Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Angelique Fael Clifton
David Heathcote Tumblr_inline_nvofyesoGV1t28dkk_500
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
behind your lies



A poszt írója Angelique Fael Clifton
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 30, 2016 7:07 pm
Ugrás egy másik oldalra
David Heathcote
nomen est omen

kor 500-45 között

faj Bármely fajt képviselheti

Szerepkör lentebb kifejtve

play by Johnny Depp

foglalkozás Polihisztor révén szinte bármi lehetsz

várja Én, de nem kizárt, hogy mások is lecsapnak majd rád 40

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   A magad furcsa módján igai úriember vagy. A magad módján. Túl jól játszol a szavakkal és túl könnyen adod más tudtára a véleményed, pont ezért vagy ellenszenves, mégis megfejthetetlennek gondollak. Akárhányszor összefutottam veled, mindig kivágtad magad a helyzetből, jó kifogásokat találtál, megkockáztatom, még hittem is neked ilyenkor. Viszont van valami, ami nem hagy nyugodni. Míg én téged figyellek, te engem próbálsz megfejteni, hisz egy megközelíthetetlen jégkirálynő vagyok, amolyan magányos farkas, mégis pont ez tetszik neked. Érdekel, hogy mitől lettem zárkózott és hogy tudok ennyire jól ellenállni minden kísértésnek, míg te falod az életet minden értelemben, mint egy igazi polihisztor. Emlékeztetsz valakire a múltból, a múltamból, aminek köszönhetően ilyenné lettem, ezért pláne dupla páncéllal állok ki eléd, és immár üzlettársak vagyunk. Megmentettelek tőle, hogy végleg csődbe menj, de hálát sem várok érte, annál inkább. Még messzebb akarlak tudni a dolgaimtól, mert soha senkinek nem engedtem, hogy csak úgy két boci szemével kicsikarja belőlem a segítő szándékot. Kivéve neked...

Jellem, történet alkotóra bízott teljes mértékben, a pb-nek örülnék, de ez is lehet alku, a név pedig szintén változtatható. Ha megérkeztél, keress fel pm-ben 40


Vissza az elejére Go down
 

David Heathcote

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bella Heathcote
» David lakása
» David Wright
» David Winchester

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Aktuális keresések-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •