Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 1:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

-Hogy miért kaptad? Azért, mert újra itt hagytál, egyedül, miközben te Katievel voltál. Ilyen egyszerű.- mosolyogtam. Mikor Clau a családjáról kezdett neki beszélni, odaszóltam neki: -Claudia, ez nem lesz jó ötlet.- Mikor Nash megindult felé, ugrásra készen Clau mögé álltam. Kezdtem rájönni, hogy azért csinálja ezt, hogy kicsalogassa Nashből az érzéseit. -Clau, azt hiszem, ezzel nem érsz el semmit.- suttogtam. Sóhajtottam egy nagyot, majd én is Clau nyaka köré fontam az ujjaimat. -Ne mozdulj!- utasítottam. Lassan elkezdtem Nash ujjait lefejteni róla. Mikor végre sikerült, finoman eltoltam Clau mellől. Két tenyeremmel közrefogtam az arcát. -Nash, figyelj rám! Gondold végig logikusan. Megéri ez neked? Megéri a rossz oldalra állni? Én nem szólok bele, hiszen ez a te döntésed, de gondolj bele. Eddig akárhány családtagoddal találkoztál, akiről én is tudok, az ellökött maga mellől. Te viszont, azokkal teszed ugyanezt, akik szeretnek téged, és megbecsülnek. Nézz rá Jinre. Megérte? Megért azért kinyírni egy ártatlan lányt, mert olyan a helyzet amilyen?- Közelebb hajoltam hozzá, és egy gyengéd csókot leheltem ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 1:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Egész testemben remegtem, amikor Nash dühösen elkezdett közeledni felém és erősen megmarkolta a nyakam. Féltem tőle, de mikor mérgesen elkezdett magyarázni láttam valamit a szemében most először mióta belépett ezen az ajtón. Folytak a könnyei, csillogott a szeme és dühös volt, tehát valamit érzett. Talán a halálomba kerül, hogy helyre tegyem az eszét, de végülis már mindegy. Nem tudok kihátrálni belőle, hiszen már megcsináltam a bajt. És mégsem bánom. Nem bánom, hogy szorító karjától függ az életem, mert látok érzelmet az arcán. Látom a reményt.
Jó ötletek tűnt továbbhergelni és olyanokat vágni a fejéhez, amiket régen a szívére vett volna, de akkor legalább tisztában volt velük.
- Jaj hagyd már ezt a dumát, mintha a Petrovák bármiben jobbak lennének másoktól. - nyöszörögtem halkan, de mérgesen, mert annyira szorította a nyakam, hogy alig jött ki hang a torkomon, de úgyis ő meghallja. - Fontosnak tartod a családot? Akkor miért gyilkoltad meg a fogadott lányod? Vagy neked csak az fér bele a család fogalmába, akit Petrovának hívnak? - kérdeztem dühben forrva. A nyomorult családja, ahova annyira tartozni szeretne nem törődik vele és valószínűleg egymással sem. Nem tartoznak össze sehogy. Csak a nevük ugyanaz. Hát ilyen családba akar ő bekerülni? Nevetséges... - Azt akarom, hogy önmagad legyél és helyesen értelmezd a család fogalmát, mert lehet, hogy az én nevem nem Petrova, csak egy kis szedett-vedett, senki Miller vagyok, de gondold végig melyik családtagodra számíthatsz jobban. - nyögtem és a kezem a nyakamat szorító tenyerére helyeztem. Már alig bírtam elviselni. - Most engem ölsz meg? - folytattam suttogva. - Van értelme jónak lenned, mert a rossz oldalon... nem vár senki. - motyogtam és tudtam, hogy ezzel vagy végképp felhúzom és itt és most kitépi a szívem, vagy valami jobb hatást érek el.
- Mi? - lélegzetem elakadt, szívverésem kihagyott, majd elkezdtem zihálni, de így is kevés levegőhöz jutottam szorítása miatt. - Miért? Hogyan? - egy újabb könnycsepp gördült le az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 12:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

♡I can feel your heartbeat
So long ago in another life
So long ago Another life I can feel your heart beat It's not a dream Remember us I can see it in your eyes We'll find our place in time A place in time beyond the sun We'll find our place in time A place in time to call our own A place in time to call our own A place in time

Végig vigyorgok míg Selena beszél. -  Üdv a klubban.  - megvonom a válam, mikor azt említi ő is kikapcsolta magát. Aztán egy hatalmas pofon repül az arcomra és én kissé meghátrálok. Ha sima vámpír lettem volna, akkor biztos repülök egy két métert. Az arcom helyén hatalmas piros folt kezd kialakulni és iszonyatosan fáj. Kérdőn nézek rá. -  Ezt most miért?  - pislogok, mint hal a vízben. Aztán Claudia síró hangja fele fordulok és egyből nekem jön. Arra amit mond a szememben valami megremeg és csillogni kezd. Mérges vagyok. Dühös, de nem rájuk, hanem magamra. -  Fogd be!  - üvöltöm bosszúsan és a nyakáért nyúlnék, de akkora pofon landol újra az arcomon amitől most már tényleg hátraesem. Meglepetten nézek fel rá riadt tekintettel. -  Claudia...  - suttogom felé. Kínos a csend. Körbepillantok.... mérges tekintetek fogadnak. - Rohadjatok meg!   - visítom és duzzogva harapok az alsó ajkamba, hogy megakadályozzam a feltörekvő sírást. A szememből csak úgy patakzik a könny, de meg se érzem. -  Ezt megkeserülitek....  - ugrom talpra és Claudia felé kezdek sétálni, hiszen Selena nehezebb falat lenne, vele nem kezdek ki most. -  Hogy merészelsz egy Petrovát megütni, te kis...  - hiába hátrál elkapom a nyakát. -  Miért? Miért kínzol??? Tudod, hogy a családom a gyengém... miért teszed ezt velem??????  - a hangszínem egyre csak emelkedik. A végén már üvöltök. Érzem, hogy újra rám zúdulnak az érzelmek... próbálom elfojtani őket, de jönnek és ettől csak még agresszívabb leszek. -  Mit akarsz mit tegyek??? Milyen legyek???? Van értelme egyáltalán jófiúnak lenni??? A válasz az, hogy NINCS!  - üvöltöm. Aztán nyelek egyet és megállok. A kezem erősen markolja a nyakát és remeg. -  Tudod te, hogy pár napja meghaltam???  - elmosolyodva félrenézek. Persze erről senki nem tud. Meg arról sem, hogy miken mentem keresztül az elmúlt pár napban. Senki nem tud Danaról, meg a lányomról, Emmáról...
 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 12:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Először megszólalni sem tudtam, megmozdulni meg pláne nem. Nem tudtam elképzelni, hogy mi játszódik le ilyenkor Nashben. De volt egy tippem: Semmi. Érzéketlen, semmit nem érzett, mikor megölte a fogadott lányát, akit már nagyon sok ideje ismert, akinek ő volt a legfontosabb a világon.
Jin holtteste mozdulatlanul feküdt a padlón. Tudtam, hogy soha többé nem fog felkelni, nem fogja rám csapni a szobája ajtaját mogorván, de nem is fog többé őszintén, kislányos bájjal megnyílni előttem. Lábaim megremegtek és összecsuklottak. Könnyeim hosszú csíkokat húzva az arcomon folytak megállíthatatlanul. Jin mellett térdeltem, az arcom a tenyerembe rejtettem és próbáltam visszanyerni az erőmet, túltenni magam rajta, hogy a testvérem, a szemem láttára gyilkolt meg egy ártatlan lányt.
Felnéztem rá és nem láttam megbánást vagy szomorúságot az arcán, de még sajnálatot sem. Tökéletesen érzéketlen volt. Selena adott neki egy hatalmas pofont és ettől én is ihletet kaptam. Mit is ígértem még pár nappal ezelőtt Jinnek? Azt hogy tőlem is megkapja a magáét. Megígértem, hogy helyre teszem az agyát, hogy nem hagyom elkallódni és megígértem, hogy nevelő apja újra olyan lesz, mint régen.
- Most biztosan büszke vagy magadra, igaz? - nyugodtan próbáltam beszélni hozzá, de a hangom itt is, ott is elcsuklott. - Olyan lettél, mint a családod, akik eldobtak maguktól. Ezúttal befogadtak nem? Biztosan felnéznek rád így... egy szörnyetegként. - nehéz volt kimondanom az utolsó szót, hiszen ezzel bevallottam magamnak is, hogy mi vállt belőle. Vissza akarom kapni az életvidám testvéremet! Ennyire utál engem a sors? Így ki akar tolni velem valaki? Mit tettem hogy ezt érdemlem? Még csak most kaptam egy személyt, aki szeret, erre el is venné tőlem? Szipogva közeledtem felé és olyan erővel, amivel még sosem arcon vágtam. Hátráltam néhány lépést, mert hiába bátorodtam fel az előbb, bennem van a félelem, hogy Jin sorsára jutok. Régebben biztos voltam benne, hogy nem bántana, de most úgy érzem magam, mint ismertségünk elején. Egy törékeny, naiv embernek, aki akármelyik pillanatban meghalhat ennek a vámpírnak a keze alatt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 11:37 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Nem sokkal azután, hogy megírtam az sms-t Kolnak, mozgást érzékeltem az előtér felől. Biztosan Clau és Jin értek haza.-gondoltam. Vámpírsebességemet kihasználva gyorsan lerobogtam a pólómért a garázsba, és vissza. Feltűnt, hogy a kocsik száma megnőtt kettővel, úgyhogy valaki más is van itt, nem csak a lányok.
-Nash?!- kérdeztem meglepődve, miközben megálltam Mike mellett. Vajon mi késztette arra, hogy otthagyja Vegast? Ezt majd inkább később megtudakolom. Éppen készültem odamenni hozzá egy jó kis kioktató beszéddel, de Clau megelőzött. Szerencsére. Ami ezután következett, azon meglepődtem, de elég rendesen. Mikor tudatosult bennem, hogy Nash tényleg kinyírta Jin-t, amolyan "ennek tényleg enyire elment az esze?" pillantással néztem Mikera, aztán vissza Nashre.
-Hát meg se öleled a te drága Nashed?- fennakadt a szemem. -Ó, dehogynem!- indultam el felé, "ne is álmodj róla" arckifejezéssel. -És még ajándékot is kapsz mellé, bár nem hiszem, hogy kellőképpen ki tudná fejezni azt, amit érzek. Érzek? Mit beszélek, hiszen ugyanolyan érzéketlen dög lettem, mint te, ugyanakkor mégsem nyírok ki ok nélkül senkit.- utaltam a végén Jinre. Megálltam előtte, alig hagyva helyet kettőnk között, és a következő pillanatban jobb tenyrem hatalmasat csattant az arcán. Pár lépést hátráltam, majd karbatett kézzel vártam mindenki reakcióját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 10:22 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ahogy leparkoltunk éreztem, hogy nincs itt rendben valami. Egy másik vadítóan drága kocsi került a garázsba. Én csak bámultam tátott szájjal, amikor Claudia kiparancsolt a kocsiból és sietősen a bejárathoz rohantunk. Ennek nem lesz jó vége, érzem! Berontunk a házba és Nash állt az előcsarnokban. Selena és Mike pedig ugyancsak meglepett arccal közeledett a ház másik feléből. - Nash! - mondom meglepetten, majd beállok Claudia mellé. A lányból máris kitört a felháborodás, méghozzá elég jogosan. Rá se ismerek a férfira, aki előttünk áll. Olyan rideg... annyira nincs benne az.... a melegség... Ez nem Nash! Egyértelműen nem ő áll előttünk! Miért változott meg ennyire? Gúnyos mosolyára undorodva tekintek vissza, aztán meghallom a nevemet, amint kimondja. A nyakamra tapad a keze és pedig remegve nézek fel rá. - Nass... - kezdenék bele, mert értetlen vagyok és nem értem mit akar, de akkor PUFF! és elsötétül minden... örökre...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 10:17 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

♡I can feel your heartbeat
So long ago in another life
So long ago Another life I can feel your heart beat It's not a dream Remember us I can see it in your eyes We'll find our place in time A place in time beyond the sun We'll find our place in time A place in time to call our own A place in time to call our own A place in time

Nem tévedtem. Én kedvesen köszönök... ők meg nekem esnek. Az első felszólalás máris az én drága fogadott húgocskámnak jár. Ügyesen vigyorogva tapsolok azokon amiket mond. -  Ilyen színészi alakítással díjat nyerhetnél drága húgocskám!  - tapsolgatok tovább, majd meglátom, hogy Jin is megérkezik Clau mellé. - Igazad van!   - elgondolkodom. - Itt hagytam Jint szenvedni... Talán...   - odatermek jinhez és megragadom a nyakát. A szemei ijedten keresik az enyémet. -  ...megfoszthatnánk a szenvedésétől.  - mondom és a feje hirtelen elválik a testétől. A vér ránk fröccsen és vámpírfogam előmászik. Még a fogam is összekoccant a mozdulatban. Elengedem és a test bágyadtan a földre hullik. Érzem a rideg csendet, ami ezt követi, majd lerázom a kezemről a kifolyt vért. -  Probléma megoldva!  - vigyorgok és elnevetem magamat, majd leveszem a napszemüvegemet és a pólóm szélébe hajtom. -  Ó! Hogy is feledkezhettem meg az én drága menyasszonyomról Selenáról!  - fordulok vidáman feléje, de érzem a többiek pillantását a hátamon. - Hát meg se öleled a te drága Nashed?   - vigyorgok nagyon.... és kitárom a karomat.
 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 9:58 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Jin haza akart menni a rossz megérzésére hivatkozva. Nem tudom, hogy tényleg amiatt vagy csak azért mondta, mert megunta a velem való vásárlást, de nyugtalannak tűnt. Ezért is próbáltam minél gyorsabban és biztonságosabban vezetni, hogy békés mosolyt lássak az arcon megint és megmutassam, hogy megérzése téves volt, ebben reménykedtem én is. Beálltam a garázsba a luxus autójával és felettébb büszke voltam rá, hogy mindenféle karcolás nélkül megúszta az utat.
Azonban körbenézve a hatalmas garázsba, homlok ráncolva néztem végig egy új autón. Ha vámpírmemóriám nem csal, ez eddig nem volt itt. Vendégünk van? Jinnek mégis bejött a megérzése? Talán... Nash az?
Intettem Jinnek, hogy induljunk felfelé és közben hallgatózni kezdtem, de nem hallottam beszédet, csak zörgést, határozott lépteket és nyugodt, egyenletes levegővételt. A szám is tátva maradt, amikor beléptünk a bejárati ajtón. Az előcsarnok közepén ott állt Nash és hirtelen annyira megörültem neki, hogy Selenát és a goromba komornyikot meg sem láttam. Mosoly terült szét az arcomon, de rögtön lehervadt, amikor fogadott testvérem kinyitotta a száját, amin nem éppen a megfelelő szó szaladt ki.
- Üdv? - kérdeztem vissza mérgesen. - Üdv? Eltűnsz hetekre és csak annyit mondasz, hogy üdv? - a hangom hitetlenkedve szólt fel kicsit hangosabban a normál hangerőmnél. A düh elkezdett eluralkodni rajtam. Szúrós szemekkel vizslattam Nasht.  - Mi van veled? Itt hagytad a lányod egy rakás vámpír mellett, a menyasszonyod kétségek között és én... - nem tudtam befejezni a mondatot. Pedig már rég elterveztem mit fogok a fejéhez vágni és most mikor itt van előttem, képtelen vagyok fékezni a dühömet. Ott termettem mellette és kicsit erősebben a kelleténél megszorítottam a kezét. Mindegy, neki úgy sem fáj. - Egy szónál többet nem érdemlek? Üdv? Csak ennyi a mondandód? - a hangom halkult, vékonyodott és nem beszéltem tovább, mert tudtam, hogy még egy szó és vagy elcsuklik a hangom, vagy elbőgöm magam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 9:31 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

♡I can feel your heartbeat
So long ago in another life
So long ago Another life I can feel your heart beat It's not a dream Remember us I can see it in your eyes We'll find our place in time A place in time beyond the sun We'll find our place in time A place in time to call our own A place in time to call our own A place in time

Megpörgettem az ujjamon a kocsikulcsot, amikor kiszálltam újdonsült autómból. Nagyszerű érzés újra itthon lenni. Bár nem is tudom, miért hívom így, hiszen még csak egyszer jártam itt. Tulajdonképpen nem is értem mit keresek itt. Talán a szerelem hozott vissza, amit próbálok elfojtani magamban? Vagy talán Jin iránti aggodalmam? Ó nem! Én most a rossz fiú vagyok. Semmi sem érdekel. Talán a későbbiekben ha visszajönnek az érzelmeim, akkor fájni fognak ezek a gondolatok, tetteim... de most egyáltalán nem érdekel. Most tombolni akarok. Bedöcögök a bejáraton és az előcsarnokban várom a szívélyes fogadtatásomat. Meglátom, ahogy Mike már jön is, de hirtelen egy hangot... kettőt... hallok a hátam mögül. Megfordulok és Claudiát, na meg drága nem édesgyermekemet Jint pillantom meg. Elmosolyodom. - Üdv!  - intek feléjük, de aztán Selena hív a másik irányból. Valamiért úgy érzem mindenki mérgesen tekint rám, kivéve persze Mikot.
 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 12, 2013 8:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Nagy baj nem történt és nem is történhetett volna, hiszen a ház egész személyzete vámpír, mint az kiderült. Kár volt visszatartanom a lélegzetem, akkor talán észrevettem volna, hogy nem ember.De kitudja, csak a vér illatát éreztem.
Mr. Shelby a komornyik alaposan végignézett bennünket, aztán gorombán leszólta Jin öltözékét. Ezután elég csúnyán néztem rá. Bay tényleg nem öltözködik a jelenlegi divat szerint és eléggé harsány és feltűnő ízlése van, attól még senkinek nincs joga leszólni, főleg nem a személyzetnek.
Mr. Shelby igazi komornyikhoz híven öltönyt viselt és szép, formás arcát szigorú, komoly fintorba kényszerítette. Arcát szőke, rövid haj keretezte és közepén ott virított zöldeskék írisze, amiben viszont megjelentek a valódi érzések. Tele volt sejtelmességgel, rejtéllyel, tapasztalattal.
- Sajnálom. - motyogtam szégyenlősen az egyik alkalmazott felé, akinek csupa véletlenségből behúztam egyet.
- Claudia Miller vagyok. - nagyon úgy tűnt, hogy a komornyik már ismert minket, de udvariasság és a biztosság kedvéért bemutatkoztam neki.
Egy ideig haboztam, mikor a komornyik elindult a konyha felé, de aztán úgy gondoltam bunkósság lenne, ha nem követnénk, így Jinnek intettem a fejemmel, hogy jöjjön utánam és elindultam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 12, 2013 4:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
A házhoz új jövevények érkeztek, akiket az ablakból kémleltem. A kínai lány biztosan Jin Bay. A nevén mindig elnevetem magamat, persze csak így titkon. Hogy lehet valakinek ennyire furcsán vicces neve? Aztán ott van mellette az a kis barna hölgyemény. Ő biztosan Claudia lesz. Claudia Miller. Az ő neve sem különb. Mintha valami kis drogériáról nevezték volna el. Amikor megérkeznek egy inas nyit be az ajtómon, hogy ideje indulnom fogadni őket. Lesietek lassú tempóban a lépcsőn és eléjük állok. A két szolgáló férfinak intek, hogy vegyék el a bőröndöt. Komor arccal bámulok magam elé, ahogy egy komornyikhoz illik. - Mr.Shelby... - mutatkozom be. A barátaimnak csak Mike, de ezt már nem tettem hozzá. A szemem végigmérték a két idegent, akikről csak Nash barátom adott néhány információt. Bay egészen csinos. A hosszú fekete ázsiai haja egyenesen lenyűgözött. De alapjában véve semmi különöset nem váltott ki belőlem. Ha nem az inasa lennék már rég megszidtam volna a viselt ruhadarabja miatt. De hát én nem az inas, hanem a komornyik vagyok! - Az öltözéke enyhén szólva nem megfelelő! Kérem váltson enyhén utcaképes darabra, ha kérhetném. - nézek dorgálóan Bay felé. Aztán Claudiára tévedt a tekintetem. A szám is tátva maradt volna, ha megengedhetném magamnak. Gyönyörű volt! A haja elbűvölő és az arca is rendben volt. Le akartam vedleni gyorsan a komornyik arcomat és játékosan nyújtottam a kezemet feléje, hogy bemutatkozhassam Mikként neki, de ekkor a dolgok felgyorsulnak és megtörtént a baj. Gyorsan az öltönyös szolgáló mellé teremtem és megkérdeztem, hogy rendben van e. Miután meggyőződtem róla, hogy semmi baja elküldtem a gyengélkedőbe. Túlságosan nem akartam leragadni ennél az esetnél, hiszen itt minden alkalmazott vámpír. - A vacsora tálalva. - mondom és  előre menvén mutatom az utat a konyhába.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 11, 2013 8:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Amikor beléptünk az ajtón egyből egy rakás ember fogadott, akik egyenruhájukról ítélve biztosan a személyzet lehetett. Az én lakásomba, Nash csak egyet alkalmazott, de itt volt vagy öt is. Úgy tűnik sosem tűnik túl soknak neki a fényűzésből és a csillogásból.
Közben annyira elnézegettem a berendezést, a magas, hosszú lépcsőket és a tökéletes harmóniában lévő színeket kaotikusan tökéletes elrendezésben, hogy észre sem vettem, ahogy Jin csomagja kicsusszan a kezem közül. Szinte reflexszerűen, oda sem nézve nyúltam utána és kezem váratlanul egy puha, törékeny dologba ért. Az a dolog pedig egy ember volt, a személyzet egyik serény, kedvesen mosolygó tagja, akinek ösztönös mozdulatom következtében elkezdett vérezni a szája. Nem is érzékeltem, hogy ekkorát ütöttem volna, én csak nyúltam a bőrönd után, amit váratlanul vettek ki a kezemből, de úgy tűnik túl erős vámpír mozdulataimnak még nem vagyok ura.
A vér lefolyt a férfi telt ajkain és végigfutott az állán, beszennyezve a fehér ingét. A tanácstalan Jinre egy ijedt, kínlódó pillantást vetettem és reméltem hamar rájön ő is, hogy mi a helyzet, mert kezdtem érezni az égő érzést a torkomba. Nem régen vadásztam, tehát bíztam benne, hogy nagy baj nem lehet, de az arcom mégis kezdett elváltozni és olyan érzésem volt, mintha égő piszkavasat dugtak volna le a torkomba. Zihálva kezdtem el venni a levegőt, majd rájöttem, hogy ez rossz ötlet és inkább hanyagoltam a levegővételt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 11, 2013 8:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
(Felhajtó)

Örültem Claudia szavainak de igazából nem tudott megnyugtatni. Nagyon nem tetszett az amiben részt vehettem egy órája abban a ribanc Pierce lakásban. Az előcsarnokban egy kedves komornyik fogadott minket. A két oldalon két fiatal helyes inas, akik egy intésére elvették a cuccokat és elvitték őket valahova. Előttünk két hatalmas lépcső indult meg az első emeletre. Oldalra két ajtónyílás valamerre a semmibe. - Ehm... Csókolom...- hebegem. Nash elfelejtette mondani, hogy személyzetünk is lesz. A háttérben néha elmászkált pár szobalány is. Kicsit lesokkolt ez a hirtelen dolog. Tanácstalanul néztem Claudia felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 11, 2013 6:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
****
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

Előcsarnok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Előcsarnok
» Előcsarnok
» Előcsarnok
» Előcsarnok
» Előcsarnok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Cranford birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •