Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 20, 2012 12:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Szerintem az ágyban levő tehetséged nem hasonlíthatod össze a főzéssel. - Vigyorodtam el, majd viszonoztam a csókját, miközben egyik karommal átkaroltam a nyakát.
- Kevergesd még egy darabig. - Alsó ajkamba haraptam és a fenekére csaptam, majd használatra előkészítettem a palacsintasütőt. - A palacsinta sütését rád bízhatom, vagy inkább a bele való krémet?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 20, 2012 12:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Hamarosan beleöntötte a tejet és az olajat is amit nagy lelkesen kevergettem továbbra is.
-Végül is...Egy próbát megér. Egyszer talán csinálok neked, de addig is meg kell tanulnom főzni...ehetően. -röhögtem el magam.
-De addig is az ágyban lehet jobb dolgokat is csinálni. -célozgattam vigyorogva és egy csók erejéig abbahagytam a tészta keverését.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 20, 2012 12:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Miközben ő kavargatta én kimértem a tejet meg az olajat és nem sokkal később bele is öntöttem a tejet, majd amíg továbbra is kevergette odamentem mellé kezemben a kimért olajjal és átkaroltam.
- Legközelebb te csinálod egyedül és az ágyba hozod. - Mondtam nevetve, majd beleöntöttem az olajat is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 20, 2012 12:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Figyelmesen néztem, ahogy belerakja a tálba mindenből a megfelelő mennyiséget, hátha rám ragad valami, bár kétlem.
-Igen is!-mondtam viccelődve és elkezdtem kavargatni a tálban lévő tészta féleséget, miközben ő a palacsintasütőt keresgélte, majd a tűzhelyre rakta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 20, 2012 11:58 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Nem kellett sokáig keresgélnem meg is találtam azt ami pont megfelelt a célnak. - Ügyes vagy. - Kacsintottam rá. Majd mikor minden megvolt az asztalon elkezdtem a megadott mennyiséget, mindenből a tálba adagolni.
- Az olajat és a tejet, majd aközben rakom bele miközben kavargatod. - Toltam elé mosolyogva és reménykedtem, hogy nem lesz annyira megterhelő feladat.
Amíg ő valamilyen módon neki állt kevergetni én keresni kezdtem a palacsinta sütőt. Amit egyenlőre csak rátettem a tűzhelyre minden nélkül. Majd ha már minden benne lesz a tésztában előkészítem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 20, 2012 11:45 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
-Rendben. Minél több annál jobb. -vigyorogtam és amint megkaptam az utasítást, hogy miket hozzak azonnal belekezdtem a keresésbe, több kevesebb sikerrel. -Feladtad nekem a leckét az már biztos.-mondtam miközben a hűtőben kotorásztam a három tojást keresve amit meg is találtam és az asztalra tettem. A cukrot a lisztet és a sót is hamar megtaláltam és azt is a többi mellé pakoltam. A vaníliás cukorral viszont meggyűlt a bajom, mivel jó ideig kerestem mire megtaláltam és a többi cucc mellé dobtam.
-Akkor minden megvan... Azt hiszem. -mondtam megkönnyebbülve és a konyhapultra támaszkodtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 20, 2012 11:29 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Akkor először kezdjünk a palacsintának a tésztájával. Négy főre csináljuk, hogy legyen későbbre is. - Jegyeztem meg, majd elkezdtem felolvasni, hogy mire is van szükségünk. - Kell három tojás, cukor, liszt, vaniliás cukor, só, olaj és tej. Az utolsó kettőt én a másikakat pedig te keresed. - Nyomtam egy puszit az arcára, hogy ne érezze azt, hogy főnökösödöm felette. Nem is tétlenkedtem tovább elkezdtem keresgélni és hamarabb megtaláltam a dolgokat, mint gondoltam volna. Leraktam az asztalra, majd egy edény után kezdtem kutatni amíg ő még nagyban keresgélt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 20, 2012 11:19 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
-Az édességet még akkor is megtudom enni amikor nem vagyok éhes. -vigyorodtam el.
-De annál finomabbnak. -egészítettem ki a mondatát és egy csókot nyomtam az arcára-Akkor kezdjünk neki. -sétáltam oda a konyhapulthoz, bár fogalmam sem volt, hogy mit hogyan kell, még valószínűleg recepttel sem tudnám megcsinálni, ezért is inkább Caroline-ra hagyom az ilyen feladatokat, én pedig inkább a háttérben maradok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 20, 2012 11:05 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Csak elmosolyodtam amikor rámutatott az egyik képre.
   Konyha  - Page 3 5essyc
- Ki gondolta volna, hogy valami ilyesmire fogsz rámutatni? De akkor álljunk is neki szerintem. - Kezdtem el olvasgatni a csokis palacsintafelfújt receptjét. Látszott a könyvön, hogy alig van használva, de hát ez engem annyira nem is érdekelt. Én sem vagyok egy konyha tündér. - Nem tűnik olyan nehéznek. - Néztem fel belőle.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 20, 2012 10:51 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
-Rendben.-bólintottam. Kezei csók közben a mellkasomra csúsztak, de hamar hátrébb is lépett szakácskönyvet keresni, amit hamarosan meg is talált és az asztalra téve lapozgatni kezdte.
-Ez egész jól néz ki. -böktem rá az egyik számomra tetszőleges ételre. Őszintén szólva nem hittem, hogy egyetlen szakácskönyvet is fog találni mert anyám nem használ én meg főleg nem, nem sokszor fordulok meg a konyhában.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 20, 2012 10:41 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Akkor kezdetnek kerítsünk egy szakácskönyvet amiből kiválaszthatod, hogy mit szeretnél.. Rendben? - Kérdeztem mosolyogva.
- Én is szeretlek. - Viszonoztam gyengéd csókját, miközben kezeim a mellkasára csúsztak. Majd nagy nehezen hátraléptem és keresgélni kezdtem aztán az egyik fiókban meg is találtam amit kerestem, majd az asztalra tettem. - Mit szeretnél? - Kezdtem el lapozgatni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 20, 2012 10:34 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Egy ideig gondolkoztam mit ehetnénk, de nem jutott eszembe semmi.
-Legyen valami egyszerű. -vontam egyet a vállamon, majd amikor hozzám simult teljesen belemélyedtem gyönyörű szemeimbe.
-Szeretlek. -simogattam meg az arcát és közelebb húzva magamhoz gyengéden megcsókoltam. Nem győztem elégszer hangsúlyozni, hogy mennyire szeretem, főleg most.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 19, 2012 11:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Nyakába kapaszkodtam lefelé jövet és halkan kacagtam, mert imádtam ha ilyen módon elkényeztet, bár most én próbálom majd elkényeztetni az ízlelőbimbóit. Legalábbis megpróbálom.
- Rendben van. Viszont akkor neked kell eldöntened, hogy mit szeretnél enni. - Simultam hozzá közel a testemmel és tekintetem elmélyítettem az övében.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 19, 2012 11:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
/Szoba/

Sietősen haladtam vele lefelé a lépcsőn egészen a konyháig ahol egy csók keretében raktam le a földre.
-Mi lenne ha te főznél én meg adogatom ami kell? -kérdeztem még mindig vonakodva, de ugyanakkor vigyorogva. Hát igen...valahogy nem az én stílusom volt a főzés, jobban mondva még nem is nagyon próbálkoztam vele nehogy leégessem az egész házat.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Konyha ~ ~
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Lockwood birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •