Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Elliot Wade Godbert

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 29, 2017 3:37 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elliott Wade Godbert
● ● nomen est omen ● ●

19

A kis herceg

New Orleans

William Moseley

Warlock

Ellie

Bajkeverés

a karakterem keresett


Születési idő, hely   2017. november 16. New Orleans
Első átváltozás   Nem történt meg... még
Család   Család? Kezdjük azzal, ki mit ért ez alatt a szó alatt. Nekem van is, meg nincs is, ami azt illeti. Persze, van egy anyám, aki a fél életemben kiidegelt, meg van egy apám, aki igazából annyit tett hozzá az életemhez, hogy egy sejtjét adta anyámnak egy mámoros éjszakán. Legalábbis egy ideig... annak ellenére, hogy a gyerekkoromat nélküle töltöttem, most azért része az életemnek - legalábbis próbálkozik vele. Azt nem tudom, hogy a múlt bűneit jóvá tudja-e tenni így, vagy sem. Na meg persze elvileg van egy nagyobb családom: anyám bandája, vagyis falkája. Fogalmam sincs, hogy milyen egy olyan környezetben felnőni, ahol minden békés, nyugodt, ahol apa dolgozni jár, anya meg otthon főz, és egy közös vacsora után meghitt légkör uralkodik a helyes, fehér kerítéses ház falain belül. Ez nálunk sosem jött össze - és nem pont azért, mert anyám nem tud főzni. Ő persze - a maga módján - próbált gondoskodni rólam, és szeret, ezt egy percig nem kétlem. Emlékszem a kisgyerekként töltött estékre... a beszélgetésekre, a játékokra, amikor tényleg senki nem volt a világon, csak ő meg én. Meg az apám... valahol a messzeségben, míg úgy nem döntött, hogy szüksége van ránk. Hogy a kelleténél jobban igényeltem szüleim szeretetét, vagy törődését, és nem voltam hajlandó osztozni vele másokkal? Meglehet. Melyik gyerek ne ezt érezné és tenné, aki imádja az anyját, és a világa közepének tartja?  Én a gyereke vagyok, a vér szerinti. A többiek meg, a falka... egyszerűen nem bírom őket. És azt sem, hogy ők is ott vannak anyám fontossági listájának az élén.  Lehet, hogy a vér engem is kötne hozzájuk, de eszem ágában sincs a soraik közé lépni. Kisgyerek korom óta hallgatom napi rendszerességgel, hogyan kerülhetem ezt el: vigyázzak magamra, meg az indulataimra. Na, hát ez a legnehezebb. Már gyerekként sem volt könnyű kontrollálni magam - míves rohamokat tudtam produkálni, ha valami nem úgy működött, ahogy én elképzeltem. Talán egy szülő sem szembesült annyira a fia istentelen, és tőle magától örökölt természetével, mint ahogy anyámnak kellett. Lehet, hogy szükség lett volna mellém a kemény apai kézre... de talán jobb is, ha így történt. Ha azt nézzük, egy uralkodócsalád sarja vagyok, olyan erővel, amiért mások ölni is képesek lennének. Az átlag felett állok... és merje ezt bárki is megkérdőjelezni.

 


Belököm a fürdő ajtaját, a kabátomat egy lendülettel dobom a vécé lehajtott tetejére, aztán sziszegve farkasszemet nézek a tükörképemmel, ha élhetek némi szójátékkal. Óvatosan felemelem a kezem, és végigtapogatom felhasadt szemöldökömet, amiből halvány érben folyik a vér. A nyomorult kis r*banc, valahogy elfelejtette közölni, hogy pasija van. Na persze azt már ne is feszegessük, hogy ő nyomult rám.
- A rohadék... - préselem ki a fogaim között, mint egy mérges kutya, bár magam sem tudom, melyikükre is értem igazán, a lányra, vagy a grál lovagjára, akinek az öklével találkoztam, aztán kinyitom a kis gyógyszeres szekrénykét. Borotvák, mindenféle flakonok, anyám tablettái - a jelenlétem a jelek szerint megerősítette abban, hogy nem kíván újabb utódot szülni - meg milliónyi női vacak uralja a polcokat, mögöttük pedig egy kis doboz képében ott vöröslik az elsősegélyláda.
Előrángatom, kisebb dezodor-cunamit zúdítva a mosdókagylóba, aztán egy darab gézzel törölgetni kezdem a képemet elöntő vért, meg a jókora folytonossági hiányt a bőrömön, aztán sietek egy tapasszal láthatatlanná tenni. A természet majd elvégzi a többi munkát.
Épphogy sikerül eltüntetnem a véres nyomokat, mikor - még mindig a tükörbe bámulva - látom, ahogy megjelenik mögöttem anyám, alighanem a csörömpölés riasztotta fel az éjszaka közepén - apám horkolását viszont még így is idehallom a hálószoba felől.
- Szia anya - vágok vidáman megnyerő arcot, és igyekszem a homlokomba söpörni a tincseimet, hogy takarják a ragtapasz nyilvánvaló ottlétét, de kb annyi esélyem van erre, mint egy kartondobozzal eltakarni a Notre Dame-ot. Legalábbis anyám szeme látványosan elidőzik a homlokomon, és mikor megfordulok, találkozom a pillantásával, amiben le sem lehet írni, mennyi érzelem játszik egyszerre. Ott figyel benne az "isten szerelmére, Elliot, mibe keveredtél megint?" tekintetet, keveredve az "ugye nem lett nagyobb bajod, fiam?" kezdetű aggodalmas tekintettel, meg azzal a bizonyos "mondd Elliot, te tényleg nem bírsz magaddal?" jellegű, szemforgatós pillantással, amivel mindig eléri, hogy tökéletesen eltöltsön a bűntudat.
- Ne aggódj anya - lépek oda, és egy csókot nyomok az arcára. - Egyben vagyok. Látnád a másikat - vonogatom vidáman a szemöldökömet, még ha fáj is. - És nem mellesleg nem kell félned. Nem nyírtam ki - vigyorgom aztán el magam szélesen, és még mielőtt verbális formába ölthetné a mondandóját, kitrappolok a fürdőből, aztán a szobámban, az ágyamon hanyatt vetem magam. Tudom, hogy alighanem megkapom még a fejmosást, ahogy azzal is, hogy amikor apám reggelinél szembesülni fog fia újbóli akciójával, azt sem úszom majd szárazon, meg feddő szavak nélkül. De azzal is tisztában vagyok, hogy anyát tényleg az irántam való aggódás vezérli. Azért az anyám... és ezért is fog újra megbocsátani a minden létező alkalommal rossz fát tűzre tévő fiának. Ez az a kettőnk közti kötelék, amit soha nem fog szétszakítani senki és semmi - akárhány ökölharcba is keveredem.






Vissza az elejére Go down

Vérfarkas
Faye Charpentier
Elliot Wade Godbert Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Pént. Szept. 29, 2017 4:54 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!
● ● üdvözlünk a diariesfrpg oldalán! ● ●

Kisfiam!  31

El sem hiszed, mennyire vártalak (na jó, vártunk, nehogy azt mondja az apád, hogy őt figyelmen kívül hagyom) és mennyire örülök annak, hogy megérkeztél! 40 Nagyon féltem attól, hogyha valaki hozni fogja a karaktert, akkor hogyan teszi, mivel eléggé stabil képünk volt róla, mondjuk ezt azt hiszem, észre is vetted, de végül... nagyon megkönnyebbültem, hogy sikerült dűlőre jutnunk és már látom előre, hogy nehéz dolgom lesz veled. Nem hibáztatlak, se az apád, se én nem vagyunk az emberiség gyöngyszemei, de nem adnálak semmiért, ezt te is pontosan tudod. Melengette a szívedet az írásod, közben pedig fogtam a fejem, hogy lehetsz ennyire felelőtlen... mintha én sokkal komolyabb lettem volna a saját korodban. Vagy az apád. Rolling Eyes Nem fogunk unatkozni melletted. Very Happy

Menj, foglald le a jóképű arcodat, aztán kergess minket és másokat is az őrületbe. Jó szórakozást! 40


Vissza az elejére Go down
 

Elliot Wade Godbert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elliott Wade Godbert
» Elliot ____
» Elliot Hooch
» Elliot Sanders
» Wade ---

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Boszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •