Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 01, 2015 2:47 pm
Ugrás egy másik oldalra
malcolm dewdney

KOR » 48
FAJ » vérfarkas/vadász
PLAY BY » John Barrowman
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » rád van bízva, de segítek ha kell. : 3
VÁRJA » Brynn & Holly & Soren & Leo & Nolan
KAPCSOLATUNK » // A név teljes mértékben változtatható a pb szeretném, ha maradna a közös képek miatt. 40 Bárminemű kérdés esetén PM-ben megtalálható vagyok. Ha megérkezel dobj meg egy PM-mel. Nagyon várlak! 31


A családom nem is lehetne bonyolultabb. Nevelőszülőknél nevelkedtem, mert a szüleim, mikor kicsi voltam meghaltak. Legalábbis az édesanyám meghalt. De a férfi, aki vele volt az a férje volt, de nem az én apám. Te vagy az apám. Az árnyékokból figyelsz és vigyázol rám. Nem tetszik neked az, hogy Soren-nel egyfajta se veled, se nélküled kapcsolat van közöttünk. Már csak azért sem tetszik neked, mert vámpír. Az pedig, hogy ilyen könnyedén játszadozik velem  még annyira sincs ínyedre. Gyerekkorom óta ismerlek, hiszen nem csak távolról akartál az életem részese lenni, de nem közeledtél túlságosan. Most pedig párszor találkoztunk a munkahelyemen és jókat beszélgettünk. Örülsz, hogy egy kicsit eltávolodtam Soren-től, de ez még egyáltalán nem változtatja meg a döntésed abban, hogy pusztulnia kell. Nem tehet engem tönkre és nem is használhat ki. Nem akarod a közelembe engedni, ahogyan egyik apa sem akarná a lányához közel engedni egy olyan férfit, mint Soren. De nem ez az egyetlen terved a városban. Meg akarod mondani, hogy te vagy az apám.
Vissza az elejére Go down
 

Malcolm Dewdney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Brynn Dewdney
» Holly Dewdney
» Holly Dewdney
» Sebastian Dewdney
» brynn kathleen dewdney ↷ crazy disaster

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •