Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Marlon Vasquez

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 17, 2017 3:27 pm
Ugrás egy másik oldalra
Marlon Vasquez
nomen est omen

Kor 18

Play by - Thomas Hayes  

Faj - Ember - Mágia detektor képességek

Becenév - Marlo, Vasq

Foglalkozás - Tanuló

A karakterem keresett

Tehetsége: Remek festői vénával rendelkezik, s tehetséget mutat a lektorálás felé.
7 szó és 100 érintés.
Család:
Szülei élnek, és a testvérei is.
 

Marlon Vasquez vagyok, és az én történetem még csak most kezdődik.

Sokan felvetik a kérdést, hogy egy fiatal srác mire is vágyhat? Elismerésre? Szerelemre? Boldogságra? Szórakozásra? Talán mindegyikre, ám esetemben csakis egy ember érdekelt Shay, és az ő boldogsága.  


Középszerű családból származom, egy bátyám, és egy húgommal együtt nőttem föl. Mondhatni nekem jutott a középső szerep, de szerencsére jól kijöttem a testvéreimmel, még akkor is ha két naponta verekedtünk. Hárman voltunk, három különböző igaznak vélt igazság érzett, s adott esetben azé volt a nyerő, aki talpon maradt. Persze nem kell véresen komoly verekedésekre gondolni. Inkább játékos, gyerek bunyóra.
Mindez a gyerekeskedés véget ért köztünk, amikor mindannyian elkezdünk kamaszodni, s inkább a világra figyeltünk, és az a felé irányított véleményünkkel. Bátyám, aki csak egy évvel volt idősebb, mint én, mondhatni letért a jó útról, rossz gyerek lett. Mindig a bajt kereste, s ha tehette az ügyeit verekedéssel oldotta meg. A húsom pedig pont az ellentéte lett, kedves, aranyos, figyelmes másokkal szemben, tehát empatikus. A szüleimnek pedig bőven akadt más problémájuk is mint a gyereknevelés fenntartása. Meglehet ezért változott meg a bátyám, tiltakozik a szeretetlenség ellen, annyira, hogy most már ő minden ellen harcol, ami összeköthető a szeretettel. Legalábbis ezt hallottam róla, amikor átment másik iskolába.
Én pedig, örültem minden napnak, amikor találkoztam Shaylee-vel.
Amikor elsőként megláttam az iskolában, valami vonzott vele kapcsolatban. Nem tudtam mi, de annyit igen, hogy nem tudtam ellenállni. Egy idő után randevúra hívtam, de ő inkább elhessegetett. Ámbár tudtam nem mond igazat, felfogtam, amit mondott, de a szívemmel mást éreztem, s a szemei meghazudtolták válaszát. Természetesen magára hagytam, nem akartam zaklatni, úgy gondoltam idő kell neki, és én ezt tiszteletben tartottam.
Teltek múltak a napok, hónapok, amikor is egy partin találkoztam vele. Örömömben, elkezdtem vele beszélni egy számomra fontot dologról, de már nem emlékszek rá pontosan mi volt az. Következő pillanatban már egy kórházi ágyon tértem magamhoz, kicsit összetörten. Nem értettem, hogy mi történhetett velem. Szerencsére Shaylee ott volt mellettem, és elmondta, amit tudnom kellett, hogy valahogy kizuhantam az ablakon, és kicsit összetörtem magam, s az esés miatt lehetnek memória zavarom arról a pillanatról. Attól a pillanattól kezdve elválaszthatatlanok voltunk, ahogy mindig is akartam. Hirtelen nem is bántam, hogy kiestem az ablakból.

Ahogy teltek múltak a napok, egyre inkább visszajöttek az emlékeim. Először álmok útján, később pedig csak úgy maguktól. Először megdöbbentett, hogy Shaylee repített ki valahogy, valamilyen erővel. Határozottan ő lehetett, a reakciókat elnézve, csak ő volt olyan zavart állapotba, ami előidézhette. S mindez bizonyítaná a vonzalmamat is felé. Ugyanis a felmenőim között, volt egy személy, aki szerelmes lett egy boszorkányba, akiktől gyermeke is született. Sokan nem nézték jó szemmel, de végül felhasználták a családomat, nemzedékeken keresztül, hogy találjanak boszorkányokat, s igazságot szolgáltassanak rajtuk. Boszorkányvadászok eszközeivé vált a családunk, de ezt nem tartott sokáig. Valami ősi dolog miatt történt, és történik ez velünk, ha jól értelmeztem, áldásról ír, egy régi szerelem miatt, ami felruház minket arra, hogy megtaláljuk az igaz szerelmünket, egy boszorkányt. Ehhez viszont hasonló személyiség szükséges, a szinkronicitás miatt.

Régen azt hittem mindez egy őrült ősöm leirata, viszont amiket átéltem Shay mellett, minden világossá vált. Nem féltem tőle, hisz szeretem, még ha ő még mindig zárkózottat játszik, de ettől édesebb a dolog. Olyan, mint egy félénk kiscica, aki vágyik a szeretetre, de távolságot is tart.
Remélem, idővel magához engedd, a bűntudata csökken, és engedi, hogy meggyógyítsam őt. Úgy hiszem azért nem tudja irányítani az erejét, mert fél magától, fél a szívétől, érzéseitől.
Engem csak egy dolog aggaszt, töretlenül igyekszik tesztelni, hogy emlékszek e valamire arról az éjszakáról. Utálatos a hazugság, de tudom, ha elmondanám neki, hogy mindenre emlékszek, úgy érzem, elveszíteném örökre. Viszont azt is tudom, hogy nem tartogathatom magamban örökké, a megfelelő alkalomkor közlöm vele. Akkor, mikor ő maga már megbékélt az érzéseivel, és magához engedd.
Addig is, nem tettem le tervemről, hogy randira hívjam, utána pedig többre, én nem élhetek több száz évig. Engem hajt az élet szépségeinek megismerése, talán ezért lett tehetségem a festésben, nem tudom.

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Marlon Vasquez Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Marlon Vasquez Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Kedd Jan. 17, 2017 8:30 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!  
üdvözlünk a diariesfrpg oldalán!

Kedves Marlon! 40

Mindenek előtt nagyon örülök neked, hiszen másik arcocskámmal nagyon vártam az érkezésedet és elnézést kérek, hogy még csak most jutottam ide. 40

Kíváncsian vártam, hogy mit fogsz írni és miként szövöd bele Shayt a karaktered életébe, mi lappang a te múltadban is, mi vezérel és mi dereng arról a bizonyos estéről. És azt kell mondanom, hogy megérte várni ennyit a karakterre, mert úgy érzem remek kezekbe került végül. 31 Nagyon tetszik az, amivel kiszenezted még a történeted, hiszen remek plusz dolgot csempésztél bele és örülök, hogy meglepettél ezzel a „csavarral”. Ahogyan az is igazán tetszett, ahogyan megjelenítetted a karaktered érzéseit, gondolataid. Mind a ketten titkokat rejtegetünk, már csak az a kérdés, hogy vajon, ha egyszer azok a felszínre kerülnek, akkor miként fognak megváltozni a dolgok. 40
Nem is szeretnélek tovább feltartani, mert már nagyon játszanék veled. Embarassed Gyorsan foglalózz, aztán nincs más hátra, mint a játéktér. :cukorborso:


Vissza az elejére Go down
 

Marlon Vasquez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Marlon Vasquez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •