, és nem volt meg bennük az, amire nekem szükségem volt. De nyilván, más világokat írtunk akkor és más szokások voltak. Sokáig nem vették emberszámba a nőket és ez alól én sem voltam kivétel, hiába voltam erős és idős természetfeletti már akkor. De most más világ van.
- Nem kérsz semmit? - Fordulok vissza felvont szemöldökökkel, aztán megértve a dolgot a konyha felé haladok, és a biztonság kedvéért leteszek a nappaliba egy pohár vizet, ha netán szomjas lenne.
Lehuppanok a kanapéra, aztán megpaskolom tenyeremmel magam mellett a helyet, hogy nyugodtan üljön le, ha szeretne. Közben feszülten fogom magamhoz a törölközőt - nem mintha már nem látott volna már belőlem mindent két hete -.
- Van néhány szoba fent az emeleten. De ha akarsz, akár velem is aludhatsz. - Ajánlok fel egy ötletet, hátha talán nincs ellenére. Nem vagyok rossz partner az ágyban, mármint, alvás terén sem. Néha szuszogok, és kábé takarót sem szeretek hagyni a másiknak, de na... az pozitívum, hogy nem fogom lelökni magam mellől, nem?
- Tudom, hogy sok természetfeletti nem szereti, ha a másik azonnal elemezgeti. És ne haragudj rám ezért, de csak így jöttem rá, hogy hasonlóak vagyunk. - Vallom be őszintén, mert tudom, hogy ő ugyanezt megcsinálta velem. Nem haragszom érte, hisz én is ugyanezt elvétettem. - Viszont te vagy az első, aki teljesen azonos velem még korban is. - Pontosan nem tudom megmondani, hogy mennyi, de talán pár év, vagy épp nincs is különbség. És ráadásul vámpírboszorkány. - A magunkfajtáknak nagyon nehéz, nem? - Mosolyodom szelíden- Visszakapjuk a saját erőnket, de akitől megkapjuk, bármikor visszavonhatja. - Megrázom a fejem. Talán hihetetlen, de Luci-n kívül nem találkoztam más vámpírboszorkánnyal. Ő is csak azért lett az, mert vámpírrá tettem, hogy megmentsem és később visszaadtam neki a boszorkány erejét, de nem azért, mert nagylelkű vagyok. Hanem azért, hogy legyen egy alattvalóm.
- Valamelyik nap nem mentem be dolgozni. Valamiért úgy éreztem, hogy felbukkansz és nem mozdultam itthonról. Nyilván csúsztam pár napot. - Vallom be mosolyogva, bár akkor hatalmas csalódás ért, amikor aznap mégsem jött. Néha a megérzéseim eléggé cserben tudnak hagyni. - Viszont a Cerberus az enyém és a társamé. - Luci nem a párom, sohasem volt közöttünk nyálas viszony. Szerettem vele játszadozni, bár óvatosan kellett vele mindig bánnom, ahogy a mai napig is. Luci veszélyes, de hatalmat ad a tudat, hogy nélkülem szart sem érne. - Így hát bármelyik pillanatban otthagyhatom. Cerberus egy igazi ékkő a város számára; az első sztriptízbár New Orleans-ban, és az első olyan, ahol egzotikusabb lányok is felléphettek. A rasszizmus egy mocskos dolog, de mégis a fekete nőket jobban szerették azok, akik oda beléptek. - Ha leült mellém, ha nem, akkor is megfogom a kezeit és elkezdem magammal húzni fel az emeletre, sejtelmesen. - Nem fejeztem be a fürdést, de mit szólnál ahhoz, ha folytatnád tovább velem?

Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Dean O'Doherty
Tartózkodási hely :
New Orleans



A poszt írója Dean O'Doherty
Elküldésének ideje Csüt. Május 03, 2018 9:43 pm
Ugrás egy másik oldalra
Aligha tudtam kiverni a fejemből azt a néhány héttel korábbi eseményt, mikor betértem abba a sztriptíz bárba. Mit ne mondjak, élvezetes este volt, olyasmi, amire rég volt már az életemben példa. Nem kezdtem el hencegni azoknak a barátaimnak, akik őt ajánlották, hisz kétlem, hogy őket ilyesmikbe részesítette volna Lucille. Érti a dolgát, ehhez kétség sem fér. Ahogy ahhoz sem kellett volna, hogy én bizony meg fogom keresni őt, ha már egyszer megadta a számát és a címét is. Szép kis bizalmat szentelt nekem ezzel, legalábbis ez volt az első gondolatom. A második pedig mindjárt követte egyből, miszerint ugyanúgy van benne vámpír, mint bennem, ráadásul a másik is ott motoszkál benne – tudom, mert egy apró bűbájjal nem volt nehéz megállapítani ezt. Ha valaki rá akarná törni az ajtót, akkor szerintem tőle kellene a legjobban félnie. De nekem nem volt ilyen szándékom. Épp ellenkezőleg.
Azzal az udvariassággal kopogok nem sürgetően, de határozottan jó néhányat, amivel korábban is megillettem őt. Nem lepődök meg, mikor lenge ruhában jelenik meg az ajtóban. – Hogy felejthetnélek el, Lucille? Illetve meg is ígértem, hogy eljövök még. Hát itt vagyok – felelem neki mosolyogva, látványosan végigtekintve rajta. Megmozgatja a fantáziámat ez a rövid törölköző. Jól tudja, hogy mit is kell viselnie, amivel el tudja csábítani a férfiak fejét. Nem hiszem, hogy túl sok gondja lenne egyetlen férfinek is a kifogásával. Beljebb lépek, mikor invitál, és háttal neki forgatom a szemeimet, mikor a ruhát hozza szóba. Végül hátrafordítom a fejemet felé, és féloldalas mosollyal pillantok rá. – Még majdhogynem sok is, ami rajtad van – bár valószínűleg ő is hasonló véleményen van az irányomba. Ha akarná sem tudná titkolni, hogy mennyire rám volt izgulva minden téren. Kicsit sem bánom, épp ellenkezőleg, örülök, hogy kölcsönös volt az érzés. – Nem kérek most még semmit, majd talán kicsit később – szólok neki, mielőtt kivenne bármit is a vitrinből. – Nincs ellenemre – és látszólag neki sem. Nem hiszem, hogy csak az eső miatt ajánlotta volna fel ezt a lehetőséget. Hagyom, hogy a kabátomat levegye, és figyelemmel kísérem, ahogy a radiátorra teríti, eközben egy nagyon halvány belátást is sikerül nyernem. Baszki, de rövid ez a törülköző.
- Őszintén, nem akartalak megzavarni semmiben, menj csak vissza nyugodtan fürdeni. Ha más nem, akkor nézem. Már ha nem vagy szégyellős – lássuk be, valószínűleg ott nem csak azt figyelném, hogyan fürdeti meg magát. De egyébként a fürdésnek is mennyi értelme van most? Nem sok, hisz egész este ott állhatnánk a zuhany alatt valószínűleg. Ettől függetlenül viszont támogatom a felvetésemet is.
- Milyen szerencse, hogy pont most jöttem. Kellemetlen lett volna, ha épp most dolgozol. Bár szerintem rám tudtál volna szakítani egy kis időt – nem vagyok ebben kétszáz százalékig biztos, hisz mégiscsak bevételkiesés lenne ez számukra. De ki tudnám én azt is pótolni, ezen nem múlik semmi… Azaz. Múlt volna.
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Lucille Éamon Vodova
Előtér és nappali Tumblr_inline_oc53mqihnH1sb0qtd_100
Kedvenc dal :
✦✦ JUDAS
Tartózkodási hely :
✦✦ new orleans
Hobbi & foglalkozás :
✦✦ supreme witch



A poszt írója Lucille Éamon Vodova
Elküldésének ideje Szer. Május 02, 2018 12:06 am
Ugrás egy másik oldalra


Dean & Lucille

A fürdőkád alját nem sajnálva eleget szórók a levendula illatú fürdősóból, azt követően pedig amíg ledobom magamról a ruháimat, nos, a kádba engedem a forró vizet és bőségesen hagyom folyni, hogy legalább majd vállig ellepjen a víz. Szeretem a esti órákat, mert ilyenkor már sehova sem kell mennem és innentől fogva ez a nap már csak a pihenésnek van szentelve. Nem tervezem nagyon hosszúra nyújtani az estémet, mert holnap meglehetősen sűrű lesz a programom és nem lenne rossz kialudtan felébredni hajnalban. Persze, egy magamfajta vámpír is képes elfáradni, hisz lássuk be, valamilyen szinten hordozok némi halandói tulajdonságokat már csak a boszorkány képességeimnek is köszönhetően.
Hajtömegemet felkötöm egy krokodilcsattal, hogy lehetőleg ne érje víz. Amint viszont minden ruhadarab lekerült rólam, mindenféle habozás nélkül másztam be a kád forró vízbe, majd pedig amikor elegendő víz folyt, nos, elzárom a csapot. Fészkelődtem még kicsit, mert a fürdősó kavicsai kicsit kényelmetlenek alattam, viszont a forró víztől majd hamarosan úgy is elolvadnak. Addig is hátradőltem felhúzott lábakkal és lehunyt íriszekkel élveztem, hogy végre pihenhetek. Az arcomat melegítette a víz forró párája, aztán már kénytelen voltam lemosni magamról azt a kevéske sminket, amit az arcomra felkentem. Így sincs túl nagy változás az arcomon, de most már teljesen felesleges ilyesmit viselnem magamon, elvégre aludni készülök, ha a jó ég is úgy akarja.
Ám hirtelen kinyitom a szemeimet, amint a földszintről kopogás szivárog fel a fürdőbe. Néhány napja sikeresen meglátogattam Tatia-t, talán csak nem jött vissza folytatni a beszédpárbajt. Bármikor helyreteszem azt a nyamvadt Petrova-t, de ez esetben most ahhoz is kimondottan lusta és kedvtelen vagyok. Viszont a szívdobogások és a levegővételek másra utalnak. A kifinomult hallásom és érzékeim képesek különbséget tenni személyek közt pusztán a szívdobbanásokból és a levegővételekből is egyaránt. Nemrég pontosan ezért a hangért rajongtam.
Illendő lenne felöltöznöm és úgy fogadnom a vendéget, de minek is tenném, ha pár perc múlva úgy is lekerülne rólam minden? Szóval ártatlan módon úgy teszek, mintha véletlenszerűen hagytam volna magamon a fehér törölközőt. Magam köré tekerem, ami ugyan körbeér akár kétszer is, viszont rettenetesen rövid; nem lenne érdemes még kicsit előre dőlni sem benne.
Bár még csepegett rólam a víz, szóval óvatos léptekkel baktattam le a lépcsőn, és magamhoz fogva a törölközőt nyitok ajtót, miután kinyitottam kulccsal az ajtót belülről.
- Dean. - Ejtem ki a nevét mézédesen, túlságosan is sejtelmesen. - Azt hittem, hogy már elfelejtettél. - Mosolyom széles, ugyanakkor végtelenül őszinte és boldog. Két hete is van annak, hogy utoljára láttam őt, s bár ez az az időszak, amikor már egy kuncsaft nem keres fel többé. Ő mégis visszajött, betartva az ígéretét. - Gyere csak beljebb. Most látom, az eső is elkezdett esni . - Tekintek fel a válla felett meglepődötten, hisz érzem az eső illatát és annak csepegését a teraszon. Végül  kijjebb tárom az ajtót, hogy bejöjjön. - Ne haragudj, hogy így kellett téged fogadnom... - nézek magamon egy pillanatra végig. - de éppen most fürödtem és mire a vizes testemre felkaptam volna a ruhákat, talán az a Nap is lement volna ami még fel sem jött. - Sóhajtok, aztán a vitrin felé lépek, hogy kiszolgáljam valami itallal, hisz biztosan kér. - Nem tudom, hogy meddig maradsz most itt velem, de mit szólnál ahhoz, ha itt maradnál most velem éjszakára? Borzalmasan esik az eső. - Fura, de nem volt most bennem semmiféle sejtelem vagy utalgatás, egyszerűen csak szüntelenül kopogtatja az ablakokat az esőfátyol ami egy jó ideje már letelepedett a város felett. - Ezt add csak ide. Kicsit megáztál. - Lesegítem róla a bőrdzsekijét készségesen, törődően, aztán ráterítem a radiátorra, hogy mihamarabb megszáradjon.
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Lucille Éamon Vodova
Előtér és nappali Tumblr_inline_oc53mqihnH1sb0qtd_100
Kedvenc dal :
✦✦ JUDAS
Tartózkodási hely :
✦✦ new orleans
Hobbi & foglalkozás :
✦✦ supreme witch



A poszt írója Lucille Éamon Vodova
Elküldésének ideje Kedd Május 01, 2018 10:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
Előtér és nappali 7ff4b48c9079b232a0ea12a970b03696--marble-fireplaces-transitional-living-rooms
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Előtér és nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Előtér és nappali
» Előtér és nappali
» Előtér
» Előtér
» Előtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Vodova ház-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •