Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Wallace Thomas Wakeland

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 23, 2017 10:07 pm
Ugrás egy másik oldalra
Wallace Thomas Wakeland
● ● nomen est omen ● ●

22 év

padawan

Seattle

Grant Gustin

Dhámpír

Wally, Ace

tanuló

a karakterem saját


Születési idő, hely   1995.05.27, Seattle
Első átváltozás   - (várat magára)
Család   Vérszerinti szülők:
Edward C. Foley –biológiai apa- Egyike a ma már ritkaságnak számító ősvámpíroknak. Mivel kora meghaladja a 700 életévet rengeteg agresszivitásban volt már része, ami ellene irányult. Ennek eredményeképpen vált olyan pszichopata gyilkossá, amilyenként ma ismerik.
Leone M. Smith –biológiai anya –Családjában visszamenőleg olyan híres vámpírvadászok találhatóak meg, akik tagjai voltak az Ötök Testvériségének. Leone azonban szakítva a hagyományokkal, felhagyott a vadászattal, hogy átlagos életet élhessen. Tervét azonban keresztülvágta Edward látogatása, aki visszaadva a sok bosszúságot amit Leone családja okozott neki, kegyetlenül elbánt a fiatal nővel és meg is erőszakolta. A közös gyereküket (Wallyt) kényszerből hordta ki a nő, azonban amint lehetett megszabadult tőle, adoptálásra bocsájtotta.
Adoptáló család:
Henry A. Wakeland – apa – Informatikusként dolgozik az egyik legnagyobb vállalatnál a Google-nél. A családja számára az első, főleg annak anyagi biztonsága, ezért ha teheti túlórákat is bevállal annak érdekében, hogy jó anyagi körülmények között tudjanak élni.
Judy R. Wakeland –anya – Könyvelőként keresi a pénzt, ám bébiszitter hiányában ő az a személy aki míg a gyerekek kicsik voltak bevállalta, hogy inkább kevesebbet járjon be a munkahelyére. Mindezt azért, hogy megfelelően tudja nevelni a gyerekeket és minden lelki támogatást megadjon nekik. Judy ötlete volt többek közt az is, hogy úgy neveljék fel Wallyt, hogy soha ne tudja meg, hogy adoptált.
Kizzy C. Wakeland –testvér –A család vérszerinti, fiatalabb gyereke, aki jelenleg is tanul, bár még csak gimnáziumban. A két testvér közül mindig is ő volt a vadabb, aki lázadt a szabályok betartása ellen.

 

Mindig is úgy gondoltam, hogy a lehető legátlagosabb családom van. Amióta csak megszülettem mindig is apám nyomdokaiba szerettem volna lépni. Bár tény és való, hogy anya sokkal több időt töltött velem és ezerszer jobban meg tudtam beszélni vele a problémáimat, mégis inkább apával akartam lenni. Ragaszkodó voltam, imádtam a társaságát, és attól a pillanattól kezdve, hogy munka után belépett a házba, lestem minden kívánságát. Már egészen fiatalon segítettem neki autót szerelni és akkor is mellette voltam, amikor hazahozta az informatikai munkáit, így hát nem véletlen, hogy végül én is ezt a pályát választottam.
Egyébként szerintem teljesen normális krapek voltam. Mindig a többiek közelébe akartam lenni és imádtam bandázni. Bár az igaz, hogy én voltam a csoportban az, aki sosem ment bele a legnagyobb hülyeségbe és nem rakott rajzszöveg a tanárnő feneke alá. Egyébként meg elég sok dologra rá tudtak venni. Többek között arra is, hogy százlábút tegyek a lány osztálytársaim bugyijába, amiért később figyelmeztetőt is kaptam, de teljesen megérte. Bár utólag belegondolva kicsit sajnálom őket. De hát mindig is odavoltam az izgalmakért, a kalandokért meg persze a sportért is. Igaziból majdnem mindent ki is próbáltam. Futó, úszó, sőt még lovas versenyen is részt vettem, egyedül talán az ökölvívás az, amit nem próbáltam de azt nem is akarom. Annak ellenére, hogy nem hagytam ki minden csínytevést  még nem voltam erőszakos gyerek. Sőt, kifejezetten utálom az erőszakot a mai napig, így ha a későbbiekben lesz lehetőségem rá, minden eszközt meg fogok ragadni, hogy tegyek ellene. Magamat ismerve ki fogok ez mellett tartani ameddig csak lehet.
Gimnáziumban egyébként egyike voltam az osztályelsőknek, főleg ha informatikáról volt szó. Mindent megtettem annak érdekében, hogy fényes jövő álljon előttem. Még akkor is tanultam, amikor a húgomra, Kizzy-re vigyáztam. Ez mellett ahogy azt említettem mindenféle sportot kipróbáltam, a szüleimnek segítettem, szóval mondjuk úgy, hogy nem sok szabadidő jutott egy napra. Mindez a fáradtság amit a családomért és magamért csináltam persze megtérült, ugyanis amint befejeztem a középiskolát,  felvételt nyertem Seattle legmenőbb egyetemébe. Ezt aztán meg is akartam ünnepelni a haverokkal, akik persze szó nélkül belementek. De hogy ne legyen annyira mesébe illő a történetem aznap, amikor elmentünk szórakozni mindegyikünk eléggé kirúgott a hámból. Annyit ittunk, amennyit még legálisan  is bűn lett volna és úgy szerettünk volna hazamenni a szomszéd városból. Mivel ha jól emlékszem a sofőrünk is ivott, ezért hazafelé menet olyan balesetet szenvedtünk, ami szerintem egy életre megpecsételte mindannyiunk életét. Lesodródtunk az útról, egyenesen az erdőbe, ahol felborult az autó és csak és kizárólag az mentette meg az életünket, hogy szerencsére mindannyian be voltunk kötve. Engem személy szerint belső vérzéssel, agyrázkódással, többszörös bordatöréssel, kiálló üvegszilánkokkal és totálkáros lábakkal szállítottak kórházba. Miután felébredtem alá akartak velem íratni az orvosok egy beleegyező nyilatkozatot, hogy amputálhassák a lábaimat, ebbe azonban soha nem egyeztem bele és nem is fogok most már több év után, mert reménykedem benne, hogy egy napon még képes leszek használni őket… valamilyen csoda folytán. Addig azonban marad a részleges izomelhalás, a terápia a remény és a kerekesszék, meg a csavarok amik egyben tartják a lábaimat.

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Wallace Thomas Wakeland Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Wallace Thomas Wakeland Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Pént. Aug. 25, 2017 6:37 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!
● ● üdvözlünk a diariesfrpg oldalán! ● ●

Kedves Wally,

Elnézésedet kérem, hogy még csak most sikerült ideérnem, de sajnos kicsit összejöttek a dolgaim, de most már itt vagyok és ez a lényeg. Smile

Érdekes egy családi történetet sikerült összehoznod és bevallom, hogy még mindig azon gondolkozok, hogy pontosan ki is lehet vajon az apucid. Remélem egyszer fény derül rá, ha netán már megalkotott karakter, vagy esetleg később toppanna be. 40 A történeted pedig kellemes kikapcsolódást nyújtott számomra, olykor megmosolyogtam kicsit, ahogyan egy-egy példát hoztál fel. Biztos vagyok abban, hogy sokszor mások nem gondolták úgy, hogy jó móka az, amit tettél, de ahogyan mondani szokták: fiatalság bolondság. Very Happy Legalább az is tuti, hogy lesz mit mesélned öregkorodban és még sok izgalmat kívánok neked, hiszen előtted az élet! Smile Az pedig, hogy ennyi sportot kipróbáltál már kicsit azt sugallta, hogy egy igazi örökmozgó lehetsz, aki nem tud sokáig megülni a fenekén és pont ezért is érdekes, hogy milyen irányba is szeretnél tanulni, vagyis mi szeretnél lenni, ha nagy leszel. 40 Az pedig nem kérdés, hogy a történeted pedig kellemes kikapcsolódást nyújtott egy ilyen fárasztónap után. :cukorborso:

Így is már megvárattalak, amiért elnézésedet kérem és köszönöm a türelmet, de nem is szeretnélek tovább feltartani. Hess foglalózni, majd játszani. Very Happy



Vissza az elejére Go down
 

Wallace Thomas Wakeland

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Keane Wallace
» Brigitte Wallace
» Megan Wallace
» Rachel Brigitte Wallace
» Thomas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Dhámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •