Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Shadow Monsters Nightclub

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 10, 2017 8:53 pm
Ugrás egy másik oldalra
Ha valaki kész szembe szállni a világegyetemmel is, annak lennie kell bőven terveknek a tarsolyában. Én sosem állok készületlenül egyetlen egy helyzetben sem. A tervek ott vannak a fejemben, kavarognak, örvénylenek és a szorult helyzetekben mindig a megfelelő segítséggel rukkolnak elő. Gia is az egyik tervem nagyszabású része. Tudom, hogy jobb a saját oldalamon tudni, mint másokén. Talán külsőre nem látszik erősnek, sem különlegesnek, de van benne valami, ami nem engedi, hogy figyelmen kívül hagyjam. Nem félek attól, hogy bármit megtehetek vele és elveszítené az erejét, tudom, hogy képes volna megtorolná bármilyen tettem ellene, épp ezért akarom, hogy bízzon bennem, hogy azok ellen forduljon, akik az én ellenségeim vagy akik nekem vannak útban.
Az ősiekkel kényelmes életet élt, nem veszélyeztette semmi, szinte kacsalábon forgó palotában létezett, védelemben, mentesen mindentől, és ez természetesen a kedvére tett, de tudom ez nem volna állandó, bármennyire is úgy véli most. Az ősiek nyomában vagyok hosszú évek óta és mindenkit és mindent kihasználtak, ami az útjukba tévedt, hitegettek, reményt adtak aztán, ha szorult a hurok tovább álltak és hátrahagytak meghalni mindent, amit addig felépítettek maguk köré Ebből a szempontból még főnyereménynek is számítok, Én nem ideig-óráig használok valakit, ha munkát ajánlok, az addig tart, míg látom a potenciált a másik félben, Giában pedig több is van ebből, mint gondolná. Nem vagyok egy csapatjátékos, de nem is zárkózom el a lehetőségtől, hogy ezt a formát is kipróbáljam.
-Nem félek attól, hogy megtorlás nélkül hagynád, tisztában vagyok vele, hogy nem kellene ujjat húznom veled. - Ezt pedig nem úgy mondom mintha lebecsülném, ellenkezőleg, szavaim őszintén csengenek és hátsószándékot nem láthat bennük. Már akkor tudtam, hogy nem mindennapi mikor keresztezték egymást útjaink, volt időm megfigyelni, kiismerni. Egy ilyen harcos jobb társnak, mint ellenfélnek.
A kézcsók közbeni látomás egy pillanatra kiragad a jelenből, de hamar visszarázódom, a képek ismét leperegnek a fejemben és még értetlenebbül állok a dolog előtt, de az idő és a hely nem épp alkalmas ezen filózni.
-Nem kedvesem, nincs semmi gond, egyelőre, de nem hazudok azzal, ha azt mondom, nem egy egyszerű szövetség a mai. - Elengedem a kezét pedig élveztem puha bőrének érintését.
Látomások nem gyakran érnek lévén, hogy nem jós vagyok, hanem Warlock, a kettő között tátong a különbség. Azonban néha mégis megesik, hogy a jövő valamit mutatni akar a számomra, terelni és ösztönözni.
-Megbízást kaptam, mocskos meló, de ha ügyesen játszunk nyerünk rajta és mégsem követünk el semmit, ha hiszed Gia, ha nem, nem öröm számomra a gyilkolás, olykor szükséges, van aki megérdemli, de a helyzetek többségében ez nem igaz. - Öltem már rengetegszer, ártatlanok is voltak a listán, nem mondanám, hogy ez boldogságot ad, mert én nem vagyok boldog, az egy felesleges érzés. Én inkább a tettek embere vagyok, megteszem, amit kell, de ha lehet örömmel eljátszadozom.
-Készen állsz arra, hogy kockáztass az oldalamon? Ne félj, nem ér bántódás. - Azt nem hagynám, míg bele nem tanul a szememet nem veszem le róla.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 07, 2017 12:44 am
Ugrás egy másik oldalra
magnus & gia
Vele kapcsolatban egyre inkább érzem az,t hogy semmivel sem mehetek igazán biztosra ez pedig, ha őszinte akarok lenni megrémít. Nem tudom, hogy mi folyik a fejében és egyszer már elég kegyetlen módon átvert engem és nem szeretném, ha ez még egyszer megtörténne. Nem tudom mihez kezdenék, ha teljesen egyedül lennék újra a világban. Talán egy teljesen más kontinensen próbálnám meg újrakezdeni, de az egyszer biztos, hogy nyugodt életem már soha nem lehetne, hiszen a nyakamban lihegnének az ősiek, mert kétlem, hogy a tervei között nem szerepel az is, hogy valamivel felbőszítse az ősi családot és, ha rájönnek arra, hogy benne volt a kezem a dologban nem hiszem, hogy szívesen látnának továbbra is hőn szeretett városukban. Amiatt, hogy követnének nem hiszem, hogy aggódnom kellene, hiszen mindig jön valami újabb fenyegetés és, ha eltűnök a képből az már elegendő lesz a számukra. Legalábbis remélem. De jobb nem is ennyire előre szaladni, hiszen még nem tudhatjuk mit hoz a holnap. Egyelőre még azt sem tudják, hogy oldalt váltottam. Bár ebben még én magam sem vagyok biztos. Megvolt mindenem, amit akartam valahogy igaza van Magnus-nak azonban, mert az egészből hiányzott valami, hogy tökéletes lehessen. Nem tudom megmondani jelen pillanatban, hogy mi az, de szerintem idővel teljes mértékben kitisztul majd előttem.
- Hát remélem, hogy így lesz. Ha nem, akkor nem számít, hogy mennyi erős vagy.. Megtudod, hogy kivel packáztál. - Nem érdekel, hogy boszorkány és itt és most eltehetne láb alól. Azt akarom, hogy tudja nem olyan jó dolog velem játszadozni, mint az elsőre gondolná. Képes vagyok erőt kovácsolni a semmiből és, ha az kell akkor néha még fel is találom magam, hogy kihez forduljak annak érdekében, hogy megbánja azt is, hogy megszületett. De nagyon remélem, hogy nem jutunk erre a pontra, mert a kis mellékakcióját eltekintve nagyon is bírom.
- Valami baj van? Mintha egy pillanatra kikapcsoltál volna. - Nem tudom, hogy mi volt ez, de furcsán hosszúra sikeredett a kézcsók a részéről, meg mondhatni olyan, mint aki itt sem volt. A tekintete teljesen üressé változott, mint aki pár pillanat erejéig valahol teljesen máshol járt volna. Nem tudom, hogy mi történhetett, hiszen a természetfeletti világ java része még csak most nyílik meg igazán előttem.
- Mégis miről lenne szó, ha szabad megtudnom? - Fogalmam nincs, hogy pontosan miről beszélhetett velük, de már előre érzem, hogy nagyon nem fog tetszeni nekem ez az egész legyen szó akármiről. Ezt már az arckifejezéséből ki tudom olvasni. Fura. Néha olyan egyszerű olvasni benne, néha pedig bármennyire is próbálkozom semmit nem tudok kiolvasni belőle. Mint azt sem, hogy egész végig csak átvert. De, ha már alkut kötöttünk, akkor magunk mögött kell hagynunk. Ez azonban nem azt jelenti, hogy el is felejtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 22, 2017 10:06 am
Ugrás egy másik oldalra
Valahol megtudom érteni Gia ragaszkodását ahhoz, hogy valahová, valakihez/valakikhez tartozzon. Ez szinte minden boszorkányban is ott van mélyen legbelül. Nálunk sokan kovenekben, közösségekben élnek és a mágiájukat egymás erejéből nyerik. Az, hogy én nem tartozom senkihez nem véletlen. Az öcsém pusztulása után nem akadt már semmi dolgom más varázshasználókkal. Egyedül erősebb vagyok, Magamban maradéktalanul megbízom és a mágia egyedül az enyém ahogy a céljaim is.
Nos, meg persze nem volnának a fehét banyák kibékülve a pusztító terveimmel és a megrögzött egyensúly mániájuk engem a legvéksőkig sem érdekel. Nekem nem érdekel az egyensúly fennmaradása, sőt. Szívesen végig nézném ahogy egyes alantas fajok eltűnnek a föld színéről.
-Ha kiakarnám alólad rántani a biztos talajt már megtettem volna, hidd el képes vagyok rá. Gondolkodj kicsit, nem egy lényt öltem már meg, nem egyet taszítottam a halálba csupán szórakozásból. Ha veled is ezt tervezném akkor nem ülnénk itt koktélt szürcsölve. - Csettintettem és koktél tűnt fel az asztalnál. Valahol, valakik most biztosan értetlenül ülnek és az eltűnt italukat keresik. Bizalmatlansága teljes mértékig érthető és persze nem vitatható. Jól teszi, ha senkiben sem bízik meg, talán még a saját maga döntéseiben sem az az igazán biztos.
-Nem kell, hogy bízz bennem, az sem kell, hogy elhidd a szavaimat, egyszerűen csak gondolkodj el azon, hogy hol nagyobbak az esélyeid, egyedül egy olyan helyen, ahol ismeretlen számodra minden vagy ott, ahol van valaki aki képes megvédeni. - Nem kétséges, hogy megvédeném, ez nekem semmibe sem kerül, a hatalmam épp elég nagy, hogy a kicsinyes bosszút forralok tizedmásodperc alatt lángra kapva porladjanak el. Gia kell nekem és megszerzem, akarom, mintha zsigeri ösztön lenne bennem, ami arra sarkall, hogy tartsam meg. Ijesztő és roppantul izgató.
-Megbánni? Mellettem a megbánás ismeretlen fogalom drága. - a kézcsók hosszabbra sikerül és a vártnál később szakadnak el az ajkaim a puha bőrétől.
Elektromos érzés villámlik végig a testemen és szinte belülről csap le rám, de olyan elemi erővel, hogy egy pillanatra kizökkenek a megszokott viselkedésemből. Látomásom volt, egy nagyon is gondot okozó látomásom.
Ott álltam egy falka farkassal körülvéve, a mágia ott szikrázott körülöttem, egy nő hevert a földön vérbe fagyba, a következő pillanatban minden farkas holtan esett össze én pedig a nőhöz léptem, a nő pedig nem volt más, mint Gia... Szinte éreztem a pokoli kínt, ami a látomásbeli énemet kínozta, az elvesztés gyilkos fájdalma üvöltésre késztette a látomásbeli Magnust..
Megráztam a fejem, hogy kitisztuljanak a gondolataim. Ha nem volnék magamban teljesen biztos akkor azt állíthatnám, hogy a látomás szereplője a szerelem fájdalmában vergődik. Ez nevetséges, szerelem? Kész komédia.
-Két lábon járó terv vagyok Gia. Először is meg kell tennem valamit a nem rég itt látott uraknak, számítok a segítségedre bébi. - Talán meredek volna belelökni a mélyvízbe és hagyni, hogy megöljön egy ártatlant, de ha ez kell, akkor meg kell tenni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 18, 2017 4:58 pm
Ugrás egy másik oldalra
magnus & gia
Még nem tudom, hogy meg fogom-e bánni a lépésemet, miszerint elárulom Elijah-t, de az igazság az, hogy van benne valami, hogy talán észre sem veszi azt, hogy merre járok. Hiszen tulajdonképpen, mikor eltűntem arra a kis időre, hogy más testbe kerüljek sem hatotta meg különösebben ebből pedig arra merek következtetni, hogy ez sem tűnne fel neki különösebben így talán jobb is, ha ahelyett, hogy egy hamis családnak, közösségnek próbálnék megfelelni, ahogy egész életemben tettem szinte, mindezek felett önmagamat választom. Mert a nap végén egyedül én maradok ott és mindenki más, hátat fordít nekem. Sajnos az egész életem erről szólt és van azaz érzésem, hogy ezt most sem fog változni. Habár most tulajdonképpen hűséget fogadok neki, hogy az ő oldalára állok ez még koránt sem jelenti az örökkévalóságot. Habár tényleg jobb lenne, ha nem lennék senkihez sem hozzákötve, mert akkor szabad lehetnék és nem kellene attól félnem, hogyha megölik az ősi vérvonalam fejét, akkor nekem is annyi lesz. Klaus esetében pedig túlságosan sok vámpírt jelentene, akit sikerült időközben magára haragítania.
- A megtévesztést azért is hozhatnám fel, mert nem tudhatom, hogy most ez az egész nem megtévesztés annak érdekében, hogy kirántsd a lábam alól a talajt. - Az igazság az, hogy fogalmam nincs, hogy mihez kezdenék, ha ez az egész egy újabb álarc lenne. Nem bízom benne, de az igazság az, hogy Elijah-ba vetett bizalmamat sikerült megingatnia. A legutóbb, mikor láttam nem úgy tűnt, hogy túlságosan sokáig maga mellett akarna tartani, hiszen az arckifejezése sokat elárult, ahogyan a másiké is. Úgyhogy talán még, ha ki is húzzák a talajt a lábam alól, akkor is a legjobb döntést hoztam meg az életemben.
- Őszintén remélem, hogy nem fogom megbánni. - Teljesen komoran mondom és, mikor megcsókolja a kezeimet őszintén elpirulok, de sötét fürtjeim mögé rejtem az arcomat, hogy minderről ő ne szerezhessen tudomást.
- Szóval, akkor mi lenne az első lépés? Van valami terved? - Bár jobban örülnék, ha először Ő lenne az, aki bizonyítaná, hogy megbízhatok benne, de csak akkor kaphatsz, ha cserébe adsz is valamit.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 14, 2017 7:54 pm
Ugrás egy másik oldalra
Annyira látszik rajta a kétségbeesés, hogy szinte már ez táplálja a mágiámat. Látom mennyire vívódik és bár próbálja ezt nem kifejezetten mutatni szinte olvasható róla, hogy döntés képtelen. Az ilyen helyzetek a legkönnyebbek a meggyőzésre és nem fogom hagyni elúszni a lehetőséget. Még Én magam sem értem mi ez a hatalmas érdeklődés a vámpírnő iránt, de ha egyszer valami foglalkoztat annak nem fordíthatok hátat. Ez ennyire egyszerű.
Szeretném örökre sírban látni az Ősiek családját, de már bőven megfelel az is, ha megingatom a katonáikat a hitükben, ha bomlik a sor bomlani fog a rendszer is, az építkezés pedig sosem egyik pillanatról a másikra történik. Gia pedig kihasználtságból átléphet valami szövetség félébe, Én védem Ő pedig megtesz nekem ezt azt, biztosítva persze, hogy garantálom sosem hagyom hátra, mert bár nem mondja, ez az igazság, fél, hogy nem fog tartozni sehová sem, hogy egyszer egyedül marad, a félelem pedig gyávaságot szül, hát ki kell irtani.
-Hazudtam volna azt, hogy rettentően irritál a megjelenésed? Drága, Én nem hazudok, olykor csalok és füllentek, de nem hazudok, a megtévesztés pedig teljesen más tészta még mielőtt felhoznád ellenérvként. – Mondom egy mosoly kíséretében és örömmel konstatálom, hogy szép lassan a dolgok alakulófélben vannak. Még nem mondott semmit, de látom, hogy kezd az a bizonyos mérleg az Én oldalam felé billenni.
-Ez remek hír, örülök, hogy jól döntöttél nem fogod megbánni, tudod milyen jó csapat vagyunk ketten. – Utalok itt arra mikor elhitettem vele a szerencsétlen srácot és akkor is szépen összedolgoztunk, bár egy szerep volt, ezt a részt roppantul értékeltem.
-Milyen szép látvány volna Elijah arca mikor ráeszmél valaki eltűnt a gyalogjai közül, bár az is lehet fel se fog tűnni neki. – Mondom lesajnálóan majd egyik pillanatról a másikra eltűnök az ülésről ahol eddig helyet foglaltam és Gia mellett kötök ki, a keze az Én kezeim között és egy lágy, de hűvös csókot lehelek rá.
-Ezt az egyességünkre Drága.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 29, 2016 12:03 am
Ugrás egy másik oldalra
magnus & gia
Egyetlen egy dologban lehettem jelen pillanatban biztos. Az pedig, hogy semmi sem állandó. Minden változik és nekem jelen pillanatban egy olyan döntést kellett volna meghoznom, ami megváltoztathatja az egész életem. Vagyis jelen esetben nem az életemről beszéltünk, nem csak pusztán egy életről, hanem az örökkévalóságomról. Arról, hogy mások árnyékában meghúzódva élem az életemet, vagy pedig emelt fővel nézek szembe a küzdelmekkel, amit az élet elém gördít. Elárulhat ő is, ahogyan már egyszer megtette és Elijah is megteheti ugyanezt. Senkiben nem lehet bízni, hiszen sosem tudhatjuk, hogy mikor dönt úgy valaki, hogy hátba támad minket. Az élet kegyetlen és az emberek többségét is mindössze az önös érdek hajtja. Sokszor mondják azt, hogy egyedül senki nem tudja túl élni ezt, vagy azt. Szükségünk van arra, hogy egymásra támaszkodjunk, de az igazság az, hogy amikor tényleg oda kerül a sor, hogy valakire támaszkodnunk kellene, vagy szükségünk lenne valamire, akkor jön el az a pillanat, hogy mindenki a saját érdekeit előtérbe helyezve elemzi a helyzetet és, ha abból nem úgy jön ki, ahogyan ő azt szeretné, akkor az egészet lefújja és elsétál, mintha mi sem történt volna. Kisétál az életedből és soha többet vissza sem néz. Mikor már nem vagy a hasznára. Most pedig abban igaza van, hogy kétlem, hogy Elijah-nak a hasznára lennék, hiszen már megvan az a személy, aki leköti életének minden egyes percét. Nem, mintha erre pályáztam volna, de a figyelmet azért én magam is megkövetelem. Átrágom a fejemben a dolgokat ezerszer és újra meg újra, de akkor sem jutok olyan döntésre, ami előrébb segíthetne engem. Nincs jó válasz ebben az esetben. Pedig meg kell hoznom egy döntést. Előre, hátra, vagy maradok egy helyben. Mindez itt és most fog eldőlni.
- Remek.. Örülök, hogy az újdonsült külsőm elnyerte a tetszésedet. - Megforgatom a szemeimet, hiszen ennek egyáltalán nem az volt a célja, hogy a férfiaknak kedvezzek sokkal inkább ahhoz volt szükséges, hogy élni tudjak. Mert a másik testem már használhatatlanná vált. Mindössze csak börtönként üzemel. Ahová nem tervezek visszatérni.
- Nem szép dolog előre kérni azt, hogy eladjam a lelkem, mielőtt még elmondanád, hogy miről is van szó. De legyen.. Akarom. - Innen már nincs visszaút. Nem tekinthetek hátra, hogy mi lett volna, ha. Pillangóhatás. Eldöntöttem és most már ezt az utat kell végigjárnom, akár tetszik nekem, akár nem.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 23, 2016 5:42 pm
Ugrás egy másik oldalra
Mondhatom azt, hogy teljesen tisztában vagyok a döntéseimmel és, hogy tudatában vagyok egy új tervnek, de nem, hazugság volna ez, márpedig magamnak nem hazudok. Még nem tudom pontosan mit akarok ettől a nőtől, szövetségest, csatlóst vagy valami teljesen új keletű dolgot, de akarom és ennyi épp elég nekem ahhoz, hogy meggyőzzem, álljon át az Én oldalamra. Mikaelsonéknál talán egy hónapja sem lenne már hátra, de ki tudja, ahhoz túl értékes és rejtélyes, hogy csak úgy feláldozzák. Az alatt az idő alatt míg szegény emlékét vesztett gyámolatlant alakítottam volt időm kicsit kutatni a fejében, az érzéseiben és több a furcsa dolog körülötte, mint bárki más körül. Nem tudom mi rejlik benne, ami ennyire felcsigázott és őrült ötletekre késztet, de ha sikerül meggyőznöm, akkor bőven lesz időm arra, hogy erre rájöjjek.
-Nem érdekelnek a mihaszna vámpírok, ha akarom puszta kézzel megölöm az összeset és még csak egy percembe se kerülne, a barátaid – ejtettem ki gúnyosan a szót – biztonságban vannak, nem érdekelnek. Elijah meg, listán van, de itt épp, hogy arról van szó, hogy veled mi lesz, Elijah egy másik lap egy másik könyvben, ne tereld a szót. – Villantottam felé egy mosolyt. Most épp azon dolgozom, hogy ez a lány nekem dolgozzon és felügyelet alatt tarthassam, persze még magam sem tudom miért, imádom a rejtélyeket és ez a lány maga egy nagy rejtély.
-Ehhez nekem semmi közöm, bár be kell látnia bárkinek, hogy ez az új test nem hétköznapi. – Ha tudnám ki tette elbeszélgetnék vele, gratulálnék neki a műveletért majd kitépném a szívét, utálom, ha valaki jobb nálam. Irigy vagyok, hogy nem Én voltam, aki ezt megcsinálta, bár alighanem képes volnék alkotni valami hasonlót, kisebb erőfeszítés árán biztosan.
-Igazad van abban, hogy nem bízol bennem, ne is tedd, ne bízz senkiben csak is magadban. Biztosítékot akarsz, megkaphatod, de lehet nem éppen erre vágysz. – Néztem mélyen a szemébe és hagytam, hogy egy apró kék láng villanyon fel az egyik ujjamon.
-Ha akarod a biztosítékot megkapod, csak mond azt, hogy akarom. – A láng úgy táncolt az ujjam hegyén mintha külön életet élne, élveztem a hatalmat, ami bennem kavargott, nagyon is, olyan érzés volt mintha láva keringene az ereim helyében, perzselt és mégis kellemesen bizsergetett.
A klub techno zenéjére vonaglottak a táncparketten és unottan pillantottam feléjük. Mennyire képesek kizárni a külvilág problémáját, az orruk előtt táncoló valóság kiszúrhatja a szemüket akkor sem veszik észre. Ezért is szerettem a klubokat, itt nem kell rejtőzni, az emberek vakok és mindig is azok maradnak, üresfejű, buta lények.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 01, 2016 10:46 pm
Ugrás egy másik oldalra
magnus & gia
Nem tudom még pontosan hova tenni, ami történik, hiszen becsapott engem, hogy közelebb kerülhessen Elijah-hoz, akihez igazából nem is fűz semmi több, mint mentori kapcsolat. Lehet, hogy egyetlen egy éjszaka folyamán engedtünk a vágyainknak, de az egész nem szólt semmi másról, mint pusztán erről. Ezért sem értem, hogy miért foglalkozik velem, hiszen könnyedén itt hagyhatott volna, ha úgy akarja. Mert az álarc már lehullott és nem kellene foglalkoznia velem mégis pontosan ezt teszi. Ez pedig többet tesz, mint összezavar. Nem értem, hogy miért csinálja. Mármint számomra érthetetlen ez az egész, de nem hiszem, hogy itt fogom megérteni a világ minden egyes értelmét.
Kell legyen valami oka, amiért bele akar mászni a fejembe, mert pontosan ezt csinálja. Úgy rángatja odabenn a drótokat, ahogyan akarja. Ezt az egészet át kell gondolnom, mielőtt bármire is rábólintok, nemde? De mi van, ha nem ad más lehetőséget és végül tényleg egyedül maradok, ha nem adok itt és most választ? Persze kezdem azt érezni, hogy helyem van ebben a világban, de mi van ha igaza van és mindez csak átmeneti és majd, mikor nekem ténylegesen szükségem lesz valakire, akkor nevetne fordítanak nekem majd hátat? Persze ezek olyan kérdések, amelyekre igazából nem kaphatok választ. Csak az idő regélheti majd el, hogy miképpen fog lefolyni mindez, de mindenesetre nem tehetek róla, ha találok egy kis igazságot abban, amit mond. – Tudom jól, hogy nem minden vámpírt babusgat az átváltozatója és azt is, hogyha egyszer gondol egyet, akkor magára hagyja, de most nem erről van szó. Tudom jól, hogy a Mikaelson család elég bonyolult, hogy még a családon belül is több viszály van, mint néhány ellenség között, de sosem akartam igazán közéjük férkőzni. Mármint egyedül Elijah a mentorom és Marcel-el és a többi vámpírral érzem jól magam. Ők a barátaim. Ha pedig arra kérsz majd, hogy eláruljam azokat, akik semmit nem ártottak még nekem, míg te kényelmesen hazudtál az arcomba, akkor nem biztos, hogy meg fogom tenni. – Lehet, hogy most védelmet ajánl a számomra, de nem vagyok képes lerázni magamról a gondolatot, hogy elsősorban neki volt olyan terve, hogy kegyetlen módon közelebb férkőzhessen hozzám. – De mondd csak.. Ez az egész testcsere dolog is neked volt betervezve? Miért akartad, hogy új testbe kerüljek? Vagy ez csak teljesen véletlen alakult így? – Bár nem tudom, hogy mennyire volt megrendezett az eset, amikor találkoztunk, de ha őszinte akarok lenni már abban sem vagyok biztos, hogy egyetlen egy szava igazság lenne. Mármint nem arról, hogy milyen is a Mikaelson család, hanem arról, hogy megvéd. Mi van, ha ez az egész nem több egyszerű hazugságnál? Mégis mi a garancia arra, hogyha hátat fordítok a Mikaelson családnak, mielőtt még ők fordítanának nekem hátat, akkor megmenekülök? – De mindenképpen valami garancia kell erre az egészre, mert jelen pillanatban nem teszel többet, mint a levegőbe beszélsz így pedig elég nehéz bármilyen alkut is megkötni. – Nem fogok csak úgy rábólintani valamire, mert hirtelen igazságot találok benne. A fenébe is sikeresen összekuszálta az összes gondolatomat és lassan már azt sem tudom, hogy fiú vagyok-e vagy lány.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 31, 2016 10:25 am
Ugrás egy másik oldalra
Tudom nagyon jól, hogy képes vagyok befolyásolni bárkit, ehhez nem kell mágia, vagy különleges adottság, egyszerűen ismerni kell az ellenfelet, annak gyengéit, félelmeit vagy vágyait. Gia számomra olyan, akár egy félig nyitott könyv melynek látom a borítóját, a történet elejét és néhány fontosabb momentumát, ami elegendő ahhoz, hogy elakarjam olvasni, megtudni a folytatást. Rájöttem már Gianna félelmeire, vágyaira, ezt pedig képes vagyok a magam oldalára fordítani. Tudom, hogy számára fontos lenne a hovatartozás, a kötődés valamihez, valakikhez. Ez a kötődés egyértelműen a Mikaelson klánhoz vonzza Őt. Meg nem tudom érteni miért, de hát nem is ez a lényeg. Csak el kell vágnom nála a bizalom fonalát a családdal szemben és meginog, szinte már most látom rajta, hogy fontolgatja azokat, amiket mondtam.
Tulajdonképpen még magam sem igazán tudom miért más ez a vámpír, mint a többi, mégis másnak látom, többnek vagy különbözőnek. Én pedig mindig ugrom a ritka dolgokra és meg akarom szerezni magamnak. Gianna pedig ritka kincsnek tűnik a maga nemében. Szerintem ezt maguk a Mikaelsonék is látták bizonyára, különben már rég nem lenne az élők között. Gianna fiatal, ennyi idő alatt nehezen ismerhette ki a családot, Én azonban már jó ideje a világon vagyok, ismerem őket, de még mennyire.
-Azt hiszed a vámpírok társas lények? Tévedsz, egy ideig a teremtőjükkel vannak jobb esetben, aztán magukra maradnak, maguk tapasztalnak meg mindent. Ha azt hiszed a védelmet más vámpír jelenti akkor az életedet kockáztatod, bármennyire is jók most hozzád, az életösztönük előrébb van, ha baj van nem az lesz nekik az első, hogy téged megmentsenek, hanem, hogy a saját bőrüket mentsék. Egy vámpír védelemben csakis magára számíthat, a képességeid pedig idővel a túlélés opcióba lépnek és mindenre rájössz majd magadtól. – Ez persze szerencsétlenségre a boszorkáknál, Warlock nemzettségnél máshogy van. Bennünk meg van születés óta az erő csak nehezen tudjuk kibontakoztatni, fejleszteni, a magunk oldalára állítani. Sokszor a mágia öl, kordában kell tartani. A vámpírok ennyiből szerencsésebbek, de hát ezt gondolom Gia is észrevette már.
-Így van, egy percig sem állítom, hogy nem ezért tébolyodtak meg, de lássuk be, Klaus egy fattyú, mindig is kilógott a drága családjából, ez köztük örök szakadék, bárhogy is legyen, ezt Klaus nem tudja és sosem tudta feldolgozni. Ha bekattan nála ez bármit képes tenni a családjával is, nem kell ahhoz semmi csak egy rossz szó és minden idillnek vége. – Klaus kiszámíthatatlan, egy hibrid, veszélyes fizikailag és mentálisan is. Persze nem mondom, hogy a többiekkel nincs gond, Rebekah még mindig egy hisztis kishúg, akitől a testvérek falra másznak. Elijah pedig túlon túl komoly és racionális, még ha gyilkolásról is van szó, akkor is higgadt, mint valami gép.
-Nincs veszélyben az élted, most még, Én nem fenyegetek, ezt jó, ha tudod, nem alacsonyodom le ilyen kis stílű dolgokhoz, mint a fenyegetés. Nem magamra utaltam, mint a kaszás, hanem arra, hogy akár már holnap is kerülhet a család valamiféle zűrbe, ami majd a halálodat okozhatja. – Fenyegetés? Komolyan? Nem élek ilyesmivel, ha valamit meg akarok tenni, azt elő hír nélkül is megteszem.
-Örömmel hallom, hogy fontolóra veszed az ajánlatom. Én felajánlom azt, hogy tisztogatok utánad, ha esetleg valami ocsmány dologba keverednél, ha bajban vagy kirántalak belőle, nem leszek mindig a sarkadban, hogy óvjalak és védjelek, a saját lábadra kell állnod, de ha szükséged van segítségre nem hagylak cserben, cserébe pedig nem kérek mást, mint hogyha arra kérlek hozz el nekem valamit vagy valakit, Te megteszed, nem olyan nehéz feladat, ugye? – Így mindig a közelemben tudhatom majd a kincsemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 19, 2016 2:20 pm
Ugrás egy másik oldalra
magnus & gia
Lehet, hogy ostoba voltam, amiért nem láttam át az egyértelmű jeleken, de az igazság az, hogy még nem késő, hogy talpra álljak. De bármennyire is szeretném az elmémből kinn tartani, akármennyire szeretném, hogy ne tudjon a bőröm alá férkőzni pontosan tudja, hogy mit kell tennie ahhoz, hogy ezt elérhesse. Hiszen olyan könnyedén teszi. Nem szeretnék neki igazat adni, de be kell látnom, hogy van néhány dolog, ami megállja a helyét. Hiszen, amikor Mikael New Orleans megalapítása utána  városba érkezett úgy hagyták itt Marcel-t, akit mindig családtagként emlegetnek, mintha nem is számított volna. Talán egyszer én is ugyanilyen bábú leszek, amit vigaszdíjként hátrahagynak, hogy valaki kitölthesse rajta a dühét. De mégis olyan undorral tölti meg a testemet még a gondolat is, hogy eláruljam őket. De tulajdonképpen nem árulom el őket. Hanem egyszerűen csak önmagamat helyezem előtérbe helyettük. A saját életemet, hiszen kétlem, hogy Elijah-n kívül bármelyikük is gondolkozna azon, hogy életben tartsanak. Mert akármennyire is vagyok fontos Elijah számára az igazság mindig is az marad majd, hogy egy pótlék vagyok az Ő életében is a többiekében pedig nem is igazán szerepelek. A vámpírokban egy dolog megvan az emberi tulajdonságok közül kivétel nélkül. A túlélési ösztön. Mindent elkövetnek azért, hogy ők kerüljenek ki győztesként. Ezért is olyan nehéz egyenesen elutasítani, de elfogadni sem egyszerű. Mert, ha elfogadom, akkor már nem lesz hova visszatérnem. Csak ő marad az életem részese. Senki más.  
Szóval tulajdonképpen azt javaslod, hogy legyek egyedül és próbáljam meg én magam megvédeni egyedül saját magamat, mintsem véletlenül kereszttűzbe keveredjek a Mikaelson család miatt? – Nem tudom, hogy képes lennék-e rá. Hiszen annyi mindent kell még megtanulnom. Azt sem tudom, hogyan kell megigézni valakit. Hiszen erre a pontra még nem jutottunk el Elijah-val. Egyszerűen engem már az is boldoggá tett, hogy újra képes voltam játszani. Mert nekem tényleg ez számít a világon a legjobban. A zene iránti szeretetem. De azt sem szabad elfelejteni, hogy ugyanannyira vágyom is egy közösségre, aki elfogad úgy, ahogy vagyok.  
A Mikaelsonék már ezer éve a földön vannak. Természetes, hogy nem épelméjűek. Hogy megzavarodottak. Senkinek nem kellene megtapasztalni annyi mindent, amiket ők tettek az életük során. Ez bárkit őrületbe kergethet. Nem szükséges hozzá vámpírnak lenni. Egy idejét túlélő boszorkány is belezavarodhat a dolgokba, ha túlságosan is sok érzelmet visz bele az életeibe. – Nem hinném, hogy valaha is részese lehetnék a családjuknak, de a vámpír közösségnek, amit Marcel kiépített.. Egyre inkább érzem azt, hogy igazán a tagja vagyok. De abban is igaza van, hogy talán sosem leszek teljes jogú tag ott sem. Hiszen mindenki, akinek egy kis esze van igyekszik követni a saját útját és csak azon ügyek mellett áll ki, amit arra érdemesnek tart. Talán tényleg nem kellene kötnöm magam senkihez sem. Ez lenne a legegyszerűbb azt hiszem.
Ezt nem értem. Ha nem hagyom ott őket, akkor már holnap halott lehetek.. Ez fenyegetés akar lenni? – Kezdem azt hinni, hogy ez nem is igazán arról szól, hogy lenne bármilyen választásom is a helyzettel kapcsolatban. Mintha már ő meghozta volna előre helyettem a döntést. Ennyit a szabadságomról, nemde? Vagy talán valami elferdített tükörben ezt helyesnek véli? Őszintén fogalmam sincs. – Nem mondom azt, hogy beleegyezek, amíg nem mondod el nekem, hogy pontosan miről is szólna ez az egyezség. – Tudni akarom, hogy miről van szó. Nem fogok fejest ugrani az ismeretlenbe. Ha már feladom mindazt, ami jelenleg az enyém legalább egy jó okom legyen rá.



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 30, 2016 5:28 pm
Ugrás egy másik oldalra
Az ősi testvérek nem többek, mint egy teszt, amely megbukott a boszorkányok és Warlockok listáján. Nem vagyok szent, a mágiámat nem ó használom, nem virágot és fát nevelek, nem gyógyítok és segítkezek, ez nem én vagyok. Azonban a vámpírok megteremtése még a magam fajta sötét mágus számára is főben járó bűn, egy csúnya paca a makulátlan mágia köpenyen. Esther nagy hibát követett el, mikor családját elfajzottakká változtatta és ezzel megpecsételt mindent, ami ezidáig normálisnak volt mondható. A hatalom kizárólagos irányítóinak nekünk boszorkányoknak kell lennünk hiszen a mágia meghajol előttünk, irányítjuk a természetet, magunk formáljuk a tetteket, mi keltünk életre és ontunk vért, ha ez szükséges. Ezzel szemben a sok önkényes varázslat meghozta rothadt gyümölcsét és megannyi szörnyszülött szaporodott el a világon. Vérfarkasok, vámpírok, hibridek... megbocsáthatatlan botlások.
Elijah és testvérei azonban nem meghúzzák magukat, hanem épp ellenkezőleg, annyi, de annyi másik vámpír köszönheti nekik az életüket... Gianna is persze. Bár a lány még mindig nem látja be, hogy Ő csupán csak egy az ezres listán, akinek szemfogat és örök életet adtak. Ideig-óráig mindenki jó nekik, de ha fel kell húzni a nyúlcipőt képesek mindenkit hátrahagyni, csak a családjuk maradjon meg a maguk beteges módján.
Egy röpke pillanatra megdöbbenést tanúsítok szavaira.
-Teljesen jelentéktelen a Te szempontodból miért adok tanácsot neked. Egyszerűen úgy vélem az évek hosszú során tett ismereteim alapján, ha maradsz akkor nem sokáig szívhatod a friss levegőt, lépj le, és próbáld meg magad túlélni az akadályokat. - Röpke jó tanács, és hiába kérdezi miért teszem, Én sem tudom. Általában Én magam vagyok az, aki az köreit belehajszolja valami végzetesbe így biztosítva azt, hogy senki se tudjon keresztbe tenni nekem.
-Bolond ábránd a család egy természetfeletti számára, ebben a világban Drágám, nem létezik olyan, hogy család, a vámpírság megszakítja a vérkötelékeket is, nehogy azt hidd a Mikaelson család valódi család. Rögeszmésen kapaszkodnak a múltjukhoz ezért nem képesek elválni egymástól, mert egymást emlékeztetik arra kik voltak ezelőtt ezer évvel. Egy család sosem árt tagjainak, Ők mégis megtették milliószor, szíven szúrva hevertek Klaus testvérei koporsókban, mert Ő így látta jónak, ha árulást szimatolt nem volt rest pengét állítani bárki ember fiába, legyen az a fivére vagy nővére. A megrögzött ragaszkodásuk egymáshoz beteges, torz és groteszk, nem család az, egyszerű csürhe. Te pedig sem Marcelhez, sem a Mikaelson klánhoz nem fogsz tartozni sohasem. Marcel is épp olyan, mint Klaus csak próbálja elhitetni magával, hogy nem így van. - Nagyon téved Gia, ha azt hiszi Marcelnek számít is Ő valamit, a vámpírok ennyi év után nem számítanak egymásnak, azt hiszik éreznek, de közben már rég nem tudják mi az. Persze ennek köszönhetően erősek és kiszámíthatatlanok, a javukra szolgált. Gia még túl fiatal, hogy ezt megértse, Ő még valahol belül ember, úgy érez és úgy cselekszik, persze idővel kihal majd ez belőle.
-Ide figyelj Drága, ezzel együtt kell élned, bármikor meghalhatsz és ez nem tőled fog függeni, de ha megszabadulsz tőlük leélhetsz akár ötszáz évet is a magad módján még mielőtt talán valaki a kötelékedhez kapcsolódó ősivel végez, ha azonban maradsz, talán már holnap meghalsz. - Én csak tényeket vázolok fel, nem akarom ráhozni a frászt, bár ha sikerül az csak jó, talán észhez téríti. Persze ha nem, akkor az Ő dolga, Én csupán felajánlottam neki egy együttműködést, ami biztosíthatná az életben maradását.
-Nem ölöm meg Elijah-t, ha kiszállsz a Mikaelson klántól és a segítségemre leszel egy jól működő egyezség megköttetésével. - Vigyorgok. Hasznos volna egy eszes vámpír pár üzlet megkötésénél, nem kellene mindenhez magamnak hozzá látnom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 23, 2016 2:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
magnus & gia
Őszintén nem tudom eldönteni, hogy most igaza van, vagy egyszerűen csak most is olyan könnyedén mászik be a bőröm alá, ahogyan eddig is tette. Hiszen megtévesztett. Annyira egyszerű volt ez a számára, mint levegőt venni. Én pedig ebből semmit nem vettem észre is ilyenkor akaratlanul is elgondolkozik az ember azon, hogy mi van akkor, ha más is ugyanezt a játékot űzi vele? Lehet, hogy Elijah tényleg ki fog használni, ha a helyzet úgy kívánja, hiszen igazán sosem lehetek részese a családjának és nem is igazán akarok. Csak tudom jól, hogy amíg nem vagyok az, addig feláldozható vagyok a szemében. Mert mindig is a családját fogja választani. Abba pedig én sosem fogok beletartozni. Igaza van abban, hogy sosem lehet elég biztos kapcsom hozzá ahhoz, hogy értékes legyek a végsőkig. De azt is tudom, hogy mivel járna az, hogy hátat fordítok nekik. Mondjuk az, hogy hátat fordítok nekik még nem azt jelenti, hogy ellenük is fordulok. Egyszerűen csak elsétálok az őrülettől, ami körül veszi őket, még mielőtt én húznám emiatt a rövidebbet.
- Tudod jól, hogy nem nyújthatok neked semmit. Mármint nincs semmi információm, amire neked szükséged lenne és nem tudok elég közel jutni Elijah-hoz, hogy megszerezzem, amit szeretnél. Különben most nem lennél itt megbontva az álcádat. De, ha ennyire úgymond értéktelen vagyok a számodra és a vérszívókat is utálod, ami jelen pillanatban vagyok és nagy valószínűséggel a jövőben is ez maradok.. Akkor mégis mit érdekel, hogy felhasználnak-e engem valami bábúnak vagy sem? Talán tanács osztogató kedvedben találtam rád, vagy egyszerűen nem csak rám volt hatással az együtt töltött idő, de rád is ugyanúgy. Mert érdekel, hogy mi lesz velem, nemde? - Ha erőteljesen tagadná, akkor már tudni fogom, hogy igazam van. Ha valaki nagyon mélyen beletrafál egy olyan igazságba, amit a másik nem akar elismerni, mert még nem érzi azt, hogy készen állna arra, hogy ezt elismerje, akkor nem tesz mást, mint olyan intenzív tagadásba kezd, amivel már rögtön elárulja magát.
- De tudod a szabadság, amiért annyira áhítozom, amit ígérnél azzal, hogy elsétálok a Mikaelson családi botrányok folyamatos zuhatagától.. Az megfosztana valamitől, amit mindig is akartam. Egy család. Mert lehet, hogy a Mikaelson-nék mindig is saját magukat fogják választani, de Marcel.. Ő más. Lehet, hogy a Mikaelson-nokkal nevelkedett, de akárhányszor nem ért velük együtt kiáll ellenük. Neki pedig nem szívesen fordítanék hátat. Az pedig, hogy óvatosabb leszek minden jött-menttel ezek után arra már te magad megtanítottál. - Az egyszer biztos, hogy én sosem fogok várni a szőke hercegre fehér lovon, hogy megmentsen, mert már annyiszor megtanultam az életben, ha valaki meg fog engem menteni, akkor az saját magam leszek. Senkinek nem lesz hozzá köze, mert egyedül csak én menthetem meg magam. Más nem küzdhet helyettem. Mert akkor már nem is az én életem lenne, hanem azé, akinek a kezébe helyeztem a sorsomat. De még egyszer nem leszek ilyen naiv. Bármennyire is utálom cserben hagyni az embereket még azokat is, akiket nem is ismerek.. Kénytelen leszek szemet hunyni a szenvedésük felett, hogy még egyszer ne gabalyodjak bele senki hálójába sem, mint ahogyan az övébe sikerült.
- Szóval, ha én is elporladnék csak úgy, mert véletlenül úgy sikerülne egy lépés, akkor az is csak járulékos veszteség lenne? - Éljem az életem. Legyek szabad. Szakítsam el magam a Mikaelson-októl, hogy ne legyek az ő rabjuk, akit bármikor feláldozhatnak. De mégis, hogyan éljem úgy az életem, hogy tudom, ha Klaus meghal, vele együtt halok én is.
- Nem mondom, hogy olyan nagyon érdekel, de kíváncsian hallgatom. - Már előre érzem, hogy ennek az egésznek nem lesz jó vége. Nagyon nem. De túlságosan is hajt a kíváncsiságom. Bármennyire is próbálom tagadni azt hiszem ez látszik rajtam. Ahogy mondtam. Nem akarom elismerni, de a tagadással pontosan ezt tettem.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 02, 2016 5:59 am
Ugrás egy másik oldalra
Akaratlanul is elvigyorodtam a kijelentésén. Sose tudtam megérteni ezt a "a megmentőm az életadóm" rajongást. Lényegében hálás lehet Elijah-nak, amiért hatalmat, erőt, kitartást na meg halhatatlanságot adott neki, azonban nem minden fű zöld. Ott a kiskapu melyben tisztán látszik, hogy semmi sem ajándék, semmi sem ingyenes, mindenért valamit vissza kell szolgáltatni. És látszólag nem várnak tőle semmit sem, de mégis, hisz ha bármi történne a szeretett, elfajzott ősi családdal, az olyanok, mint Gia mennek a levesbe, feláldozzák őket a család szent köteléke érdekében. Tulajdonképpen az egészet undorítónak tartom, valahol viszont megtudom érteni, Én sem használok egy inget elkopásig, ha tudok újat szerezni.
-Én nem kérem, hogy hunyj szemet bármi felett is, egyszerűen csak tanácsolom, hogy tegyél így, sőt, hogy szállj ki ebből az ördögi körhintából még mielőtt Te leszel az, aki megállítja a forgást. Lehet, hogy a rajongásod elvakít,sőt, szerintem biztos, ezáltal nem veszed észre ami nyilvánvaló, kihasználnak. Amilyen könnyen ment nekem, olyan könnyen megy ez Elijah-nak is. Tudom, Ő a jószívű testvér, a segítőkész, a könyörületes, de a szavak csak szavak a tettek pedig mást mutatnak. - Természetesen nem vagyok szentéletű, ez a kellemetlenség elkerül messzire, de egy kis jó tanácsot hébe-hóba elhinthetek olyanoknak, akik szerintem megérdemlik, hogy bábokból teljes értékű lényekké váljanak, még ha az illetők csak közönséges vámpírok is csinos kis arcocskával.
-Mivel lenne jobb? Védelmi szempontból semmivel, inkább rosszabb volna, azonban más megvilágításból kiélesítené az érzékeidet, nem hagyatkoznál másokra, ha esetleg meginog alattad a talaj, megtanulnál óvatos lenni és nem megbízni az első jött-mentben. Minden perced mulandóvá tennéd, az életben maradás kerülne előre a listádon és megtapasztalnád az élet igazi ízét, amit Te magad kavarsz. A tetteidért nem tenne senki felelőssé, nem volnál feláldozható, nem tennéd ki veszélynek azokat, akikről úgy gondolod fontosak a számodra, mert egyedül Te magad leszel fontos, a Te életed, senki másé. Mellesleg igen, ha hátat fordítanál a Mikaelson klánnak felajánlanám az együttműködésem. - Direkt nem azt mondtam, hogy védelmet ajánlanék számára hiszen azzal megcáfolnám az iménti állításaimat. Az elmúlt időszakban míg azt a balga emlékhiányos pancsert játszottam volt időm kiismerni a vámpírlányt, és több rejlik benne, mint egy gyalogos katonában Elijah pórázán. Vibrál benne az erő, a ki nem terjesztett energia, a féken tartott vágy a szabadságra, ezt azonban mind olyan mélyen elnyomja a hovatartozási vágya, hogy fel sem tűnik neki, hogy elvakult. Olyan görcsösen érezni rajta, hogy kívülállónak tartja magát, ez pedig nem fog változni, ha ott marad. Érdekel mi lehetne belőle, ha kibontakozhatna, kíváncsivá tett és Én akarom, hogy kibontakozzon, a hatalmon kívül még érdekelnek a ritka tehetségek is, Gia pedig nem mindennapi.
-Tisztában vagyok vele, de az már nem az Én gondom. A vámpírság egy ragályos fertőzés, egy boszorkánybotlás, lényegében az egyetlen kimondott hibája a fajnak melyet képviselek. Gond nem adódna belőle, ha pár millióan elporladnának. - Fűzöm össze az ujjaimat majd neki támasztom a kezeimnek az államat és úgy fürkészem a tekintetét. Szinte látom, ahogy gondolkodik, érdekes.
-Alkut ajánlok. - Vigyorodom el. Mindig a váratlan pillanatokban ismerszenek meg a legjobb ötletek. Oh, Gianna, kár volt ma betévedned ebbe a clubba, nagyon nagy kár volt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 15, 2016 11:36 am
Ugrás egy másik oldalra
magnus & gia
Gyűlöltem magam azért, mert hittem neki egyszerűen nem tudtam felfogni épp ésszel, hogy mégis hogyan dőlhettem be ilyen ostobaságnak. Mármint tényleg, hogy gondolhattam? Segíteni akartam rajta egy olyan helyzetben, amely egyértelműen nem a mi érdekünkre kedvezett, hiszen tulajdonképpen neki köszönhetően száműztek egy másik testbe. Na, nem mintha annyira rohannék vissza a régibe, mert már egészen a szívemhez nőtt ez az új. Úgyhogy még talán azt is mondhatnám, hogy van valami jó a sok rossz között is. Mélyen meglapulva, de van. Azonban az árulása egy örökös sebet ejtet a lelkemen és, ha akarnám sem tudnám soha többé elfelejteni, hogy nem akart tőlem mást, mint eljutni Elijah-hoz. Mintha egy nyamvadt híd lennék, amin áttaposva elérheti valaki a célját. Aztán pedig mit sem törődik azzal, hogy a híd még áll, vagy összerogyott. Mondjuk azt hiszem nem kell engem félteni, hogy egy ilyen árulás miatt fogok teljes leépülni.
- Igen, elismerem, hogy jó színész vagy. Azonban legalább a képembe röhöghettél volna, vagy közölhetted volna, hogy egy bugyuta eszköz vagyok a még idiótább játékodban. Vagy inkább bosszúhadjáratodban? De ugye tudod, hogy nem hunyhatok szemet afelett, hogy éppenséggel annak akarsz keresztbe tenni, akinek valamilyen szinten az életem köszönhetem? - Igaz, hogy nem ő változtatott át, de ha nem vett volna a szárnyai alá, akkor talán sosem jutok el arra a pontra, hogy meg tudjam védeni magam. Bár most már Magnus bebizonyította, hogy van még mit tanulnom. Egy falat emelek a szívem köré és az egész lelkem köré.
- Oké.. Tegyük fel, hogy mindez igaz. Hogy nem vagyok senki a számukra és az utolsó pillanatban engem tolnak maguk elé egyfajta élő pajzsként. Hát legyen. De most mivel lenne jobb nekem, ha háttérbe húzódva fordítanék nekik hátat? Hm? Semmi nem garantálja, hogy bárki is megvédene. Vagy talán te akarod felajánlani, ha hátat fordítok Elijah-nak, akkor majd kiállsz mellettem? Mert hát.. Figyelj.. Te sem lennél több igazából, mint Elijah ennyi erővel. Teljesen mindegy hol állok. Mindenhol feláldozható leszek ebből a szemszögből. - Tudom, hogy Elijah számára mindig is fontosabb lesz a családja, ahogyan ezt a történelem újra és újra bebizonyította, de egyáltalán nem érezteti velem azt, hogy egy senki lennék. Végre úgy érzem, hogy tartozom valahová és nem fogom ezt az egészet félredobni azért, mert valaki azt mondja, hogy idővel úgy is majd mást választanak helyettem. Hogy inkább én haljak meg, mint a családjának az egyik tagja. Aminek tudom sosem leszek részese.
- Tisztában vagyok vele, hogy nem kedveled a vámpírokat, de felfogtad, hogy Elijah megölésével hány életet ontasz ki? Tudod nem minden vámpír szörnyeteg. Élő példa lennék én. Vagyis hát nem annyira élő, de a lényeg ugyanaz. Vannak jók is. Ahogyan az emberek között is. Most mindegyiküket kárhozatra ítélnéd csak azért, hogy bosszút állj Elijah-n? Egyáltalán mit tett, hogy ennyire felbőszített téged? - Nem tudom, hogy mégis mi történhetett kettejük között, ami miatt ennyire bosszút akar állni rajta. Legfőképpen pedig ilyen áron. Belegondolva, ha engem is Elijah változtatott volna át, akkor talán ugyanilyen könnyedén végezne vele nem törődve azzal, hogy ezzel az én életemnek is véget vett. Én pedig komolyan azt hittem, hogy a barátom.. A szövetségesem. Most azonban csak annyit ér el, hogy legszívesebben újra bemosnék neki egyet és a szívét immár nem csak markolnám, de ki is tépném a helyéről. De az igazság az, hogy nem hiszem, hogy képes lennék rá. Lehet, hogy számára az egész színjáték volt, de ettől függetlenül az én szívembe belevéste magát. Még akkor is, ha jelen pillanatban a neve gyűlölettől izzik. - Szóltál volna bármit is? Mármint, ha nem kereslek meg? Vagy egyszerűen csak fogod magad és eltűnsz?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 12, 2016 9:10 am
Ugrás egy másik oldalra
Most még is mit mondhatnék? A céljaim érdekében képes vagyok bárkin átgázolni, legyen az egy csinos pofi vagy egy szőrös, harapós nerc bunda növendék. Számomra nem újdonság az árulás, de jobban belegondolva, ez korán sem árulás, azt lehet csak elárulni akiben megvan a maradéktalan bizalom, a bizalom természetesen egy gyengeség fajta, amit én messze elkerülök vagy gyökeresen kiírtok magamból. Gianna vámpír, ennek ellenére volt benne valami, ami miatt úgy döntöttem megkímélem a jelenlétem tovább fertőző mivoltjától és inkább se szó se beszéd lelépek és megpróbálom a dolgokat máshogy megkerülve megoldani. Nem lesz még egyszer ilyen feleslegese körök futása, következőleg Elijah előtt fogok állni és a szíve a markomban lesz, majd a kezem szorítása fogja az élet szikráját kiirtani annak a vérszívó ős élősködőnek, vigyorral az arcomon fogom végig nézni ahogy nem marad más belőle csak a földi porhüvelye és a "lelke" elszáll. Talán már réges-rég nem arról az ellopott értékről szól itt minden hanem a bosszúról, az értékes bosszúról, ami jár nekem.
A pofon hirtelen ér, de elmosolyodom, kezének helye ahová ütött elkezd égni és csípni, belevaló ütést kaptam, értékelem a bátorságát a lánynak.
-Nekem elhiheted, hogy rájöttem arra hogy rossz ajtón csengettem be, még egyszer ezt a hibát nem fogom elkövetni. Mellesleg a bábú azért szerintem kicsit túlzás, nem vettelek hülyére, csak azt lehet hülyére venni, aki az is, Te csak naiv vagy Csillagom, semmi több vagy kevesebb. Egy esetlen szerencsétlen meglágyítja a nem dobogó szíved. Ne hibáztasd magad, jó színész vagyok már évszázadok óta. - Áthatóan pillantottam a szemeibe. Nem hibáztatom, hogy bedőlt a trükkömnek, nem Ő volt az egyetlen, akinél ilyen hatást értem el egy-egy alaposabb színészkedés következtében. Én már csak ilyen vagyok és maradok, ha kell a saját véremen is átgazolok a célom eléréséért. Legyen jó, rossz, ártatlan, ördögi vagy éppen gyámoltalan, az, aki a közelembe kerül megsínyli, nekem pedig ez így pontosan megfelel. Gianna értelmes, okos, de nem eléggé ravasz, márpedig egy vámpír legyen ravasz, okosan játszó és számító, mert egy érzelem hullám bármikor karót döfhet a szívébe. Ezért a lányért kár lenne, a fajának talán egyetlen értelmes egyede.
-Tulajdonképpen valami hasonló Szivi....általában ilyen egyszerűen sikerül megoldanom a problémáimat, na de semmi gond,így is elérem amit akarok. Kár, hogy ezért vér fogja áztatni majd Elijah képzeletbeli trónusát, majd meggyászolja a kis nőstény farkasa... - Vigyorodtam el, szívet markoló keze elől szépen kitértem és tudom nem tud ártani nekem, bár nem tudom hol a tűrés határa és mennyire ragaszkodik Elijah-hoz.
-Kicsit gondolj bele ebbe a helyzetbe - csettintek az ujjammal és a kék szikra felpattan majd a vámpírlány fejében elindul egy filmtekercs, ami az Ő és Elijah kapcsolatát mutatja be kis kép kockákban. - Te nem vagy több annak az ősi ego Jánosnak, mint egy kihasználható majd gyalogként feláldozható senki. Átváltoztál, katona lettél, akit bármikor feláldozna a hatalmi játékaikban a bátyával együtt, és ha azt hiszed Marcel megvéd majd, tévedsz, nem fog, Te is csak egy pótolható személy vagy a játszmájukban. Az, hogy egyszer Elijah ágyában kötöttél ki csak az Én igazamat bizonyítja, vagyis, hogy nem vagy több csak egy kihasználandó személy. - A képek végül véget érnek és egy enyhe hányinger lehet az egész mellékhatása amit érezhet. Az arcomon nem virít most vigyor, karba font kezem és testtartásom sem lazaságot sugároz, mint az imént. Bár magamban tudom, hogy valamit sikerül a fejében elültetnem, már csak az a kérdés, hogy ez ki is csírázik-e majd vagy elpusztul és Gianna megmarad hűséges pincsinek az ősiek játszmájában.
-Szerinted megmondanám? Így, hogy Elijah hűséges katonája vagy? Ha elmondanám Te habozás nélkül elmondanád neki és újra évszázadokra eltüntetné és minden kezdődhetne elölről, bocsi Édes, eszem ágában sincs. - Most, hogy nyílt lapokkal játszunk és magamat adom, érdekes mód még mindig érzem azt a bizalmat, amit egykor belém ültetett, de majd kikopik, nekem senki és semmi nem válhat értékesebbé a céljaimnál. A saját öcsém is századokkal ezelőtt halt meg ki tudja hol és milyen sors után, Ő volt az egyetlen, akiért meg mertem volna kockáztatni a könyörületet, de halott, ergo nincs senki, aki egy kicsit is valahogy közelebb tudna hozzám kerülni, még Gia sem, annak ellenére, hogy egy szívdöglesztő kis démon. Elvi kérdés, hogy nem keveredem alvilági lényekkel, vámpírokkal meg aztán főleg.
-Elég, ha annyit tudsz, hogy Elijah régóta egy kedves ellenség, egy halott a listámon, aki az utamban áll és elfogom érni, hogy halott is maradjon egyszer és mindenkorra. - Vigyorodom el és várom vajon mekkora vehemenciával fogja védelmezni az ősiét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 18, 2016 4:00 pm
Ugrás egy másik oldalra
magnus & gia
Az árulása, amivel most szembesülnöm kellett valahogy iszonyatosan rosszul esett. Nem gondoltam volna, hogy képes lenne valaki engem csak azért kihasználni, mert Elijah lett a mentorom. Ha tudtam volna, hogy ezzel jár, akkor biztos vagyok benne, hogy inkább kiharcolom magamnak azt, hogy engem is pontosan úgy kezeljenek, mint a többieket. Azaz Marcel keze alatt képezzenek ki, mert ezért cserébe nincs szükségem arra, hogy közelebb legyek valakihez. Fáj az árulása rettenetesen mégis minden egyes porcikám azon van, hogy leplezzem a sértettségemet azonban a kezem akaratlanul is megszalad. Úgy mosok be neki, hogy abban szinte minden indulatom benne van. Bár, ha komolyabban mosnék be neki talán még a koponyáját is ketté törhettem volna ezért mondhatjuk azt is, hogy még jó, hogy egy kicsit visszafogottabb voltam.
- Rohadtul nem vagyok a nagy rajongója annak, amikor hülyére vesznek. Nem egy bábú vagyok, amivel az emberek közelebb juthatnak Elijah-hoz. Ahhoz eléggé rossz helyen kopogtatsz. Nekem elhiheted. - Nem áll szándékomban elmondani neki, hogy kinél kellene kopogtatnia, amikor annyira nyilvánvaló. De az igazság az, hogy Hayley-nél nem tudná ilyen könnyedén elérni azt, hogy a lábai előtt heverve próbáljon meg valakinek segíteni. Nem is értem, hogyan hihettem el mindazt a színjátékot, amit levágott nekem. Egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire vak voltam.
A kezem, amely nemes egyszerűséggel fonódott a szíve köre most már pusztán csak a levegőt fogta, de a végre még továbbra is rajta volt a kezemen. Most már hivatalos. Továbbra sem leszek nagy rajongója a boszorkányközösségnek.
- Szóval.. Rám volt szükséged. Mégis mit gondoltál? Hogy magamtól elhozom neked, vagy esetleg, amikor éppen lefoglalom Elijah-t, akkor te fogod magad és megszerzed magadnak,a mit akarsz? Én pedig ott maradok egyedül, mint egy idióta, akit kijátszottak? - Lehet, hogy eljutottunk arra a pontra, hogy Elijah-nál élek, de ettől függetlenül a kapcsolatunk egyetlen egy kilengéstől függően mindössze mentori. Bár lassan már kezdem azt érezni, hogy jobb lenne, ha fognám magam és a cuccaimat és visszamennék Marcel-hez. Vagy valahová máshova. Nem tudom. De kényelmetlenül érezném magam ott az egyszer biztos. Főleg azok után, amit ott láttam. Hogy mennyire kínos volt a légkör. Na, az ilyenekbe végképp nem szeretnék belesétálni.
- De inkább áruld el, mi volt ilyen értékes a számodra, hátha mindentől függetlenül meg tudnám mondani neked, hogy nála van-e avagy sem. - Nem szeretem, hogy játszadoznak velem, de tudnom kell, hogy volt-e egyáltalán értelme az egésznek. Vagy egyszerűen csak tényleg unatkozott az örökléti játszmájában.   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 08, 2016 6:22 pm
Ugrás egy másik oldalra
Most már valós önmagam mutatom a lány előtt, akit jobban megnézve immár akár nőnek is nevezhetnék. Finom, nőies vonalai miatt mindenképp, de talán egyedül Én látom csupán azt a harciasságot, ami igazi vámpírrá teszi Őt. Kár érte, kár, hogy egyetlen kincsét a halandóságot olyan messzire dobta a halhatatlanság szennyéért. Egy vámpír csupán élősködő, ez alól nincs kivétel, még Ő sem lehet ez alól felmentve, bár tény, hogy igazán örömömet leltem a kettőnk kis játszmájában.
Arca bár nem tükrözi az érzelmeit Én tudom mi játszódik le benne, volt pár száz évem kielemezni az üzletfeleimet és persze minden itt élő alvilágit is.
Bár az a szép jobb egyenes egy pillanatra meglep és betalál amitől kiugrik az állkapcsom és felszisszenek. Aztán ahogy a fájdalom jött úgy távozik, elmosolyodom majd visszaugrasztom az elmozdult részt és kisebb kék fénnyel kísérve a sérült rész teljes mértékben helyre is jön.
-Hmm. azt hiszem ezt megérdemeltem..szép volt. - Fonom össze az ujjaimat majd az ölemben nyugtatom kezeimet.
-Cseppet sem unalmas az örök lét, de mint rájöhettél nem vagyok halhatatlan csupán értek az élet elnyújtásához és persze megszakításához is, de az egy másik történet. - Vigyorodom el. Oh, ez nem igazán játszadozás volt, egyszerűen csak megakartam tudni, hogy mennyi köze van Elijah Mikaelsonhoz, de mint kiderült kevesebb, mint azt állítják.
Döbbenet ül ki az arcomra mikor keze a mellkasomban dobogó szívem köré zárul. Egy percre talán megrémülök, de ez talán csak egy szempillantásnyi szünet, semmi több.
-Elijah...van valami Elijah-nal ami az enyém.. - Vér bugyog a számból, de nem törődöm vele, csak ezt a démont kell megállítanom még mielőtt kárt kellene tennem benne, amit nem szeretnék.
-Gianna, jól meggondoltad mit teszel? Meglátszik, hogy friss vagy még az alvilági életben, egy Warlock sosem hagyja, hogy meglepjék. - Vigyorodom el, majd hirtelen a test eltűnik és Gianna mögött jelenek meg teljes valómban összefont karokkal.
-Jó kis trükk nem? Elég hitelesre sikeredett. Most pedig ha megengeded kultúráltan szeretnék beszélgetni. - Köszörülöm meg a torkom.
-A nevem Magnus Valentine, és egy több száz éves fekete boszorkány vagyok. Egyet akartam csupán mégpedig Elijah hollétére akadni, van nála egy értékes dolog, ami kell nekem és ami az enyém volt, reményeim azonban, hogy Te majd a nyomára vezetsz sajnos kudarcot szenvedtek, amint ez megvilágosodott előttem eltűntem nyomtalanul, mint azt Te is tudod, veled egy percig sem volt dolgom Drága Gianna. - Bármennyire is undorodom a vérszívóktól ok nélkül egyet sem ölök meg, hát nem vagyok nagylelkű és igazságos?
A dübörgő zene most kellemesen hat, olyan mintha egy burkot képezne köztem és a vámpír között.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 04, 2016 9:27 am
Ugrás egy másik oldalra
magnus & gia
Az utóbbi időben talán túlságosan naivan viselkedtem, hiszen igyekeztem nyitott lenni mindenkivel, de valószínűleg túlságosan is ostoba voltam ahhoz, hogy átlássak a szitán. A gondolatok kavarognak bennem és minden egyes lehetőséget végigvezetek a fejemben, ami bebizonyítja, hogy ez az egész csak véletlen egybeesés, hogy ez az egész csak a képzeletem szüleménye, de sajnálatos módon semmit nem találok arra, ami megmagyarázna ezt az egészet. Főleg úgy nem, hogy ne kelljen komplett idiótának éreznem magam. El sem hiszem, hogy bedőltem a színjátékának. Ez az egész annyira lealacsonyító. Kihasznált engem és még azt sem tudom, hogy mégis mi volt a célja. Mert ebben a hangzavarban, ha nem is lenne levédve az egész helyiség, akkor sem hiszem, hogy kihallottam volna, hogy mit üzletelt velük. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar ki akarnak használni azért, mert Elijah a mentorom. Segített megbirkózni ezzel az új életformával, amit azt hiszem én magam választottam magamnak. Egyáltalán nem bánom, hogy vámpír lettem, mert szeretem. Nem csak a halhatatlanság miatt, vagy az igézések miatt, amit még mindig elég nehézkesen csinálok, hanem mert be tudok mosni akkorát bárkinek, amiről régebben csak álmodoztam.
Egy bűbájos mosolyt varázsolok az arcomra, mintha egyáltalán nem zavart volna engem az a tény, hogy hülyére vett. Pár másodperccel később pedig az öklöm az arcában landol.
- Csak nem unalmas volt az örökléted? Játszadoznod kellett valakivel? Hm? - Nem érdekel, hogy milyen képességeket birtokol régebben nem volt meg az erőm ahhoz, hogy kiálljak magamért és mostanra már megállás nélkül gyakorolom ezt a kiváltságomat. Nem hagyom hogy bárki is eltiporhasson. Úgy süllyesztem a kezemet a mellkasába, ahogyan egykoron Elijah-ba és a kezem közé fogom hevesen verő szívét. - Kaphatnék egy indokot arra, hogy mégis miért? Mire volt jó ez az egész? Vagy sokkal inkább, hogy miért untad meg? - Valószínűleg nem kapta meg, amit akart, de az lesz a legjobb, ha kiderítem, hogy mégis mit akar.  Lehet, hogy naiv voltam és ostoba, hogy bedőltem az ostoba játékának, de innen már nem fog olyan könnyedén szabadulni, mint azt elsőre gondolta. Mert nem fog megesni rajta a szívem. Arra nem is számítson.   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 29, 2016 4:45 pm
Ugrás egy másik oldalra
Szinte már-már színpadias sóhajjal bocsátom útjára a három vámpírt és figyelmem immáron a fekete démonra koncentrálódik. Nem mondhatnám, hogy nem élveztem a vele való kis játékot, de mivel célomat ezzel nem értem el felhagytam a stratégiámmal és elhagytam a süllyedő hajót. Értelmét nem leltem, hogy tovább folytassam gyermeteg játszadozásomat a lánnyal, aki naivan a segítségemre sietett. Elijah-t akartam, azt hittem majd Gianna lesz az, aki a közelébe tud helyezni valahogy, hogy megkapjam amit akarok, pech, mint kiderült a lány nem több Elijah számára, mint egy felhevült éjszaka végkifejlete, nem volt több neki Gianna, mint egy nő a több millió mellett, vámpírok, telhetetlenek, nem tudnak megférni földi porhüvelyükben és élni az örökkévalóságot, mindig éheznek valami újra és csillapíthatatlan az étvágyuk..még nekem is undorító ezt kimondanom, de ebben hasonlítok rájuk, mindig többet és többet akarok, de persze Én ismerem a korlátaimat míg Ők ezzel szemben korlátok nélkül habzsolnak, ennek pedig végeláthatatlan mennyiségű következmény lesz az eredménye. De hát mit is várhatnánk eme elfuserált földi teremtményektől. A legtöbbjük ésszel nem éri fel a gondolkodásom. Persze a szépséges Gianna merőben meghazudtolja a legtöbb elméletem erről a fajról. Okos és tudja is használni furmányos gondolkodását. De persze ez nem változtat azon a tényen, hogy csupán egy vérszívó. Egyszerűen csak több emberség lakozik még benne fiatal átváltozása okán, hiszen korral még sokakat nem ér fel.
Érdeklődve figyelem vajon változott-e azóta, megrögzött butaság, sok minden elszáll az idővel, de egy vámpír külsőleg kortalan és időtálló marad.
-Egyesével Gianna, minden idő a miénk. - Már levetem az álcát, már nem az az elhagyatott, látszólag igazán összezavarodott, emlékhiányos fiú vagyok, Megmutatom ez alatt a maszk alatt rejlő valódi, sötét lelkem és jellemem. Okos vámpír, hamar rá fog jönni, hogy az egész csupán egy sakk játszma volt melyben ő volt a feláldozható bábú.
-Ez most egy remekbe szabott üzletmegkötés volt, mellyel ha jól számolok igencsak érdekes dologra tehetek szert, ha nem az se gond, elkönyvelem egy kisebb kísérleti kudarcnak, ahogy azt a hármat is, akiket láttál az imént kisétálni innen. - Válaszoltam meg higgadtan az első kérdést és már felkészültem arra, hogy a következőre is hasonlóan bőven válaszoljak.
-Csak is ezért az üzletmegkötésért merészkedtem újra ide, erre a lepratanyára, ahol még egy tiszta pohárral sem képesek szolgálni. - Néztem a kristály pohárra, ami az Én szememnek nem kimondottan volt tiszta és tetszetős. Ez a hely sem tartozik a kedvenceim közé, hát nem is véletlen.
-Ohh, hát persze, csak egy kis galiba akadt, mindig is rendben voltak az emlékeim, már vagy 300-400 éve, de ki számolja? - Vigyorodtam el majd karba font kézzel dőltem hátra a fotel támlájának és vártam, hogy a lány összerakosgathassa a kirakós darabkáit. Szinte hallottam ahogy a fogaskerekek dolgoznak abban a helyes kis fejében.
-Gondolkodj Gianna. - Segítettem rá, foltozza össze a velem, vagyis azzal a sráccal kapcsolatos emlékeit, akiről azt hitte ismeri..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 15, 2016 10:09 pm
Ugrás egy másik oldalra
magnus & gia
Ez határozottan egy olyan helyzet volt, amit nem tudtam értelmezni. Nem gondoltam volna, hogy még egyszer erre a környékre téved vissza, ahol kis híján mind a ketten az életünket veszítettünk. Határozottan szükségem lesz valami magyarázatra, mert fontos lett a számomra. Mármint úgy éreztem, hogy felelősséggel tartozom neki. Segíteni akartam neki, hogy visszaszerezze az emlékeit, de ahhoz meg kellett volna találni azt, aki ezt tette vele.  Még talán Elijah-tól is hajlandó lettem volna segítséget kérni, ha másképpen nem tudtam volna eljutni hozzá. De elsősorban nem akartam hozzárohanni ezzel kapcsolatban. Én akartam elintézni a saját bajaimat és ezért is találkoztam azzal a vadásszal. Bár nem a legjobb ötletem volt. Most legalább már annyit megtanultam, hogy többet egyetlen egy vadászt sem fogok megkörnyékezni.
A klubba nem volt nekem nehéz a bejutást, mert pontosan tudom, hogy miképpen kell elérnem, hogy bejuthassak valahova. Ezzel a testtel igazából sokkal egyszerűbb, mert azért régebben sosem éreztem szükségét annak, hogy kiemeljem az alakomat, de most már ez is megváltozott. Folyamatosan változok, de egyetlen dolog az, ami állandó. A zene iránti kötődésem, a szeretem. Amit, ha akarnék se tudnék teljes mértékben elengedni. Ez az egyetlen, ami még ahhoz köt, aki egykoron voltam és sosem fogom elfelejteni. Hiszen az olyan lenne, mintha azt akarnám elfelejteni ahonnan jöttem. Egyszerűen nem lenne helyes.
Úgy sétálok oda hozzá meg a többi férfihoz, mintha ez lenne a legtermészetesebb dolog. Nem is igazán figyelek oda a másik alakokra, mégis az arcukat egy életre az emlékezetembe véstem. Nem tudom, hogy mégis mit csinál itt, vagy mi ez az egész, de el fogja mondani nekem. Áll az alku. Mégis milyen alku? Már megint mibe keveredett bele? Talán visszatértek az emlékei és elfelejtett engem tájékoztatni? Hát.. Nem sok mindennel tartozik nekem. Legalábbis azt hiszem. Vagy nem tudom. De azért ennyit benyöghetett volna nekem. Na, mindegy. Valószínűleg az én elvárásaim magasak.
- Ez most mi volt? Meg, mit keresel itt? Visszatértek volna az emlékeid? - Belenéztem a szemeibe és még mindig ugyanazt az embert láttam, de mégis valahogy az arcvonásai teljesen mások voltak. Ugyanaz, de mégis más. Egyszerűen megmagyarázhatatlan. Hacsak nem egy hülye játék voltam, akit valamiért ki akart használni. Azt hiszem már éppen elegen beszélnek arról, hogy van valami köztem és Elijah között. Igen, sok-sok levegő. Egyetlen egy alkalom volt az egész és az sem azért történt meg, mert a szívemet ellopta volna. A pillanat hevében történt. De nem gondoltam volna, hogy valaki pletykákra alapozva megpróbáljon engem kihasználni.    
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 13, 2016 10:05 am
Ugrás egy másik oldalra
Megigazítottam magamon a nyakkendőmet, csak szép elegánsan, még ha a hely nem is éppen a tiszta és fényűző jelzőt is viseli, az üzlet fontos, megköveteli, hogy ne egy trampliként jelenjek meg. A Triumvirátus felkeltette az érdeklődésem, ha nem látnám esélyét, hogy nagy értékben jól járok az üzlettel, akkor semmiképpen sem mennék bele ebbe a mai találkába. Engem nem lehet csak úgy rángatni, nem is hiszem, hogy bárki meg merné tenni, ha van egy csöppnyi agya a kobakjában, akkor egyik Alvilági kis söpredék sem zaklat holmi kis kívánságokkal, nem dzsinn vagyok, hanem Warlock. Méghozzá azok közül is az a fajta, aki nem dolgozik ingyen és nem is jószántából adományoz.
-Állj, igazold magad! - Forgattam a szememet és kék szikrákat szórva a tenyeremben a nevemet írtam le az egyik biztonsági Őr homlokára, majd egy gúnyoros vigyorral a képemen eltüntettem onnan.
-Oh, elnézést Mr. Valentine, erre tessék. - Mutatott a club bejáratának irányába.
-Köszönöm, de ismerem a járást. - Ott hagytam a két balekot és beléptem a szörnyek klubjába, találó, mert mocskosan undorító a hely, főleg az itt lebzselő alja néptől. A hangos zene ütemére vonaglottak a parketton, köztük átsasszézva a rám váró urakhoz mentem. Egy félre eső boxban foglaltak helyet, na nem mintha bárki is ki tudna hallgatni minket, a zene elnyom minden szót.
-Üdvözletem az Uraknak. - Meg sem várva, hogy hellyel kínáljanak a velük szemközti fotelbe huppanva karba tettem a kezem és egyikről a másikra járattam tekintetem.
-Valentine. - Úgy mondta ki a nevem mintha szállóige lett volna a rosszabbik fajtából. - Ha ezt köszönésnek szántad, rosszul kezdődik, na ki vele, mit akartok, aztán majd megfontolom van-e annyi időm, hogy érdekeljen. - Dőltem neki a fotel támlájának és vártam. Egymásra néztek majd rám, a testesebb, talán kicsit kopaszodásnak indult egyén nyitotta szóra a száját. Mocskos vámpírok, eh, undorodom a fajtájuktól.
-Egy nevet akarunk, annak a mocskos gyilkosnak a nevét, aki megölte Ferdinándot. - Szinte köpte a szavakat, Én pedig szinte semmi érzelmet nem árultam el az arckifejezésemmel. Ferdinánd, Ferdinánd...hmm..olyan ismerős ez a név...és akkor be is ugrott, a múlt hónapban öltem meg, egy másik vámpír kérésére, nem volt nehéz, tényleg, röpke egy másodpercembe került, de sokkal gazdagabb lettem tőle.
-Nem magánnyomozó vagyok fiúk, ha ilyen szolgáltatások érdekelnek titeket ajánlom figyelmetekbe a városi nyomozó irodát. - Vigyorogtam. Azonban az egyikük kijött a béketűréséből és az öltönyöm gallérjánál fogva rántott magához közelebb, azt hitte a rám vetülő szemfogaitól és az állatias vicsorgásától majd megtörik a jég és még Ők tesznek nekem majd szívességet azzal, hogy nem bántanak...baromi vicces, értékelem a 21. századi humort. Bár a kedvenc korszakom mégis csak a 1700-as évek voltak, ott azért más volt a helyzet
Úriember modoromat levetve elvigyorodtam majd a galléromnál fogva tartó fickót lefejeltem, mire elengedett és ezzel utat biztosított arra, hogy az asztalkán heverő szívószálat egyetlen egy röpítéssel a torkába mélyesszem. nem szeretem megölni az üzletfeleimet még az üzlet megköttetése előtt, hogy utána mi lesz az már csak rajtuk áll.
-idefigyeljetek, egyet mondok, de azt nagyon ajánlom, hogy felfogjátok. Nem Ti tesztek nekem szívességet azzal, hogy felkerestek, hanem Én nektek, ha úgy akarom halott lenne már a kis barátotok, húzzátok meg magatokat vagy lesz még itt bőven problémánk, márpedig senki nem szeret Magnus ellensége lenni. Elmondom nektek a vámpír gyilkosának nevét, cserébe azonban egy igen értékes dolgot akarok, mégpedig egy fehértölgyfát. - Kulcsoltam össze a kezeimet. A három ledöbbent arc elárulta, hogy pontosan tudják nincs több ilyen fa, mind porrá égtek Klaus Mikaelson keze által.
Már épp mondani akartam, hogy akkor áll-e az alku, mikor a dögös fekete démon lehuppantam mellém. Egy percig kellett néznem, hogy rájöjjek valóban Ő van itt. A francba.
-Gianna drága, már befejeztük a beszélgetést, a fiúk menni készülnek ugye? - Néztem rájuk határozottan mire bólintottak és szépen kisorjáztak a boxból, de még mielőtt elmentek volna megszólt a szívószálas áldozat.
-Áll az alku. - Bólintottam, Ők pedig ahogy jöttek úgy távoztak is.
-Mit keresel itt? - Szegeztem neki a kérdést, hangomban sem neheztelés sem semmi más nem volt. Igazából nem gondoltam, hogy ismételten összeakadunk, remekül játszottam az elmúlt időszakban a szegény emlékét vesztett kis szerencsétlent, de mára már azt hittem ennek a marhaságnak befellegzett.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 05, 2016 4:52 pm
Ugrás egy másik oldalra
magnus & gia
Nem tudom, hogy mit keres itt már megint. Éppen elég volt nekem egyetlen egyszer egy halálközeli élmény ezen a helyen ahhoz, hogy ne szívesen akarjam betenni ide a lábam. De az utóbbi időben úgy érzem, hogy felelős vagyok Magnus állapotáért, mert ha nem segítek rajta, akkor igaz, hogy nagy valószínűséggel meghal én pedig tökéletesen élem tovább a napjaimat, de egyszerűen csak úgy éreztem, hogy nem tudok valakit csak úgy elsüllyedni az élet tengerében. Mert nem éppen egy olyan helyzet kellős közepén volt, amit irányíthatott volna. Vagy magam sem tudom igazából már, hogy mi volt. Az is lehet, hogy egyszerűen csak megtévesztettek a szemeim. Most már mindenre rá merem mondani azt, hogy lehetséges.
A klubba egyszerűen lépek be, mintha mindig is itt lett volna a helyem. Bevallom, hogy magamra vettem volna, ha nem engednek be. De nem, mintha megállíthattak volna. Nekem látnom kell Magnus-t. Fogalmam nincs, hogy mi történt vele. Talán emlékezni kezdett végre és most idejött, hogy befejezze azt, amiért eleve is itt volt? Nem tudom, de meg kell győződnöm arról, hogy jól van, mert egy megmagyarázhatatlan rossz érzés járja át a mellkasom és én igyekszem valamilyen választ kapni erre. Az pedig, hogy nem találtam a lakásán az még inkább csak arra adott okot, hogy aggódjak.
A fények nem túl előnyösek, ahogyan belépek a helyiségbe, de minden pontosan ugyanolyan, ahogyan emlékeztem. Eltart pár percig, míg kiszúrom Magnus-t az egyik boxban, ahogyan három másik férfival beszélget. Hallgatózni szeretnék, de az igazság az, hogy a zenétől, ha akarnék se hallanék semmit. Azt hiszem pontosan azért jár ide annyi természetfeletti. Itt nem olyan egyszerű kihallgatni a másik beszélgetését. Szinte lehetetlen anélkül, hogy ne tudják, te magad is fültanúja vagy a helyzetnek.
Mindenféle további nélkül sétálok oda hozzájuk és foglalok helyet Magnus mellett. - Sziasztok fiúk, valami érdekes dologról folyik a társalgás? - Olyan kedves mosollyal nézek rájuk, mintha nem érezném azt, hogy már megint egy olyan bajba ásta bele magát, amiből nem fog kijutni könnyedén. Most sem sétáltam el.. Pedig most már tényleg megtehettem volna. Egyszer megmentettem, de ha másodjára is ugyanoda akar visszatérni, akkor azt már egyáltalán nem kell magamra vennem.   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 05, 2016 4:40 pm
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Shadow Monsters Nightclub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Shadow Lyesmith - still in the shadow
» We are the monsters
» Fairhaven Nightclub
» Raven and Shadow Lyesmith
» 9. Kollégiumi szoba // Bailey szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: New Orleans :: Alvilág-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •