Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 23, 2012 11:13 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Minden lekerült rólam. Nagyon gyors volt,és én sem voltam rest követni őt. A lábaimat a csípőjére emelve kezdett kényeztetni,
és mikorra már én is megszabadítottam az alsónadrágjától,én is kényeztetni kezdtem.
Érintései kis halk sóhajokat váltottak ki belőlem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 7:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Eltűntette rólam a nadrágot, én meg vigyorogva hagytam ezt. Hülye lettem volna azt mondtani, hogy álljon meg! Mégis... ki lett volna képes ebben a helyzetben leállni? Valami hülye tökkelütött, akinek neje van, meg két gyereke. De nekem egyik sincsen. Mázlista én!
Lehúztam róla a nadrágot, és a bugyit is, és a csípőmre emeltem mindkét lábát, kezeim a lábai közé siklottak, hogy finoman simogatni kezdjem érzékeny pontját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 5:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
A csókja egyre hevesebbé vált,majd a melltartómtól is "megszabadított". A meztelen felsőtestével hozzám simult,és kényeztetni kezdett. Halkan felsóhajtottam,aztán a nadrágjának az övével kezdtem játszani,hogy megszabadítsam tőle. Nem voltam olyan gyors mint ő,de egy szempillantás alatt sikerült amit elkezdtem. A csókunk az nem szakadt meg,miután a szájáért kaptam,hogy újra megcsókoljam. Éreztem rajta,hogy nagyon élvezi a dolgot. Egy elégedett mosoly ült ki az arcomra,miközben őt kényeztettem. Vámpírral még soha sem volt 'szerencsém' együtt lenni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 9:44 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Elvigyorodtam amikor az ágy felé húzott. Tetszett ez nekem. Imádtam azokat a nőket, akik némileg tudnak irányítani.
Amikor fölé hajoltam, hevesen csókoltam száját, majd nyakára vándoroltam és melltartóját egy mozdulattal tüntettem el róla, hogy kényeztetni kezdjem mellbimbóit a számmal. Csupasz felsőtestünk közben egymáshoz ért, és így érezhette hogy mennyire forr a vérem attól hogy Ő most itt van. Boszorkánnyal már régen voltam együtt. Óóó, de még milyen régen!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 5:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Még a mondatot sem mondhattam el amit válaszolni akartam,hirtelen magához rántott. Se szó se beszéd,letepert. A fölsőmet lerántotta rólam,hát az biztos hogy ő nem valami türelmes fajta. Miközben hevesen csókolt,hátrálni kezdtem az ágyához,közben próbáltam viszonozni amit ő csinált. A pólóját én is leszedtem róla,majd hirtelen vízszintesbe kerültünk az ágyon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 8:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Ha takarítónőt keresnék, csak leszaladok a portára, és kapok egyet. De gyanúba keverném magamat ha nem menne vissza a kislány. - vontam egyet a vállamon vicsorogva, végül befejeztem ezt, és magamhoz rántottam.
- Kifogtál egy türelmetlen pasast. - leheltem már ajkára miközben hevesen csókolni kezdtem őt. fogalmam se volt arról hogy mit gondol a vad férfiakról, de majd feltűnik, ha nem jön be neki a stílusom.
Elragadtattam magamat, és már a felsője alatt kalandoztak ujjaim, amit pár másodperc múlva el is tűnbtettem róla.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 7:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
[Főtér]
-Az elkerülhetetlent? -kérdeztem vissza.
-Takarítsak fel? -húztam fel a szemöldökömet miközben körbenéztem. Bár férfiból van,ez érthető volt,és az is teljesen sejthető volt,hogy ide hoz,bár jobb mint valami kocsma...
-Viccet félretéve.. -ami mondjuk nem is volt túl vicces,de mindegy.
-...Ameddig engeded. -vontam egyet a vállamon,miközben újra mosoly gördült az arcomra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 5:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
/ Park /

Belöktem az ajtót előtte, és amint besétáltunk, becsuktam. Mondhatni, nem készültem hölgy látogatóra, de ha már így alakult, mit is tehetnék? Amúgy se vagyok egy tündér, aki rendet tart. Ezt ne várja el tőlem senki.
Odaálltam szorosan mögé, és nagyot sóhajtottam. Igen, férfiból voltam, és beindultam. Most már kevesen állíthatnának le. - Nos? Meddig akarod húzni az elkerülhetetlent? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 5:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Jade lakása
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 

Jade lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Jade J. Barlow
» Jade Winslet
» Jade Bertolucci
» Jade Crawford
» Leo lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •