Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 19, 2016 6:04 am
Ugrás egy másik oldalra
Dorcas Harper

Kor » 27 év
FAJ » Boszorkány
PLAY BY » Hilarie Burton
STÁTUSZ » Szabad
FOGLALKOZÁS » Jogi asszisztens
VÁRJA » Hayden Greg Evans
KAPCSOLATUNK » Alig tértem vissza a hosszadalmas szabadságomból New Yorkba, szinte rögtön ott találtam az életrajzodat az asztalomon. Talán ráéreztél arra, hogy az előző asszisztensemmel már egyáltalán nem rózsás a kapcsolatom, és itt az ideje beújítanom.
Meg is tettem. Egy interjú után meg is kaptad a várva várt telefont pár nappal később, hogy tiéd az állás. Bár nyilván nem tett rád jó benyomást az, hogy nem én választottalak ki, hanem a főnököm. Jó pár asszisztenst pipáltam már ki a karrierem során, talán olyat akart végre, aki nem olvad el pár csicsás bóktól vagy az öltönyöm látványától. Benned esélyes, hogy megtalálta. A józan ész nálad mindig is többet jelentett holmi kalandnál, és talán hallottál már rólam mind a karrierem, mind a szoknyapecérségem kapcsán. Az egyik okkal tetszhetett, míg a másik miatt elítélsz, de a karriered szempontjából mérföldkőhöz érkeztél azzal, hogy mellettem dolgozhatsz. Az persze más kérdés, hogy nem elsősorban a munka érdekel, hanem pár olyan titok, amit nem mondtam el senkinek. Te pedig tudsz róluk.

// Nagyon várom a hölgyeményt, komoly, hosszútávú terveim vannak vele Smile A név és a pb is változtatható, ha van jobb ajánlatod az utóbbira, akkor főleg Smile  
Vissza az elejére Go down
 

Dorcas Harper

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Xavier Harper
» Sasha Elinor Harper
» Harper & Jamie (~1946)
» Harper Leslie Rhoades
» Harper Jane Rhodes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •