Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Bruno Morgenstern

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 26, 2015 10:48 pm
Ugrás egy másik oldalra
bruno morgenstern

Státusz •SZABAD
Faj •csak a képzeleted szabja meg.
Kor •27-28
Play by •Jordan Gavaris / Penn Badgley
Ismertető •Egyik Seattle-ben tett látogatásom során találkoztam veled. Sokat gondolkoztam azon, hogy otthagyom Mystic Falls-t és új életet kezdek, mert minden egyes pillanatban félek, hogy a múltam újra rám talál. Nem akarok abba az intézetbe visszakerülni. Főleg vámpírok játékszere nem szeretnék lenni, hiszen számukra a vérem túl csábító.... De ennek ellenére soha nem hagytam el a várost hosszabb időre, mert nem akartam magára hagyni Molly-t, azt aki megmentette sok évvel korábban az életemet.
Seattle-ben található egyetem hallgatója vagy, s amikor belopóztam az iskolafalai közé, hogy körbenézzek, hogy itt milyen is az élet, akkor beléd ütköztem. Majdnem lezúgtam még a lépcsőn is, ha nem kapsz el. Figyeltél engem, majd amikor megláttad, hogy mennyire zavarba jöttem, akkor poénkodni kezdtél. Ezek után pedig jókedvűen behívtál az egyik órára, de mielőtt bármit is válaszoltam volna egyszerűen csak elszaladtam. Végül az iskola parkjában található egyik padra rogytam le és próbáltam összeszedni magamat, hiszen egy pillanatra úgy éreztem, hogy újra abban az intézetben vagyok, ahol majdnem megöltek gyerekként és ahol elveszítettem két barátot is. De ennyivel nem sikerült téged elkerülnöm. Pechemre még egyszer egymásnak rohantuk a városban, de most nem engedtél elszaladni vagy elmenni. Egyszerűen csak ott tartottál, majd elrángattál az egyik büfébe, ami szerinted a legjobb a környéken. Próbáltál kiszedni információkat belőlem, de annál többet nem sikerült, hogy mi a nevem, illetve hogy iskolaváltáson gondolkozom. Talán a titokzatosságom fogott meg, vagy egyszerűen a vérem illata?! Nem tudom, de a következő szemeszterre egy levél várt a postaládámban, hogy felvettek. Te jelentkeztél helyettem, de előtte még betörtél jó pár helyre, hogy megszerezd a jelentkezéshez szükséges adatokat.
Megszállott lennél? Vagy esetleg valaki a jövőből, aki szebb életet adhat nekem? Fogalmam sincsen, ahogyan te se tudnád megmondani, hogy miért tetted azt, amit. Az iskola legmenőbb sráca vagy, bárkit megkaphatnál, de túl sok titkot őrzöl. Olyan titkokat, amik téged is elpusztíthatnának, hiszen ha kiderül, hogy Maybelle Morgenstern gyermeke vagy - akiről ő nem is tud-, akkor az ellenségei örömmel használnának fel az elpusztítására...  És ez még nem is az összes dolog, amit gondosan rejtegetsz. Többet tudsz rólam is, mint amit elárulsz... Te vagy a fényben az árnyék, illetve te még ott lappangsz az esti szélben is. Előled nincs menekvés....

|| Teljes mértékben az alkotóra bízom, hogy a későbbiekben a két karakter csak barát vagy esetleg egy pár lesz. A pb és a név is alkutárgyát képezi. 40 Ha megérkeztél, akkor kérlek dobj meg egy üzivel, illetve kérdés esetén nyugodtan írj nekem. 31
Várjuk •Én & Maybelle Morgenstern 40

Vissza az elejére Go down
 

Bruno Morgenstern

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bruno Morgenstern
» Bruno Morgenstern lakása
» Lizbeth Morgenstern
» Maybelle Morgenstern
» Lissa-Danah Morgenstern

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •