Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 19, 2013 1:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Nem kímélte a testemet, de én sem az övét. Bár ez neki valószínűleg nem tűnt fel, de körmeimet a bőrébe vájva szisszentem fel újra és újra, ahogy egyre keményebben, szinte már fájdalmasan durván mozgott bennem. De nem állítottam le, pontosan ezt akartam most én is, a végtelenségig taszítani magunkat az élvezetben, mert erre volt szükségem. Szívem szaporán verte a bordáimat, minthacsak ki akarna ugrani a helyéről, de ebben a pillanatban azt sem bántam volna, ha ez tényleg megtörténik. Kéjes nyögéseink egymás szájában visszhangoztak tovább, én pedig éreztem, hogy testem remegni kezd és eljött a pillanat.
- Tiszta a vérem... - szedtem össze magam annyira, hogy ezt kinyöghessem és vártam, hogy eljusson a tudatáig.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 18, 2013 9:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Amikor újra ránéztem, egy széles mosoly terebélyeskedett az arcán és mosolyogva láttam ezt. Ezek szerint olyan jó neki, mint nekem. Csodálatos, földöntúli.. még mélyebben akarom őt..
Mozdultam egyet, de fel is nyögtem, ahogy mozdította a csípőjét, és szinte sajgott a mellkasom attól a hullámzástól amit a szívem produkált.
- Bestia.. - markoltam bele a hajába, már keményen mozdulva egyre többet, és többet.. a gyönyört akartam megadni mindkettőnknek, ami szinte már várt ránk az egyenes végén. De még nem volt itt közvetlen közelről.
Melleivel játszadoztam, harapdáltam vállát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 17, 2013 2:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Nem kellett kétszer kérnem, sőt, talán egyszer sem kellett volna, hisz már ő is biztosan érezte, hogy ennek nagyon is eljött az ideje. Veszettül vágytam arra, hogy bennem legyen és éljen a testem nyújtotta lehetőségekkel. És mire feleszméltem volna már tövig bennem is volt, én pedig szinte felsikítottam az érzéstől, hogy bennem lüktet tovább. Éreztem a szuszogását a nyakamban és magam is hasonlóképpen, szaggatottan vettem levegőt. Ajkaim mosolyra húzódtak, miközben folyamatosan ziháltam, de hagytam neki, hogy rámborulva élvezze a helyzetet, aztán csípőmmel felfelé löktem egyet, hogy a lehetetlenségig befogadhassam őt, és ezzel mindkettőnk örömére tegyek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 17, 2013 12:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Nem tudtam testét mihez hasonlítani. De bolond az a férfi, aki ilyesmin töri a fejét, pont a cél előtt. Itt van, a kezeim között, és most muszáj megkaparintanom azt, ami kijár nekem.. kell a forrósága, kell a teste melege, minden kell, amit ez a bestia adni tud nekem néhány perc erejéig.
Felmásztam hozzá, heves mozdulatokkal húztam csípőmre mindkét lábát, majd mire bármit szólhatott volna többet, elmerültem testében, egyetlen mozdulattal téve mindezt, hiszen ha ennyire vad, biztosan bírja az ilyen irányzatú vadságot is. Lehunytam szemeimet, felnyögtem, és nyakába buktam, mielőtt mozdulni kezdtem volna. Ez volt most a tökéletesség..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 4:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Mindig is imádtam a hevességet és a szenvedélyt, ezért is kerestem oly sokszor vérbeli férfiak, alkalomadtán vámpírok társaságát. Ők meg tudják nekem adni azt, amire vágyok, sőt többet is. Pont emiatt meg sem próbáltam gondolkozni, nem akartam felfogni a dolgokat, amik most körülöttünk zajlanak, így nem ért meglepetésként az sem, mikor átvette az irányítást. Abszolút elégedetten adtam át neki, magammal együtt. A levegő tüdőmben rekedt, mikor megéreztem magamon kényeztető nyelvét. Azt hiszem emberemre találtam, hiszen pontosan tudta, hogy mit csinál. Fejem hátrabicsaklott, hátam megfeszült, ujjaim a takaró ráncait szorongatták, míg másik kezemmel hajába túrtam. Egyre inkább hangos sóhajok hagyták el a számat, majd nagyot nyelve végre megtaláltam a hangom.
- Ne kínozz tovább.. - pihegtem halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 9:00 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Egy mondás kavargott a fejemben. Gyakorlat teszi a mestert. És ez a lányka olyan szinten volt gyakorlott, hogy az eszemet is képes lettem volna eldobni, csak hogy tovább érezzem azt a csodát, amit sok nő igézés nélkül nem tett volna meg. Vadóc, igazi kis... bestia.
Légzésem lihegéssé változott, majd mikor végigcsókolta testem egy részét, felemeltem fejemet és ránéztem, de nem bírtam tovább, nem akartam őt is kihagyni azokból a érzésekből amiket ilyenkor adni képes egymásnak egy férfi és egy nő.
Magam alá fordítottam, kihasználva a vámpír sebességemet, majd rávigyoirogtam, miközben egy mozdulattal letéptem róla alsóneműjét, és nem hagytam neki időt, hogy felfogjon bármit, máris gyengéden kényeztetni kezdte őt nyelvem az érzékeny pontjánál.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 13, 2013 10:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Elégedetten néztem fel rá hangját hallva, és büszkeség töltött el, hogy mindezt a gyönyört én adom át neki. Mi tagadás, sosem volt rám panasz, ha erről volt szó. Mindig is maradéktalanul megadtam mindent, amit csak egy nő ki tudott hozni magából. Szenvedélyes voltam, őrült és a végletekig telhetetlen. Figyeltem teste remegéseit, a férfiassága lüktetését és tudtam mikor kell abbahagyni ahhoz, hogy ne menjen el. Gonosz, de csábos mosolyt villantottam, miután kiengedtem őt a számból és a combja tövét, majd a tökéletesen kirajzolódó V vonalát csókoltam végig. Láttam, mennyire elképedt, nem számíthatott rá, hogy csak tovább szítom, de ez is csak azért van, mert nem ismer engem.. Ha úgy lenne, tudná, hogy mindig tudok meglepetést okozni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 13, 2013 6:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Elvigyorodtam szavaira, de azt hiszem, tudta ő, hogy nem kell nekem ehhez külön kérvény, csinálom magamtól is. Durva akaok lenni, férfi akarok lenni.. megadni mindkettőnknek azt, amit akarunk. Ő egy férfit akar, én egy nőt, és ezt mi ketten tudjuk csak megadni egymásnak ebben a pillanatban. Nem így indult a szituáció..
Hirtelen alulra kerültem, de nem volt ellenemre, amit csinált velem. A párnába szorult a fejem, összeszorítottam szemeimet, ahogyan éreztem a szája szaporaságát, de.. ahogy ajkai között éreztem azt, amit nekem nő már régen nem tett meg.. akkora nyögés tódult ki belőlem, hogy majdnem a plafon is beleremegett.. értette a dolgát..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 12, 2013 10:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ez az, gyerünk, őrülj meg! - nyögtem fel magamban, mikor letépte rólam a melltartót. Fejem hátrabukott, ahogy ajkaival melleimet kezdte kényeztetni, de akkor pörögtem csak be igazán, mikor teste reakcióját szóban is tudatta velem. Tudom, de még mennyire hogy.. - nevettem fel, hangom kéjesen csengett.
Próbáltam fordítani magunkon, de valószínűleg nem sikerült volna, ha nem hagyja magát. Mellkasán megtámaszkodva hajoltam le ajkaira, hajam függönyként bukott a szemembe, így egy gyors mozdulattal elsodortam onnan, majd aprólékosan, kiélvezve a helyzetet végigcsókoltam felsőtestét időről időre ügyelve arra, hogy fogaim a bőrét karcolják. Bőven visszaadtam neki az előzőt, és éreztem is, hogy vágya még inkább mellemnek nyomódik. Köldökéhez érve végigvezettem rajta a nyelvemet, majd ujjaimat boxerébe akasztottam és lehúztam róla. Éhes tigrisként engedtem a számba őt, ügyelve arra, hogy a húrt tovább feszítsem, de fájdalmat ne okozzak neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 12, 2013 7:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
A hevessége nagyon beindított engem, de azt hiszem, kellőképpen ingerelt ahhoz, hogy ne okozzak csalódást sem neki, se magamnak. Amit művelt, az simán... megőrjített engem. Micsoda észveszejtő nő..
A melltartója egy mozdulattal végezte ujjaim között, rögtön odatapadtam ajkaimmal, hogy mellbimbóinál csapongjak, de közben már éreztem szíve heves ütemét, és az enyém is hasonlóképpen zöröghetett.
- Kívánlak, bébi.. - lihegtem a fülébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 11, 2013 5:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Megvártam, míg a nadrágommal vacakol, közben lerúgtam a cipőimet, és mire lecincálta rólam a ruhadarabot, már ismét ajkáért ácsingóztam. Csípőjére ugrottam, lábaimmal körülfontam, és nem lepett meg, hogy még csak meg sem tántorodott a hirtelenségtől. A legjobb ponton ért hozzám ahhoz, hogy megérezzem gerjedelmét, így ismét felnyögtem és nagyot nyeltem. Pillanatok múlva az ágyon találtam magam, ahol már én sem voltam rest visszaadni neki a vetkőztetést. Kezeimet közénk préseltem és megkínlódtam ugyan az övcsatjával, de végül sikerült kioldanom, majd ügyesen letornáznom róla úgy, hogy közben a csókot sem szakítottam meg és apró harapásokkal ingereltem még tovább.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2013 4:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ha nem lenne verbéna a vérében, lehet hogy most úgy megharaptam volna, hogy tényleg nem felejti el. De mit értem volna el vele? Nekem élvezetet okozott volna, de neki nem. így ezzel spórolnom kellett, és felsóhajtottam, bele a szájába, miközben anadrágját is elkezdtem lecibálni róla.
Ezután túrtam bele gyönyörű szőke hajába, a fürtjeibe, és az ágy felé indultam vele. Rádöntöttem és rögtön rá is ferküdtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 08, 2013 10:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Olyan hirtelen tűnt el velem, hogy szinte fel sem eszméltem a kábulatból. A következő, amire felkaptam a fejemet, az volt, hogy beránt egy ajtón. Aztán égszakadás, földindulás. Hasamnak nyomódva éreztem vágyát és önkéntelenül is felnyögtem.
- ... mintha akarnék.. - nyögtem szájába. Bár vészjóslóan csengett a mondat, az elmémet ellepte a vágy köde, már nem gondolkoztam. Ösztönösen kaptam én is felsője után, hogy lecincáljam róla, bár valamivel finomabban, mint ahogyan Ő bánt az enyémmel. Próbáltam felvenni szenvedélyének ütemét, és azt hiszem remekül haladtam vele. Nocsak, talán hasonlítunk?!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 08, 2013 8:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
/ Utak /

Berántottam Roxanne-t az ajtón, majd rögtön a falnak taszítottam, szorosan nekiszorítva csípőmet, és így néztem szemeibe, már teljesen beindulva rá.
- Innen már nem szabadulsz.. - súgtam neki, letépve róla felsőjét egy mozdulattal. Tudtam hogy tlaán nem kellene ilyen vadnak lennem, de nem bírtam a véremmel. Túlzottan felhúzott engem ahhoz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 10:17 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Menj a francba! - rivalltam rá mikor megéreztem az égető fájdalmat a halántékomban és a fejemben. Még jó hogy gyorsan lelépett. Utálom ezt..
Felvettem gyorsan az öltözékemet és mentem levegőért. Hagy szellőzön ki a lakás.

[ Temető ]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 28, 2012 10:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Megforgattam a szemeimet.
-Nem szeretnék többet maradni. -mondtam hűvösen,majd gondoltam egyet,és megismételtem rajta,azt amit a lánnyal tettem a sikátorban.
Óriási fájdalmat 'küldtem' a fejébe. Nem tudtam miért. Egyszerűen felidegesített. Miközben koncentráltam hogy a varázslat sikeresen működjön,intettem neki egyet.
-Köszönök mindent. -mondtam szárazon,majd kiléptem a hotelszobából,még mindig koncentrálva hogy fájjon neki. Majd amikor elhaladtam az ajtó mellett,abbahagytam a varázslatot,és leléptem..

[Folyt.: Valahol]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 27, 2012 9:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Hohhó, a kis banya megtette, de már meg is bánta! - nevettem fel gonoszkásan, belebújva a gatyámba. - Sajnálom cicám, de hülye voltál. Bár nyilván jobb szereted a hosszú kapcsolatokat, de.. néha egy ilyen kósza kaland. - simogattam végig a nyakán. - Jól jöhet. - vontam aztán vállat újra, és az ingemet is magamra kaptam.
- És ha nincs mondanivalód, elmehetsz. Majd máskor még összejöhetünk. - kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 27, 2012 12:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Megforgattam a szemeimet.
-Te sem vagy rossz. -böktem ki vállat vonva,majd felálltam és szedelőzködni
kezdtem. Legszívesebben felakasztottam volna. Először őt,aztán talán magamat..
Nem tudom hogy lehettem ilyen hülye,de mostmár mindegy.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 5:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Mellém feküdt, miután mindkettőnket elérte a robbanás és elégedetten lihegtem. Csak sikerült befűzni a kis boszorkányt, még ha eleinte annyira ellenezte is. Ennyi volt, kész, én nyertem!
- Csodálatos kislány vagy. - vigyorogtam rá és közben felültem, hogy így nézzek a tekintetébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 4:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
A helyzeten fordított egyet. Felülre kerültem,pontosabban a derekára. Viszont teljességgel mindegy volt,hiszen pár másodperc elteltével elértük a csúcsot mind a ketten. Halk sóhajok hagyták el ismét a számat,majd mellé huppantam az ágyon. Halvány mosolyt ült ki a számra,miközben levegőért kapkodtam. Majd felé fordultam,és elismerő pillantásaim elárulhatták hogy részben mit gondolok..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 2:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ahogy az ő légzése is hevesebb lett, fogtam magamat és helyet változtattam. Ő került felülre, az én csípőmre és így néztem fel a tekintetébe, kezemmel rásiklottam az érzékeny pontjára, és így kényeztettem őt, majd hátrahajtottam a fejemet a párnára, összeszorított szemekkel, verítékes testtel, már egy másodpercre a mennyországtól, de csak az adott tartást, hogy ő még nem szállt el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 11:09 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
A mozgása felgyorsult,és egyre gyorsabb lett,és éreztem hogy hamarosan elérek a csúcs felé.
A szájával a nyakamhoz ért,de nem harapott meg. Ő egyre hevesebb lett,így én is egyre hevesebben vettem a levegőt. Az egyik kezemmel a hajába túrtam,és ismét a szája után kaptam,a másik kezemmel pedig tovább izgattam,hogy egyszerre érjünk a célhoz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 11:06 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ő is szaporábban kezdte venni a levegőt, rólam nem is beszélve, és mozgásom üteme is felgyorsult. El akartam őt varázsolni valahová, közben csak az kattogott az agyamban hogy milyen furcsa újra boszorkánnyal lenni. Igencsak... jó... Főleg ez a kis fiatalka. Ahhoz képest hogy nem lehet több 18-nál, érti a dolgát.
A nyakára tapadtam, de nem haraptam meg, csak mozogtam benne tovább, már kissé hevesebben, így várva hogy bekövetkezzen nála a robbanás.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 23, 2012 4:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Halk nyögést váltottam ki belőle,amin elmosolyodtam.
Kellett pár perc ahhoz hogy a kezeimet leemelje a testéről és belém hatolt,majd elkezdett mozogni.
Jóleső sóhajok hagyták el az ajkaimat,meglepően gyöngéd volt,nem mint egy vadállat.
Eközben a sóhajok egyre szaporábban hagyták el a számat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 23, 2012 12:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Magam is felnyögtem amikor kényeztetni kezdett engem, és tűrtem a jóleső bizsergést amit kiváltott belőlem mindaddig míg úgy éreztem, hogy kell.
Kezeit ezek után megfogtam, a feje fölé emeltem őket, és míg a szemeibe néztem, lassan testébe hatoltam, hogy jóleső sóhajt hallassak. Vártam egy pár másodpercet, csak azután kezdtem el mozogni benne lassan. Nem voltam olyan nagy állat, amilyennek tűnök.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Vissza az elejére Go down
 

Jade lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Jade J. Barlow
» Jade Winslet
» Jade Bertolucci
» Jade Crawford
» Leo lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •