Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Lewis Townsend Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Dec. 23, 2015 11:46 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Kedd Szept. 15, 2015 2:59 pm
Ugrás egy másik oldalra
Lewis Townsend

KOR »22
FAJ » warlock(boszorkány)
PLAY BY » Penn Badgley
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » a Whitmore egyetem egyik hallgatója
VÁRJA » én?!
KAPCSOLATUNK » Mindössze egyszer futottunk össze az egyetem folyosóján és akkor sem váltottunk két szónál többet egymással, számodra az a pillanat mégis meghatározó volt. Épp, kiléptem az egyik teremből, mikor kis híján összeütköztünk. Sietve kértél elnézést, mire én egy legyintéssel közöltem, hogy minden rendben van. Még hozzátetted, hogy az anatómia tanárnővel szerettél volna beszélni, de nyilvánvalóan túl későre értél ide, mire én elmosolyodva nyugtattalak meg, hogy a tanárnő még nem ért az előadóba. Az arcodra volt írva a megkönnyebbülésed. Megköszönted az infót, majd egy hálás és annál pimaszabb mosoly keretein belül távoztál.
Sejtettem, hogy mi állhat a dolog hátterében. Nem pimaszkodni akartál egy tanárral, mindössze flörtölni egy lánnyal. Hiszen nem tudhattad, ki vagyok, nem jársz az óráimra, gondoltam, egészen a következő hétig, mikor késve váratlanul betoppantál német órára. El tudtam képzelni, mit érezhettél, mivel eléggé elpirultál, majd lehajtott fejjel igyekeztél a leghátsó sorba.
Mindazok ellenére, hogy megtudtad, az oktatód vagyok, képtelen vagy kiverni engem  a fejedből. Egy részemnek te is szimpatikus vagy, azonban az életem már ígyis épp elég bonyolult, nem hiányzott belőle egy tanár-diák kaocsolat.

Lewis egy kedves, barátságos srác, akivel bármikor szót tud váltani az ember. Okos és szorgalmas, lojális a hozzá közel állókhoz. Nem nevezhető nőcsábásznak sem, ugyanakkor néha előfordul, hogy az ösztönei beszélnek helyette. Boszorkány mivoltáról 17 éves korában szerzett tudomást, mikor véletlenül belelapozott egy régi naplóba, melyet mint kiderült, az anyja írt évekkel ezelőtt. Ott állt benne, feketén fehéren minden. Az anyukája elmagyarázott neki mindent és azóta a titkolózás helyett azon van, hogy minden tudását megoszthassa vele. Kezdetben Lewis nem hitt a mágiában, csak követte az utasításokat, úgy téve mintha tényleg érdekelne az egész, de néhány megmagyarázhatatlan dolog után mégis adott egy esélyt a dolognak.

/*A pb szeretném, ha megmaradna, de a személyiségen és a fajon nyugodtan változtathatsz, ahogyan a karakter előtörténetét is a leendő userre bízom! :3   A név sincsen kőbe vésve, de utóbbi esetben, szólj, ha megérkeztél!  Szeri van   */
Vissza az elejére Go down
 

Lewis Townsend

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lewis Townsend
» ∞ Lewis Workshop ∞

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •