Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 23, 2014 12:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next


Selena & Nash

► THE BIG BAD VAMPIRE


Oldalra döntöttem a fejemet, és elmosolyodtam. - Nos, azt nem ígérhetem, meg, hogy többször nem csinálok ilyet, ugyanis én rendkívül jól szórakoztam. Hát, ha nem akarsz menni, akkor muszáj kitalálnunk valami elfoglaltságot, mert most nincs kedvem itthon ülni, vagy legalábbis egy helyben gubbasztani. - Mögé sétáltam, és lábujjhegyre állva államat a vállára fektettem, és apró puszikat nyomtam a nyakára.   - A bemutatásra egy kicsit még várnod kell, ugyanis Ariadne épp nincs itthon. A barátaival elutaztak valame... Nash, jól vagy? Ha ez most bosszú az előbbiért, akkor ez nem jó vicc! Mondj már valamit!-

SZÓSZÁM ZENE Hát ez még az előzőnél is rosszabb... :/ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 19, 2014 5:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nash & Selena
Egy pillanatig megrémülve bámultam rá. - Ugye csak ugratsz? -kérdeztem vissza. De aztán felnevetett, én pedig megkönnyebbültem. - Kérlek, ezt ne csináld többet. -néztem rá mérgesen. - Nekem már nincs is kedvem menni. -vontam vállat. - Olyan régen voltunk egy kicsit kettesben. -kalandoztam el. - Nincs kedved inkább... egy filmet megnézni esetleg? Vagy bármi amihez kedved van? -kérdeztem hátha megadja magát. Nem volt kedvem elmenni abba a buliba. - Esetleg bemutathatnál a lányodnak... Rég találkoztunk vele. -vagyis még sohasem, ha jobban belegondolok. Az arcomról egyből lekúszott a mosoly. Eszembe jutott Jin... Meghalt... Én öltem meg... Itt a bejáratnál. Beleborzongtam az emlékbe. Idegesen beletúrtam a hajamba. A padlót bámultam, amin nemrégiben még Bay vére álldogált. Amit az érzéseim kikapcsolása okozott. Rosszul vagyok magamtól. Igazából fogalmam sincs hogyan nyertem vissza az érzéseimet újból. Fogalmam sincs hol voltam az elmúlt pár hónapban. Szédülni kezdtem és úgy éreztem le kell ülnöm.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 10, 2014 3:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next


Selena & Nash

► THE BIG BAD VAMPIRE

Mióta Nash újra itt van velem, megszűnt bennem az ürességérzet. Minden szép, minden jó, ugyanakkor semmi semmi sem a régi, bár ennek egyrészt örülök. A múlt történéseit legszívesebben egy az egyen elfelejteném, de sajnos ez nem olyan egyszerű.
Miután felöltöztem, szélsebesen lerohantam a lépcsőn, mert már eléggé késésben voltunk.
- Néha elgondolkozok azon, hogy jól jártunk-e azzal, hogy anno találkoztunk abban a parkban... - Úgy tettem, mintha tényleg komolyan gondolnám, persze csak hecceltem őt. Elkerekedett szemekkel nézett rám, én pedig felnevettem.
- Jól van, na. Tudod, hogy csak viccelek! Na de inkább induljunk, mert ilyen tempóban sosem érünk oda! -

SZÓSZÁM ZENE hát ez szörnyű lett... :/ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 08, 2014 8:45 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nash & Selena
Annyira boldog voltam, hogy Selena újra itt van velem. Akármennyi időre is tűntem el, akármit is csináltak velem. Boldog vagyok. Van egy saját családom. Ketten. Együtt. Örökkön örökké. Átkaroltam a derekát és rámosolyogtam kedvesen. - Kész vagy? Indulhatunk? Hát nem nosztalgikus? Mi is egy ilyen bulin jöttünk össze. -mondtam vigyorogva. Visszaemlékezve arra az estére, elég sok minden történt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 8:25 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

♡Look Pretty, Play Dirty
Never chase em, replace em.
Be a girl with a mind,a bitch with an attitude,and a lady with class.Goodgirls go to heaven,bad girls make youfeel like you're in heaven.Trust getsyou killed,lovegets you hurt and being real gets you hated.Don't chase anything but drinks & dreams. I'M A BITCH!

Jól esett újra látni Katiet... de ahogy válaszolni tudtam már el is viharzott... - Héj Katie....- futottam utána a kertbe... 

-->Kert
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 11, 2013 8:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nikola semmit sem változott.. Olyan mint egy kedves öregasszony, aki igazából csak megjátssza magát. Bár öregnek nem tűnik. Megforgatom a szemeimet, majd felsóhajtok.
-Mi történt veled, amióta nem találkoztunk? Gondolom nem nagyon mozdultál ki Bulgáriából.. -keresztbe teszem a kezem, miközben felemelt szemöldökkel, érdeklődve nézek rá.
-Igen, Emma szervezi/szervezte az esküvőt. -mutogatok a kezemmel, miközben észre sem veszem, hogy Emily eltűnik mellőlem. -Hogyne ismerném. Volt "szerencsém" összefutni vele Vegasban. -kisebb undor ül ki a képemre. -Bár még nem volt szerencsém említeni, és mivel neked sem tűnt fel, mert..khmm..hogy is mondjam.. Szűk látókörű vagy, én is a családhoz tartozom. -közelebb hajolok hozzá, majd elmosolyodom. Következő megszólalásánál csak cuppogok egyet.
-Hahóó?! -meglengetem előtte a karomat. -Nem vetted, hogy Emily Emma gyereke? -meg akarom fogni Emilyt, de a kezem a levegőben landol. Hirtelen pördülök meg, a szememmel keresve őt. Meg is látom. Annak a tetvedéknek a kezében van. A-a, ehhez semmi joga nincs. Visszafordulok Nikolához, hogy gyorsan tudjak válaszolni a kérdésre.
-Fogalmam sincs, hogy miről beszélsz. -megrökönyödött képet vágtam. -Sohasem kerestem anyámat, talán egyszer említettem, hogy nem az igazi szüleim neveltek fel. -vállat rántok. -Bár, így a kérdésedre válaszolva, megtalált az magától. Akkora ribanc mint én/mi... -ezt a végén már csak olyasféle bóknak szántam..
-Most, pedig, ha megbocsátanál egy percre, vissza kell szerezzek valamit. -kacsintok, majd szimplán sarkon fordulok, és Nash után iramodok a kertbe elviharozva az éppen leérkező habosbabos koszorúslányruhában álló barna akármilyen csaj mellett, majd Emma mellett is, akinek megragadom a karját, és magammal húzom...

[Folyt.: Kert]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 11, 2013 8:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Újabb vendégek jöttek. Mi van ma itt? Vagy mindig ilyen átjáróként működik a ház?! NA de pap nem hiszem, hogy ideérkezett volna és mivel senki nem szólalt meg, majdnem mondtam, hogy igen, téves házszám, de egy szőke energiabomba finoman betipegett az ajtón és elkezdett szervezkedni. Mindenkihez volt egy-két szava és szervezkedett itt ott, mindenkit elküldött a helyére. Esküvő lesz? Két óra múlva? Döbbenetemben megszólalni sem tudtam. Ez így megy itt? Most halt meg alig egy órája a vőlegény egyik hozzátartozója, méghozzá nem is akárhogy, Nash pedig elég hosszú kihagyás után érkezett vissza a menyasszonyához az esküvő előtt és már hozzá sem teszem a tényt, hogy az a Katie is megérkezett, akivel Nash együtt elutazott Vegasba. Komolyan ez a legalkalmasabb helyzet egy esküvőhöz... De ezek Petrovák, én nem érthetem.
Egy kicsit kellemetlenül is éreztem magam. Mintha nem tartoznék ide, nincs meg a helyem a sok magabiztos Petrova és ősvámpír között. Ránéztem Nashre, hogy meggyőződjem róla, hogy nem akarja már kinyírni magát és követve a kis pattogó szervező utasításait felcuccoltam Selenával az emeletre felvenni a ruhánkat. A szervező csajszi kicsit konkrétabban is fogalmazhatott volna, mert ebben a házban annyi szoba van, mint égen a csillag, de szerencsére Selena tudta merre kell menni. Beépített navigáció rendszere van, ami az ismeretlen jeleket is fogja? Nekem is kell!
Hallgatag voltam, egy cseppet sem volt esküvői hangulatom. Még dúlt bennem a gyász és lejátszódtak bennem az ezelőtt történtek. Még midig éreztem a helyet, ahol Nash szorította a nyakamat... Szép kis üdvözlés.
- Gyönyörűek a ruhák. - motyogtam Selenának, amikor felértünk, de a hangomból nem sütött a ruhák iránti általános lelkesedésem, pedig tényleg szépek.
Felvettem a sajátom. Az egy térd fölé érő sötét rózsaszín ruha volt. Pont a méretem. A hajam begöndörítettem hozzá és kontyba fogtam, majd egy leheletnyi sminket kentem az arcomra, aztán visszasétáltam az előcsarnokba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 11, 2013 8:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

♡Look Pretty, Play Dirty
Never chase em, replace em.
Be a girl with a mind,a bitch with an attitude,and a lady with class.Goodgirls go to heaven,bad girls make youfeel like you're in heaven.Trust getsyou killed,lovegets you hurt and being real gets you hated.Don't chase anything but drinks & dreams. I'M A BITCH!

-..köszönöm drága unokaöcsém... - mondom kissé nyers meglepettséggel. - Emma! - határozottan most meglepődtem. - Hát te....ti itt? - pontosítottam, mikor megpillantottam Katiet is. - Ó szívecském... Ti is ismeritek Nash unokaöcsémet? - kérdezem meglepetten... - Ó értem. - ennyit bírtam kinyögni a gyerekes témára. - Felcsináltak Katie szívem? - kérdezem angolos meglepődéssel, hogy még a kezem is a magasba emelkedik. - Ó ez kissé hangos volt.. sajnálom..- mondom majd a vállára teszem a kezemet. - Mondd csak... sikerült végre megtalálnod a mamádat? - érdeklődtem...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 11, 2013 8:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

♡I can feel your heartbeat
So long ago in another life
So long ago Another life I can feel your heart beat It's not a dream Remember us I can see it in your eyes We'll find our place in time A place in time beyond the sun We'll find our place in time A place in time to call our own A place in time to call our own A place in time

Nikola néném nyugtatóan ölelt át, aminek nagyon örültem. Túl kedves hozzám, ahhoz képest, hogy Petrova és csak most ismertem meg. Bár lehet az ő vérét örököltem. Én is ilyen vagyok. Meglepett, hogy Selena és ő ennyire nem "csípik" egymást, de ezzel nem voltam hajlandó foglalkozni. Gyorsan elszaladtam átöltözni és meghallgattam a rögzítőmet is, amin Emma mérges brekegése fogadott. Remek! Fura érzés újra érezni, de most nem foglalkozhatok azokkal a hibákkal amit elkövettem érzéketlen időszakom alatt. Most házasodni fogok, ezzel kell foglalkoznom és hogy Selenát boldoggá tegyem. Majd utána jöhetnek a problémák. Visszajöttem Mike is kész volt már. Nikola néni is gyönyörűen festett tipikus Petrovásan kinyalva. - Gyönyörű vagy Nikola néni! - lepődöm meg. Aztán megpillantom Emmát és Katiet. A szőkeség szorgosan elküldte a többieket a dolgukra és már nagy intézkedésbe kezdett... Aztán Katie csipkelődését kellett hallgatnom...- Igen nagyszerű ing... - pislogok... Kezd kiöregedni a gúnyolódásból... A kis Emily odajött hozzám én pedig a karomba kaptam. - Nagypapa szívesen táncol ezzel a drága Tündér Királykisasszonnyal a fogadáson! - pördülök egyet vele. Fura volt hallani hogy végre valaki családtagként viselkedik velem és szeret. Akármilyen gonosz is az anyja, gondoskodni fogok róla, hogy Emily érezze... Petrovának lenni nem bűn és nem kell ragaszkodni a nevedhez és a vele járóakhoz... Kár hogy nekem ezt időbe telt megtanulnom. - Üdvözlöm Carter Tiszteletes Atya... - hajtok fejet nem hívő létemre, majd kiszáguldok Emilyvel a kertbe és ott várakozok idegesen az oltár előtt... amíg a vendégeket várjuk addig a kislánnyal elegyedek szóba...
 

--->kert
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 11, 2013 7:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Hamar megérkeztünk Nash bácsiék birtokára. Hatalmas volt, meg minden egyéb, de amint látom, kezdett minden a feje tetejére állni. Mázli, hogy az "anyám" rendkívül jó szervezőnek bizonyult, hiszen azonnal felpaterolta a menyasszonyt meg a koszorúslányait, hogy öltözzenek végre át, mert lassan itt van az esküvő, és még sehol nem tartanak. Én meg "Katie-vel", Nash bácsival, valami fura kinézetű ürgével, a komornyikkal, meg Nikola nénivel maradtam. Bár azt tekintve, hogy az ő jelenükben még senki nem ismer, ez teljesen elhanyagolható dolog. Anyám felém fordult, és magyarázni kezdett arról, hogy részt veszek a saját nagyapám esküvőjén. Na igen, a saját üknagyapám jobban hangzana, de ha tényleg Emmáé lennék, akkor valóban a nagyapámról lenne szó, és azért imádkoznék, hogy a nagyanyám ne tűnjön fel. Jó... hát jöhet a színészkedés, amiből minden egyes családtagunk remekül vizsgázna.
- Nagypapi! - kiáltottam fel, mintha teli lennék örömmel, majd egy másodperccel később már az ő nyakában is csüngtem, akár egy nagyapjának örülő, boldog kislány. - Ugye majd táncolsz velem a fogadáson? - érdeklődtem. Isten rá a tanúm, hogy ha tényleg örülnék, sem csillogna ennyire a szemem. Na jó, most tényleg örülök. Micsoda paradoxon! Utálom ezt a helyzetet, és örülök is neki. Nash bácsi örül... És ha táncolhatok is vele, hát akkor én is örülni fogok. Ha a családomat kell néznem, akkor talán ő az egyik legnormálisabb közülük. Na meg a bátyám, de ő gyanítom, csak velem viselkedik ilyen elnézően. A jövőmben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 11, 2013 6:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
[Pierce lakás]

A bejáratban Emma a kezembe nyomta Emilyt. Már amúgy is át akartam venni, hiszen nálam lesz este. Befelé menve már rögtön elkezdett intézkedni.
-Remélem ha nagy leszel nem leszel ilyen idegesítően szervezkedős, mint az anyád. -hajolok közelebb Emilyhez, rámosolyogva, miközben már ott vagyunk a többiek mellett. Úristen, máris hányingerem van magamtól. Ismét. A kedvesség kikészít. Számomra olyan, mint a méreg, de el kell viseljem. Az én érdekem.

Mindenki készen van, egyedül Selenáék voltak napi göncben, de őket Emma felpaterolta elkészülni. Megköszörülöm a torkom, hogy egy pillanatra magamra vonjam a figyelmet, majd ördögi mosollyal Nash felé fordulok.
-Csini ing. -kacsintok egyet, majd újra Emilyre nézek. -Látod angyalom milyen jó neked! -bár kedvesen mondom a tekintetem mégis az ellenkezőjét tükrözik. Lebiggyesztem az alsó ajkam. -Részt veszel a saját nagyapád esküvőjén. Mert elviekben Emma Nash lánya, nem?! -megpördülök Nashra nézve. Tudom, hogy ez fájó pont, ezért pont ide döfök. Majd nem is fecsérelve többet a vőlegényre a szót, körülnézek. A komornyikjukra mosolygok. Mmm.. Jól néz ki. Bár nem a szolgákra utazom. Ekkor pillantom meg Nikolát, miközben Emma is hozzá beszél. Egy percre felragyog az amúgy csodálkozással néző arcom. Hirtelen beugranak az emlékek. Talán ő volt az első Petrova, akit megismertem, bár kétlem, hogy ő tudná, hogy én az vagyok, sohasem említettem, nem is kellett. Minek?! Maximum a viselkedésemből rájöhetett. Nem találkoztunk gyakran, de akkor amikor egymásba futottunk képesek voltunk falukat kiirtani. Vagy, ha ezzel nagyot is mondanék, akkor is tömeges mészárlás és vérpartik lettek az összefutások végei. Egyszóval jól elvoltunk. Bár ő nem nagyon mozdult ki Bulgáriából. Maximum csupán csak a környékét járta, én meg ha arra tévedtem Emmával, meglátogattam..
-Drága Nikola! -oldalra biccentem a fejem. -Ezer éve nem láttalak. -gonoszan elmosolyodom, Emmát ismételve.
-Ő itt Emily. Emma lánya. Részleteket ne kérdezz, ő nem mesél,én nem tudok. -hazudok ismét. Annyira nem ismer, hogy tudja, hogy ez már alapjába véve hazugság, hiszen olyan nincs, hogy Emma el nem mondott volna nekem valamit. De végülis ismét elég hihető voltam. Ezt még egy olyan is elhiszi, aki már tényleg ezer éve ismer.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 11, 2013 6:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
[Pierce lakás]

Pár autó már állt a parkolóban. Valószínű a közeli család, meg ilyenek. Egyébként mi is kocsival jöttünk, az enyémmel, bár "felbéreltünk" egy sofőrt, hogy ingyen fuvarozzon minket ezen a napon. Bár...A "feligéztünk" szó az inkább illik a helyzethez. Amint belépünk a birtokra, máris élőben láthatom a terveimet. Gyönyörű. És ez még csak nem is a helyszín, mert kint lesz az esküvő, ez pedig a bejárat, és az előcsarnok. Büszke vagyok magamra. Katie átvette Emilyt, hogy én szabadon tegyek-vegyek még így minden előtt.
Még be sem érkeztünk meglátom, illetve meghallom a papot is. Megfogom a vállát, miközben mögé lépek.
-Igen, jó helyen van. Amint beszéltem a vőlegénnyel a helyére is kísérem. -illedelmesen elmosolyodom, majd elé lépek.
-Selena. -szólok rá tágra nyílt szemekkel. -Sipirc készülni! Ha valamiben segítség kell, csak szólj, hallok mindent. A ruhák a szobában vannak. -biccentek. Szinte mindenki el volt készülve, csak a lányok nem.
-És a koszorúslányok is menjenek vele. -biccentek a ház felé. -Nincs két óra az esküvőig és csak a vőlegény és az inas van kész?! -először felemelem a szemöldököm, majd a homlokomra tapasztom a kezem. -Már azon sem csodálkoznék, ha nem lenne esküvő.. -megforgatom a szememet, magam elé susogva. Hát erre pont nem számítottam, hogy nem készültek még el a koszorúslányok és a menyasszony.  
Ekkor egy ismerős nőt látok meg a többiek között.
-Nikola?! -ráncolom össze a homlokom, teljesen meglepődve.
-Ezer éve nem láttalak! -mosoly kúszik az arcomra. Ő is készen volt már. Hosszú haja fel volt göndörítve, így csak a válláig ért. A ruhája pedig tipikus ő volt. Hosszú, hófehér. Olyan, mint Katie. Direkt fehérben jön, mert az nem illik. Tipikus Petrovák. Halkan felnevetek ezen, majd megigazítok a falon egy díszt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 11, 2013 10:15 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Végre sikeresen megérkeztem a házhoz, ahol a próbát fogjuk tartani. "Besiettem" a házba és egy kedves kis családot pillantottam meg. - Jó napot kívánok! Jó helyen járok? - kérdezem meglepetten.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 10, 2013 5:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Éreztem csak én nem vagyok tisztában a rokonsággal, de úgy gondoltam, hogy talán jobb is. Tatia unokatestvére, Nash nagynénje, egy Petrova... Szuper, de nekem akkor is csak egy idegesítő nőszemély így első benyomásra.
ÉS a második benyomás sem sikeredett túl jóra. Úgy parancsolgatott ott, mintha ő lett volna a ház asszonya, pedig alig két perce érkezett. Van bőr a képén az biztos.
- Nem fogom erőlködni. - motyogtam vissza Selenának és gúnyos mosolyt erőltettem a talpig rószaszínba öltözött, sznob nőre.
- Kol? - kérdeztem értetlenül. Megint csak én nem értek semmit, hát ez nagyszerű.
Legszívesebben gratuláltam volna Selenának, ahogy mosolyogva, a legnagyobb egyszerűséggel Nikola arcába mondta, hogy ő bizony Nash menyasszonya. Már vártam az arckifejezését.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 10, 2013 11:33 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Rettentően idegesített Nikola jelenléte. Főleg amikor elkezdte a nyálas dumáját. Semmit sem változott az évek során. Odamentem Clauhoz. -Kibírtam volna, ha nem jön ide. Inkább ne akard megismerni.- Láttam, hogy Nash és Nikola jól lefoglalják egymást, így végre megnézhettem, hogy ki küldött sms-t pár perccel ezelőtt. Kol. Gondoltam. Úgy saccoltam, hogy sms-t írni már nincs időm, ezért gyorsan tárcsáztam a számát. Hangposta. Remek. -Figyu, Kol, most nem tudok visszaírni, mert minden a feje tetején áll. Ha még egyáltalán lesz esküvő, akkor örülnék, ha te lennél a tanúm. Kíváncsian várom a díszvendéget is. Ha előbb nem, az ott találkozunk. Szeretlek! Szia!- Hirtelen minden szempár rám szegeződött. -Mi van?- Hát persze! A többiek nem tudják, hogy kol már él. Előbb utóbb úgyis megtudták volna. -Hogy én mit keresek itt?- fordultam Nikola felé. -Úgy drága Nikola, hogy az unokaöcséd menyasszonya vagyok.- mosolyogtam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 09, 2013 2:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

♡Look Pretty, Play Dirty
Never chase em, replace em.
Be a girl with a mind,a bitch with an attitude,and a lady with class.Goodgirls go to heaven,bad girls make youfeel like you're in heaven.Trust getsyou killed,lovegets you hurt and being real gets you hated.Don't chase anything but drinks & dreams. I'M A BITCH!

- Örömömre szolgál a találkozás Selena. - mosolygok rá, majd az arcom végre levedli a kedvességet és rámászik az az izgatóan gonosz és csábító tekintetem, amit a Petrova család női tagjai előszeretettel alkalmaznak. Lehúzom a kesztyűt a kezeimről és belépek az ajtón. Ez a ház csak vámpírok lakta így nincs miért behívatnom magamat. - Tatia unokatestvére vagyok... - mondom nyugodtan. - Szólíts csak nagynéninek! - lépek oda hozzá és megölelem Nasht. Közben Selena arcába vigyorgok, mert pont ott áll előttem. Elengedem a fiút és kedvesen megcirógatom az arcát. - Meghalni? Ugyan már! Egy démon! Ne félj... Majd Nikola néni megvéd... Most pedig... ó a komornyik! - intek feléje. Ő pedig máris ott terem mellettem. - A bőröndöm a limuzinomban van, kérem rendezzen be egy szobát... Méghozzá közel az unokaöcséméhez. - rendezkedem, aztán Selena felé fordulok. - Na és te mit keresel itt drágám? - vigyorgok a képébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 09, 2013 2:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

♡I can feel your heartbeat
So long ago in another life
So long ago Another life I can feel your heart beat It's not a dream Remember us I can see it in your eyes We'll find our place in time A place in time beyond the sun We'll find our place in time A place in time to call our own A place in time to call our own A place in time

Csak pislogtam mikor közölte, hogy ő egy Petrova... méghozzá idősebb nálam. Talán az anyám? Felcsillan a szemem... nem őt nem így hívták. Akkor mégis ki a franc. - Idősebb vagy nálam... érzem... Milyen ági Petrova? - sürgetem, mikor Selena felhúz a földről. Csak az előttem áll hölgyet bírtam bámulni. Aztán Selenára nézek kérdőn. Ismered? sugallta a tekintetem a kérdést. Akkor biztosan Tatia idejéből való. Selena! Milyen öreg vagy! Gondolkozom el. Aztán kihúzom magamat. Ez nem változtat semmin. Már a modorából ítélve látszik, hogy Petrova vér folyik az ereiben, bár valami mégis más...Nikola... Milyen egyedi neve van... - Miért nem hagytok meghalni végre? Nem tudok azzal a tudattal élni, hogy megöltem Jint! Főleg, hogy az apja egy teljes vérű démon! Ki fog nyírni! - kezdek kétségbeesetten mutogatni beszédem közben a levegőbe.
 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 08, 2013 4:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Legszívesebben gyerekesen a földhöz vágtam volna magam a történtek miatt. Nash viselkedése kiakasztott. Oké, érthető, hogy nagyon ki van akadva, de azzal nem oldódik meg semmi, ha kétszer egymás után végrehajt egy öngyilkossági merényletet. A sírógörcs a torkomban volt, de próbáltam minél jobban elfojtani, kisebb nagyobb sikerrel. Nem segített a dolgon Mike bunkó megjegyzése, amivel valószínűleg sajátosan, de nyugtatni szerette volna az izgága öngyilkos jelöltet és Jin... nem tudtam nem rágondolni, mert éppen akkor vitték el a testét. Milyen hirtelen történt! Milyen váratlanul ért... Nem is kellett volna idejönnünk. Szép lassan kellett volna befejeznünk a vásárlást, esetleg egy kis apró karambolt is alkothattam volna(nem lett volna nehéz) és a rendőrök ott fogtak volna, amíg le nem tisztáznak mindent. Ha tudtam volna mi fog történni, végtelenségig húztam volna az eseményeket. A kocsit totálkárossá törtem volna, persze csak úgy, hogy Jin ne sérüljön meg. Akkor még minden rendben lett volna. Szomorúan nézek a sarokban heverő bevásárlószatyrokra, az egyforma ruháinkra. Most mit kezdjek velük?! Nélküle egy darabot sem veszek fel. Már kedvem sincs menni erre az egész hülyeségre.
Mindennek tetejébe megjelent egy nő az ajtóban, mintha nem lenne már így is elég nagy gubanc. Először megkönnyebbültem és szinte már örültem neki, mert személyével megakadályozta Nash halálát, de amikor meghallottam, hogy hívják az volt az első gondolatom, hogy "Te jó ég! Még egy Petrova?! Ezek nem is párosodnak, hanem osztódnak!"
Nem tudtam nem előítélettel nézni a nő felé. Ahogy egy igazi angol sznob szokta, betipegett a tűsarkújában, a babarózsaszín, kifogástalan öltözetében és udvariasan köszöntött mindenkit. Lesült az arcáról, hogy szerény személyemet mélyen elítéli már csak a külsőm miatt is, de nem érdekelt. Majd pont egy ilyen nő véleményére fogok adni...
- Helló. - erőltetett mosolyom inkább fintor volt az arcomon, mint kedves gesztus. Remélem senki nem várja el, hogy ilyen körülmények között jó pofizzak ezzel a nővel. Meglepődtem, hogy Selena ismeri őt, de most egyetlen porcikám sem kívánkozott velük foglalkozni. Nash felé fordultam, aki még mindig a földön kuporgott. Megfogtam az egyik karját és felhúzva őt átkaroltam az egyik karommal, eléggé erősen, nehogy megint meginduljon kifelé. A gyűrűsujját néztem. Meg akartam bizonyosodni róla, hogy a gyűrű ott van és ott is marad az ujján. Felnézetem arcára és olyan "Tudom, hogy most fáj, de minden rendben lesz." tekintettel néztem rá. Talán egy halvány mosoly is megjelent az ajkaimon, de ebben nem vagyok biztos. A mosoly most valahogy nem jött össze. Sok mindent el akartam mondani neki. Azt, hogy mennyire hiányzott, hogy most milyen szomorú vagyok, de bennem van a remény, hogy minden rendbe jön és azt is meg akartam ígértetni vele, hogy több ilyen nem lesz, de nehéz volt bármit is mondanom neki, hiszen az előbb még a nyakamat szorította készen arra, hogy megöljön.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 10:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Kicsit hátrahőköltem, mikor Nash rám üvöltött. Bár, ha az ő szempontjából nézzük, meg lehet érteni. Egy erőteljes mozdulattal lökte el magát Miketól, majd a fényvédő gyűrűt eldobva újból a kijárat felé felé indult, és újból nekiütközött valakinek. A gyűrűt ezúttal én vettem fel, és vittem oda hozzá. Leguggoltam hozzá, majd viszahúztam az ujjára a gyűrűt. -Nash, inkább ne próbálkozz, mert úgysem fog sikerülni. A gyűrűt meg legközelebb pillanatragasztóval ragasztom vissza az ujjadra.- Felnéztem, és alaposabban megnéztem a jövevényt. Nagyon ismerős, de nem tudnám eldönteni, honnan. Mikor bemutatkozott, lehervadt az arcomról a mosoly. Felálltam, majd a többiek felé néztem. -Valamelyikőtök szedje fel Nasht, légyszi.- Visszafordultam a vendégünkhöz. -Drága Nikola! Mennyi idő telt el azóta, hogy utoljára láttuk egymást? Mondanám, hogy hiányoztál, de egyáltalán nem, főleg nem most. Bár te nagyon értesz ahhoz, hogy mindig akkor jelenj meg, amikor nem kéne. Jut eszembe, mit is keresel te itt?-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 9:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

♡Look Pretty, Play Dirty
Never chase em, replace em.
Be a girl with a mind,a bitch with an attitude,and a lady with class.Goodgirls go to heaven,bad girls make youfeel like you're in heaven.Trust getsyou killed,lovegets you hurt and being real gets you hated.Don't chase anything but drinks & dreams. I'M A BITCH!

Csodálattal néztem a házat, amikor a sofőröm kinyitotta nekem a kis limuzinnak álcázott Mercedesem ajtaját és kisegített a kocsiból. A kesztyűmön kicsit igazgattam, hiszen meggyűrődött a kezemen a hosszú út során. Egészen pontosan 14 órát utaztam Bulgáriából. A hírek ide vezettek. Bár kétlem, hogy Tatia ebben a házban lakna. Sosem volt ennyire nagyzolós, de köztudott, hogy a forrásaim nem csalnak és itt bizony egy Petrova leszármazott éldegél. A bejárat fele tipegek hatalmas magassarkúmban és jól megmunkált babarózsaszínű kosztümömben, amit még maga Erzsébet királyné is megirigyelhetne. Mindig is az elegáns, már már sznob megjelenés híve voltam. Ha valakinek van vagyona, akkor tudja azt viselni. Becsöngettem volna, de az ajtó tárva nyitva. Belépek és egy fiú szaladt éppen nekem. Szinte meg se éreztem. Elém esik és egyből ráismerek. Ez egy Petrova gyerek. A vérem... vagyis majdnem a vérem. Tatia vére. - Hello! - köszöntöm egy stephfordi mosollyal az arcomon, aztán körbepillantok. Oldalt egy kissé melletlen barna amerikai lány... egy fiatal naiv vámpír. Az arcáról süt, hogy neveletlen kis utcagyerek lehet. Tőle jobbra egy helyes férfi, aki már komolyabb és simán eljátszhatná Leonardo Dicapriot a Titanikból. Tőle balra egy még idősebb leányzó... ismerős nekem. Nagyon ismerős. - Üdvözlök mindenkit! Nikola Petrova vagyok. - mutatkozom be ahogy illik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

♡I can feel your heartbeat
So long ago in another life
So long ago Another life I can feel your heart beat It's not a dream Remember us I can see it in your eyes We'll find our place in time A place in time beyond the sun We'll find our place in time A place in time to call our own A place in time to call our own A place in time

Claudia megpróbálta visszatuszkolni az ujjamra a gyűrűt, annyira nem bírtam megnyugodni, hogy teljesen eleresztettem magamat. Nem volt erőm. Mintha újra ember lettem volna. Mike szorításából nem bírtam szabadulni és hiába ellenkeztem Claudia is simán az ujjamra húzta, tuszkolta a napfényvédő gyűrűt. A könnyeim folytak és égették az arcomat. Aztán barátom szavai szinte beleégtek a dobhártyámba, amikor határozottan kijelentette, hogy nem ő volt az első, akit megöltem. Nem bírtam tovább... Eszembe jutott az az egész hotelnyi ember, akit Flavia miattam gyújtott fel... aztán a reptérről ugyancsak akiket megöltem. Nem bírom tovább... Egy hidegvérű gyilkos vagyok. Semmit több. Selena vállát érzem meg magamon és abbahagyom a kalimpálást. - Nem megy... Én nem akarok ez lenni.... - tör fel belőlem, amikor türelmesen könnyekkel áztatott szemmel végighallgattam azt amit mondott. - ...egy szörnyeteg! - fejezem be gúnyosan undorodva magamtól. - Nem megy... ezen nem lehet segíteni... MEGÖLTEM! - üvöltöm rá. A könnyeimtől már nem is láttam. Kikeltem önmagamból és egy határozott mozdulattal löktem el magamtól Mikot. Eldobtam a gyűrűt és a kijárat fele vettem az irányt... arcomon megváltás.... vége... vége van Nash... a túlvilágon majd bocsánatért esedezhetsz... De megintcsak beleütközöm valakibe és a földre esem a seggemre. Meglepetten pislogok fel rá, de nem ismerős egyáltalán. Mivel csak így visszapattantam róla, biztosan jóval idősebb nálam.
 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 8:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Láttam mi történik de nem akartam beleszólni, hiszen jelenleg nincs hatalmam hozzá. Aztán Nash megölte a lányt és mozdultam volna, hogy rendbe hozzam a dolgokat, de már megelőztek. Ezután csak figyeltem az eseményeket, majd amikor úgy látszott végre közbeléphetek, elkaptam Nasht és erősen szorítottam. - Héj! Nash! Ne csináld már! Nem ő lesz az első, akit megöltél! - csitítgatom. Tudtam, hogy ezzel pont az ellenkezőjét érem el, de akkor már most tombolja ki magát, nehogy magába fojtson bármit is. Aztán odajött Selena is és átvette tőlem. Én bólintottam és hátrébb léptem egyet, de még mindig gondosan figyelve, hátha megint valami ökörséget akar csinálni. Közben csettintettem és a személyzet egyik vámpírtagja meg is jelent. - Mossátok fel! - parancsolom és már el is tűnt a hulla az útból.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 7:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Miután Nash ránézett Jinre kétségbeesett, de nem is akárhogyan. Lerogyott elém, és úgy kántálta, hogy megölte Jint. -Igazából... fel sem tudtuk fogni, olyan gyorsan történt.- mondtam. Sosem kedveltem Jint, és ez kölcsönös is volt, de azért sajnálom egy picit, végülis, ártatlan volt. És mindezért csak egyetlenegy személyt lehet okolni. Katie. Valószínűleg őmiatta ment Nash újra Vegasba, és ráadásul még ki is kapcsolta magát. Végignéztem a társaságon, és egy könnycsepp gördült végig az arcomon. Segítségkérően néztem Mike-ra. -Csinálj valamit, kérlek.- suttogtam. Nem érdekelt, hogy Clau és Nash is hallja. Az igazság az, hogy sosem kezeltem valami jól az ilyen helyzeteket, főleg, hogy nem is nagyon volt bennük részem. Mikor Mike lefogta Nasht, kb. Clauval egyidőben értem oda. Nash vállára tettem a kezemet és úgy beszéltem hozzá. -Nash... emlékszel még, mit mondtál nekem még anno a medence partján? Azt, hogy segítesz nekem. Segítesz legyűrni a fájdalmamat, és meg meg is tetted. Most én fogok segíteni, Clauval együtt. Ne engedd, hogy az érzelmek összeroppantsanak, oké? Mi mind segítünk neked ebben.- Felnéztem Mikera és Claudiára, megerősítést várva. Átöleltem Nash, majd Mike néztem. -Átveszem,jó?- Nem igen akarta elengedni Nasht. -Bízz bennem.- Clau kicsit furcsán nézett rám. Valószínűleg furcsa neki, hogy tegezem Mikeot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 5:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nem tudom Nash mit tett volna, ha Selena nem avatkozik közbe, de mindenképpen hálás voltam neki. És kitudja, lehet, hogy ketten értük el, hogy Nash észhez térjen és érezzen valamit, lehet, hogy csak Selena volt, de a lényeg, hogy visszatért. Tény, hogy kiakadt. Hát végülis nem mehetünk el, amellett a gyilkosság mellett, amit elkövetett, hiába volt labilis állapotban. Megölte Jint és erre a tettre nincs bocsánat, legalábbis magának nem fog tudni megbocsátani, ezt biztosan tudom.
Alig bírtam uralkodni magamon. Nash elkezdett zokogni és levette a gyűrűjét, Jin teste pedig a földön feküdt. A könnyeim halkan folytak, de az agyam tiszta maradt és felkaptam Nash napfénygyűrűjét a földről. Odafutottam Mikehoz, aki próbálta lefogni harcoskodó testvéremet, én pedig addig az ujjára passzíroztam a gyűrűt.
- Nash, annyira sajnálom. - mondtam és megszorítottam a kezét. Fogalmam sem volt mit tehetnék vele. Nem könnyű feldolgozni egy ilyen tettet és még sosem láttam, hogy egy vámpír ilyen változáson megy át hirtelen. Az előbb még érzéketlen volt, nem tudtam, hogy újraérezni csak pillanatok kérdése. - Nyugodj meg, kérlek. Őt már nem tudod visszahozni, de magadat még mentheted. - pityeregtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 5:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

♡I can feel your heartbeat
So long ago in another life
So long ago Another life I can feel your heart beat It's not a dream Remember us I can see it in your eyes We'll find our place in time A place in time beyond the sun We'll find our place in time A place in time to call our own A place in time to call our own A place in time

Egyre jobban szorul a kezem a nyaka körül... Megfojtom ezt a hülye libát.- Katievel már nem kell törődnöd. - intézem gúnyosan Selenához. - Nem tud már többé zaklatni. - elmosolyodom elég sejtelmesen. Emberré változtattam a hülye ribancát.
Több érzelemhullám fut át a testemen végigégetve a lelkemet egészen belülről. Nagyon fáj. Rosszabb, mintha sósavba mártogatnának. - Igen! - háborodom fel az igazságtól. - Csak a vér szerinti rokonaimat számítom igazán a családomnak! - tör ki belőlem. Nem azt mondom, hogy őket jobban szeretem, de őket érzem a családomnak. Az már más kérdés, hogy kit szeretek és kit nem, de ez az igazság. - Igen téged... - érzem, hogy a szemem mindjárt kiesik a helyéről annyira meg akarok fojtani. De a kezem nem enged. Nem bírom megtenni. Most már csak félig vagyok rideg... valami megváltozott. valami belül nem enged, hogy megöljem. De még mindig nagyon vágyom rá. - Igen jól hallottad! Megölt!! Az a ribanc megölt! - morgom, még az emlékétől is rosszul leszek. Fáj a szívem. Miért kellett visszatérnie??? Miért most? Miért akkor amikor már megtaláltam újra a szerelemet? - Tudod mi a szép a halálba?...  - gyűlölködve nézek a szemébe. - Az, hogy rájössz akár jó vagy akár nem, akkor is ugyanoda kerülsz! - elmosolyodom. Aztán hirtelen Selena ujjai az enyémre másznak és lefejtik Clau nyakáról őket. Felé fordulok és kezei az arcomra kúsznak. Duzzogó pofát vágok. Mintha az anyám dorgálna éppen meg. Hallgatom türelmesen amit mond és mikor mondja, hogy nézzek Jinre én ránézek és érzem több ezer pillangó röpköd a gyomromban az összeaszalt teste láttán. Jin KINYÍRTAM! MEGÖLTEM! ÉÉÉN! MEGÖLTEM ŐT! TE JÉZUSOOOOM! MEGÖLTEM! Megakar csókolni de csak súrolom az ajkát az enyémmel miközben kicsúszom a keze közül és a lába elé rogyok,térdre. - Megöltem.... megöltem....  - a szemem üveges és teljes zokogásban török ki. - megöltem őt.... miért hagytátok, hogy megöljem???? - lököm arrébb magamat a földön és undorodva nézek fel rájuk. - Jézusom! Mit tettem? - nézegetem kétségbeesetten véres tenyeremet. Aztán újra a testét... a feje egy méterrel odébb... a szám elé kapok, nehogy elhányjam magam. - ..megöltem megöltem.... - felpattanok vámpír sebességgel, leszedem a gyűrűmet és eldobom, majd iszonyatos gyorsasággal a kijárat fele veszem az irányt... a napra. De egy kőtömbbe ütközöm. Mikeba! Szorít, nem enged, az utamat állja.
 
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Vissza az elejére Go down
 

Előcsarnok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Előcsarnok
» Előcsarnok
» Előcsarnok
» Előcsarnok
» Előcsarnok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Cranford birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •