Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 21, 2013 2:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3


Shanna & Soren

“ Egy fiatalabb testvér megérhet száz évet, akkor is kistestvér marad. ”


Nem gondoltam, hogy baj lenne, inkább csak idegesítőnek találtam a két percenként megvillanó örömködéseit. Ennyire azért nem jó az élet! Persze egy szót sem szóltam, inkább férfias grimaszba rendeztem a vonásaimat, mikor egy kivénhedt medvéhez hasonlítgatott.
-De legalább sármos vén medve vagyok!   – Vágtam vissza unottan, majd egy fél ál mosolyt is beiktattam a programomba. Következő szavait aztán, már tényleg nem tudtam hová tenni. Mégis mit kéne csinálnom? Én is pattogjak és nyáladdzak mindenkire? Akkor normálisnak látna? Ez egy eleve elcsépelt ötlet.
-Én kimutatom! Nem értem, mit vársz még el?! Átöleltelek, nem?   – Felháborodott tekintettel néztem a szemébe és tényleg kíváncsi lettem volna arra, hogy úgy konkrétan mit várt tőlem. Igazából ötletem sem volt, hogy mi lenne az a cselekedet, amitől végre leszállna az én „lelki” világomról. Ha lett volna sejtése, már rég véghezvittem volna, bármennyire nem fűlt hozzá a fogam. A fél karomat is odaadtam volna, ha utána nem tesz Hanna többé úgy, mintha a pokol reménytelen rabjával beszélne, mikor társalgunk. De úgy tett, és állandóan azzal zaklatott, hogy érzéketlen vagyok. Ebben nem igazán értettünk egyet.
-Ezt te ruhának nevezted?– Kérdeztem vissza szinte azonnal és igyekeztem hozzá hasonlóan meglepett arcot vágni. Nem sok sikerrel.  Aztán erőlködés nélkül felszaladt a szemöldököm, mikor a farkast emlegette. Az életbe! Ennek a lánynak még mindig hihetetlen a szaglása és bele is üti az orrát mindenbe.
-Először is, ha ebben az apró rongyban el tudsz rejteni bármit is, hidd el, nem akarom tudni, hogy hová tennéd. Másodszor, fogalmam sincs, milyen farkasról hadoválsz. Harmadszor pedig, azok a nők, akikkel én találkozok, hordanak ruhát, csak nem sokáig. De neked, 716 évesen, már lehetne ízlésed! – Magyaráztam és kritizáltam, ahogy egy jó nagy testvérhez illik. Bár szavaimban volt némi igazság, a lényeg igazából egy nagy humbuk volt. Persze, hogy tudtam kiről beszélt, hisz a memóriám tökéletes volt. Ráadásul a húgom ízlésével sem volt különösebb problémám, hacsak nem az, hogy férfi szemmel nézve, nagyon is csinos volt a kis gönceiben. Ez nem nyerte el túlzottan a tetszésem.
Arcomra mutatva mondott valamit, majd nevetésben tört ki, mire én fapofát vágva néztem, hogy ez most mi volt. Mindig is sok értelmetlen dolgot csinált, amikre még a mai napig sem sikerült magyarázatot találnom. Csak volt valami oka. Hisz miért is tenne bárki bármit is ok nélkül? Annak semmi értelme sem lenne.
-Nem kell neked azt tudnod, hogy én mikbe keveredtem. Mellesleg nem szoktam belekeveredni semmibe sem. Vagy önként megyek, vagy sehogy! Egyébként is, majd száz évet hagytál ki a nagy Soren történelemből. Gondolod, hogy mindez pár óra alatt áttekinthető? – Biztosan nem gondolta komolyan, hogy az életem mocskos részleteiről fogok mesélni neki, mert azt teljesen kizártnak tartottam. Azt is csak remélni mertem, hogy a drága jó hírem nem jutott el hozzá az évek alatt. A vámpírok pletykásak. Nem mintha egyetlen tettem is megbántam volna, de az a gondolat, hogy Hanna is tudomást szerez mindenről, valamiért teljesen taszított.
-Persze, hogy van még! Volt már olyan, hogy kifogytam? – Mégis, micsoda kérdés volt ez? Hát elfelejtette, hogy milyen velem élni? Nálam mindig teli a raktár, ha vérről vagy alkoholról van szó. Már csak azért is, mert ezeket jobban szerettem máshol fogyasztani. Vérből frisset, alkoholt meg olyat, amit egy nő kínál.
-Ha bárkitől bármit hallasz rólam, az határozottan nem igaz!   – Jelentettem ki ezzel lezártnak tekintve a múltamban való vájkálását. De azért sejtettem, hogy a kíváncsisága erősebb lesz az én elutasító szavaimnál.
-Túl sokat gondolkozol, ez a te bajod!   – Reagáltam le a szobával kapcsolatos gondolatait. Már az elején tudtam, hogy esélyem sincs átverni, de azért megpróbálkoztam a dologgal. Most már láttam, hogy teljesen feleslegesen strapáltam magam. Már be is pakolta a cuccait. Remek! Ezek szerint, nem fogok unatkozni a közeljövőben.
-Akkor lenne itt egy jó kis buli, majd másnapra megcsappanna Mystic Falls férfiállománya. Nekem pedig, lenne egy igazán szórakoztató estém! Sőt, ha pár nővérkét is beszervezek, talán egy hónapnyi véradagot is összeszedhetnék.   – Néztem farkasszemet a kis vámpírral, miközben ördögi mosolyt varázsoltam az arcomra. Egy buli, nem is lett volna rossz ötlet. Bár azokról mindig Jemma jutott az eszembe. Ő aztán tudott szórakozni. Vér és tömény erotika egy kis alkohollal meglocsolva. Maga a tökély! Még a gondolata is feldobott, de akkor meghallottam egy szót a múltból. Velence. A hely, ahol utoljára vettem lélegzetet emberként, a hely, ahol a családom elfordult tőlem, a hely ahol elhunytak, a hely, ahol először öltem… Nem volt sok szép emlékem róla, ezt mutatta az arcomra vetülő árny is. Csak egy valami maradt Velencében, ami szép emlékeket hagyott bennem. A volt menyasszonyom Ersilia. Nem szerettem őt úgy, mint egy nőt, de a barátsága és az odaadó gondoskodása mély nyomot hagyott bennem. Végtére is, boszorkány létére képes volt szívességet kérni egy vámpírtól, csak miattam. Hannára néztem, de végül egy szót sem szóltam Velencéről.
-Ősvámpír fogadott nővér? Hívd át, amikor akarod! Egyébként van elég szabad szoba, nyugodtan hívhatsz barátokat akár hosszabb időre is. És legalább csinos?   – A húgom új barátot talált és engem csak az foglalkoztatott, hogy: Ugye ezt a vámpír csajt még nem döntöttem meg? Az eddigi életem alatt jó pár nő ágyában megfordultam, de az talán kellemetlen lenne, ha egyikükkel kötne Shanna barátságot. Annyira csak nem rühell a sors. Inkább arra kéne gondolnom, hogy mennyire jó lenne, ha sok időt töltene a barátaival. Kevesebbszer tudna kioktatni. Végül gondolataim visszavándoroltak Velence felé.
-Ersilia … tudod, hogy mi lett vele?   – Szinte suttogva kérdeztem rá a dologra, de arcom rezzenéstelen maradt. Izmaim mégis megfeszültek és ez talán azt jelezte, hogy nagyon is érdekelt a válasz. Bár jó pár évszázad eltelt az óta, mégis azt akartam hinni, hogy valami csoda folytán, még életben van a boszorkány.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 11:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Shanna & Soren

Akár mit is tesz egy testvér, attól függetlenül testvér marad



És az baj, hogy én tudok örülni is? - kérdezem tőle mosolyogva, de egyből hozzá is fűzöm- Én legalább nem vagyok, olyan vén medve, mint te. - de muszáj kicsit kuncognom, hiszen olyan képet vág hozzá, hogy az leírhatatlan. -Hidd el te se halnál bele, ha néha kimutatnád az érzéseidet. - nem is tudom minek jártatom a számat, én már tudom reflexből, hogy milyen mozdulata mit is akar kifejezni, de akkor is hajthatatlan vagyok.  Régen legalább mosolygott, amikor emberek voltunk, bár akkor is csak ritkán, de azóta szinte soha se. Akkor is egyszer rá fogom venni, hogy fejezze ki az érzéseit és ne legyen olyan, mint valami kődarab. -
Talán nem tetszik a ruhám? - nézek rádöbbentem. - S hidd el lenne hova rejtenem, ha bántani akarnálak, de amúgy meg lemerem fogadni a kis farkaskán még ennyi ruha sincsen. - mondom neki csípősen, hiszen imádok neki beszólni és ő is tudhatja, hogy előttem kevés titka marad rejtve. Figyelem őt és megpróbálom leolvasni, hogy vajon mit is akarhat tőle, de ezt valahogy nagyon titkolja, mondjuk nem is csodálom, hiszen gondolhatja, hogy aggódok érte.-  Jé ott egy mosoly. - mutatok az arcára, mint valami idióta és megint nevetésben török ki, mert tudom, hogy mennyire idegesítem őt. De ő így is szeret, hiszen az egyetlen húga vagyok, egyetlen élő rokona, aki részben miatta lett vámpír. Tudom, hogy neki ezt nehéz megemészteni, hogy belőlem is ez lett, de hát nem tudtam magára hagyni, mert olyan vagyok neki, mintha a lelkiismerete lennék. Viszont nem sokszor sikerül észhez térítenem, de majd most. Nem fog tőlem szabadulni és megpróbálom kicsit helyesebb útra terelni.
Rendben, ahogy gondolod. - mondom neki kedvesen, mert nem akarok erről vitát nyitni. Ismerem annyira és ő is engem, hogy nem volt biztos abban, hogy én valaha vissza fogok jönni ide, hiszen elég szeszélyes vagyok és néha eléggé nehezen tudok megbocsájtani. Talán ez a gyenge pontom, hogy neki mindig sikerül megbocsájtanom, annak ellenére, amiket tesz és soha se adom fel a reményt, hogy végre valahára legalább egy picit is jobb útra térjen.
Lehet igazad van, de akkor is a testvérem vagy és tudni akarok arról, hogy mikbe keveredtél. - mondom neki komolyan, s közben elkapom a párnát és az üres pohárra nézek. - Van még? - kérdezem tőle mosolyogva, mert biztos vagyok benne, hogy szükségem lesz rá, ha meg akarom tudni azt, hogy Ren miket művelt.
Gondolom, amikor véletlenül pont olyan szobába raktad őket, mint amilyenről meséltem neked régen.- válaszolok a szobás dologra mosolyogva, mert engem aztán nem tud átverni. -Már bepakoltam a cuccaimat, szóval az tökéletes lesz. - mondom nevetve, s közben átfut az agyamon, hogy onnét, majd könnyen ki lehet szökni akár az éjszakába, vagy esetleg bárki könnyen bejuthat hozzám a fán keresztül. Ezt jobbnak látom magamnak megtartani, mert tudom, hogyan reagálna bármilyen pasis dologra.-
Azt csinálok amit akarok? - kérdezek vissza és úgy teszek, mint aki gondolkozni kezd.- Mi lenne, ha partit rendeznék és mondjuk sok-sok pasit meghívnék. - nézek rá és állom a tekintetét. Tudja, hogy direkt csinálom, mert neki mindig is csak a pici húgocskája maradok akit véd minden hímneműtől, de nem hagyhattam ki, hiszen ő mondta, hogy azt csinálok, amit akarok. -
Voltam Velencében is. - mondom sietve, mosolyogva és a vágy ott van a szememben. Az a hely mindig is magával ragadt. - Még mindig imádni való hely. Sok időt töltöttem ott és élveztem az életet. - mondom neki, de ekkor rájövök, hogy ezt lehet nem kellett volna, így sietve hozzá teszem. - Utaztam a világan és megismertem egy ősvámpírt is. Azt hiszem ő is itt van most, szóval lehet meghívom hozzánk és megismerheted őt is. Ő olyan fogadott nővérem lett vagy valami olyasmi. - mondom zavartan és közben a hajamat kezdem el birizgálni. -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 11:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3


Shanna & Soren

“ Egy fiatalabb testvér megérhet száz évet, akkor is kistestvér marad. ”


Mikor összekócoltam a haját, ő hangosan felnevetett. Épp úgy, mint régen. Bár elleneztem minden féle meghitt tevékenységet, ezek az apró múltbéli szokások, rajtam ragadtak. És nagyon úgy tűnt, hogy rajta is. Az a pár évtizednyi kihagyás, mit sem változtatott a dolgokon. Persze immár hét évszázada felnőtt nő lett belőle, ezt az is bizonyította, hogy amint eltolta a kezemet, máris cicomázkodni kezdett. Még néznem is rossz volt. Nem teljesen mindegy, hogy merre állnak a fürtjei?
-Te még mindig, mindennek örülsz!  – Morogtam magam elé, csak úgy mellékesen, már csak azért is, hogy ne kelljen nekem is kimondanom, hogy örülök. Már így is túl sok volt ez mára a nagy örömködésből. Fojtogatóan sok. Mondtam volna azt, hogy örülök, hogy örül annak, hogy én örülök? A végére már őrült lettem volna, akkor meg triplán örülhetnék. A hibbantak boldogok, vagy mi.
-Talán nem, de az is lehet, hogy sunyiban egy karót rejtegetsz a… nem, ahhoz nincs elég ruha rajtad! - Kissé kételkedtem abban, hogy a bosszú leghalványabb jele nélkül érkezett. Talán csak magamból kiindulva gondoltam azt, hogy tervez valamit, de aztán hamar elillant ez a téveszmém. Már csak azért is, mert a mostani divat szerinti ruhái alatt még egy bicska sem fért volna el, nem hogy egy karó! Persze azt is észrevettem, hogy nem akart tárgyalni arról a bizonyos incidensről. Ez így megfelelt nekem is, ezért nem is taglaltam tovább a dolgot. A pasi halott, Hanna hazatért és én meg, még létezem. Itt a mese vége! Jó fivérhez mérten kínáltam némi itókával, amit illedelmes kishúg módjára, el is fogadott egy újabb puszi kíséretében. Komolyan, Hanna hétszáz év elteltével is olyan volt még mindig, mint egy aprócska nyáladzó energiabomba. Ha nem ugrált vagy fecsegett éppen, akkor az arcomat nyalta össze. Persze szó nélkül tűrtem a műveletet és még egy apró mosolyt is produkáltam. Lehet, hogy hamar az agyamra tudott menni, de akkor is ő volt Shanna. A kishúgom, a lelkiismeretem, az egyetlen, aki még akkor is mellettem volt, mikor már senki más nem tudott elviselni, egyszóval a családom. Lehet, hogy nem mutattam soha, hogy ez a szó még nekem is jelent valamit és sokszor nem is akartam, hogy jelentsen, de mégis így volt.
-Ezt mindig is tudtam! Mit gondolsz, miért van a ház is kettőnk nevén?  – Magabiztosságot sugároztak a szavaim, amiket még egy gúnyos kérdéssel is megspékeltem. Megkezdődött hát a kettőnk közti, amolyan testvéri civakodás. Ő húzta az agyam a szokásos dolgokkal, amíg én kedves gúnnyal reagáltam. Mindig is ilyen fantasztikusan elcsépelt kettős voltunk, de ez fűszerezte meg a hosszú életünket.
-Ne akard tudni, hogy miket csináltam. Hidd el, jobb lesz így!  – Tekintetemmel követtem, amíg a kanapéhoz lépett és otthonosan kényelembe helyezte magát. Mintha a múltba repültünk volna vissza. Épp egy pillanatra tekintettem a poharamra miközben arról mesélt, hogy mikor érkezett, erre egy párna repült felém. Kezemet hirtelen kaptam a számhoz és miközben lehúztam a poharam tartalmát, szabad kezem a párnáért kapott és már repült is vissza a puha ágydísz a húgom felé. Reflexszerűen történt az egész. Védtem az itókám, ahogy azt kell. De idő közben, a nagy izgalomban, mindet felhörpintettem.
-Miért dobtam volna ki őket, ha tudtam, hogy visszajössz? Másik szobát is választhatsz, ha az nem tetszik! Egyébként is csak raktárnak szántam!  –Szavaimban az igazság szikrája sem volt megtalálható és ezt talán Hanna is jól tudta. Az a szoba kizárólag neki lett berendezve, így hiába mondtam bármit is, már a legelején lelepleződtem. Azért jól esett úgy tenni, mintha nem is vártam volna rá.
-Csinálj, amit akarsz!  – Léptem a kanapéval szemközti fotelhoz és unottan lehuppantam rá. Még magamnak is nehezen vallottam be, de megnyugtattak a szavai. Ezek szerint, itt marad. Nála a kicsi tudtam jól, hogy annyit jelent, hogy amíg képes elviselni. Hát, bármennyire is angyalinak tűnt, nekem sikerült néha elszakítanom nála azt a bizonyos cérnát.
-És te? Merre irtottad az őzeket az utóbbi évtizedek alatt?  – Kényelmesen hátra dőlve néztem a húgom szemébe, miközben a sajátomban leplezetlen kíváncsiság bujkált. Persze nem az állatállomány ritkítása érdekelt, hanem az, hogy mik történtek vele. Volt oka rá, hogy visszajött? Bajba került talán? Nyomasztóan idegőrlő gondolatok pislákoltak a koponyámban.





Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 10:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Shanna & Soren

Akár mit is tesz egy testvér, attól függetlenül testvér marad



Vártam, hogy mit fog tenni és nagyon meglepődtem, amikor magához rántott és körbepörgetett.  Elnevettem magamat, majd egyre szorosabban kapaszkodtam belé, bár tudtam, hogy erősen tart és nem esne bajom, de akkor is így még jobban biztonságban éreztem magamat. Amikor gyengéden megölelt, akkor már nagyon biztos voltam abban, hogy nagyon is hiányoztam neki, de ő ezt soha se mondaná k, hiszen ő a "kemény és erős fiú". Hangos nevetés hagyta el a számat, amikor összekócolta a hajamat, a régi, gyerekkori emlékeket idézte fel. Lassan eltoltam a kezét, s elkezdtem rendbe szedni a hajamat és az öltözékemet is.
Örülök, hogy ennyire örülsz nekem. - mondom neki kedvesen, majd figyelem őt. Semmit se változott, de valami fura szag is megcsap, csak nem egy farkassal kavar fut át az agyamon, mert még mindig érzem a női illatot, de ez most nem érdekel, hiszen végre itt vagyok az egyetlen bátyámmal.
Különben nem lennék itt. - mondom mosolyogva neki, mert erről a dologról nem akarok beszélni vele soha többé. Ezt jobb nem feszegetni, mert nincs kedvem megint elmenni, vagy esetleg neki menni. Most már megtanultam ezzel együtt élni és kiélveztem az életet a távol létem alatt. -
Persze. - vágom rá, s elveszem az egyik poharat és most a másik oldalra adok neki puszit. Ami egyben jelenti a köszönöm, illetve hogy én is örülök annak, hogy megint itt vagyok. - Tudod jól a drága, angyali húgicád nem tud nélküled meglenni. - kacsintok rá, hiszen kicsattanóan jó kedvem van és imádom, hogy picit húzhatom megint Ren fejét.  De ilyen a testvéri szeretett. - Mi jókat, akarom mondani rosszakat csináltál a távollétemben? - kérdeztem tőle mosolyogva, majd eldőltem a kanapén. S közben a pohárban lévő vérrel játszottam. -
Nem régen. - mondom megint nevetve, hiszen nem értem mire ez a sok kérdés. Ennyire hiányoztam volna neki. - Kb. olyan két órával előtted bátyus. - mondom neki játékosan és mivel még mindig áll, játékosan megdobom egy párnával jelezve, hogy ne álljon már ott úgy, mint egy őrmester. -
Nem volt nehéz dolgom. - nézek rá mosolyogva.- hiszen a régi cuccaimat megőrizted és beraktad az egyik szobába. -majd belekortyolok az italba és érzem minden egyes ízét. Mennyein hat rám, nem is tudom mikor ittam utoljára ilyen finomat, talán akkor, amikor még együtt éltünk. - Remélem nem bánod, de kipakoltam egy-két dolgomat, amit magammal hoztam. Szeretnék maradni kicsit és élvezni kedvenc testvérem jelenlétét. - mondom neki mosolyogva, majd kiiszom a pohár tartalmát.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 9:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3


Shanna & Soren

“ Egy fiatalabb testvér megérhet száz évet, akkor is kistestvér marad. ”


Jobb dolgom nem lévén baktattam vissza a nappaliba, majd megálltam a kis asztal mellett, ahol a poharak sorakoztak. Kettőt teli is töltöttem, mert ha már megemeltem az üveget, akkor jobb is egyszerre kiönteni az adagomat. Nehogy már kétszer is fárasszam magam. Az nem vallana rám! Elmélázva álltam és néztem a munkám gyümölcsét, azon gondolkozva, hogy vajon melyikkel is kezdjem. Nem mintha nem lett volna teljesen mindegy, de ezzel legalább eltelt pár pillanat. Meg azért közben más felé is elkalandozott az elmém. Régi, mocskos emlékeken nosztalgiázva meredtem magam elé. Észre sem vettem a mögém lopakodó személyt, csak mikor két apró kéz fogta be a szemem és egy puszi csattant az arcomon. A másodperc tört részéig felfelé kanyarodott a szám, majd elkapva a törékeny kezet, magam elé rántottam a lányt. Már az első pillanatban rájöttem, hogy ki is ő, hiszen így senki más sem üdvözölt volna. A szeretőim hevesebbek, az ellenségeim durvábbak ennél.
-Nem! Én így szoktam fogadni!  – Nem engedtem el a kezét, hanem meglepő módon közelebb rántottam magamhoz és felkapva, szédítő sebességgel forogtam körbe vele. Ha nem tartottam volna elég szorosan, valószínűleg átrepülte volna a szobát. Végül még egy tőlem szokatlan, gyengéd ölelést is beiktattam, még mielőtt elengedtem volna. Végül is, immár több évtizede találkoztunk utoljára.
-Üdv itthon húgi! Lenyugodtál végre?  – Úgy beszéltem hozzá, mintha csak tegnap láttuk volna egymást utoljára. Kérdésem is úgy hangzott, mintha csak egy semmiség miatt kapta volna fel rám a vizet, de ezt, már igazán megszokhatta tőlem. Végül még a haját is megborzoltam, épp úgy, mint gyermekkorunkban.
-Kérsz egy italt? Már kezdtem azt hinni, hogy nem is jössz vissza többé!  – Újabb kérdésem után egy egyszerűnek látszó mondat jött ki a számon, de persze sokkal több volt mögötte. Körülbelül annyit jelentett, hogy már hiányoztál tesó, jó, hogy hazajöttél hozzám. Merthogy bárhol is laktam, az volt az ő otthona is. Ezt persze nem mondtam volna ki hangosan, de talán így is megértette. Elég jól ismert ő ahhoz, hogy ne kelljen mindig mindent a szájába rágnom. Egyébként sem szerettem soha a lelkizős beszélgetéseket, inkább úgy tettem, mintha minden a legnagyobb rendben lett volna.
-Mikor értél ide?  – Emeltem rá a tekintetem és már kezdtem úgy érezni magam, mintha vallatótiszt lettem volna. Ennyi kérdést már rég tettem fel egymás után bárkinek is és még mindig megbújt egy a tarsolyomban. Lehet, hogy azaz örömhöz hasonlító dolog hozta ki belőlem, ami akkor fogott el, mikor megláttam Hannát.
-Választottál szobát magadnak?  – Emeltem a számhoz az egyik teli poharat, hogy amolyan félvállról még feltegyem az utolsó kérdésem. Igazából csak arra voltam kíváncsi, hogy látogatóba jött, avagy tényleg hazatér a kóbor gyermek és itt marad velem, huzamosabb ideig. Értelem szerűen addig, amíg nem teszek ismét valami „megbocsájthatatlant”.






A hozzászólást Soren Hoechlin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 20, 2013 11:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 8:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Shanna & Soren

Akár mit is tesz egy testvér, attól függetlenül testvér marad



Idejét se tudom, hogy mikor jártam itt utoljára, pedig párszor megfordultam itt. Semmit se változott ez a város komolyan mondom, olyan mintha itt megállna az idő. Lassan és nyugodtan vezetek, még az egyik kávézó előtt is megálltam kávét venni, hiszen hajnal óta úton vagyok már és igen elfáradtam. Teljes mértékben utána jártam a dolgoknak, hogy hol is fogom Ren-t megtalálni. Nagyon meglepődtem, hogy saját házat vett itt, s még jobban azon, hogy nem csak az ő nevén van minden, hanem enyémen is. Szóval remélte, hogy még esetleg visszajövök, jobban mondva ide jövök utána.
Akkor láttam utoljára őt, amikor megölte a volt pasimat. Nem volt maradásom, hiszen nem bírtam elviselni őt, se a nézést, se azt amiket mond. Éppen elég volt a tette és amik utána következtek. De senki másom nem maradt csak ő és mindennél jobban szerettem és ezt többször is megpróbáltam bebizonyítani neki, de néha olyan, mintha a falnak beszélnék. Miközben ez jár a fejembe, meg is érkezem a házhoz. Lassan leparkolok és óvatosan kinyitom az ajtót. Na most vagy minden bukik, vagy nyert ügyem van. Veszek egy mély levegőt és belépek. Remek tényleg az én nevemen is van a ház, mosolyodok el ezen, majd szép lassan mindent körben járok. Remek vér sehol nincs, mit is vártam, hiszen Soren jobban szereti frissen inni, s ennek gondolatára kicsit meg is borzongok, hiszen ennyi idő után se tudtam még ezt megszokni.
Amikor feltérképezem a terepet és az emeleten megtalálok egy szobát, ahol a régi dolgaim vannak, akkor elmosolyodok és el is határozom, hogy beköltözöm és nem fogom megvárni Ren-t. Legyen ez neki meglepetés, hiszen biztos még mindig azt hiszi, hogy haragszom rá, ami részben igaz, de ő a bátyám, így pár évtized után itt az ideje, hogy hazatérjek. Vámpír gyorsasággal kipakolom a kocsimból a cuccaimat, majd szép lassan elkezdek kipakolni a szobámban. Nincs sok cuccom, így hamar végzek.  A kocsival odébb állok, hiszen nem akarom, hogy gyanút fogjon Ren. Bekapcsolom a zenét, s halkan dúdolni kezdem, miközben várom. Hirtelen meghallom, ahogyan megáll a kocsival, így gyorsan lekapcsolom a zenét és fülelek.
Alig, hogy belép meghallom a hangját- Van itt valaki? Nincs? Akkor jó!  -  kiabálja, amin kis híján elnevetem magamat, de inkább nem. Nem leplezhetem le magamat, jobb meglepi kell. Figyelem, követem minden egyes mozdulatát, de megvárom amíg feljön a pincéből. Egyenesen a nappaliba sétál, ahol két pohár meg van töltve az íncsiklandónedűből, hiszen neki mindig sikerül a legjobbat megszerezni. Látom, ahogyan figyeli a poharakat és gondolkozik. Itt a remek alkalom.
Halkan mögé lépkedek, befogom a szemét a kezemmel, majd egy apró puszit nyomok az arcára. Érzem amint elkapja a kezemet, szorosan megszorítja, s maga elé ránt. - Így kell fogadni a húgodat? - kérdezem tőle nevetve és várom, hogy végre elengedjen. -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 8:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

2. játék

Shanna & Soren

“ Egy fiatalabb testvér megérhet száz évet, akkor is kistestvér marad. ”


Nem siettem, hogy hazaérjek a tisztességesen berendezett, ám igen kihalt, új otthonomba. Még egy nyamvadt szellem sem tanyázott a masszív falak között. Lehangoló! Kedvem sem volt az egészhez, de mivel még csak körbe sem néztem rendesen, gondoltam azért nem lenne rossz tudni, hol is fogok élni a következő napokban..hónapokban, vagy talán években?  Most is mint mindig, Hanna és az én nevem szerepelt a papírokon, mégis csak egyedül kellett beköltöznöm. Azt hittem, ennyi idő alatt már lenyugszik majd, de olybá tűnt, hogy tévedtem. Kocsim csomagtartójában ott lapult egy hűtőládányi vér, ami kipakolásra várt. Kénytelen voltam a szomszéd városban beszerezni, már csak azért is, hogy itt egyáltalán ne keltsek feltűnést. Bosszantott a dolog, nem is kicsit, de csak túlestem rajta. Lassan gurultam be a ház elé, majd leállítva a járgányt, kikaptam a ládát. Miután a kocsit is bezártam, komótosan indultam meg az ajtó felé. Már ekkor éreztem, hogy nem stimmel valami. Azaz hallottam. Halk neszek szűrődtek ki a házból, de egy vállrándítással elintéztem a dolgot. Biztos az ingatlanos jött még pár papírral, esetleg van pár méretes patkányom. Nem nagy ügy! Már fordult is a kulcs a zárban, aztán mit sem sejtve beléptem a lakásba. Első utam a nappaliba vezetett, ahol a kanapé mellé tettem a csomagom. Talán el kellett volna indulnom, megkeresni az előbbi zaj forrását, de semmi kedvem sem volt hozzá. Keresse a fene!
- Van itt valaki? Nincs? Akkor jó!  - Kiáltottam el magam és ennyivel elintézettnek tartottam az ügyet. Inkább kikaptam a hűtőládában lapuló egyetlen piás üveget a vértasakok közül, majd miután jól visszazártam, már indultam is pohár után kutatni. Hála az égnek, nem kellett messzire mennem, hisz a dohányzó asztalon élből négyet is találtam. Egyiket menten teli is töltöttem, majd elégedett képet vágva öblítettem le kiszáradt torkomat, hogy aztán nagy csattanással az asztalra vágjam a poharam. Unottan kaptam fel ismét a hűtőládát, majd a pincében lévő fagyasztó ládához ballagtam. Pár perc alatt kipakoltam a tartalmát és az üresen maradt ládával nem törődve indultam vissza a nappaliba. Gondoltam iszok még egy, esetleg két pohárkával, ha már felbontottam azt az üveget.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 16, 2013 4:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
♦••••••••♦••••••••♦••••••••♦••••••••♦••••••••
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 

A nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Nappali
» A nappali
» Nappali
» ..Nappali..
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Hoechlin lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •