Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Marcel Gerard

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 29, 2016 2:44 pm
Ugrás egy másik oldalra

Marcel Gerard

206 év
Charles Michael Davis
New Orleans
Vámpír

csak fecseg a felszín, hallgat a mély...
Vad. Karizmatikus. A magam miértjeivel együtt talán még gonosznak is nevezném magamat, de talán ez már szélsőséges megközelítés. Hiszen nem méltó egy szinte örökbefogadott fiúként elvenni apánktól azt a birodalmat, melyet egyértelműen ő akart visszaszerezni, miután felépítette azt. Arról azonban már nem én tehetek, hogy elkésett, és immáron ez a birodalom engem tisztel királyának. New Orleans az én városom. És mindenki, aki megtagadja, amit parancsba adok - legyen vámpír, ember, boszorkány - halállal fizet meg érte.
Általában egy jó buli helyszínén mindig megtalálható vagyok, soha nem hagyom ki az alkalmat. Tudom jól érezni magam, sosem vetem el a sújkot, de mindezek csak arra szolgálnak, hogy tovább élvezzem az életemet, illetve még arra is, hogy itt (is) a társaság középpontjába kerülhessek. Ennél több azt hiszem, senkinek nem kell.
Igazi manipuláló művész vagyok, ezt a legjobbtól tanultam, nem adok második esélyt senkinek. Az ígéreteimet sosem szegem meg, és ezt a boszorkányok tudják a legjobban. Mindezek mellett vagyok egy határozott, magabiztos jellem.
Külsőre talán sokan elítélnének, ha körülbelül hatvan évvel ezelőtt tartanánk. Akkor bőrszínem miatt bizonyára senki nem kiáltana ki királynak. A bőröm barna, szemem barna, testalkatom izmos. A hajam alig pár milire hagyja csak el a koponyámat, körszakállam pedig gyermeteg, csibészes hatást kelt ki másokból. A gyűrűm egy igen egyszerű ékszer, nem hivalkodó.

Becenév
Ragozd a Marcelt
User neve
Lilla
Titulus
King of New Orleans
Foglalkozás
Uralkodom
Születési hely
New Orleans
Születési idő
1810. május 6.
Család
Vérszerinti családom nincs. Ha csak Niklaus Mikaelson nem számít annak... olyan volt ő számomra, mint az apám. Nevet adott nekem, majd kitanított, de azután továbbállt abból a városból, mely őt tisztelte királyának. Mára már engem tisztelnek, s megvan a saját családom. Ott van Thierry, akit úgy szeretek, mintha édes fivérem lenne. Nem kell ennél több család.

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
"You want all this... Fine, it's yours. You can put me back on the street for all I care. But let's make one thing clear, you will never have this. Loyalty. You can't buy it, you can't own it, you can't force it. It comes only out of love and respect for the people who believe in you. You taught me many things, Niklaus Mikaelson. But this I learnt myself, and it is something that you will never know. Enjoy your kingdom."
- Niklaus Mikaelson! - tártam máris szélesre karjaimat, miután leugrottam az emelvényről, s immáron normális hangommal szólítottam meg a legújabb vendéget, ki ellátogatott ide hosszú évtizedek kihagyása után. Mire volt ez jó? Ezt talán csak ő tudja megmondani, nekem nyilvánvalóan hálásnak kellene lennem, amiért így történt, s én bizony tudtam, hogy ha nem így van, ma nem én lennék ennek a csodás városnak királya. Hiszen hogyan is mondta egykoron Niklaus? Nem emlékszem pontosan... kétségek közé pedig nem temetkezhetem.
- Egy barát, melyet oly régen nem láttak ezek az utcasarkok! - váltam aztán el tőle a nagy vigyorgásom közepette, tekintetét fürkészve. Nem változott semmit. A külseje talán, de az egy vámpírnál már olyan megszokott, hogy szinte elfelejtünk törődni vele. - Érezd otthon magad a városomban. - tettem még hozzá tárt karokkal, majd intettem az egyik vámpíromnak. - Hozz Niknek egy italt. MOST! - vált tekintetem határozottá, s nem engedtem, hogy húzza az időt, hiszen rögtön elindult, hogy teljesítse parancsomat.
- Hol időztél eddig, Klaus? Mert hogy mi itt nem láttunk, ez biztos! - vigyorodtam el, megdörzsölve alsó ajkamat, és ismét őt fürkésztem, végigmérve tetőtől talpig. Megjelent valami tekintetében, mely egyáltalán nem volt szimpatikus.
- Hogy mit műveltem a boszorkányokkal? - kérdeztem némileg szolídan, miután néhány elhaló mondat után ismét kérdésre nyílt a szája. - Megnevelem őket. Tudod, ez itt így megy. Nem varázsolhatnak. Még megpróbálják szétszedni a birodalmam, s azt senkinek nem engedhetem! - nevettem fel, mintha magam sem venném komolyan a buta feltételezést, majd a vállába kapaszkodtam, és egy asztalhoz vándoroltunk...

***

Néma csendbe burkolóztam. Nem volt más a hálószobámban, csupán én. S az emlékeim. A pillanat időzött előttem, mikor Niklaus Mikaelson megmentett a rabszolgahajcsártól, és odahajolt hozzám, egy névtelen senkihez, és azt rebegte: legyen a neved Marcellus. De vajon gondolt arra bárki is, hogy a név mindent elárul? Gondolt arra, hogy a viselője... mindent elvesz majd tőle?


Vissza az elejére Go down

Vérfarkas
Faye Charpentier
Marcel Gerard Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Vas. Május 29, 2016 3:07 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Marci!  31 (Faye-től ne várd, hogy elismerje a királyi mivoltodat, de user leborult)
Szerintem az, aki nézi a sorozatot és játszik az oldal, már nagyon várt téged attól függetlenül, hogy szeret vagy nem. Az a helyzet, hogy úgy kellesz ebbe a világba, mint szomjazónak a víz, nélküled nem volt ugyanolyan a dolog, de most...! Nagyon örülök, hogy végre megérkeztél, arra kitérni pedig, hogy mennyire jól csináltad ezt a belépőt, felesleges is lenne szót pazarolni, ám azért muszáj megemlíteni: szerintem tökéletes vagy.  40 Tetszett, hogy a sorozatbeli első időkbe nyerhettünk bepillantást az előtörténetedben... hogy azóta mennyi változás is történt! Kis nosztalgiára hívtál meg bennünket, mondhatni akkoriban még egyszerűbb idők jártak, mint mostanában, kell már ide valaki, aki rendet rak, még akkor is, ha az a valaki egy mocskos vámpír (ne hallgass a lánykámra, szeretlek!).
Menj, foglalózz, aztán ugorj be a játéktérre és foglald el ott a téged megillető helyet. Jó játékot! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Marcel Gerard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Marcel Gerard
» Marcel Gerard
» Gerard ...
» Lionel Gerard Proust
» Marcel szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •