Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 02, 2014 2:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
innen: Bourbon Pub

Néhány pillanat erejéig elgondolkodtam, aztán vigyorogva pillantottam fel rá.
- A szó, amit keresel, a vakmerő... - fogadtam el a felém nyújtott kezét, de hamar rá kellett jönnöm, hogy a ruhám igencsak rövid ahhoz, hogy ilyen mutatványokat csináljak vele. Ki gondolta volna, hogy ma este még egy motoron végzem?! Átlendítve a lábam, az anyag feljebb csúszott a combjaimon, de még kellően takart, úgyhogy nem is problémáztam ezen, inkább tettem, amit mondott. Szorosan kapaszkodtam belé és teljesen hozzásimultam. Nagy sóhaj hagyta el a számat, aztán mélyet lélegeztem. Homlokomat ráncolva jutott el a tudatomig, hogy ismét kifogtam egy farkast. Erre eddig miért nem jöttem rá?!
- Mire vársz még, farkaslovag? - hajoltam közel a füléhez. Remélem nem az a vámpírellenes fajta, mert akkor még gondom is akadhat vele. De mire feleszméltem, már életre is kelt alattunk a motor, hogy végre útnak indulhassunk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 02, 2014 2:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Sokáig tartott az út, másrészről viszont roppant kevés ideig. Ahhoz sokáig keringtünk hogy találjunk egy kajáldát, viszont sajnálatosan kevés perc telt el a motoron annak tükrében, hogy sűrűn nézegettem a visszapillantót. Ugyanis a tükörben láttam ami a hátam mögött történt... és ez konkrétan Gwen lába volt, ami gyakorlatilag bokától a combjáig teljes szépségében pompázott. Eléggé igénybe vette az akaraterőmet, hogy néha az útra is figyeljek...
- Szóval tudod, mi vagyok - ez az első szavam hozzá, mikor megállok egy gyorsétterem előtt, leszállok, és lesegítem őt is. - Ha ezek után sarkon akarsz fordulni és elsétálni, megértelek. Bár ebben az esetben talán mégsem vagy olyan vakmerő - mosolygok rá csábítóan. Remélem, nem hagy magamra. A fenébe is, tetszik nekem ez a lány!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 02, 2014 3:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Bizony igazat mondott azzal, hogy nem ismeri jól várost, de ezzel rendben is volnánk. Én még ennyi idő alatt sem találtam volna kajáldát, és az is biztos, hogy az első sikertelen vagy túl hosszan tartó kísérlet után meguntam volna. Nem a kitartásomról vagyok híres. Viszont nem okozott problémát az idő, élveztem az utat. A hűvös szél az arcomba csapott és a hajamat is összekuszálta.
- Kösz.. - mondom egyszerűen, mikor segít lekászálódni az ülésről. Automatikusan kezdem el igazgatni a ruhámat.
- Mondtam ezt egy szóval is? - vonom fel szépen ívelt szemöldökömet és kérdőre vonom. Nekem addig nincs bajom a fajtájával, amíg nem okoz kellemetlenséget számomra. Bár rossz tapasztalatom akad bőven.
- Tudok vigyázni magamra.. - ritkán ismételem meg önmagam, nem az én szokásom, azt szeretem, ha figyelnek rám és komolyan veszik, amit mondok. De végül azzal vetek véget ennek, hogy bemegyek a gyorsétterembe. Nem szokásom nyúlcipőt húzni. Na jó, talán. De nem ilyen helyzetben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 02, 2014 3:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Utána bámulok, ahogy beriszálja magát az ajtón.
- Hát Chriest, kivételes nőre akadtál - dünnyögöm magamnak. - Nemcsak szép, okos, bátor, de még kemény dió is. Kihívás a javából - csóválom a fejem elnézően, majd utána sietek. Csakhamar találok is egy üres boxot, és arrafelé irányítom magunkat.
- Játsszunk tiszta kártyákkal - mondom, mikor leülünk egymással szemben. - Tudod, mi vagyok. Azt hiszem, én is sejtem, te mi vagy. Elvileg utálnom kéne a fajtádat, de mint mondtam, én nem általánosítok. Nem adtál rá okot, hogy így érezzek - húzok ki egy kis nyomtatott étlapot a tartóból, de nem tudom elkezdeni tanulmányozni, mert folyton Gwent néztem.
- Mondták már, hogy vadítóan szép vagy? - teszem fel a kérdést váratlanul.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 02, 2014 4:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Sikerült kifognunk egy igazán zsúfoltnak mondható helyet, ami a felém szálló illatokból következtetve nem is volt meglepő. Már majdnem lemondtam arról, hogy helyünk is lesz, mikor hátrafelé kezdett terelgetni. Nyilván hamarabb kiszúrta a boxot, mint én.
Mondhatnám, hogy zokon veszem ezt a tárgyilagos, már-már tárgyaló hangnemet, de miért is tenném? Kiegyenesedve figyelem, ahogy beszéd közben velem szemben az étlap és köztem ingázik tekintete.
- Azt hiszem, én kijelenthetem, hogy vegyes érzéseim vannak a fajtáddal kapcsolatban.. - mondok csak ennyit. Igazából van példám és ellenpéldám is, ott van mindjárt Lucas meg Benedict. Mindketten farkasok, és ellentétei egymásnak. - Nem mondom, hogy rajongok értetek, de te eddig sem voltál ellenszenves.. - vonok vállat. Nem társalogtam volna vele mindenféléről, és nem ülnék most itt, ha úgy lenne. Egyébiránt pedig bókjai simogatják az egómat. Nagyon is tisztában vagyok az adottságaimmal, és a mai napig ki is használom minden lehetséges módon. Egy kis dekoltázs könnyen összezavarja a férfiakat, de időnként még a nőket is.
- Volt már rá példa.. - tettetek gondolkodást, miközben magam is az étlap felé pislogok, de nem kell nagy tudomány ahhoz, hogy visszaemlékezzek, hogy az este folyamán harmadszorra említi. Nem mintha számolnám, a vámpír-elme előnye.
- Egy sajtbugert kérek.. - adom le a rendelésem, amint a pincérnő odaér hozzánk a kis jegyzettömbjével, aztán ketten pillantunk Chriest felé. A pincérnő várakozva, én felhúzott szemöldökkel. Remélem nem volt elvárás, hogy salátát rendeljek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 02, 2014 4:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Én addig nem bántom a fajtádat, míg te a te fajtád nem bántja az enyémet - tettem le az étlapot, és én is sajtburgert rendeltem, és mikor a pincérnő eltipegett, kissé közelebb hajoltam az asztalon át.
- Ne értsd félre, de... te más vagy, mint a fajtád többi tagja - mosolyogtam. - Már a bárban észrevettem. És remélem, nem vacsorának szántál engem - tettem hozzá. - Szeretem, ha egy nő vad, de... csak egy bizonyos határig - mondtam kajánul. - Egyébiránt, szeretnék találkozni még veled máskor is. Feltéve, ha nincs ellenedre. Élvezem a társaságodat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 02, 2014 7:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Mennyivel jobban hangzott volna, ha úgy mondod, addig nem bántasz engem, míg én nem ártok neked.. - kacsintok rá. Bár ez csupán részletkérdés. Még mindig hitelt adok a szavainak, talán azért, mert hinni akarok, vagy mert mégis jó lenne magam mellett tudni valakit, aki ténylegesen ismeri a farkasokat. Van hátsó szándékom, mint mindig, de ráérek ezzel később foglalkozni.
Míg a rendelésünkre várunk, érdeklődve hallgatom szavait. Mindkét könyökömmel az asztallapra támaszkodom, államat kézfejemen nyugtatom, szám sarkában végig mosoly bújik meg.
- Ez egészen... Hízelgő - keresem a megfelelő szót most én. - Mivel nem nagyon ismerem a fajtám többi tagját - itt apró idézőjeleket rajzolok a levegőbe - nem is tudom, hogyan kéne viselkednem, hogy tökéletes példánya legyek a fajomnak. De azt hiszem, nem fog a földhöz vágni, ha maradok különc. Eddig is az voltam - a végén még lelkesedni fogok valamiért, ami igazából csak nyűg. Viszont egészen önmagam vagyok, annak ellenére, hogy ha tetszik, ha nem már én is kénytelen vagyok vért ontani.
- Nem terveztem, hogy te leszel a vacsorám.. De nem lehetsz rossz falat.. - harapok a számba, miközben látványosan méregetni kezdem az ütőerét. Hallom, hogy dobban a szíve, a hallásom pusztán attól élesebb lesz, hogy a vérére gondolok. Ettől minimum undorodnom kellene.. Furcsa mód nem teszem. De nem is vágyok annyira a vérére. - Talán a sajtburgerrel jobban járok.. - utóbbit persze csak megnyugtatásnak szántam, hogy nem kell mindent véresen komolyan venni. A humorával eddig nem volt gond, szerintem venni fogja a lapot.
- Ha kísérteni akarod a szerencsédet.. - tárom szét a karjaimat. -Talán lesz rá alkalmad. Egy ideig biztosan a városban leszek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 02, 2014 7:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Szerintem az ösztönök nálad is működnek. Azok elvileg megmutatják, hogyan kell viselkedned. Újszülött vagy, ugye? - kérdezem, és már biztos vagyok hogy rátapintottam a lényegre. - Tudom, milyen érzés. Én is voltam, már persze a saját fajtám keretein belül - nézek aztán rá elgondolkodva.
- Ami meg a szerencsémet illeti, egész életemben azt kísértettem. Miért pont most tennék kivételt? - mosolygok, majd hirtelen ötlettől vezérelve átülök mellé.
- Szóval, szerinted nem lehetek rossz falat? - évődök vele. - Ha akarsz, kaphatsz kóstolót. Engem nem zavar, ha inni akarsz belőlem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 02, 2014 8:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Az ösztönök, mi? Ha hallgatnék rájuk, van egy olyan sejtésem, hogy egyhamar nem szabadulnék a vérmámorból. De kérdésére bólintottam. Elvégre igaz és az vagyok. - Ha nagyon pontos akarok lenni, egy hetes.. - számolok vissza. Pár napig még Chicagoban tartottak, míg teljesen biztosra nem mentek, hogy átváltoztam. Aztán várta, hogy Lucas nyomára akadjon a bizalmason, végül idekeveredtem én is. - Nem vagyunk egyformák - rázom meg a fejem. - Nem hiszem, hogy ugyanazon mennénk át.. - forgatom a szemeimet. Ez elég meghökkentő felfogás.
- Hé farkaskám, a vesztedbe rohansz.. - nézek rá elkerekedett szemekkel. - Mellesleg nem vagy ép! - bököm meg a halántékát, mikor meghallom csábító ajánlatát. - Alig egy perce tudtad meg, hogy újszülött vagyok, nem gondolod, hogy ez egy elég eszement ötlet? - fordulok felé értetlenkedve. Nem tudok kiigazodni rajta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 02, 2014 8:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Akkor tényleg újszülött vagy. Sőt, még az újszülött is idős hozzád képest - pimaszkodom, és mikor megkopogtatja a homlokomat, végigfut rajtam valami jóleső bizsergés.
- Mondtam már, szeretek veszélyesen élni - vonok vállat. - Ahogyan te sem, úgy én sem vagyok hétköznapi. És le tudlak állítani, ha túlzottan belefeledkeznél. Szóval... - hajolok közelebb, hogy alig néhány centire vagyok az ajkától, és már szinte lehelem a szavakat - ha vágysz a véremre, tessék. Tiéd a terep - emelem meg kissé a fejem, hogy ha akar, a  nyakamhoz férhessen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 02, 2014 8:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Mióta kételkedsz a szavamban? - nézek rá szúrósan. Bár igazából ez a helyzet komikus. Vagy inkább ironikus?!
- Tudod, vagy bátor vagy, vagy nagyon bolond - rázom a fejemet még mindig hitetlenkedve. Elgondolkodom azon, hogy ez valamiféle próbatétel-e, végül nem jövök rá, így csak lassan reagálok. Viszont abszolút nem segít, hogy közelebb hajol és felszegi az állát. Én is dőlök felé, szinte automatikusan, és centik választanak csak el attól, hogy fogaimat nyakába mélyeszthessem. Senki sem figyel ránk, nem érzem magamon a pillantásokat. Milyen könnyű dolgom lenne.. Szinte érzem, ahogy lüktet, a levegőben vibrál, de ahelyett, hogy ütőerére tapasztanám a szám, a füléhez hajolok.
- De vissza ne vond az ajánlatod.. - suttogom kissé talán küszködve, meg fogom ízlelni a vérét, ebben már most biztos vagyok. De nem itt és nem most. A rendelésünk pedig végszóra érkezik meg. Pirospont jár a kiszolgálás gyorsaságáért.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 03, 2014 1:07 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Azt hiszem, bolond vagyok - súgom vissza halkan. - De jó bolond. Vagy nem így gondolod?
Lehunyom a szemem mikor a nyakam felé közelít, és várom, hogy megérezzem a fogait magamban. Egyrészt vágyom rá hogy megtudjam, milyen lehet áldozatnak lenni, másrészt vágyom rá, hogy ez a sötét szépség nyakamra tapassza az ajkát. Hogy ez morbid-e vagy perverz, nem tudom. Kicsit talán mindkettő.
Csalódottan sóhajtok fel, mikor Gwen visszahúzódik, és megjelenik a pincérnő a kajával. Vele ellentétben nem pontozom ezt a gyorsaságot. Várhatott volna még egy-két percet.
- Nem vonom vissza az ajánlatom - mondom halkan, mikor újra kettesben maradunk. - Az már csak rajtad múlik, hogy vágysz-e rá. Vagy rám - teszem hozzá merészen, és beleharapok a sajtburgerembe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 03, 2014 6:31 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Bolond, de még mennyire. Hogy jó-e? Íratlan szabályom, hogy nem kezdem pedzegetni mi jó, és mi nem. Abból soha nem lesz semmi jó..
- Ismerek pár farkast, hidd el.. - mosolyodom el sejtelmesen. Az a pár farkas, konkrétan egy falka, akikkel éltem ott, Chicagoban. - De egyikük sem olyan bolond, hogy a fogaim közelébe kívánkozzon. - dőlök hátrébb, aztán felpillantok az arcára. Egy cseppet mintha csalódott lenne, de csak azután kommentálom, hogy a pincérnő magunkra hagy.
- Chriest, Chriest.. - nevetek fel akaratlanul is látva, hogy kelletlenül fordul a rendelése felé. Nem tűnik úgy, mintha zokon vette volna, hogy szórakozom vele. De magamat nem szokásom becsapni, elismerem, hogy a vére per pillanat jobban vonz, mint a tányéromon pihenő sajtburger. Talán azért, mert még nem volt alkalmam megkóstolni, talán azért mert van bennem mazochista hajlam, amiért már az első harapás után azon képzelgek, milyen íze lenne...
- Harapott már meg vámpír? - terelem el gyorsan gondolataimat hirtelen kérdésemmel, aztán rájövök, hogy ez a kelleténél kicsit hangosabbra sikerült és elhúzom a számat. - Különben is.. Nem kellene nekem.. Hát nem is tudom, mondjuk undorodnom a véredtől? - méregetem felvont szemöldökkel a mellettem falatozó férfit. Őszintén kíváncsi vagyok a véleményére.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 03, 2014 10:43 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Lenyelem a falat sajtburgert, aztán Gwen felé fordítom a fejem.
- Én nem vagyok átlagos farkas - mondom aztán röviden és tárgyilagosan. - Amúgy sem tudom, hogy viselkedik egy fajtámbeli. Sosem éltem falkában. Én vagyok a magányos farkas - teszem hozzá némi iróniával és öniróniával.
A következő kérdésére némileg visszamerengek a múltba.
- Igen, harapott már meg vámpír - mondom aztán halkan. - Akkor még ember voltam. 15 éves. Tudtában voltam annak, hogy mi, és mégis hagytam, hogy megtegye. Tetszett nekem - ismerem be. - Amíg tovább nem álltunk másik városba, rendszeresen engedtem, hogy egyen belőlem. Gyönyörű nő volt. Azt hiszem, még magamnak sem vallottam be, hogy bele voltam esve. Amikor a nagybátyám megtudta az egészet, istentelenül elvert - vonok vállat, aztán belenézek Gwen szemébe.
- Nem engedném meg akárkinek, hogy belőlem egyen. Te kivétel vagy. Neked engedném.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 03, 2014 2:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Érdeklődve hallgatom, miért is nem átlagos farkas. Először egoista elszólásnak gondolom, összeszűkült szemekkel tartom vele a szemkontaktust, de hagyom, hogy befejezze, amibe belekezdett.
- Az, hogy nincs falkád és az, hogy magányos vagy, nem fedi egymást teljesen.. - mutatok rá finoman a tényre. De ez alapján nem is csodálkozom már annyira azon, hogy miért ilyen készséges velem. Nem kizárt, hogy nem értem pontosan ennek a fontosságát, de magam példájából kiindulva én egyáltalán nem bánom, hogy szabad lettem. Minden esetre távol álljon tőlem, hogy okoskodjak vagy fitogtassam az alig létező élettapasztalatomat.
A falat hirtelen áll meg a számban, mikor igennel felel. Csoda, hogy nem nyelem félre. Innentől csak még nagyobb a kísértés, még inkább vágyom a vére után. Szinte kínlódva nyelem le a falatot, aztán visszateszem a sajtburgert a tányérra, és azzal a lendülettel már fordulok is felé. Az elhatározásom már megvolt, az engedélyt alig néhány perce kaptam meg. Egy rövid pillanatig a szemeit néztem, aztán tenyerem arcára simítva vonom közelebb magamhoz, de én is felé hajolok.
- Állíts le, ha messzire mennék.. - súgom a fülébe csaknem olyan hangon, mint az imént, mikor elutasítottam, aztán lejjebb hajolok, egyenesen az ütőere fölé. Nyelvemmel megérintem puha bőrét, érzem, hogy arcom változik és szakadozva veszem a levegőt, mielőtt beleharapnék nyakába. Kívülről ez úgy tűnhet, mintha hosszan csókolnám, pedig forró vére tapad ajkaimhoz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 03, 2014 2:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Látom a meglepetést a tekintetében, mikor elmeséltem a múltamból felbukkanó vérszívót. Meglepetés, vágy, éhség csillan meg a szemeiben, és ez a tény úgy tűnik átlöki őt a hezitálás szakadékán. Hirtelen fordul felém, és magamban elmosolyodom. Tudom, hogy az ösztön milyen nagy úr. Benne ugyanúgy működik, mint fajtája többi tagjában, sőt nála talán még jobban is, hiszen újszülött.
Lehunyom a szemem, ahogy tenyerét az arcomra simítja, és összeszorítom a számat, felkészülve ezzel az apró, szúrásszerű, de nélkülözhetetlen fájdalomra, ami az éhsége csillapításával jár. Tapasztaltam már, milyen érzés. És ahogy akkor, a múltban nem bántam meg, most sem fogom.
Halkan felsóhajtok, mikor végighúzza nyelvét a nyakamon, kezem akaratlanul is ökölbe szorul, mikor fogaival az ütőerembe hatol. Kezem önkéntelenül is felemelkedik, haját simogatom, miközben ő az éhségét csillapítja, és csodálkozással fedezem fel, hogy ugyanúgy életre kel bennem a vágy, ahogy annak idején is.
- Még... - préselem ki halványan a torkomon. Többet bírok, mint ahogy képzeli. Ha úgy érzem, hogy elég, úgyis azonnal leállítom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 03, 2014 2:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Ittam már boszorkányból is, a vére majdnem olyan erős volt, mint amit most nyelek nagy kortyokban. Egy halandó gyengeségével viszont nem hasonlítható össze.
Állkapcsom összeszorul, ahogy fogaimat mélyebbre vájom, most nem tudok azzal foglalkozni, hogy okozok-e neki ezzel fájdalmat. Érzem rezdüléseit, mikor teste megfeszül, de nem állok le. Nem tudok és nem is akarok. Többet kell kapnom belőle, méghozzá most azonnal. Behunyt szemekkel élvezem az ízt, amit minden korty után érzek és halkan felnyögök, mikor megérzem simogató kezét a hajamon. Ösztönösen vonom még közelebb magamhoz, mintha attól tartanék, hogy valaki el fogja venni tőlem...
Bátorítását hallva sem nyerem vissza az önkontrollt, anélkül is folytatnám, de így még nagyobb erővel szívom az erejét. Hatalmas kortyokban tüntetem el, pedig ma már volt egy áldozatom. Ennek ellenére nem vagyok képes megállni, még akkor sem, mikor azt érzem, hogy gyengülni kezd a pulzusa.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 03, 2014 3:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Érzem, ahogy őt is elkapja a hév, ugyanúgy, ahogy engem. Felizgat amit tesz velem... minden értelemben. Nem véletlen, hogy annak idején annak a vérszívó nőnek miért engedtem, hogy ugyanezt tegye velem.
Megrándulok, ahogy fogait még mélyebbre vájja belém, és megérzem, hogy itt az elég. Nem tudom, szép szóra vajon le fog-e állni, gyanítom, hogy nem, így hát szinte kirántom nyakam a fogai alól, az sem érdekel, hogy fáj, és felsebez.
- Elég - mormogom, és nyakamra tapasztom a kezem. A vérfarkas lét áldása, hogy ugyanolyan gyorsan gyógyulunk, mint a vérszívók.
- Ennyi elég - ismétlem el, és levegőért kapkodva nézek az arcába. A vértől vörös ajkai szinte megszédítenek. Vajon milyen érzés lenne megcsókolni? Aztán önmérsékletre intem magam. Nem biztos, hogy díjazná ezt a tettemet. Aztán kissé elmosolyodom, és a derekára csúsztatom a kezem, ahogy a bárban is.
- Jó volt? - kérdezem halkan. - Mert nekem tetszett - teszem hozzá, hogy tisztában legyen a hozzáállásommal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 03, 2014 3:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Nem éreztem mást, csak a vére ízét és az illatát, olyan csábító volt, teljesen megrészegített, ahogy az elején a tudat is, hogy most nem erőszakkal veszem el, hanem ő ajánlotta fel.
Úgy érzem, túl hamar akar leállítani, még nem akarom abbahagyni. Teljesen az ösztöneim hatása alá kerültem, nem érdekelt, hogy ha folytatom, meg is ölhetem. Gondol ő erre helyettem is, mert hirtelen szakítja ki magát szorításomból, engem pedig mély hangja zökkent ki a vérmámorból. Egy hosszú pillanatig úgy érzem, ölni tudnék még egy kortyért, de aztán szépen lassan visszatér a tudatom annak köszönhetően, hogy hátradőlök és lehunyt szemekkel zihálva próbálom kizárni aromáját. Még mindig érzem. Lenyalom a számon megülő vércseppeket, mielőtt még kárba vesznének, és csak azután válaszolok neki, hogy légzésem lenyugodott.
- Tudtam, hogy finom falat vagy.. - terül szét elégedett mosoly a képemen. - Khmm. Bocs, ha fájdalmas volt.. - köszörülöm meg aztán torkomat. Nem szokásom mások elnézését kérni, eddig legalábbis nem volt, mert elvettem, amit akartam. Most kaptam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 03, 2014 3:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Erőt kellett vennie magán, hogy ne essen újra nekem, de aztán - még ha nehezen is - de lenyugodott. A tűz lassan kinyúlt a szeméből, az arca visszaváltozott, és már arra is képes volt, hogy értelmes szavakat préseljen ki magából.
- Bíztam benne, hogy ízleni fogok neked - mondom kaján hunyorgással. - És egyébként nem okoztál fájdalmat. Hozzászoktam... már akkor, annak idején is. Tudod... - húzódok még közelebb, és kezem még most sem veszem le a derekáról - nem véletlen, hogy ezt megengedem néha, egy-egy fajtádbelinek. Hatással van rám a dolog... ha érted, mire célzok - kacsintok, aztán egy szalvétával letörlöm a nyakamról a vérfoltokat. - Nevezhetsz perverznek is, ha akarsz, nem sértődöm meg érte.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 03, 2014 4:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Egy picit még bódult voltam, furcsa dolog ez az ösztönös kényszer.. Még akkor is többre vágyom, mikor már fizikailag lehetetlen lenne többet kapnom. Egy kérdés fogalmazódott meg bennem, méghozzá elég komoly, de nem mondtam ki. Elég volt magamban feltennem. Hosszá fogok ehhez szokni valaha? Nyilvánvalóan nem.
- Ezek után nem fogom beérni a sajtburgerrel.. - pislogok magam elé vigyorogva. Nem zavar érintése, ahogy közelsége sem, bár valószínűleg még mindig a szerencséjét kísérti, amiért ilyen hamar, ennyire közel hajol hozzám. Újra megkísért az illata, a véréé, ami a még friss sebéből szivárog.
- Szóval felizgat, ha a véredet szívják? - értelmezem a hallottakat. Nem gondoltam volna, hogy ilyen személyes információkat köt az orromra, egy kis elképedést is hallhat a hangomon, de ezt hamar el is hessegetem. - Ebben az esetben... - harapok a számba és jelentőségteljesen elhallgatok. - Tudod mit? Gyűjtögetem rád a jelzőket.. Bolond, perverz.. Van még valami, amiről tudnom kellene? - döntöm oldalra a fejem incselkedve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 03, 2014 4:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Egyél sajtburgert is. Ettél már vért. Kombináld néha a kettőt. Azt hiszem, mindkettőre szükség van - kezdek magam is újra falatozni, és jókora kortyokkal öblítem le az ételt.
- Igen, pontosan jól érted - vigyorgom el magam. - Imádom, ha.... szóval, ha egy nő ezt teszi velem. Persze, volt kapcsolatom halandóval is, de a nyomába nem ér ennek - legyintek. - Az igazságot megmondva viszont, ahhoz vagyok szokva, hogy kapjak folytatást is - nevetek halkan, majd biccentek.
- Perverz, őrült, különleges... mondhatsz rám, amit akarsz - nézek aztán Gwen szemeibe. - És ez az őrült alak már percek óta azon gondolkozik, hogy nagyon meg akar csókolni téged.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 03, 2014 4:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Valahogy úgy.. - forgatom meg a szemeimet. - Szeretsz dirigálni is, ugye? - nevetek fel, és nem is veszem zokon. Ez valahogy most nem élet-halál kérdés.
- Hasonló tapasztalataim nekem is vannak.. - bólintok felé. Azt hiszem elég tapasztalt vagyok, ha farkasokról van szó, annak ellenére, hogy Chriest vérét kóstoltam először közülük. Ám ember voltam még.. - De azt mondják, hogy újszülöttként minden sokkal intenzívebb.. - nyalom meg ismét a szám szélét és újra falatozni kezdek.
- Nem vagyok a hagyományok híve.. Tudod, éppen azt hagytam magam mögött - húzom el a számat. Az ujjaim köré akarom csavarni, elhitetni vele, hogy nem kap cserébe semmit. Kegyetlen lennék? Megeshet.. Pedig már az elején sejtettem, hogy mire megy ki a játék. Ennek ellenére felettébb élvezem.
- Valóban? - vonom fel szemöldökömet. - Nem vagy elég bátor? - hajolok közelebb hozzá, és a szavakat évődve súgom az ajkaira. Egy csók.. Kifejezetten megérdemli.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 03, 2014 5:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Az intenzivitás mértékéről nem tudok neked mit mondani. Két fajhoz tartozunk, és noha sok mindenben hasonlítunk, mégis rengeteg a különbség - fejezem be a kaját, és megtörlöm a számat, majd kissé lelombozva hallgatom, ahogy finoman bezárja a kaput. Hát, ezek szerint ne is reménykedjek semmiféle folytatásban. Aztán rájövök, hogy csak a bolondját járatja velem. Vigyorogva megcsóválom a fejem, és még közelebb araszolok, hogy a testem immár az övéhez érjen.
Megrezzenek, mikor olyan közel hajol, hogy szinte milliméterek választják el ajkát az ajkamtól... és a szavak, amiket súg, teljesen elveszik az eszemet. Még mielőtt meggondolnám, mit is teszek, lecsapok a szájára. Éhesen, vadul, szenvedélyesen, és derekánál fogva erősen magamhoz szorítom. Alig egy-két órája ismerem, mégis ellenállhatatlanul vonz hozzá valami. Megfordul a fejemben, hogy ez valamiféle igézet lehet-e, de nem foglalkozom tovább a dologgal. Ha az, akkor is élvezem, és kész.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 03, 2014 7:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Ha valamiben nem változtam, hát az az, hogy imádok játszadozni. Persze most már ésszel teszem. Egyszer épp elég volt megtanulni, hogy a legjámborabb emberből is sikeresen kihozom az ördögöt, Chriest-tel pedig jobb, ha vigyázok. Nem tudhatom biztosra, kivel állok szemben. Egyelőre úgy tűnik szépen csűri-csavarja a szálakat és a tetejébe még szexi is.
- Azért mázlim van, hogy te nem szomjazol a véremre.. - bököm oda még, majd figyelem a reakcióját. Sajnálatomra túl gyorsan rájön, hogy csak színjáték volt az egész, a következő pillanatban pedig apró nyekkenést produkálok, mikor szorosan magához ránt.
Engedek heves, követelőző csókjának, és átadom magam az érzésnek, hogy a karjában tart. Élvezem az erejét, amivel öleli a derekam, de eszemnél maradok. Legalábbis nagyon próbálkozom vele, és én húzódom el először. Higgye csak azt, hogy ennyi volt a jussa.. Nem tartozik rá, hogy legalább annyira akartam a csókját, mint a vérét.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Vissza az elejére Go down
 

Gyorsétterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Gyorsétterem
» Steak and Shake gyorsétterem
» Scott&Scott Gyorsétterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: New Orleans-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •