Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Silas & Elena

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Silas & Elena Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 5:59 pm
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 7:19 pm
Ugrás egy másik oldalra
Kicsit elengedtem a fantáziámat, ha már úgy sem számít bele a valós játéktérbe remélem tetszik az ötlet :torony: 

*szituáció* Silas bezárja hasonmását a vasládikába és bedobja a tóba, mint a sorozatban. Ennek Elena éppen a szemtanúja volt.

Elena & Silas
Elégedetten porolgattam a tenyeremet miután a vízbe hajítottam a hasonmásomat. Még nem tudom mik a terveim a továbbiakra, de folytatni fogom a tervemet, amik majd szépen segítenek megvalósítani az igazi céljaimat. Vettem egy mély levegőt. Az éjszaka hidegében láttam a saját leheletemet. Pont olyan rideg, mint én. Elégedetten fordultam az autó fele, hogy távozzak, amikor mocorgást hallok meg. - Ki van ott? - pillantottam körbe idegesen.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Silas & Elena Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Aug. 25, 2013 9:46 pm
Ugrás egy másik oldalra
Nagyon kreatív volt ez a szituáció, nagyon tetszik! Wink

Egyelőre semmi hibát nem ítélek meg. Mivel jelenleg már tag vagy, és jó ideje játszol, valószínűleg kicsit belemerülve már a játékba lesznek észrevételeim. Wink

____________________________________________


 Magam sem tudom, hogyan keveredtem ide. Azt sem, hogy miért tűnt olyan jó ötletnek az, hogy kövessem Stefant, ahogyan eltünteti Silast. Talán csak ezzel próbáltam meggyőzni magam, hogy Stefan nem csinál ostobaságot azok után, hogy én Damont választottam, és nem őt. Tudtam, hogy fáj a szíve. De minketten tudhattuk már, sőt... érezhettük is jó ideje, hogy a szerelmünk nem olyan, mint régen. Az utóbbi időszak pedig egyetlen dologra döbbentett rá. Kötelék ide vagy oda, szerelmes vagyok a bátyjába. Ezért nem hibáztathat... legalábbis remélem, hogy megért engem.
Nagyot nyeltem, és egy kissé távolabb álltam meg, de ahogy egy fa rejtekéből figyeltem az eseményeket, meglepődve pislogtam. Stefan... és vele szemben én?! Katherine? Nem... lehetetlen. Katherine nem lehet itt. És ahogy beszélt... egy pillanat múlva pedig nyoma sem volt nekem... Stefan állt... Stefannal szemben... és a szavak... egy árnyékmás... egy hasonmás... a természet létrehozott egy hasonmást Silasnek... mit sem értettem.
Rezzenéstelen arccal figyeltem, ahogyan a "koporsó" a vízbe hull... de nem Silas testével, hanem Stefanével. Arcom verejtékbe borult, majd nagyot nyeltem, és testemet végigrázta valami kellemetlen hidegség... és fájdalom. Stefan... a víz alatt?
Ekkor a másik Stefan tekintete arra irányult, amerre én rejtőztem. Nem bírtam ki, muszáj volt kisétálnom.
- Mi folyik itt...?! Mi... Stefan... - motyogtam zaklatottan, a folyó felé figyelve, majd hirtelen fisszakaptam a tekintetemet a férfi felé. - Ki vagy te?
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Silas & Elena

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Silas
» Adam & Elena
» Nicole & Elena
» Mirek & Elena
» Silas szentélye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Egyéb-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •